انجام پروژه های صنایع

انجام پروژه های صنایع

متلب پروژه با تجربه بالا و همکاری با مجرب ترین اساتید کشور در انجام پروژه های مهندسی صنایع این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه صنایع خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

معرفی رشته مهندسی صنایع

مهندسی صنایع یا Industrial engineering عبارت از کاربرد اصول و تکنیک هایی به منظور بهبود، طراحی و نصب سیستم های شامل انسان، اطلاعات، انرژی و تجهیزات برای فراهم آوردن امکان تولید کالاها و ارائه خدمات بشکل کارا و مطلوب میباشد. برای بررسی، ارزیابی و کاربرد این سیستمها، دانش و مهارتهای علوم ریاضی ، علوم فیزیک و علوم اجتماعی به همراه فنون و تکنیکهای طراحی مهندسی  مورد نیاز است. فعالیتهای مهندسی صنایع همانند پلی است که ارتباط بین اهداف مدیریت و عملکرد عملیاتی سازمان را ایجاد مینماید.

رشته صنایع از رشته های بسیار پرطرفدار در بین کاربران می باشد یک مهندسی صنایع باید بتواند ارتباط بسیار مناسبی را با صنعت گران و تولیدکنندگان ایجاد نمایید هدف از مهندسی صنایع بالا رفتن میزان بهره روی در سیستم صنعت و افزایش سقف راندمان می باشد یک مهندسی صنایع نه تنها با طراحی ، نصب و راه اندازی اجزا در صنعت سروکار دارد بلکه با انسان های مختلف در این سیستم سروکار دارد. در یک تعریف کلی میتوان مهندسی صنایع به طراحی ، پیاده سازی و بهبود سیستم‌ های یکپارچه‌ از متشکل از انسان ، مواد، اطلاعات ، تجهیزات و انرژی می پردازد . رشته مهندسی صنایع به دنبال حذف و کاهش منابع تلف شده، از قبیل زمان ، پول ، مواد اولیه و انرژی می باشد .مهندس صنایع راه های جلوگیری از هدر رفتن مواد ، تجهیزات و ماشین آلات در فرآیند تولید را یافته و روش های موثر آن را پیاده سازی می کند. یک متخصص رشته صنایع بیشتر درگیر افزایش راندمان در منابع انسانی، روشها و تکنولوژی می باشد. مهندس صنایع در خصوص راه های استفاده موثر و کارا از نیروی کار، ماشین آلات ، مواد ، اطلاعات و سوخت برای تولید محصول یا ارائه خدمات به مدیران صنایع مشاوره می دهد. در واقع مهندس صنایع پلی میان افرادی بالا دستی سازمان و سایر عوامل از جمله سیستم ها و کارکنان آن است. کار مهندس صنایع تنها به بخش صنعت محدود نبوده و بخش های خدماتی نیز شامل میشود. موسسه متلب پروژه آمادگی انجام پروژه های مهندسی صنایع در گرایش بهینه سازی سیستم ها، مدیریت مهندسی، آینده پژوهی، سیستم های کلان و سیستم های سلامت می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های صنایع را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه سیستم های سلامت مهندسی صنایع 

انجام پروژه صنایع بهینه سازی سیستم ها 

انجام پروژه صنایع کیفیت و بهره وری 

انجام پروژه صنایع مهندسی مالی 

انجام پروژه  سیستم های کلان رشته صنایع

انجام پروژه مدیریت مهندسی رشته صنایع 

 

مراحل اجرا و پیاده سازی پروژه های رشته صنایع 

1- تعریف مساله : در مرحله اول باید مسئله یا پروژه ای که قرار است در حوزه صنایع پیاده سازی شود مشخص میشود این مرحله شامل بررسی و تحلیل روش های مختلف می باشد. 

 

2- جمع آوری اطلاعات مورد نیاز : در گام دوم باید اطلاعات مورد نیاز از پروژه صنایع مورد نظر مانند نیازمندهای لازم در بهینه سازی سیستم ها ، مدیریت و برنامه ریزی سیستم تعیین شود.

 

3- طراحی سیستم مورد نظر : در گام سوم باید سیستمی که برای حل مسئله باید طراحی شود، طراحی شود . این شامل تعیین فرآیند ها، تجهیزات لازم، تجهیز نیروی انسانی و خرید دستگاه های لازم می باشد. 

 

4- پیاده سازی سیستم ها : در گام چهارم با توجه اطلاعات خواسته شده و همچنین منابع تعریف شده سیستم مورد نظر پیاده سازی میشود این طراحی میتواند به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری می باشد. 

 

5- بهینه سازی سیستم : در پروژه های صنایع بهینه سازی مهم ترین قسمت از طراحی است که با توجه به پارامترهای موجود در سیستم باید بهترین بازدهی برای سیستم صورت گیرد. 

 

6- تجزیه و تحلیل داده ها : در گام ششم باید داده‌های جمع‌آوری شده در سیستم، تجزیه و تحلیل می‌شوند تا نتایج به دست آیند. این نتایج توسط نرم افزارهای اختصاصی رشته صنایع انجام میشود که متلب و گمز از بهترین آنها می باشد. 

 

7- بررسی نتایج : در این گام باید نتایج بدست آمده مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت نیاز سیستم طراحی شده مورد بازبینی و ارزیابی شود.

 

8- ارائه گزارش : گام آخر باید یک گزارش کامل از پیاده سازی پروژه های صنایع ، منابع مصرف شده ، هزینه های صرف شده و بهبود در روند کاری انجام شده ارائه شود.

 

آشنایی با گرایش های رشته مهندسی صنایع :

بهینه سازی سیستم ها :

این گرایش که از پیچیده ترین گرایش ها در صنایع می باشد به مدل سازی ، برنامه ریزی در حوزه های مختلف و همچنین ارائه الگوهایی برای بهینه کردن سسیتم ها در کارخانجات و شرکت های صنعتی میپردازد.

سیستم های سلامت :

در این گرایش به کارایی و سلامت های سیستم های موجود در مراکز صنعتی پرداخته میشود در این گرایش معمولا سیستم ها و رویه هایی که کارایی و بازدهی مناسی ندارد از چرخه صنعت خارج میشود.

مدیریت نوآوری و فناوری اطلاعات :

در این گرایش به تجاری سازی محصولات و رویه نوآورانه در فروش محصولات برای کسب بازار رقابتی در بین محصولات پرداخته میشود.

مدل سازی سیستم های کلان :

این گرایش صنایع به برنامه ریزی و طرح ریزی و همچنین تحقیق و توسعه در سیستم های بزرگ یک جامعه میپردازد.

آینده پژوهی :

این گرایش که ترکیبی از مهندسی صنایع و مدیریت می باشد هدف از پرورش نیروهایی که دارای قدرت تخیل و تفکر خوبی نسبت به آینده در حوزه مدیریت فناوری صنعتی می باشد.

گرایش مدیریت سیستم و بهره روی :

این گرایش به آموزش و اصول نظام گرا صنایع به کاربران در حوزه های مختلف صنعتی پرداخته میشود.

گرایش لجستیک و زنجیره تامین :

این گرایش به روش های بهینه و سودمند خرید و فروش کالا وخدمات از تولید تا فروش محصول نهایی اشاره می نماید.

 

اهمیت رشته صنایع در چیست ؟ 

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی صنایع سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل انجام پروژه رشته صنایع در متلب پروژه تضمین شده است، با توجه به خدماتی که مهندسین صنایع انجام میدهند می توان متوجه شد که اهمیت این رشته در صنعت چقدر بالا می باشد. اهمیت رشته صنایع به اندازه ای می باشد که بخش اقتصادی سازمانها و شرکت ها و مراکز تولیدی و خدمات در بازار به وجود این رشته نیاز دارند و باید از مشاورین مهندسی صنایع بهره بگیرند تا بتواند پیش بینی درستی از اقتصاد پیش رو داشته باشند منابع در دسترس شامل مواد، منابع انسانی، ماشین آلات مختلف شامل تجهیزات، لوازم جانبی ، امکانات سخت افزاری مورد نیاز شامل مکان و انرژی ، منابع اطلاعاتی و منابع مالی می شوند. تولید و نگهداشتن این منابع بار مالی زیادی را برای سازمان به دنبال دارد. و اگر شرکت تولیدی یا خدماتی بتواند هزینه های خود را به حداقل برساند و استفاده بهینه از منابع را در تمام ارکان سازمانی خود داشته باشد سود زیادتری خواهد داشت.همه این تجزیه و تحلیل ها توسط مهندسین صنایع انجام میشود

 

آشنایی با مهم ترین نرم افزارهای رشته صنایع

گمز : از نرم افزار بسیار پرکاربرد در مهندسی صنایع است که برای  بهینه سازی و مدل سازی سیستم های صنایع و حل معادلات غیر خطی استفاده میشود برای آشنایی با بیشتر با نرم افزار گمز مقاله “انجام پروژه گمز” را مطالعه کنید.

 

لینگو : از نرم افزار لینگو برای حل مسائل برنامه ریزی خطی و مدل سازی و همچنین یافتن مدل های بهینه سازی تحقیق در عملیات استفاده میشود، برای معرفی بیشتر نرم افزار لینگو مقاله “انجام پروژه لینگو” را مطالعه کنید.

 

متلب : از کاربردی ترین نرم افزارهای صنایع می باشد  متلب به طور عمده در حل مسائل الگوریتم های فرا ابتکاری، بهینه سازی عددی سیستم ها ، حل مسائل تئوری ماتریسها ، حل تصمیم گیری های چند معیاره استفاده می شود برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار کاربردی صنایع میتوانید مقاله ” انجام پروژه متلب” را مطالعه نمایید.

 

ارنا : نرم افزار ارنا از مهم ترین برنامه های شبیه سازی در مهندسی صنایع است این نرم افزار در بررسی تغییرات طراحی مجدد سیستم های تولید و خدمات استفاده میشود برای آشنایی بیشتر با نرم افزار ارنا میتوانید مقاله “انجام پروژه با نرم افزار ارنا” را مطالعه کنید.

 

مینی تب : از نرم افزار کاربردی صنایع در حوزه آماری که به بررسی و تحلیل روش های تبدیل مشخصه های کیفی غیر نرمال به نرمال میپردازد برای معرفی بیشتر نرم افزار لینگو مقاله ” انجام پروژه مینی تب” را مطالعه کنید.

 

ونسیم : با نرم افزار ونسیم هم میتوان مدلسازی، شبیه سازی، تجزیه و تحلیل مدل های سیستم دینامیکی و پویا را به راحتی انجام داد، برای مطالعه بیشتر درباره ونسیم مقاله “انجام پروژه با نرم افزار ونسیم” را مطالعه کنید.

 

msp : نرم افزار msp که یک برنامه مدیریت و کنترل پروژه است که میتوان کنترل پروژه های شرکتی را با زمان بندی مطلوب انجام داد. برای مطالعه بیشتر درباره نرم افزار ام اس پی میتوانید مقاله “انجام پروژه با msp ” را مطالعه کنید.

متلب پروژه میتواند انجام پروژه های رشته مهندسی صنایع شما را در حوزه های نرم افزاری زیر بر عهده بگیرد 

1- مشاوره در انجام پروژه های تحلیل مدل های بهینه سازی ریاضی GAMS  و LINGO

2- مشاوره در انجام پروژه های کنترل کیفیت آماری

3- مشاوره در انجام پروژه های معادلات ساختاری با نرم افزار Amos و Lisrel

4- مشاوره در انجام پروژه های برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP و متدهای به روز کنترل پروژه

5- مشاوره در انجام پروژه های برنامه ریزی تولید

6- مشاوره در انجام پروژه های  ارزیابی مالی و هزینه یابی پروژه های صنعتی

7- ترجمه و تالیف کلیه متون تخصصی مهندسی صنایع 

8- شبیه سازی مقالات تخصصی رشته صنایع 

 

اهمیت نرم افزار متلب در مهندسی صنایع

امروزه رشته مهندسی صنایع به عنوان رشته کاربردی در تمامی حوزه ها کاربرد دارد از شبیه سازی و مدل سازی سیستم ها گرفته تا طراحی و توسعه سیستم های تولید و هچنین کنترل کیفیت موجودی همه این موارد توسط متخصصان صنایع انجام میشود مهندسین صنایع برای مدل سازی انواع سیستم ها نیاز به استفاده از برنامه های تخصصی دارند که یکی از بهترین آنها متلب می باشد، متلب با داشتن رابط کاربری حرفه ای و داشتن کتابخانه های حرفه ای توانایی بهینه کردن انواع سیستم ها را دارند متلب از پر استفاده ترین برنامه در مهندسی صنایع است یکی از دلایل اهمیت متلب در رشته صنایع قابلیت بهینه کردن انواع سیستم های خطی یا غیرخطی و همچنین مرتبه اول و دوم است همچنین تحلیل سیستم های خطی تغییر پذیر با زمان LTI که از موانع مهندسین صنایع است به راحتی با متلب شبیه سازی میشوند این نرم افزار با دریافت ورودی های لازم و تحلیل انواع پارامترها می تواند بهترین راه حل برای بهینه کردن یک سیستم را در اختیار کارشناسان قرار بدهد.

انجام پروژه دانشجویی صنایع

 

انجام پروژه صنایع با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه صنایع با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه صنایع به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه های مهندسی صنایع دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه صنایع چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه صنایع خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه صنایع وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مهندسی صنایع منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری صنایع

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه صنایع در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های صنایع به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های صنایع تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های صنایع انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه صنایع موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده صنایع

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه صنایع به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه صنایع من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه صنایع در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه صنایع با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه صنایع با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه صنایع در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه