آموزش زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب

آموزش زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب
5 (100%) 1 vote

آموزش زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب آشنایی با زنجیره مارکوف 

یک سیستم ریاضی است که در آن انتقال از یک حالت به حالت دیگر صورت می‌گیرد که البته تعداد این حالات قابل شمارش است. زنجیره مارکف یک فرایند تصادفی بدون حافظه‌است بدین معنی که توزیع احتمال شرطی حالت بعد تنها به حالت فعلی بستگی دارد و به وقایع قبل از آن وابسته نیست. این نوع بدون حافظه بودن خاصیت مارکف نام دارد. زنجیره مارکف در مدل سازی دنیای واقعی کاربردهای زیادی دارد
 زنجیره مارکوف(Markov Approach modeling) یک فرایند تصادفی گسسته در زمان با خاصیت مارکف است. خاصیت مارکف بیان می‌کند که توزیع احتمال شرطی برای سیستم در مرحله بعد فقط به حالت فعلی سیستم بستگی دارد و به حالت‌های قبل بستگی ندارد. چون سیستم به صورت تصادفی تغییر می‌کند به طور کلی پیش بینی حالت زنجیره مارکف در نقطه‌ای خاص در آینده غیر ممکن است. با این حال ویژگی‌های آماری سیستم در آینده قابل پیش بینی است. در بسیاری از کاربردها چیزی که دارای اهمیت است همین ویژگی‌های آماری است.
تغییرات حالات سیستم انتقال نام دارند و احتمال‌هایی که به این تغییر حالت‌ها نسبت داده می‌شوند احتمال انتقال نام دارند. مجموعه‌ای از حالت‌ها و احتمال انتقال‌ها به طور کامل یک زنجیره مارکف را مشخص می‌کنند. طبق قرار داد ما فرض می‌کنیم همیشه حالت بعدی وجود دارد و در نتیجه فرایند تا ابد ادامه پیدا می‌کند.

این آموزش بی نظیر توسط اساتید گروه متلب پروژه آماده شده است که میتوانید فایل آموزشی آن را از لینک زیر دریافت کنید با خواندن کامل آموزش زنجیره مارکوف در نرم افزار متلب میتوانید به راحتی با اصول کامل برنامه نویسی آن در متلب آشنا شوید 

چنانچه سفارش انجام پروژه زنجیره مارکوف با نرم افزار متلب دارید میتوانید با شماره 09039549884 تماس بگیرید و پروژه خود را سفارش دهید.

رمز فایل :

www.matlabprozhe.com