نحوه دریافت تخفیف از سایت بزرگ متلب پروژه 

بزرگترین سایت آموزش و انجام پروژه های متلب در ایران 

به منظور ارائه تخفیف به کاربران و یادگیرندگان محترم در جهت رفاه هر چه بیشتر حال آنانگروه تخصصی متلب پروژه اقدام به ارائه بسته های پیشنهادی به منظور تخفیف در قیمت نهایی انجام سفارشات نموده است. شما می توانید با یکی از روش های زیر شامل بسته های تخفیفی متلب پروژه در جهت انجام پروژه های متلب و حتی خرید از فروشگاه ما شوید.

 

ارسال سفارشات متلب 

شما میتوانید با ارسال سفارشات متلب خود برای ما شامل تخفیف در انجام پروژه های خود شوید. پروژه متلب خود رابه همراه یک صفحه توضیحات برای ما بفرستید، پس از بررسی توسط کارشناسان ما، پیشنهاد تخفیف ما را دریافت خواهید نمود.

 

ارسال شبیه سازی مقاله

شما میتوانید با ارسال مقالات شبیه سازی شده خود برای ما شامل تخفیف در انجام پروژه های متلب خود شوید. سفارش خود رابه همراه یک صفحه توضیحات برای ما بفرستید، پس از بررسی توسط کارشناسان ما، پیشنهاد تخفیف ما را دریافت خواهید نمود.

 

محبوب نمودن ما در شبکه های اجتماعی

شما به راحتی و تنها با لایک کردن، فالو کردن و توئیت کردن در مورد گروه تخصصی متلب پروژه می توانید شامل تخفیف از طرف ما بشوید. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و به ما اطلاع دهید. پس از بررسی توسط کارشناسان ما، پیشنهاد تخفیف ما را دریافت خواهید نمود.