انجام پروژه های آباکوس

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های آباکوس ، ارائه خدمات انجام پروژه‌ با نرم افزار آباکوس، انجام پروژه آباکوس مکانیک، سفارش پروژه آباکوس (Abaqus) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

معرفی نرم افزار آباکوس

آباکوس یا ABAQUS از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در حل مسائل اجزا محدود که از قوی ترین تکنیک ها در حل مسائل مشتقات جزئی می باشد با طراحی بسیار دقیق این نرم افزار تخصصی آباکوس توانایی حل تمام معادلات خطی و غیرخطی را در حوزه های انتقال جرم ، حرارت ، معادلات استاتیکی داد آباکوس از ویژگی مدل سازی المان محدود برای حل انواع مساله استفاده می کند هر المان دارای چندین فاکتور درجه آزادی ،تعداد گره ها و روش فرمول بندی می باشد به این صورت یک رابطه به المان مختلف تقسیم بندی شده و حل میشوند و در انتها یک جواب واحد خواهد داشت کاربرد فراوانی در حوزه مکانیک و عمران و هوافضا دارد یکی از ویژگی های بسیار مهم آباکوس داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و نحوه دسترسی بسیار آسان به منوها می باشد از آباکوس بیشتر در حل مسائل و مدل های غیرخطی استفاده میشود که در تحلیل مسائل مربوط به تنش و کرنش چالش زیادی دارد یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار دارای محیط کدنویسی سابروتین نویسی به زبان فرترن می باشد که قدرت این نرم افزار را دو چندان کرده است از آباکوس در تمامی پروژه های صنعتی ، دفاعی و حتی خودروسازی استفاده میشود شاید بتوان امروزه گفت علم مکانیک بدون حل مسائل المان محدود عملا معنای خاصی ندارد این قابلیت های فراوان همگی در آباکوس گنجانده شده است.

ما چه نوع پروژه های آباکوس را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار آباکوس

انجام پروژه بهینه سازی با آباکوس 

انجام پروژه مدل سازی با آباکوس 

انجام پروژه کلاسی آباکوس

انجام پروژه صحت سنجی آباکوس

 

سایر خدمات کارگروه متلب پروژه در انجام پروژه مهندسی مکانیک

انجام پروژه های فلوئنت 

انجام پروژه های کتیا 

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های کامسول

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های CFX

انجام پروژه های ees

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه های المان محدود

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه های ترمودینامیک

 

انجام پروژه آباکوس با قیمت مناسب 

حل انواع روابط اجزا محدود توسط نرم افزار های مختلفی انجام میشود که آباکوس از بهترین آنها می باشد این نرم افزار به عنوان پر استفاده ترین نرم افزارهای مکانیک محسوب میشود

آباکوس دارای ویژگی های فراوانی می باشد که در نسخه های جدید خود محیط های جدیدی را اضافه کرده است که در زیر به آن اشاره میکنیم :

1- محیط Part: در اين محيط كار مدلسازي هندسي قطعات انجام مي گيرد.

2- محیط Property: در اين محيط كار تعريف خصوصيات مواد مورد تحليل، تعريف پروفيل سطح مقطع، نسبت دادن خواص تعريف شده به قطعات  انجام مي گيرد.

3- محیط Assembly: در اين محيط كار مونتاژ قطعات مختلف در صورت وجود در يك تحليل انجام مي گيرد. در واقع موقعيت هندسي قطعات را كاربر تعيين مي كند.

4- محیط Step: در اين محيط گامهاي حل مساله انتخاب مي شوند. در اينجاست كه كاربر نوع حل گر را نيز مشخص مي كند.

5- محیط Interaction: در اين محيط خاصيت فيزيكي تماس بين سطوح تعيين مي شود.

6-محیط Load: در اين محيط بارگذاري و شرايط مرزي تعيين مي گردد.

7-محیط Mesh: در اين محيط كار المان بندي مدل انجام مي شود.

8- محیط Job: در اين محيط با تعريف يك job، کاربر شروع حل مسئله را به پردازشگر اعلام می­کند.

9- محیط Visualization: در اين محيط كاربر نتايج حل را مشاهده مي كند.

 

کاربردهای نرم افزار آباکوس

قدرت بسیار بالای نرم افزار آباکوس در مدل سازی و حل انواع مسائل اجزا محدود و المان محدود می باشد از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای نرم افزار آباکوس تحلیل خطی و غیر خطی تمامی مسائل مکانیک در این حوزه می باشد که کمتر نرم افزار قدرت بالای آن را دارد یکی از اصلی ترین ویژگی های آباکوس که آن را از سایر نرم افزارهای حوزه خود جدا می نماید محیط سابروتین نویسی و کدنویسی در فضای آن می باشد که میتوان به صورت عددی هر روشی را حل کرد و نتایج مورد خود را استخراج کرد.

 

به متخصص پروژه آباکوس مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه آباکوس در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت آباکوس را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آباکوس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه آباکوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آباکوس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه آباکوس به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه آباکوس خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه آباکوس با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه آباکوس را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های آباکوس و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه