انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های معماری ، انجام پروژه مهندسی معماری با تمامی نرم افزارهای معماری در گرایش معماری پایدار ، معماری مسکن ، معماری معمار ، معماری منظر ، تکنولوژی معماری ، هنرهای ساخت معماری انرژی معماری ، مرمت و احیا ابنیه در دروس انجام کرکسیون، گرافیک معماری، مدل سازی فضای داخلی و خارجی توسط صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

انجام پروژه معماری به ویژه برای دانشجویانی که می خواهنداولین پروژه خود را شروع کنند، دغدغه بزرگی است. برخی دانشجویان با اعتماد به نفس بالا پروژه معماری را خودشان انجام می دهند، که این بهترین انتخاب برای هر دانشجویی است. اما در صورتی که وقت کافی برای انجام پروژه معماری دانشجویی ندارید و یا نتوانستید به خوبی فرا بگیرید، چاره چیست؟ در اینجا بهترین انتخاب، واگذاری پروژه به متخصصین انجام پروژه دانشجویی در سایت متلب پروژه است. در ادامه با متلب پروژه همراه باشید.

معرفی کوتاه رشته معماری

معماری، هنر و فن طراحی و ساختن بناها، فضاهای شهری و دیگر فضاهای درونی و بیرونی برای پاسخ هماهنگ به نیازهای کارکردی و زیباشناسانه است. معماری بیش از اینکه تکنیک و فن باشد، هنر و ذوق است. معماری توسط نرم افزارهای مختلفی انجام می پذیرد که اتوکد و رویت از اصلی ترین آنها می باشد. در واقع می توان گفت ظاهر و نمای شهرها را مهندسان معمار می سازند  در حال حاضر کارشناسان این رشته توسط نرم افزارهای تخصصی معماری طراحی ها را انجام می دهند.

 طراحی فضای باز بیرونی ساختمان و دیزاین داخلی و خارجی توسط این ابزارها انجام می شود. یک متخصص معماری ابتدا نما یا طرح خود را در نرم افزار کشیده و آن را به اطلاع کارفرما می رساند سپس در صورت تایید کارفرما شروع به ساخت و اجرای پروژه مهندسی می شود. به جرات می توان گفت امروزه بدون استفاده از هنر معماری دیگر ساخت و ساز امکان پذیر نمی باشد. بسیاری از تاییدیه های فنی که توسط سازمان نظام مهندسی انجام می شود باید به امضای کارشناسان معماری برسد.

ما چه نوع پروژه های معماری را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه کرکسیون

انجام پروژه گرافیک معماری 

انجام پروژه ماکت سازی معماری

انجام پروژه معماری با رویت 

انجام پروژه معماری در منزل

به متخصص انجام پروژه های معماری مراجعه کنید

برای انجام پروژه های معماری، بهترین و سریع ترین روش، واگذاری آن به متخصصان این حوزه می باشد. سایت متلب پروژه با داشتن متخصصان متعدد در این زمینه، پروژه معماری شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه معماری توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت انجام پروژه معماری براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت 50 درصد هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه معماری توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد

زمان انجام پروژه های معماری در متلب پروژه

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه معماری با توجه به وقت و زمانی که کاربر تعیین می کند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید. متخصص مربوطه در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال می کند. اما ممکن است در برخی از سفارشات ارسالی با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

لیست قیمت پروژه های معماری در متلب پروژه

پس از اینکه سفارش انجام پروژه معماری برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری می شود. از میان تمامی قیمت های اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام می شود. به این ترتیب می توانید از خدمات انجام پرژه معماری ارزان سایت بهره مند شوید. یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه معماری به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های معماری و بهره گیری از بهترین کارشناسان و متخصصان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم. متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیاز خواهد ساخت. قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

چرا پروژه مهندسی معماری خود را به متلب پروژه بسپاریم؟

چرا متلب پروژه؟

امروزه بسیاری از سایت ها و موسسات مختلف در حوزه پروژه فعالیت دارند که در این میان، متلب پروژه به عنوان یکی از مجریان اصلی و با قدمت این حوزه شناخته می شود. موسسه متلب پروژه به عنوان سایت انجام پروژه معماری در زمینه های مختلف، بعد از کسب تجربه طولانی در انجام پروژه و بهره مندی از متخصصان توانمند سراسر کشور و همچنین داشتن مجوزهای معتبر در انجام پروژه معماری توانسته است اعتماد کاربران خود را با رضایت مندی بالا جلب نماید. همچنین متلب پروژه دارای بزرگترین بانک پروژه های آماده می باشد که توسط اساتید خبره این موسسه آماده شده است برای دریافت پروژه های آماده معماری به قسمت فروشگاه متلب پروژه مراجعه کنید.

ضمانت انجام پروژه های معماری

اصولا ارائه پیشنهادات با عنوان ضمانت پروژه توسط موسسات ارائه ای می شود که تجربه بسیار بالایی در انجام پروژه دارند. متلب پروژه این ضمانت را به کاربران خود می دهد که از پروژه شما را به متخصصانی واگذار می کند که توانایی انجام پیچیده ترین پروژه های معماری را با کیفیت مطلوب دارا می باشد.

 پشتیبانی از پروژه های معماری در متلب پروژه

تمامی پروژه معماری که به موسسه متلب پروژه واگذار می شود دارای پشتیبانی می باشد. معمولا مدت زمان پشیبانی 72 ساعت بعد تحویل پروژه می باشد ولی در صورت موافقت کارشناس انجام کار این زمان تمدید خواهد شد. متلب پروژه پشتیبانی کامل از سفارشات را وظیفه اصلی خود دانسته و تا زمانی که کاربر از انجام پروژه رضایت داشته باشد این فرآیند ادامه خواهد داشت و این از اصلی ترین تفاوت های متلب پروژه با سایر موسسات می باشد.

ثبت سفارش پروژه معماری در متلب پروژه

برای ثبت سفارش پروژه معماری خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید. برای درخواست فوری پروژه می توانید از طریق کانال تلگرام یا واتس آپ توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید که پس از بررسی و تعیین قیمت، پروژه شما در زمان تعیین شده از سوی شما انجام می شود.

انجام پروژه دانشجویی معماری

انجام پروژه های معماری دانشجویی

برای انجام پروژه های معماری دانشجویی لازم است ابتدا با مفاهیم آن آشنایی داشته و با توجه به هدف نهایی خود پروژه را شروع کنید. طرح کلی برای انجام پروژه معماری در زیر ذکر شده است.

 • تفسیر خود را از خلاصه پروژه توسعه دهید
 • محدودیت های پروژه معماری را مشخص کنید
 • انجام سوابق تحقیق و مطالعات موردی
 • طراحی پروژه معماری

تفسیر خود را از خلاصه پروژه توسعه دهید

برای هر پروژه معماری، همیشه یک خلاصه طولانی وجود دارد که به جزئیات اصلی پروژه می پردازد، اطلاعاتی را در سایت پروژه ارائه می دهد، پیشنهادات یا سوالات قابل تاملی را ارائه داده و مجموعه ای از الزامات را فهرست می کند که هر شرکت کننده باید آنها را برآورده کند. این روش کار تعداد معمارانی است که در دانشکده معماری آموزش دیده اند و تاکتیک بسیار موثری برای جلب علاقه به یک پروژه است. در واقع، دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، و سازمان‌ها یا شرکت‌های بزرگ نیز خلاصه‌ای از طراحی را ارائه می‌کنند که به صورت عمومی یا انتخابی بین شرکت‌های علاقه‌مند توزیع می‌شود.

برای انجام پروژه های معماری، ابتدا خلاصه پروژه را با دقت مطالعه کرده و عبارات کلیدی، کلمات و پاراگراف هایی را که هدف پروژه را توصیف می کنند، یادداشت کنید. با استفاده از این فهرست، چندین ایده طراحی را با طوفان فکری ایجاد کرده و پاسخی برای نحوه انجام پروژه بنویسید که بقیه پروژه را مشخص کند. این تفسیر خلاصه پروژه همچنین به عنوان یک راهنمای هدف طراحی در سراسر پروژه عمل می کند.

محدودیت های پروژه معماری را مشخص کنید

هنگامی که اطلاعات کافی در مورد موقعیت پروژه خود کسب کردید، وقت آن است که سایر محدودیت های پروژه را پیدا کنید. به طور معمول، این از تجزیه و تحلیل ساختمان از لحاظ نوع معماری که می خواهید طراحی کنید، همراه با تجزیه و تحلیل کد منطقه‌بندی حاصل می‌شود. این مشخص می‌کند که شما می توانید در یک قطعه زمین خاص چه چیزی طراحی کنید، ابعاد ساختمان چقدر می‌تواند باشد و از چه نوع مصالحی می‌توان در ساختمان استفاده کرد. این محدودیت‌ها تضمین می‌کند که ساختمان برای سکونت امن است و به شما جهت طراحی را نشان می دهد.

انجام سوابق تحقیق و مطالعات موردی

هنگامی که محدودیت ها تعیین شد و یک ایده کلی از زیبایی شناسی، فرم، مقیاس و سایر ویژگی های طراحی ممکن را داشتید، در مورد سوابق و مطالعات موردی مرتبط با پروژه معماری مطالعه کنید. ابتدا مجموعه ای از پروژه‌های مرتبط ایجاد کنید که ویژگی‌های طراحی مشابهی را با پروژه ای که می خواهید انجام دهید داشته باشد.

پس از انتخاب دو یا سه موردی که بیشترین تطبیق را داشتند، در وب سایت شرکت معماری که آنها را طراحی کرده است، در مورد آن پروژه ها تحقیق کنید. شما می توانید تفسیر معمار را از خلاصه طراحی پروژه را مطالعه کنید و در مورد اینکه چرا معمار تصمیم به طراحی پروژه کرده است، ایده کسب کنید. این جستجوها همچنین می توانند با کتاب ها، مقالات مجلات، بریده های روزنامه و غیره بیشتر شوند.

طراحی پروژه معماری

هنگامی که اطلاعات و یادداشت‌های کافی مربوط به پروژه را جمع‌آوری کردم، همه آن‌ها را به ایده‌های طراحی خاص برای انجام پروژه های معماری خلاصه کنید. این روش طراحی به شما این امکان را می دهد که چندین ایده را همزمان توسعه داده و یا بهترین قسمت های هر یک را ترکیب کرده و یا برخی از آنها را رها کنید.. وقتی به یک ایده نهایی رسیدید، وقت آن رسیده است که بخش بعدی پروژه معماری را انجام دهید.

ویژگی های متخصص معماری

 • طراحی یک بنا و ساختمان از آغاز اجرای کار تا پایان آن
 • طراحی مراحل اجرایی کار ساخت بنا
 • طراحی اجزا و عناصر تشکیل دهنده بنا
 • نظارت و کنترل بر درستی اجرای مراحل ساخت بنا
 • مدیریت پروژه های معماری
 • طراحی و اجرای پروژه های شهری و محوطه سازی ها
 • ارائه مشاوره در زمینه ساخت بنا
 • طراحی پارک ها و میادین شهری و محوطه سازی آن ها
 • مشارکت در پروژه های برنامه ریزی و طراحی شهری و شهرسازی
 • طراحی تک بناها در مقیاس کوچک و انجام دکوراسیون داخلی

قیمت انجام پروژه های دانشجویی معماری

برای انجام پروژه های دانشجویی که به متخصصان این حوزه واگذار می کنید، باید هزینه ای را پرداخت کنید. این هزینه بسته به نوع پروژه و زمانی که باید آن پروژه انجام شود، متغیر است. اما با این وجود برخی متخصصانی که در کانال انجام پروژه های معماری تلگرام فعالیت دارند، قیمت های بالایی را برای پروژه ها در نظر می گیرند. برخی از آن ها نیز که قیمت پایینی را تعیین می کنند، ممکن است پروژه را با کیفیت پایین تر انجام دهند. بهترین روش مراجعه به سایت هایی است که معتبر می باشند. سایت متلب پروژه، برای انجام پروژه های معماری شما کمترین مبلغ ممکن را با توجه به حجم و زمان پروژه شما دریافت می کند.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های معماری انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان معماری در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

 • تسلط کامل بر موضوع
  • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
  • مهارت های ارتباط با کاربران
  • متعهد در انجام وظیفه
  • مهارت کار گروهی تیمی

هزینه انجام پروژه معماری با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه معماری با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه معماری در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه