انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های مهندسی مکانیک ، ارائه خدمات انجام پروژه مکانیک توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های مهندسی مکانیک میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های مهندسی مکانیک خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه مهندسی مکانیک در حوزه پروژه کارشناسی مکانیک، پروژه ارشد مهندسی مکانیک، پروژه دکتری مکانیک در گرایش سیالات ، جامدات ، ساخت و تولید ، طراحی کاربردی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه مکانیک در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

معرفی رشته مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک یا mechanical engineering یکی از رشته های کاربردی در حوزه علوم مهندسی که کاربرد اصلی آن در طراحی، تحلیل، ساخت و بهره‌ برداری از سیستم‌ ها و دستگاه های مکانیکی می باشد. انجام پروژه های مهندسی مکانیک نقش مهمی در طراحی و تولید سیستم های مکانیکی و همچنین بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آن دارد. هدف از رشته مهندسی مکانیک ارائه راهکارهای جدید برای طراحی ، ساخت و توسعه تجهیزات مختلف مکانیکی می باشد. مهندسی مکانیک همچنین توانایی ساخت قطعات مختلف مکانیکی مورد استفاده در صنعت را دارد. رشته مهندسی پرشکی دارای ویژگی های مهمی از جمله کمک به کارایی عملکرد خط تولید ، تعمیر قطعات مکانیکی ، افزایش بهره روی دستگاه های مکانیکی و طراحی قطعات صنعتی به صورت سه بعدی را دارد. وظیفه مهندسی مکانیک تربیت متخصصانی است که بتوانند اجرای پروژه های صنعتی ، توسعه و نگه داری تجهیزات مکانیکی، بررسی رفتار چگونگی عملکرد اجسام را به سرانجام برسانند. رشته مهندسی مکانیک دارای قابلیت های فراوانی از جمله مدیریت تعمیر و نگه داری ، تهیه نقشه ها و مدارک فنی، بهبود روش های تولید وساخت را دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های رشته مکانیک طراحی و باز تولید انواع قطعات و تجهیزات مکانیکی و همچنین بازتولید قطعات مکانیکی از کار افتاده می باشد. این رشته اهمیت ویژه های در تولید و ساخت انواع قطعات مکانیکی به وسیله نرم افزارهای تخصصی مکانیک دارد.

در یک تعریف کلی مهندسی مکانیک تلفیق علم ریاضیات و فیزیک به آنالیز سیستم های مکانیکی میپردازد مهندسین مکانیک در طول تحصیل خود با مباحثی مانند مکانیک، انتقال حرارت، دینامیک، الکترومکانیک، مکانیک مواد، مهندسی کنترل و مباحث مرتبط دیگر آشنا میشوند و از این مباحث برای حل مسائل و تحلیل روابط مکانیک استفاده میکنند.امروزه انجام پروژه های مکانیک اساس ساخت، آنالیز و تحلیل تجهیزات مکانیکی را تشکیل میدهد. رشته مهندسی مکانیک یکی از پرطرفدارترین رشته‌های مهندسی است که در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا به عنوان یکی از رشته‌های اصلی مهندسی شناخته شده است. این رشته برای دانشجویانی که به دنبال یادگیری در زمینه طراحی، ساخت، نگهداری و بهبود سیستم‌های مکانیکی هستند، بسیار مناسب است. در این رشته، دانشجویان با مباحث مختلفی مانند دینامیک، استاتیک، مواد، طراحی، روش‌های تحلیل و تست، کنترل و سیستم‌های مکانیکی آشنا می‌شوند. همچنین، در این رشته به دانشجویان آموزش داده می‌شود که چگونه با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، بهبود عملکرد سیستم‌های مکانیکی را انجام دهند.

کاربرد اهمیت علم مکانیک در حوزه صنعت بر کسی پوشیده نیست و کمتر کارخانه یا مرکز تولیدی را میتوان یافت که بدون متخصصین مکانیک بتواند امور خود را بگذراند این نشان دهنده اهمیت بالای مکانیک در علوم مهندسی هست که به شدت با صنعت درگیر میباشد، این شاخه‌ ای از مهندسی که با طراحی، ساخت و راه‌ اندازی دستگاه‌ ها و ماشین‌ ها و همچنین تعمیر و نگه داری آن سر و کار دارد در حقیقت میتوان مکانیک را علم تخصصی در تجهیزات و سیالات دانست یکی از اصلی ترین وظایف یک متخصص در این حوزه تعمیر و بازسازی دستگاه های فرسوده و از کار افتاده می باشد که بسیاری از آنها به صورت کل از دسترس خارج شده اند این اهمیت جایگاه این رشته می باشد.  یک متخصص مکانیک شیوه راه اندازی درست یک سیستم و نحوه انتقال قدرت بین اجزای مختلف را بررسی میکند مهندسان مکانیک ، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را به کار برده و با دانش تخصصی خود، سیستم‌ های مکانیکی و دستگاه‌ ها و فرآیندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌ سازند.متخصصان این حوزه با راه اندازی انواع دستگاه های صنعتی ، تعمیر دستگاه ها مکانیکی باعث صرفه جویی در وقت و زمان خواهد شد انجام محاسبات و شبیه سازی ها در مهندسی مکانیک توسط دانشجویان با نرم افزارهای مختلفی انجام میشود یکی از نرم افزارهای محبوب متلب می باشد متلب کاربردی ترین برنامه در مکانیک است انواع محاسبات ،بدست آوردن ضرایب پارامترهای مختلف ، حل انواع مسائل اجزا محدود و المان محدود توسط این نرم افزار انجام میشود.

متلب پروژه چه نوع پروژه مهندسی مکانیک را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه مکانیک شکست

انجام پروژه های مکانیکال

انجام پروژه مکانیک جامدات

انجام پروژه مکانیک تاسیسات

 

مراحل پیاده سازی و اجرای پروژه های مکانیک 

1- مشخص کردن نیازها : در گام اول از پروژه های مکانیک باید نیازهای خود را مشخص نماییم این مرحله تعیین نیازهای مواد و قطعات، تجهیزات و دستگاه های لازم برای پیاده سازی پروژه است.

 

2- طراحی نقشه های طراحی : بعد از مشخص شدن نیازها باید نقشه های مکانیکی مورد نیاز توسط نرم افزارهای تخصصی آن طراحی شوند دو نمونه از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه سالیدورک و کتیا می باشد 

 

3- ساخت قطعات مورد نیاز : بعد از تهیه نقشه ها نیاز داریم با استفاده تجهیزات مکانیکی قطعات مورد نظر را طراحی و تولید نماییم

 

4- ساخت و تولید دستگاه های مکانیکی : در گام چهارم باید دستگاه های مورد نظر مکانیکی که ساخت تجهیزات لازم را انجام میدهد طراحی و تولید شود در این مرحله، با استفاده از طراحی های قبلی، قطعات و تجهیزات پروژه ساخته و تولید می شوند.

 

5- نصب و راه اندازی تجهیزات : پس از ساخت و تولید قطعات و تجهیزات، این قطعات و تجهیزات نصب و راه اندازی می شوند. برای پروژه های مکانیک، این شامل نصب و راه اندازی دستگاه های مختلف است.

 

6- تست و راه اندازی : در این مرحله باید تجهیزات مکانیکی طراحی شده راه اندازی شوند 

 

7- تولید قطعات مکانیکی : در این گام باید قطعات مورد نظر برای نصب و راه اندازی بر روی دستگاه های مکانیکی تولید شود 

 

8- ارتقا و بازیابی : در صورتی که دستگاه مکانیکی طراحی شده نیاز به ارتقا داشته باشد در این مرحله با توجه به نیاز واحد تولیدی ارتقا پیدا می یابد 

 

گرایش های مهندسی مکانیک :

گرایش طراحی کاربردی : گرایش طراحی کاربردی از مهم ترین گرایش های مکانیک می باشد در این گرایش به طراحی و تولید انواع ابزار و قطعات مکانیکی مورد نیاز در واحدهای تولید پرداخته میشود

 

گرایش تبدیل انرژی : در این گرایش از مهندسی مکانیک که تقریبا شبیه حرارت و سیالات کار میکند به شیوه های مدیریت و بهینه کردن انرژی های مختلف جهت افزایش بهره وری در صنعت میپردازد.

 

گرایش ساخت و تولید : در این گرایش از مهندسی مکانیک با تلفیق مهارت هایی مانند ریخته گری ، شکل دهی فلزات ، جوشکاری به طراحی و تولید انواع ادوات مکانیکی پرداخته میشود

 

گرایش سیستم متحرکه : این گرایش از مکانیک به بررسی و تولید تجهیزات مکانیکی و صنعتی سازگار با محیط زیست پرداخته میشود

 

گرایش سیالات : این گرایش از مهندسی مکانیک به بررسی و رفتار حرکتی انواع ذره های سیالاتی و همچنین دنبال کردن رفتار حرکتی آنها بررسی و تحلیل میگردد.

 

گرایش سازه بدنه خودرو : این گرایش از مهندسی مکانیک بیشتر در صنایع خودسازی مورد استفاده قرار میگردد به طراحی و تولید انواع خودروهای کم مصرف که وزن تولیدی کمتری داشته باشد بررسی و پرداخته میشود.

 

ضرورت استفاده از نرم افزار متلب در رشته مکانیک 

رشته مهندسی مکانیک دارای نرم افزارهای مختلفی می باشد که هر کدام در حوزه های مختلف کاربرد خاص خود را دارند یکی نرم افزاری قدرتمند مکانیک متلب می باشد این نرم افزار به طور عمده در حل مسائل دینامیک سیالاتی ، حل مسائل ارتعاشات ، حل مسائل المان محدود و تحلیل عددی به کار میرود در بسیاری از مسائل مکانیک نیاز داریم مدل ریاضی یک مساله حل شده و به وسیله تعریف شرایط مرزی روابط مورد نظر را استخراج نماییم نرم افزار متلب با توجه به محیط کدنویسی بسیار حرفه ای توانسته است تمامی نیازهای کاربران در این زمینه را برطرف نماید 

 

مهم ترین دروس رشته مکانیک در ارشد

1- حرارت و سیالات : از مهم ترین دروس مکانیک در ارشد است که به نحوه رفتار و چگونگی حرکت آنها در درون یک سیال اشاره دارد.

 

2- انتقال حرارت : از دیگر دروس کاربردی رشته مکانیک است که به طراحی و محاسبه اجزاء سیستم هایی که اساس کارشان، تبدیل انرژی، است پرداخته میشود

 

3- مکانیک جامدات : از دیگر دروس بسیار مهم در مهندسی مکانیک است که به بررسی رفتار مواد جامد تحت اثر نیروهای مختلف که ممکن است متاثر از نیروی وزن ، اصطکاک، تماس، برخورد یا تغییرات دما باشند میپردازد.

 

4- دینامیک و ارتعاشات : از درس از رشته مکانیک به حرکت مواد تحت نیروی وارد شده به آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد

 

5- استانیک : از دروس بسیار تاثیر گذار در مکانیک است که به بحث و مطالعه درباره یک سیستم یا سامانه فیزیکی در حال تعادل و ایستایی استاتیکی می‌پردازد

 

6- طراحی اجزا : از دیگر دروس بسیار مهم در مهندسی مکانیک به  به فرایند ایجاد و توسعه قطعات و اجزای مختلف در سیستم‌ها و ماشین‌ آلات اشاره دارد.

 

دلیل نیاز به مهندسان مکانیک در توسعه صنعتی کشور

1- طراحی و توسعه ماشین‌آلات: مهندسان مکانیک به عنوان کارشناسان تخصصی در زمینه طراحی و توسعه ماشین‌آلات، ابزارها و تجهیزات صنعتی مورد نیاز هستند.

 

2- بهینه‌ سازی فرآیندهای صنعتی: مهندسان مکانیک با استفاده از دانش خود در زمینه مکانیک، حرارت و سیالات، فرآیندهای صنعتی را بهینه‌سازی می‌کنند و باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری می‌شوند.

 

3- ایمنی در صنعت: مهندسان مکانیک با توجه به دانش خود در زمینه مواد، ساختار و قابلیت استفاده از تجهیزات، بهبود ایمنی در صنعت را تضمین می‌کنند.

 

4- تحقیق و توسعه: مهندسان مکانیک در زمینه تحقیق و توسعه، بهبود فرآیندهای صنعتی و افزایش کارایی تجهیزات صنعتی را ممکن می‌سازند.

 

5- طراحی و توسعه خودرو: با توجه به افزایش نیاز به حمل و نقل، مهندسان مکانیک در زمینه طراحی و توسعه خودروهای هوشمند، صنعتی فعالیت می‌کنند

 

6- بررسی و ارزیابی تجهیزات: مهندسان مکانیک با توجه به دانش خود در زمینه مکانیک، حرارت و سیالات، تجهیزات صنعتی را بررسی و ارزیابی می‌کنند و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را بررسی می‌کنند.

 

وظایف کارشناسان مهندسی مکانیک

1-  طراحی و توسعه سیستم‌های مکانیکی: یکی از اصلی ترین وظایف کارشناسان مکانیک توسعه سیستم های مکانیکی است که شامل طراحی انواع قطعات، ماشین آلات و دستگاه‌های مختلف است.

 

2- تولید و تولید مجدد: از دیگر وظابف مهم مهندسی مکانیک تولید مجدد قطعات و دستگاه های مکانیکی است که این فرآیند شامل تولید قطعات و ماشین‌آلات است که برای اجرای پروژه‌های مختلف مورد نیاز است.

 

3- نصب و راه‌اندازی دستگاه های مکانیکی : این وظیفه از متخصصان مکانیک شامل نصب و راه‌اندازی ماشین‌آلات و سیستم‌های مکانیکی است.

 

4- نگهداری و تعمیر: از مهم ترین وظایق متخصصان مهندسی مکانیک تعمیر تجهیزات و قطعات مکانیکی است. در این بخش، مهندسان مکانیک باید به نگهداری و تعمیر سیستم‌های مکانیکی پرداخته و هر گونه خرابی را برطرف کنند.

 

5- کنترل کیفیت: در دیگر وظایف بسیار مهم مهندسان مکانیک کنترل کیفیت می باشد که باید از کیفیت قطعات و ماشین‌آلات تولیدی خود اطمینان حاصل کنند.

 

6- طراحی قطعه : طراحی قطعات و اجزای مختلف محصولات و دستگاه های مکانیک که به وسیله نرم افزارهای تخصصی صورت میگیرد از دیگر وظایف متخصصان این حوزه می باشد.

 

ضرورت استفاده از متخصصان مکانیک 

مهندسی مکانیک رشته مهمی است که با طراحی و تولید طیف وسیعی از محصولات، نقشی کلیدی در جامعه ایفا می‌کند. مهندسان مکانیک مسئول ایجاد طرح‌های کارآمد و مؤثر که الزامات خاص را برآورده می‌کنند، تجزیه و تحلیل داده‌ها برای ارزیابی عملکرد و توسعه نمونه‌های اولیه برای آزمایش و اصلاح طرح‌ها هستند. انجام پروژه فرصتی را برای دانشجویان مکانیک فراهم می‌کند تا دانش و مهارت‌های خود را در یک محیط عملی به کار گیرند و مهارت‌های مهمی مانند حل مسئله و کار تیمی را توسعه دهند. رشته مهندسی مکانیک یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های مهندسی در بین دانشجویان می‌باشد که در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در آن مشغول به تحصیل هستند. مهندسی مکانیک شامل طراحی، تجزیه و تحلیل و ساخت سیستم‌های مکانیکی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهندسان مکانیک با استفاده از دانش خود در زمینه فیزیک، علم مواد و ریاضیات برای طراحی محصولات نوآورانه ای که زندگی روزمره ما را بهبود می‌بخشد، نقش مهمی در جامعه ایفا می‌کنند.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه مهندسی عمران 

انجام پروژه مهندسی برق 

انجام پروژه مهندسی صنایع

انجام پروژه های کامپیوتر 

انجام پروژه مهندسی معماری

 

مهم ترین نرم افزارهای رشته مکانیک 

1- انسیس : یکی از مهم ترین و اصلی ترین نرم افزارهای رشته مکانیک است این نرم افزار طیف گسترده ای از پروژه های مکانیک از جمله تحلیل اجزا محدود ، حل مسائل سیالاتی ، مسائل المان محدود ، تحلیل هندسه را با توجه به نسخه های مختلف خود انجام میشود برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار میتواند مقاله “انجام پروژه انسیس” را مطالعه نمایید.

 

2- آباکوس : یکی از نرم افزار مهم رشته مکانیک در حوزه تحلیل مسائل المان محدود می باشد که به روش عددی قادر است کلیه مسائل در این زمینه را انجام دهد همچنین برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار میتواند مقاله “انجام پروژه آباکوس” را مطالعه نمایید.

 

3- فلوئنت : این نرم افزار به طور عمده در حل مسائل سیالاتی ، تحلیل هندسه های پیچیده ، مش زنی ، حل مسائل انتقال حرارت کاربرد دارد شما مخاطبان میتوانید برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار تخصصی میتواند مقاله “انجام پروژه فلوئنت” را مطالعه نمایید.

 

4- EES : این نرم افزار به صورت کاربردی و فراوان در حل مسائل ترمودینامیک ، حل مسائل اگزرژی ، تحلیل معادلات عددی و همچنین شبیه سازی سیکل های بخار نیروگاه های بخار کاربرد دارد.برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار تخصصی میتواند مقاله “انجام پروژه EES” را مطالعه نمایید.

 

اهمیت رشته مهندسی مکانیک 

رشته مهندسی مکانیک را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین رشته در حوزه صنعت در علوم مهندسی معرفی میشود ارتباط تنگاتنگ متخصصان این حوزه با کلیه کارخانه ها و شرکت های صنعتی باعث شده است مکانیک به پرطرفدارترین و پرجمعیت ترین رشته علوم مهندسی تبدیل شود یکی از کاربردهای رشته مکانیک راه اندازی انواع دستگاه های صنعتی ، شبیه سازی بدنه خط تولید توسط نرم افزارهای مختلف و انجام محاسبات دقیق می باشد اهمیت رشته مکانیک به اندازه ای می باشد علوم دیگر مهندسی وابسته به آن می باشد و میتوان گفت صنعت بدون مکانیک عملا بی معنی می باشد. در رشته مهندسی مکانیک ما با تحلیلات و محاسبات سنگینی رو به رو هستیم و برای طراحی نیز از نرم افزار های پیشرفته ای استفاده می شود، حتی بسیاری از مدل سازی ها نیز به کمک وجود رشته مهندسی مکانیک جان بخشی شده است.

 

کاربردهای رشته مکانیک

1- طراحی و ساخت انواع قطعات مکانیکی مورد استفاده در صنعت

2- مدیریت تعمیر و نگه داری انواع دستگاه های مکانیکی 

3- قابلیت تبدیل و مدل کردن انواع انرژی های مکانیکی موجود 

4- شبیه سازی و مدل سازی انواع قطعات مکانیک

5- طراحی و ساخت انواع دستگاه های با سیستم بهره وری بالا

6- آشنایی کامل به علوم سیالات ، حرارت ، انرژی ، گرما و ارتعاشات 

 

انجام پروژه مکانیک در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه مهندسی مکانیک داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه رشته مکانیک باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه مکانیک می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته صنابع است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان مکانیک است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه مکانیک

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار می باشد متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه های مهندسی مکانیک مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های مکانیک در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه مکانیک

انجام پروژه های مکانیک همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان رشته مکانیک داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های مکانیک است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

مراحل انجام پروژه مهندسی مکانیک

  1. ارسال پروژه مهندسی مکانیک از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه مهندسی مکانیک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه مهندسی مکانیک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه مهندسی مکانیک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه مکانیک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های مهندسی مکانیک با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه مکانیک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه مهندسی مکانیک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه مکانیک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مهندسی مکانیک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه مکانیک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مهندسی مکانیک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مهندسی مکانیک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه مهندسی مکانیک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های مکانیک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی مکانیک توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های مکانیک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه مهندسی مکانیک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مهندسی مکانیک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه مکانیک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه مهندسی مکانیک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه مهندسی مکانیک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه