قبل از سفارش حتما قوانین سایت متلب پروژه را مطالعه کرده و در صورت موافقت نسبت به سفارش  اقدام نماید

دقت داشته باشید که ثبت سفارش اولیه و واریز نصف مبلغ اعلام شده به منزله مطالعه و موافقت با تمامی بندهای قوانین سایت متلب پروژه می باشد

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات وب سایت متلب پروژه 

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت متلب پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین متلب پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین متلب پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ میدارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

در صورت بروز اختلاف بین موسسه متلب پروژه و مشتری ، سفارش دهنده متعهد میگردد که تابع رای داوری و سیستم داوری  موسسه باشد و تا صدور رای نهایی منتظر باشد و حق پیگیری از مراجع دیگر را نخواهد داشت.( متلب پروژه این تضمین را میدهد که همواره عدالت برقرار شده و حق به حقدار خواهد رسید.)

 

تمامی مشتریان و سفارش دهندگان عزیز دقت داشته باشند که واریز اولیه هزینه به منزله موافقت با کلیه بندها و قوانین سایت می باشد و این موضوع در متن سفارش اول خدمت مشریان به صورت کامل توضیح داده شده است.

همچنین در صورت بروز اختلاف در حین انجام کار جهت هماهنگی و برطرف کردن مشکلات حتما با واحد مدیریت با شماره تماس 09962031191 تماس گرفته و مشکل خود را فقط از این طریق مطرح نمایید در صورت عدم دریافت نتیجه برای برقراری عدالت و حل مشکل مشتری فرآیند بررسی به سیستم داوری سایت ارجاع داده میشود.

 

سفارش دهندگان محترم قبل از سفارش حتما به موارد زیر دقت داشته باشید :

۱- تمامی سفارش دهندگان محترم دقت داشته باشند که زمان پشتیبانی از سفارشات در صورت وجود ابهام یا مشکل ۷۲ ساعت (سه روز) بعد از آماده شدن سفارش می باشد و در این بازه به تمام سوالات و اشکالات در این فاصله زمانی پاسخ داده میشود بعد از این زمان سایت هیچ مسئولیتی نسبت به پاسخ گویی ندارد. و افزایش زمان منوط به موافقت مجری انجام کار می باشد.

 

۲- تمامی سفارش های ارسال شده دقیقا مطابق با خواسته اولیه شما انجام خواهد شد و هرگرنه تغییر و اضافه کردن موارد جدید مستلزم پرداخت هزینه و هماهنگی با مجری انجام کار خواهد بود.

 

3- طبق قوانین موسسه متلب پروژه کاربران محترم در تمامی مراحل انجام سفارش فقط از طریق موسسه با کارشناس در ارتباط خواهند بود و امکان تماس با مجری به صورت مستقیم و تلفنی به هیچ وجه وجود ندارد.

 

4- در هر مرحله از انجام کار در صورتی که سفارش توسط مشتری به هر طریقی کنسل شود و درخواست انصراف از ادامه فرآیند پروژه را بگیرد هزینه دریافتی به هر میزان به عنوان جبران خسارت به مجری انجام کار متعلق به سایت متلب پروژه خواهد بود.

 

5 – مشتریان محترم دقت داشته باشند که ممکن است در برخی سفارشات شبیه سازی و برنامه نویسی که توسط مجریان انجام میشود به دلیل ناقص بودن روابط و عدم تشریح کامل روابط انجام دقیق کار مجری از تجربیات شخصی برای رسیدن به جواب نهایی مقالات استفاده کند و یا ادامه سفارش توسط اساتید متلب پروژه با مشکل روبرو شود و کارشناس نتواند سفارش را به انجام بدهد و پروژه به شکست منجر شود که در این صورت سفارش کنسل شده و اصل هزینه واریزی به مشتریان محترم برگشت داده میشود (لطفا دقت بفرمایید)

 

تبصره ماده 5  : مشتریان گرامی دقت داشته باشید ممکن است به دلیل مشکلات عدیده ای پروژه به مشکل برخورده و ادامه پروژه میسر نباشد با توجه به اینکه متلب پروژه از مجریان توانمند و با سابقه برای انجام سفارشات استفاده میکنند و همواره تلاش دارد پروژه ها با کیفیت عالی انجام شود در صورتی که پروژه به شکست بخورد فقط اصل هزینه واریزی به صورت کامل برای مشتری واریز میشود و سایت مسئولیتی در برابر جبران خسارت ندارد.

 

تبصره ماده 6 : در صورتی که مشتری خلاف قوانین عمل کند و در وسط فرآیند داوری و بررسی مشکلات پروژه توسط تیم مدیریت مسیر پیگیری را از طریق مراجع دیگر انجام دهد تمام هزینه های مربوط به ثبت شکایت و رفت و آمد و غیره بر عهده خوده ایشان می باشد.

 

6- در هر مرحله از انجام سفارشات ارسالی توسط مشتریان چنانچه اساتید انجام کار متوجه عدم تطابق خواسته مشتری با سفارش اولیه ثبت شده در سیستم شوند متلب پروژه این حق را دارد که توسط مدیریت تصمیمات لازم را اتخاذ نماید به همین دلیل لازم است در سفارشات ارسالی مشتریان عزیز صداقت کامل داشته باشند.

 

7 – طبق قوانین سایت برای شروع سفارش باید 50 درصد هزینه واریز شود مابقی هزینه بعد از اتمام کار به صورت کامل دریافت میشود و سفارش برای شما ارسال میشود هزینه واریزی به امانت نزد سایت می ماند تا 3 روز بعد از ارسال سفارش فرصت خواهید داشت اشکالات را بررسی کنید و به اطلاع مجری سفارش خود برسانید.

 

8- گروه برنامه نویسی متلب پروژه برای هر کدام از سفارشات در صورت ذکر در ثبت سفارش اولیه یک گزارش کلی از نحوه اجرا برنامه و کلیت کاری که باید انجام میشد ارسال خواهد کرد ارسال گزارش جز وظایف متلب پروژه نیست و آموزش پروژه نوشته شده از رسالت های کاری ما نمی باشد از این جهت نیاز است کاربران اطلاعات اولیه و ابتدایی از سفارش خود داشته باشند.

 

9 – در برخی از سفارشات ممکن است بعد از ارسال پروژه نتایج مورد تایید مشتری نباشد و مجری انجام کار نیز اصرار بر درست بودن پروژه مطابق با خواسته اولیه مشتری را نماید در این شرایط موسسه متلب پروژه نظر کارشناسی چند تن از اساتید خود را جویا خواهد شد ( پروژه برای داوری به کارشناسان موسسه ارسال میشود ) تا درستی یا نادرستی انجام کار به اثبات برسد مشتری و مجری متعهد میشوند که بعد از صدور رای تابع رای داوری باشند و هر دو آن را بپذیرند در صورتی که مجددا مشتری راضی نشد و اعتراض داشت موسسه متلب پروژه این حق را برای مشتریان عزیز قائل می باشد که یک داور بی طرف به انتخاب خوده مشتری برای داوری بین مجری و ایشان انتخاب شود رای داور در صورتی که عادلانه و با ذکر دلایل فنی قانع کننده باشد مورد تایید قرار خواهد گرفت داور باید دانشجو دکتری همان رشته باشد.

 

10 – ارسال اطلاعات تماس به هر طریقی(ارسال در فایل پروژه یا فایل توضیحات یا …)ممنوع است و در صورت مشاهده با شخص خاطی اعم از مجری یا مشتری قطع همکاری می گردد و متلب پروژه حق دارد که هزینه دریافت شده از مشتری یا هزینه پروژه ای که باید به مجری پرداخت شود را بابت این تخلف ضبط نماید.

 

11 – کاربران و سفارش دهندگان گرامی دقت داشته باشید که در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به ابعاد پیچیدگی و سنگینی سفارش ارسالی برای اینکه از کیفیت کار کاسته نشود و کار با بهترین کیفیت انجام شود زمان بیشتری صرف شود (زمان اعلام شده برای سفارش کاملا تقریبی هست) و سایت در سفارشاتی که به تشخیص مجری سنگین می باشد زمان بیشتری برای سفارش در نظر خواهد گرفت.

12 – موسسه متلب پروژه در حوزه طراحی قطعات سخت افزار و پروژه های ساخت هیچ فعالیتی ندارد به این موضوع دقت داشته باشید.

13 – کلیه فعالیت های موسسه متلب پروژه به صورت آنلاین می باشد و امکان ملاقات حضوری جهت دریافت سفارش و یا ثبت سفارش وجود ندارد.

14 – کاربران محترم داشته باشید اجرای برنامه های ارسال شده با نرم افزارهای تخصصی انجام شده بر عهده خوده مشتری می باشد با این وجود متلب پروژه در صورت موافقت مجری امکان ارسال خروجی های کار را برای مشتریان فراهم خواهد ساخت.

15 – در سفارش هایی که بنا به عدم توافق دو طرف(مشتری و سایت)کنسل شده است و هزینه باید برگشت داده شود مدت زمان برگشت وجه با توجه به ساعات اداری و کاری موسسه ممکن است تا 72 ساعت ( سه روز کاری) طول بکشد لطفا کاربران به این موضوع دقت داشته باشند.

16 – تمامی سفارشات ارسالی باید به صورت مکتوب و مستند در متن سفارش ارائه شود و ادعای اینکه در تماس تلفنی گرفته شده با کارشناسان مرکز قرار بوده این موارد هم انجام شود مورد قبول نیست.

حوزه فعالیت های گروه متلب پروژه در انجام برنامه نویسی با متلب ، انجام کلیه سفارشات برنامه نویسی و شبیه سازی با تمام نرم افزارهای مهندسی و آموزش متلب و تدریس برنامه نویسی و پروژه های صنعتی و شرکتی می باشد.
تعاریف:

منظور از موسسه و گروه، وب سایت متلب پروژه می باشد.

منظور از فروشگاه، فروشگاه وب سایت متلب پروژه می باشد

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات متلب پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های متلب پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک دو سه پروژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اطمینان از کیفیت انجام سفارش

  1. به منظور اطمینان از کیفیت سفارش های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه سفارش ها در صورت نبود نقص ۷۲ ساعت پس از تحویل با مجری تسویه خواهد شد

نحوه واریز وجه توسط سایت

34-  کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره ۲۴ رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

35-به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.

مدیریت سایت متلب پروژه