قوانین گروه متلب پروژه داری تاییدیه از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( ای نماد ) می باشد 

قبل از سفارش حتما قوانین سایت متلب پروژه را مطالعه کرده و در صورت موافقت نسبت به سفارش  اقدام نماید

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات وب سایت متلب پروژه 

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت متلب پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین متلب پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین متلب پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

سفارش دهندگان محترم قبل از سفارش حتما به موارد زیر دقت داشته باشید :

۱- تمامی سفارش دهندگان محترم دقت داشته باشند که زمان پشتیبانی از سفارشات در صورت وجود ابهام یا نقص ۷۲ ساعت بعد از آماده شدن و تحویل سفارش می باشد و بعد از آن سایت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۲- تمامی سفارش های داده شده دقیقا مطابق با سفارش اولیه انجام خواهد شد و هرگرنه تغییرو اضافه کردن موارد جدید مستلزم پرداخت هزینه و هماهنگی با مجری انجام کار خواهد بود.

3- طبق قوانین موسسه متلب پروژه کاربران در تمامی مراحل انجام سفارش فقط از طریق موسسه با کارشناس در ارتباط خواهند بود و امکان تماس با مجری به صورت مستقیم و تلفنی به هیچ وجه وجود ندارد لطفا قبل از سفارش حتما قوانین سایت را مطالعه نمایید در صورت موافقت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

4- در هر مرحله از انجام کار در صورتی که سفارش توسط مشتری به هر طریقی کنسل شود هزینه دریافتی به عنوان جبران خسارت به مجری انجام کار متعلق به سایت متلب پروژه خواهد بود و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

5- دقت داشته که زمان پشتیبانی از سفارشات 72 ساعت بعد از آماده شدن پروژه می باشد و در این فاصله زمانی مشتری میتواند در صورت وجود اشکال در سفارش ارسالی سوالات خود را مطرح کند بعد گذشت زمان 3 روز سایت در قبال پاسخ گویی مجدد به مشتری مسئولیتی نخواهد داشت . 

6 – کاربران سفارش دهنده دقت داشته باشند که ممکن است در برخی سفارشات شبیه سازی و برنامه نویسی که توسط مجریان انجام میشود به دلیل ناقص بودن روابط و عدم تشریح کامل روابط انجام دقیق کار توسط اساتید متلب پروژه با مشکل روبرو شود که در این صورت سفارش کنسل شده و هزینه واریزی برگشت داده میشود و سایت هیچ گونه سایت هیچ گونه مسئولیتی بابت این موضوع نخواهد داشت و خسارتی نیز پرداخت نخواهد شد.(لطفا دقت بفرمایید)

7 – در هر مرحله از انجام سفارشات ارسالی توسط مشتریان چنانچه اساتید انجام کار متوجه عدم تطابق خواسته مشتری با سفارش اولیه ثبت شده در سیستم شوند متلب پروژه این حق را دارد که سفارش را به صورت کامل کنسل کرده و سفارش دهنده حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت به همین دلیل لازم است در سفارشات ارسالی مشتریان عزیز صداقت کامل داشته باشند.

8 – طبق قوانین سایت برای شروع سفارش باید 50 درصد هزینه واریز شود مابقی هزینه بعد از اتمام کار به صورت کامل دریافت میشود و سفارش برای شما ارسال میشود تا 3 روز بعد از ارسال سفارش فرصت خواهید داشت اشکالات را بررسی کنید و به اطلاع مجری سفارش خود برسانید.

9- گروه برنامه نویسی متلب پروژه برای هر کدام از سفارشات یک گزارش کلی از نحوه اجرا برنامه و کلیت کاری که باید انجام میشد ارسال خواهد کرد ولی هیچ مسئولیتی نسبت به آموزش سفارشات ارسالی ندارد و وظیفه اجرای برنامه در نرم افزارهای سفارش شده بر عهده خوده مشتری می باشد از این جهت نیاز است کاربران اطلاعات اولیه و ابتدایی از سفارش خود داشته باشند.

حوزه فعالیت های گروه متلب پروژه در انجام برنامه نویسی با متلب ، انجام کلیه سفارشات برنامه نویسی و شبیه سازی با تمام نرم افزارهای مهندسی و آموزش متلب و تدریس برنامه نویسی و پروژه های صنعتی و شرکتی می باشد.
تعاریف:

منظور از موسسه و گروه، وب سایت متلب پروژه می باشد.

منظور از فروشگاه، فروشگاه وب سایت متلب پروژه می باشد

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات متلب پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های متلب پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک دو سه پروژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حق کپی رایت

محتوای سایت متلب پروژه، مانند نام تجاری، متن، گرافیگ، تصاویر و لوگو متعلق به سایت متلب پروژه می باشد و تمام حقوق برای سایت محفوظ است، و هر گونه سوء استفاده از این موارد پیگرد قانونی خواهد داشت.

روزهای کاری و ساعات فعالیت ما

درحال حاضر امکان ثبت سفارش و همچینین خرید از فروشگاه در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر می باشد.

مدت زمان پاسخگویی به سفارشها

ظرف مدت ۲۴ ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و به مشتری اعلام خواهد شد. بنابراین تاکیدا در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت ایمیل خود را چک بفرمایید. در صورتی که ارسال پیام تبلیغاتی توسط خط شما مسدود نشده باشد، به هنگام به روزرسانی وضعیت پروژه و دریافت پاسخ از متلب پروژه پروژه به صورت پیامکی نیز مطلع خواهید شد. (عموما خطوط همراه اول با شماره های ارسال پیامک مشکل دارند)

ارتباطات الکترونیکی

 1. هنگامی که شما از خدمات متلب پروژه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا از فروشگاه خرید می‏‌کنید و یا به متلب پروژه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورت مطابقت درخواست شما با قوانین، شما موافقت می‌‏کنید که متلب پروژه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سامانه پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 2. متلب پروژه جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه، ارائه تخفیف های مناسبتی، امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

 1. متلب پروژه به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.
 2. متلب پروژه با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند در حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشد. این امکانات شامل استفاده از وب سرویسهای معتبر و به روز، به روز رسانی دائمی بخش کاربری و ارتقا و به روز نگه داشتن برنامه نویسی سایت می باشد. در واقع با استفاده از سایت متلب پروژه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 3. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما جهت ارتباط با شما وب سایت matlabprozhe.com اما سایر نام ها و اسامی مشابه وابسته به این موسسه نمی باشد و بدیهی است که سایتهای مشابه با نام متلب پروژه در کنترل گروه نمی باشند.

ضمانت سفارشات

 1. کلیه سفارش های ثبت شده توسط گروه به مدت ۷۲ ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت ۴۸ ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد سفارش وجود خواهد داشت.

تبصره: در مواردی که لازم است به افزایش این زمان است، می توان زمان۷۲ ساعت را افزایش داد که این امر بایستی در فرم سفارش توسط مشتری قید شود.

 1. مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر ۷۲ ساعت بعد از تحویل سفارش، به صورت مکتوب برای سایت ارسال نماید، موسسه موظف است حق الزحمه مجریان را ۷۲ ساعت بعد از تحویل سفارش و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.
 2. امکان سوال مشتری از مجری حتی بعد از گذشت ۷۲ ساعت نیز میسر می باشد و مجری بایستی با اولویت پاسخگوی سوالات باشد.

اطمینان از کیفیت انجام سفارش

 1. به منظور اطمینان از کیفیت سفارش های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه سفارش ها در صورت نبود نقص ۷۲ ساعت پس از تحویل با مجری تسویه خواهد شد.

فرمت تحویل فارش

 1. درخصوص سفارش های نرم افزاری با متلب ، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.
 2. درخصوص سفارش هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد و منجر به درج امتیاز منفی در پروفایل استاد خواهد شد.

راهنما و گزارش کار سفارش ارسالی

 1. کلیه سفارش های تحویلی توسط مجریان محترم غالبا دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از سفارش و در صورت نیاز نحوه اجرای فایلها و یا کدهای نرم افزاری می باشد فلذا تهیه و ارسال گزارش مستلزم درج در سفارش اولیه و هماهنگی با مجری خواهد بود
 2. در برخی سفارش ها مشتری خواهان ایجاد داکیومنت و گزارش گام به گام و مفصلی از نحوه انجام پروژه می باشد. در این موارد میبایست متناسب با کار انجامی و تقاضای مشتری، ویدئو و یا فایل متنی از روش کار تهیه و قیمت گذاری سفارش و داکیومنت آن بصورت جداگانه اعلام گردد. این امر بایستی در فرم اولیه سفارش قید شود

عدم استفاده از کارهای آماده

 1. استفاده و ارائه سفارش های آماده در گروه متلب پروژه ممنوع می باشد. در صورتی که محرز شود مجری یک پروژه آماده را بعنوان پروژه انجام شده توسط خودش به مشتری تحویل داده است و یا سفارش نهایی مشابه سفارشات آماده و موجود در سطح اینترنت می باشد، هیچ حق الزحمه ای به استاد متلب پرداخت نشده، مجری در مرحله نخست با امتیاز منفی و پرداخت خسارت جریمه گردیده و درصورت تکرار از گروه اخراج خواهد شد.

تبصره ۱:  استفاده از سفارش های آماده تنها می تواند با هماهنگی مشتری در وحله نخست صورت پذیرد.

 

قوانین حل اختلاف

 1. از آنجایی که سفارشات توسط مجریان گروه انجام میپذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام سفارش بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود، در این صورت گروه متلب پروژه تلاش خواهد نمود تا سفارش را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده عودت خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت.

تبصره: در صورت واگذاری سفارش به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که سفارش با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام سفارش با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید، سفارش توسط مجری جدید انجام خواهد شد.

 1. در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت سفارش و یا عدم انطباق سفارش تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید، گروه سفارش را بمنظور داوری به سایر همکاران ارسال خواهد نمود و مبنای قضاوت مدیریت بر اساس جمیع آرای ایشان خواهد بود.. بدیهی است که نظر مدیریت براساس آراء همکاران حل اختلاف به عنوان فصل الخطاب تلقی خواهد شد. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری بوده باشد، مجری می بایست پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید  و اگر سفارش تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط مشتری وجود نخواهد داشت.
 2. در صورت ایجاد اختلاف احتمالی بر سر کیفیت کار انجام شده، شما مجری عزیز نیز باید آمادگی داوری در موارد احتمالی را داشته باشید.

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

تجربه چندساله ما نشان داده است که اغلب ارتباط مستقیم مشتری و مجری منجر به ایجاد اختلاف می شود. چرا که گروه متلب پروژه به صورت مستقیم بر روی مجریان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته میشود که باتوجه به عدم اطلاع سایت و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه می باشد، گاها موجب تضییع حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد. برای مثال تعریف سفارش اضافی، پروژه جدید و درنهایت پرداخت مستقیم به مجری تجربه های تلخی برای مشتریان و بعضا مجریان ایجاد نموده است. در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس:

 1. ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری در وبسایت متلب پروژه بدون تایید گروه ممنوع می باشد.

تبصره ۱: در شرایط خاص می توان شماره تماس مجری را (در صورت موافقت مجری) بعد از دریافت بیعانه برای مشتری ارسال نمود. باتوجه به اینکه ارتباط شما پس از دریافت شماره تماس در سفارش با مجری  مستقیم میباشد موسسه هیچگونه تعهدی در قبال توافقات صورت گرفته و رد و بدل شدن هرگونه فایل و وجه خارج از چهارچوب سایت ندارد و مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مشتری و مجری نمیپذیرد. مشتری و مجری موظف هستند به صورت مکتوب سایت را درجریان صحبت خود با یکدیگر قرار دهند.سفارش نهایی و پرداخت هزینه باقی مانده بایستی در چارچوب سایت انجام شود.

تبصره۲: پس از ارسال شماره تماس مجری برای مشتری امکان انصراف از سفارش وجود نخواهد داشت.

تبصره ۳: ارسال اطلاعات تماس توسط مجریان به هرنحو ممنوع می باشد. درصورت مشاهده منجر به درج امتیاز منفی خواهد شد.

تبصره۴: عواقب ارسال اطلاعات تماس توسط مشتری به هرنحو به عهده خود مشتری می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی دراین خصوص را نمی پذیرد.

حق عضویت (مجریان)

 1. پرداخت حق عضویت هیچ تعهدی برای متلب پروژه جهت واگذاری پروژه به مجری موردنظر ایجاد نمی کند. پروژه ها اغلب به مجریانی واگذار خواهد شد که زمان و هزینه مناسب تری نسبت به سایر مجریان پیشنهاد داده باشند.
 2. حق عضویت مجری در واقع به منظور اطمینان از تخصص و تعهد مجری اخذ می گردد. متلب  پروژه در قبال دریافت حق عضویت پروژه های مربوط به تخصص شما را روزانه برایتان ارسال خواهد نمود.
 3. تاخیر در تحویل پروژه، عدم مطابقت سفارش ارسالی با قوانین، انصراف دیرهنگام از انجام پروژه و سایر موارد مربوط به عدم تعهد و تخصص، منجر به درج امتیاز منفی برای مجری خواهد شد و متلب پروژه بسته به خطای صورت گرفته اختیار دارد:

الف: برای مدت زمان مشخصی ارسال سفارش برای مجری خاطی را متوقف نماید.

ب: مجری خاطی را به پرداخت جریمه ریالی و خسارت محکوم نماید.

پ: ارسال سفارش به مجری را به صورت کامل متوقف نماید. (قطع همکاری)

 1. بدیهی است درصورت قطع همکاری مبلغ حق عضویت عودت نخواهد شد و مبنای تصمیم گیری، تیم مدیریت گروه می باشد.

نحوه واریز وجه توسط سایت

34-  کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره ۲۴ رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

35-به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.

قوانین مربوط به فروشگاه متلب پروژه

36-کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه های انجام شده برای گروه متلب پروژه محفوظ است. بدین معنی که گروه در صورت صلاحدید می تواند به منظور تامین هزینه های روزانه، پروژه های سفارش شده را با قیمت کمتر برای فروش در فروشگاه متلب پروژه قرار دهد.

تبصره: مشتری می تواند درخواست نماید که پروژه موردنظر در فروشگاه قرار نگیرد، که این امر منجر به پرداخت هزینه اضافه خواهد شد.

37 – کلیه مصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه، پس از خرید به صورت آنی و اتوماتیک برای مشتری ارسال می گردند و نیاز به هیچگونه تایید توسط همکاران موسسه نمی باشد.

38 – از خرید محصول از فروشگاه، لینک دانلود آن محصول پس از صفحه پرداخت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین فرآیند تایید عملیات پرداخت و یک نسخه از لینک دانلود محصول به آدرس ایمیل مشتری ارسال خواهد شد.

39 – کلیه محصولات فروشگاه نهایتا پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید امکان دانلود را خواهند داشت.

40- اغلب محصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه توسط مجریان گروه انجام گرفته اند و با توجه به اینکه هدف راه اندازی فروشگاه دراختیار گذاشتن منابع غنی و تخصصی با هزینه بسیار پایین برای استفاده عموم میباشد، امکان ویرایش و تغییر در سفارش های خریداری شده به صورت رایگان وجود ندارد.

41 – با توجه به اطلاعات مفصل ارائه شده در صفحه محصولات، درموارد اندکی ممکن است برخی از اطلاعات محصول به اشتباه درج شده باشد. در این موارد اگر خطای موجود درمحصول دارای مغایرت کلی با محصول موردنظر باشد، کل مبلغ عودت خواهد شد و اگر منجر به کاستی در محصول گردد، قسمتی از مبلغ عودت خواهد شد. در خطاهای جزئی مبلغی عودت نخواهد شد.

42 – در خصوص سفارش های نرم افزاری، کدنویسی و شبیه سازی خصوصا سفارش های متلب تمامی پروژه ها به صورت ۱۰۰% توسط مجریان گروه تست گردیده اند و به هیچ عنوان دارای خطا نمی باشند. با توجه به تخصصی بودن این گونه سفارشها، علیرغم وجود راهنما و گزارش کار برای اکثرسفارش ها، برخی کاربران به علت عدم مهارت و یا عدم آشنایی با نرم افزار مربوطه، در اجرا نمودن فایلها و نتایج با مشکل روبرو می شوند. در صورت مواجهه با خطاهای احتمالی در اینگونه پروژه، ابتدا از آخرین نسخه نرم افزار موردنظر جهت باز نمودن فایلهای مربوطه استفاده نمایید و در صورت تکرار خطا از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

مدیریت سایت متلب پروژه