انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های آباکوس

متلب پروژه با تجربه بالا و گزینش مجریان حرفه ای در انجام پروژه آباکوس این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه عمران خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

آباکوس چیست؟

آباکوس یا ABAQUS از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در حل مسائل اجزا محدود است که از قوی ترین تکنیک ها در حل مسائل مشتقات جزئی بهره میبرد، آباکوس یک بسته نرم افزاری تحلیل المان محدود است که توسط Dassault Systemes توسعه یافته است و معمولاً در رشته های مختلف مهندسی استفاده می شود. استفاده از ابزارهای المان محدود به دلیل افزایش قدرت محاسباتی و توانایی برای شبیه‌سازی اجزا، ساختارها و سیستم‌های فوق‌العاده پیچیده تحت شرایط و موقعیت‌ها و شرایط بارگذاری توسعه یافته است. آباکوس مانند بسیاری از المان محدود ها منحنی یادگیری تندی دارد  با این وجود، یادگیری آن نسبت به سایر بسته‌های نرم‌افزاری المان محدود دشوارتر است.

نرم افزار تخصصی آباکوس توانایی حل تمام معادلات خطی و غیرخطی را در حوزه های انتقال جرم ، حرارت ، معادلات استاتیکی داد آباکوس از ویژگی مدل سازی المان محدود برای حل انواع مساله استفاده می کند هر المان دارای چندین فاکتور درجه آزادی ،تعداد گره ها و روش فرمول بندی می باشد به این صورت یک رابطه به المان مختلف تقسیم بندی شده و حل میشوند و در انتها یک جواب واحد خواهد داشت یکی از ویژگی های بسیار مهم آباکوس داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و نحوه دسترسی بسیار آسان به منوها می باشد از آباکوس بیشتر در حل مسائل و مدل های غیرخطی استفاده میشود که در تحلیل مسائل مربوط به تنش و کرنش چالش زیادی به دنبال دارد یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار دارای محیط کدنویسی سابروتین نویسی به زبان فرترن می باشد که قدرت این نرم افزار را دو چندان کرده است.

 

متلب پروژه میتواند انجام پروژه های با نرم افزار آباکوس شما را در حوزه های زیر بر عهده بگیرد.

1- مشاوره و انجام پروژه تحلیل سازه بتنی با آباکوس

2- مشاوره و انجام پروژه شبیه سازی شکست

3- مشاوره و انجام پروژه مدلسازی سد بتنی و سازه های بتنی

4- مشاوره و انجام پروژه تحلیل مخازن تحت فشار

5- مشاوره و انجام پروژه آنالیز کویل و دما

6- مشاوره و انجام پروژه تحلیل کمانش و ارتعاشات

7- مشاوره و انجام پروژه شبیه سازی ترک و رشد ترک

8- مشاوره و انجام پروژه تحلیل غیرخطی سازه ای

9- مشاوره و انجام پروژه مدلسازی سد خاکی و بتنی در آباکوس

10- مشاوره و انجام تحلیل هیسترزیس ادوات فولادی

 

مراحل شبیه سازی در آباکوس 

1-  تحلیل استاتیک : اولین مرحله در شبیه سازی با نرم افزار آباکوس تحلیل استاتیک است که مطالعه و تحلیل المان‌های تیر پرداخته میشود 

2- تعریف انواع المان ها در آباکوس : نرم افزار آباکوس میتواند مدل سازی را همراه مجموعه گسترده ای از المان ها انجام دهد انتخاب درست و مناسب المان ها در سرعت تحلیل آباکوس تاثیر دارد 

3- مش بندی : در مرحله سوم باید قطعاتی که به لحاظ هندسی شکل پیچیده ای را دارند مش بندی کرد 

4- تحلیل دینامیکی : در این مرحله باید انواع تحلیل دینامیکی که به محاسبه کرنش های مکانیکی میپردازد محاسبه شود 

5 – انجام تحلیل های شبکه استاتیکی در آباکوس : در نرم افزار آباکوس برای از تحلیل شبه استاتیکی برای بهبود وضعیت پایداری سازه استفاده میشود 

6- نیازه کدنویسی در آباکوس : در صورتی که مدل آماده نباشد و نیاز به تغییرات داشته باشیم باید به سراغ کدنویسی برویم که این کار توسط ابزار سابروتین نویسی در آباکوس انجام میشود.

7- اجرا و خروجی نرم افزار : در مرحله آخر باید آباکوس را اجرا کرده و خروجی را مشاهده کرد.

 

اهمیت نرم افزار آباکوس در چیست ؟

اهمیت استفاده از آباکوس در تحلیل غیر خطی المان محدود می باشد که میتواند به راحتی رفتار انواع پدیده های سیالاتی شبیه سازی کند با استفاده از آباکوس میتوانید هر نوع مدلی را به راحتی به صورت ابزار ریاضی درآورده و شبیه سازی کنید همچنین یکی از قابلیت های آباکوس کدنویسی در محیط سابروتین است که میتوان به راحتی یک پدیده سیالاتی را به صورت عددی حل نمود و معادلات ساختاری آن را استخراج کرد. شاید بتوان امروزه گفت علم مکانیک بدون حل مسائل المان محدود عملا معنایی ندارد این قابلیت های فراوان همگی در آباکوس گنجانده شده است. این نرم افزار با داشتن کتابخانه های قدرتمند توانایی شبیه سازی انواع مدل های جامداتی و شبیه سازی غیرخطی پیشرفته را دارا می باشد المان های موجود در کتابخانه های آباکوس قادر می سازد که بتوانید که اشکال هندسی را رسم کرده و انواع خواص مکانیکی مانند پلیمرها ، کامپوزیت ها را بدست آورید.

 

کاربردهای نرم افزار آباکوس

  1. قابلیت تحلیل انواع مسائل اجزا محدود 
  2. توانایی شبیه سازی انواع تحلیل استاتیک 
  3. قابلیت شبیه سازی تحلیل حرکت پایدار و تنش های حرارتی
  4. قابلیت حل انواع مسائل انتقال حرارت و ترمودینامیکی
  5. توانایی تحلیل انواع رفتارهای مکانیکی غیرخطی
  6. دارا بودن ابزارهای لازم برای تحلیل پاسخ گذرا

 

متلب پروژه همچنین در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار انسیس

انجام پروژه نرم افزار فلوئنت

 

انجام پروژه آباکوس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های آباکوس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی آباکوس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آباکوس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آباکوس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آباکوس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آباکوس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آباکوس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آباکوس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آباکوس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی آباکوس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آباکوس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آباکوس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آباکوس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آباکوس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آباکوس من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آباکوس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آباکوس دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه فیزیک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آباکوس خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه