انجام پروژه اسمبلی

انجام پروژه اسمبلی

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های اسمبلی این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه برنامه نویسی اسمبلی خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه اسمبلی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه به زبان اسمبلی با C++ و پایتون خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه اسمبلی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

اسمبلی چیست؟

اسمبلی یا assembly یکی از زبان های برنامه نویسی کاربردی سطح پایین است که به زبان ماشین و سخت افزار نزدیک می باشد و به صورت صفر و یک است یادگیری این زبان کمی دشوار بوده و نیاز به مهارت بالا دارد در این زبان کدها توسط اسمبلر به کد ماشین ترجمه و پس از آن، اجرا میشوند. یکی از اصلی ترین ویژگی های اسمبلی برقراری ارتباط بین سخت افزار و واحد پردازشگر مرکزی می باشد. به طور کلی زبان های برنامه نویسی به دو قسمت سطح بالا و پایین و تقسیم میشوند تعداد استفاده از برنامه نویسی سطح بالا باعث شده است که مفهوم یادگیری زبان اسمبلی کاربردی دو چندان داشته باشد با یادگیری این زبان میتوانید به ریجسترها و مکان های حافظه دسترسی داشته باشید و مدیریت زمان را برای پروژه برنامه نویسی خود داشته باشید یکی از ویژگی های بارز اسمبلی بهینه کردن کدهای نوشته شده در آن می باشد که میتوانید دستورات را با سرعت بالاتری اجرا نمایید

در یک تعریف کلی تر زبان اسمبلی زبان سطح پایین برای ماشین است در یک تعریف دقیق تر اسمبلی یک زبان تفسیر ماشین می باشد که میتواند خط به خط دستورات و مفاهیم زبان ماشین را خوانده و به صورت خط به خط اجرا نماید که دستورات یک ریزپردازنده را در کسری از ثانیه اجرا میکند امروز به دلیل سنگین بودن زمان اجرای برنامه نویسی های سطح پایین از جمله اسمبلی استفاده از آنها خیلی در دستور کار قرار نمیگیرد ولی به چندین دلیل بسیاری این زبان محبوب آنها می باشد اسمبلی برای افراد تازه کار که قصد یادگیری سریع برنامه نویسی دارند مناسب می باشد برنامه هایی که به زبان اسمبلی نوشته میشوند بسیار سریع اجرا میشوند و قابلیت درک بالایی دارند برخی از اعمال در برنامه نویسی های سطح بالا مشکل می باشد به همین دلیل باید به زبان اسمبل آنها را نوشت در حقیقت میتوان اسمبل را زیان ساختاری و قابل فهم برای ریزپردازنده دانست که با زبان CPU تمامی فرآیندهای لازم را اجرا میکند. 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اسمبلی را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار اسمبلی

انجام پروژه درسی اسمبلی

انجام پروژه به زبان اسمبلی

انجام تمرین اسمبلی

انجام پروژه های اسمبلی

وظایف کاربردی زبان اسمبلی به در حالت کلی به صورت زیر تعریف میشود :

1- ترجمه کدهای ماشین : یکی از اصلی ترین وظایف زبان اسمبلی ترجمه کدهای ماشین به دستورات ساده و قابل فهم برای رایانه می باشد 

2- مدیریت حافظه : با استفاده از زبان اسمبلی میتوانید به راحتی به قسمت مدیریت حافظه دسترسی داشته باشید 

3- مدیریت پردازش : یکی از وظایف مهم زبان اسمبلی مدیریت پردازش و پروسه های مختلف در میان سخت افزار است 

4- مدیریت دستگاه های ورودی و خروجی : با استفاده از کدنویسی در زبان اسمبلی میتوانید اجازه دهید آیا یک دستگاه خارجی به رایانه متصل شود یا خیر ؟ 

5- افزایش سرعت سیستم : یکی از مهم ترین وظایف برنامه نویسان اسمبلی بهینه سازی و استفاده از کدهای مناسب ماشین برای افزایش سرعت می باشد 

 

اهمیت زبان اسمبلی در چیست ؟

مفهوم لغوی اسمبل کردن یا سرهم بندی یکی از واژه های بسیار پرکاربرد در حوزه کامپیوتر می باشد یک مهندسی رشته کامپیوتر با این واژه بسیار کار دارد شما میتوانید موضوع اسمبل کردن را به راه اندازی یک پایگاه کامپیوتری تشبیه کنید با توجه به قدرت بالای اسمبلی در برنامه نویسی زبان ماشین ها هر روز بر محبوبیت آن افزوده میشود با توجه به دشوار بودن این زبان بسیاری از کاربران در انجام آن دچار مشکل هستند بسیاری از شرکت ها و محیط هایی که با سخت افزار سرکار دارند نیاز به یک زبان برنامه نویسی جامع در حوزه زبان ماشین هست اسمبلی یکی از بهترین آنها می باشد این نرم افزار برنامه نویسی با اجرای خط به خط دستورات باعث تفسیر هر چه سریعتر و اجرای دقیق کدها خواهد شد.

 

ضرورت زبان اسمبلی در حوزه کامپیوتر

برنامه نویسی به زبان اسمبلی با استفاده از دستورالعمل های سطح پایین است و به دلیل نزدیکی به زبان ماشین، سرعت اجرای برنامه ها در این زبان بیشتر از زبان های برنامه نویسی دیگر است. زبان اسمبلی امروزه به یکی از مهم ترین زبان های تفسیری در برنامه نویسی می باشد اسمبلی یک زبان ماشین سطح پایین می باشد که توسط ماشین تفسیر می شود تمامی زبان های دیگر زبان های سطح بالا می باشد و نیاز است به زبان سطح پایین برای فهم ماشین تفسیر شود همه این ها توسط اسمبلی انجام میشود با استفاده از اسمبلی قادر خواهید بود درک عمیقی از سخت افزار و ریزپردازنده داشته باشید و خط به خط کدهای نوشته شده را تفسیر نمایید.

 

ویژگی های زبان اسمبلی

 1. امکان ساده‌ ÷تر کردن عملیات پیچیده و اجرای ساده آن
 2. بازدهی بیشتر و صرفه جویی در مصرف حافظه
 3. سرعت بسیار بالاتر در اجرای کدها و عملکرد بهینه آن
 4. امکان دیباگ کردن و یافتن نقص‌ها در زمان کمتر
 5. قابلیت دسترسی به محل‌های حافظه و رجیسترها و تنظیم دقیق آن‌ها
 6. توانایی سرعت اجرای فرامین نوشته شده در اسمبلی 

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اسمبلی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اسمبلی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه اسمبلی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه اسمبلی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های اسمبلی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه اسمبلی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه اسمبلی دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اسمبلی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اسمبلی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اسمبلی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اسمبلی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اسمبلی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اسمبلی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اسمبلی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های اسمبلی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اسمبلی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اسمبلی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اسمبلی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اسمبلی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اسمبلی من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اسمبلی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه اسمبلی با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه اسمبلی با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه اسمبلی در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه