کاربرد های پایتون

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

کاربرد های پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون دارای کاربردهای فراوانی می باشد مهم ترین ویژگی این زبان برنامه نویسی open source بودن آن هست که به راحتی میتوانید به کتابخانه های فراوانی که در این زبان برنامه نویسی تهیه شده است دسترسی داشته باشید شما در محیط پایتون به راحتی میتوانید برنامه نویسی کنید و به صورت آزاد سورس های برنامه ها رو تغییر بدهید و نیاز نیست برای خرید نرم افزار هزینه های اضافی پرداخت کنید

کابردهای زبان  برنامه نویسی پایتون

خودکار‌سازی برنامه‌ها

گسترش برنامه‌های تحت وب

اسکریپت نویسی

آنالیز اطلاعات

توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب

از جمله فریم ورک‌های محبوب پایتون می‌توان به Django و Flask اشاره کرد.

امروزه مهم ترین کاربرد زبان برنامه پایتون را میتوان در وب سرویس ها اشاره کرد

طراحان وب نیاز اساسی به سایت های داده محور دارند، کتابخانه های محلی پایتون دارای چهارچوب های وب بوده و کمک می کنند سریعترین راهکار در اختیار طراحان وب قرار بگیرد. توابع REST چند خطی در این راه نقش اساسی ایفا می کنند. این تابع یک معماری وب سرویس محسوب می شود و از پروتکل های HTTPبرای تبادل اطلاعات استفاده می نماید. نگارش های جدید پایتون می تواند از عملیات های غیر هم زمان نیز پشتیبانی کند. این پشتیبانی موضوع به این معنی است که امکان عملیات غیر هم زمان نیز فراهم شده است. مبرهن است که این سیستم اجازه مدیریت ده ها هزار کتابخانه در هر ثانیه را ممکن می سازد.

کاربرد زبان پایتون در تحلیل و ساخت فرآیند های خواندن نیز مشهور است. در این زبان هر چیز و حتی کتابخانه ها نیز یک شی در نظر گرفته می شود. در این رویکرد در واقع کدها به صورت کارآمدتر تولید می شود و به سختی سایر روش ها نخواهد بود. شاید برایتان جالب باشد که چرا زبان پایتون به چسبندگی مشهور است. در این زبان شما اجازه دارید کدهای مختلف را به هم وصل نمایید، این گزینه در علم داده و یادگیری ماشینی نیز بسیار مشهور است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه