انجام پروژه های مهندسی برق

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های مهندسی برق ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه برق کاملا تخصصی با تمامی نرم افزارهای مهندسی برق توسط صدها کارشناس متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود

متلب پروژه با تجربه و تخصص 7 ساله و بهره گیری از اساتید ممتاز در حوزه انجام پروژه های برق آمادگی دارد کلیه سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بالاترین کیفیت تحویل شما بدهد.

دقت داشته باشید انجام پروژه متلب مهندسی برق در موسسه متلب پروژه به صورت کاملا رقابتی انجام میشود و از بین چندین پیشنهاد کمترین قیمت خدمت شما اعلام میشود.

معرفی رشته مهندسی برق

مهندسی برق به عنوان پرجمعیت ترین رشته مهندسی شناخته میشود که طرفداران بسیار زیادی دارد تنوع بالای زیر شاخه های رشته مهندسی برق و نقش بی دلیل و انکار ناپذیر برق در تمامی حوزه های کاری این رشته را مهم ترین رشته علوم مهندسی معرفی کرده است با توجه به اهمیت انرژی برق در زندگی روزمره ما اهمیت این رشته نیز چندین برابر شده است رشته برق به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شاخه های دانشگاهی شناخته می شود چرا که  علاقه خاصی این رشته با توجه به ماهیت درونی دروس تعریف شده برای آن وجود دارد. زندگی کردن در دنیای مدارها و بردهای  برق برای هر کسی میتواند جذاب باشد این شاخه از مهندسی به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترو مغناطیس و الکترونیک می ‌پردازد  دنیای امروز ما عملا بدون برق امکان پذیر نیست بسیاری از دستگاه ها و ادوات الکتریکی و مورد نیاز به این نیرو وابستگی دارند و باید توسط برق راه اندازی شود تمامی شرکت ها و کارخانجات بزرگ و کوچک ادامه حیات آنها وابسته به این انرژی می باشد به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی این رشته و شاخه تحصیلی بین کاربران پیدا کرده است، همچنین مهندسی برق دارای شاخه های مختلفی می باشد که هر کدام کاربردهای مختلف دارد. یک مهندس برق در گرایش الکترونیک عاشق طراحی مدارات و بردهای الکترونیکی می باشد که ریزترین ادوات می باشد یک  برق در گرایش قدرت با طراحی و شبیه سازی پست های فشار قوی طراحی نیروگاه های بخار و پست های برق تولید شده در نیروگاه ها را که دارای ولتاژ بسیار بالایی می باشد تبدیل به ولتاژ مصرفی خانگی میکند مهندسی برق در گرایش مخابرات با مطالعه دیتا و انتشار امواج در فضا و مطالعه انواع قوانین حاکم برای سیستم های فرستنده و گیرنده وظیفه دریافت پیام را بر عهده دارد متخصص برق در گرایش کنترل این توانایی دارد که بتواند سیستم های کنترلی در کارخانجات و واحدهای تولیدی وظیفه ایجاد سیستم کنترلی برای برقراری ارتباط بین سیستم های مختلف بر عهده دارد.

تاریخچه مهندسی برق

از اوایل قرن 17  میلادی بود  که الکتریسیته از موضوعاتی شد که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد. می‌توان گفت اولین مهندس برق، ویلیام گیلبرت بود که توانست وسیله ای را برای اندازه گیری الکتریسیته کشف کند و نام آن را ورسوریوم گذاشت. در واقع الکتریسیته  را می توان زیرمجموعه ای از علم فیزیک نیز دانست.  در نیمه دوم قرن 19 میلادی برود که با ظهور تلگراف، تلفن  و همچنین توسعه برق ، به این رشته بها داده شد و آن را یک شغل محسوب کردند.

تقریباً در سال 1885 بود که در برخی دانشگاه ها این رشته را به عنوان یک رشته دانشگاهی مطرح کردند و شرایط تحصیل آن را به وجود آوردند. دانشگاه کرنل، دانشگاه فنی دارمشتات، از اولین دانشگاه هایی بودند که این رشته تحصیلی را در دانشگاه خود به وجود آوردند.

 در ایران، اولین مهندس برق، حیدر عمواوغلی بود که در سال 1259 در ارومیه به دنیا آمده بود، او به حیدر برقی معروف شده بود.

رشته مهندسی برق از جمله رشته های پر طرفدار است که بسیاری از کسانی که در دوره دبیرستان خود در رشته ریاضی تحصیل می‌کنند، به فکر ادامه تحصیل در دوره دانشگاهی در این رشته پرطرفدار هستند. رشته مهندسی برق در واقع رشته ای از زیر مجموعه علم فیزیک است که داشتن پایه قوی در ریاضی از اصول ورود به این رشته می‌باشد. اگر بخواهیم بهتر بگوییم، رشته مهندسی برق، یک رشته کاملاً علمی است. در واقع یک دانشجویی که قصد تحصیل در این رشته را دارد، باید روحیه و تمایل به کار کردن به انواع تجهیزات برقی را داشته باشد.

گرایش های مهندسی برق

 رشته مهندسی برق در ایران در مقطع تحصیلی کارشناسی 5 نوع گرایش دارد که شامل:

 • مهندسی الکترونیک
 • مهندسی مخابرات
 • مهندسی قدرت
 • مهندسی کنترل
 • مهندسی پزشکی
 • مهندسی صدا

در رشته برق الکترونیک، بیشتر به بررسی حرکت الکترون در خلاء می‌ پردازند. در واقع مهندسی الکترونیک در زمینه ساخت قطعات الکترونیک و چگونگی کارایی آن در مدارها فعالیت می‌ کند. اگر بهتر بگوییم، مهندسی برق گرایش الکترونیک،  دارای دو شاخه اصلی است  که شامل: ساخت قطعات و همچنین کاربرد مداری آن قطعه و نیز طراحی مدارهای الکتریکی است.

در رشته مهندسی برق گرایش قدرت، بیشتر به مهندسی قدرت با تولید، همچنین انتقال و توزیع انرژی الکتریکی پرداخته می‌شود. همچنین به ساخت برخی از دستگاه ها مانند ترانسفورمرها، موتورهای الکتریکی و تجهیزات الکتریکی که در آن کاربرد دارد، ژنراتورهای الکتریکی ، پرداخته می‌شود.

 در رشته مهندسی برق، گرایش مخابرات، به موضوع انتقال و ارسال اطلاعات از نقطه ای به نقطه‌ ای دیگر می‌پردازند. که این اطلاعات به صور مختلف است، مانند اطلاعات صوتی، تصویری و داده های کامپیوتری. خود مهندسی مخابرات نیز دارای دو بخش میدان موج و سیستم های مخابراتی است. البته به تازگی به دلیل گسترش این علم، رشته ای به نام مخابرات گرایش رمز نیز به وجود آمده است.

در رشته مهندسی برق گرایش کنترل، بیشتر به مفهوم کنترل متغیرهای اساسی مانند متغیرهای خروجی بر مبنای برخی از ملاکهای موجود پرداخته می‌ شود. مانند سرعت یک موشک، زاویه چرخشی در در بازوی یک ربات ساخته شده وجود دارد، دمای یک اتاق و …. پرداخته می‌ شود. که می‌ توان گفت از این گرایش در دو بخش صنعتی و تولیدی نیز بسیار استفاده می‌ شود.

در رشته مهندسی برق گرایش پزشکی، دانش آموختگان طوری تحصیل می‌ کنند که در کنار داشتن علم مهندسی برق بتوانند از این علم در راستای علم پزشکی استفاده کنند به طوری که از دانش خود در بخش تعمیرات و نگهداری تجهیزاتی که در پزشکی و بخش های مختلف بیمارستانی است، به درستی استفاده کنند.

در رشته مهندسی برق گرایش صدا، که اگر بهتر بگوییم، یک تخصص بین رشته ای است، به مسئله پردازش سیگنال‌ های صوتی دیجیتال پرداخته می‌ شود.

بازار کار رشته مهندسی برق

رشته مهندسی برق دارای بازار کار بسیار خوبی است به طوری که کسانی که از رشته مهندسی برق فارغ التحصیل می‌ شوند، به راحتی می‌ تواند برای خود شغل مناسبی را انتخاب نمایند. همانطور که می‌ دانید این رشته پرطرفدار، دارای گرایش های مختلفی است، مثلاً کسی که در رشته مهندسی برق گرایش مخابرات فارغ التحصیل شده است، می‌تواند درخواست کار خود را به  شرکت هایی که دارای قسمت مخابرات هستند، اعلام کند. کسانی که در رشته برق گرایش قدرت تحصیل کرده اند، در مکان هایی مانند شرکت برق ( وزارت نیرو) ، نیروگاه های برق و همچنین سازمانها و شرکت هایی که بخش تخصصی برق دارند،  مشغول به کار شوند. کسانی هم که در رشته مهندسی برق گرایش کنترل فارغ التحصیل می‌ شوند، شانس زیادی برای اشتغال در شرکت ها و سازمانهایی دارند که به به نیروها یی برای کنترل سیستم برق و نیز طراحی برای سیستم های کنترل نیاز دارند. همچنین دانشجویانی که در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل می‌ شوند می‌ توانند به راحتی درخواست همکاری خود را به بیمارستان ها و مراکز پزشکی اعلام کنند. و در نهایت کسانی که فارغ التحصیل رشته برق گرایش صدا هستند، می‌توانند مهندسان خوبی برای همکاری در صدا و سیما باشند و درخواست کار خود را به آنها اعلام کنند.

ما چه نوع پروژه مهندسی برق را میتوانیم انجام بدهیم؟

انجام پروژه کارشناسی برق

انجام پروژه الکتروتکنیک

انجام پروژه برق صنعتی

انجام پروژه برق در تهران

انجام پروژه مهندسی برق با آموزش کامل در متلب پروژه

ما تمامی نیازهای شما را در حوزه برق را به صورت کامل درک کرده ایم و عملا پروژه ای نیست که در این حوزه نتوانیم انجام بدهیم یکی از اصلی ترین دلایلی که اکثر افراد متلب پروژه را به عنوان یک سایت مطمئن برای پروژه خود انتخاب می کنند این است که ما همواره بالاترین کیفیت در پروژه برق را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

به متخصص پروژه مهندسی برق مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه برق در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت برق را انتخاب کرده اید.

مراحل انجام پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه برق توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه برق براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه برق توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

سفارش پروژه مهندسی برق

ما توانسته ایم تیمی تخصصی از بهترین مجریان برق را در کنار هم جمع کنیم و عملا پروژه ای نیست که در این حوزه نتوانیم انجام دهیم اساتید متلب پروژه علاوه بر انجام کامل سفارش ارسالی وظیفه ارسال محتوا و تهیه گزارش را نیز به کاربران دارند و تا زمان تایید نهایی از تمامی پروژه ها پشتیبانی کامل کرده وظیفه پاسخگویی شبانه روزی دارند این روش انجام در کمتر جایی مشاهده میشود و گویا کاربر خود سفارش برق را انجام داده است زیرا به صورت کامل در روند انجام کار قرار می گیرد این شیوه اصلی ترین دلیل تفاوت متلب پروژه و جداکردن آن از سایر موسسات می باشد اهمیت رشته مهندسی برق امروزه بر کسی پوشیده نیست عملا امروزه هیچ کار بدون برق قابل انجام نیست تمامی سیستم ها به صورت دیجیتال و آنالوگ وابسته به انرژی برق است و این اهمیت این رشته را می رساند با توجه به تخصصی بودن بسیاری از پروژه های رشته برق بسیاری از کاربران در انجام آن مشکل دارند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند متلب پروژه بهترین مجریان برق را با تشکیل کارگروه های تخصصی این حوزه در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

با توجه به اینکه متلب از اصلی ترین نرم افزارهای تخصصی مهندسی برق می باشد متلب پروژه آمادگی انجام پروژه برق با متلب شما را در سریعتر زمان ممکن انجام داده و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

در صورتی که نیاز به مشاوره در انجام پروژه سایر رشته های دارید میتوانید با کلیک بر روی عنوان مورد نظر پروژه خود را سفارش دهید 

انجام پروژه های مهندسی مکانیک 

انجام پروژه های صنایع 

انجام پروژه های عمران

انجام پروژه های مهندسی شیمی

انجام پروژه های کامپیوتر 

انجام پروژه های هوافضا

انجام پروژه های مهندسی نفت 

انجام پروژه های مهندسی مواد 

انجام پروژه های فن آوری اطلاعات

انجام پروژه های مهندسی پزشکی

انجام پروژه های معماری

نحوه سفارش پروژه برق به چه صورت می باشد ؟

برای سفارش انجام پروژه های مهندسی برق خود میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید کارشناسان متلب پروژه در کمترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و خدمت شما اطلاع خواهند داد.

کیفیت در پروژه برق چگونه است؟

متلب پروژه به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه دارای نماد اعتماد الکترونیکی همیشه سعی داشته است بالاترین کیفیت در انجام پروژه های مهندسی برق را داشته باشد.

زمان تحویل پروژه های برق چقدر می باشد؟

زمان انجام پروژه های مهندسی برق با توجه به زمانی که مشتری تعیین میکند انجام میشود و سعی بر این بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت کنید.

چگونه از پروژه برق در متلب پروژه خود مطمئن شویم ؟

با توجه به تجربه بالای متلب پروژه در انجام پروژه های مهندسی برق ما به شما اطمینان می دهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

آخرین پروژه های مهندسی برق فروشگاه

برای مشاهده لیست کامل پروژه ها کلیک کنید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه