قوانین گروه متلب پروژه داری تاییدیه از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( ای نماد ) می باشد 

قبل از سفارش حتما قوانین سایت متلب پروژه را مطالعه کرده و در صورت موافقت نسبت به سفارش  اقدام نماید

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات وب سایت متلب پروژه 

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت متلب پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین متلب پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین متلب پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

سفارش دهندگان محترم قبل از سفارش حتما به موارد زیر دقت داشته باشید :

۱- تمامی سفارش دهندگان محترم دقت داشته باشند که زمان پشتیبانی از سفارشات در صورت وجود ابهام یا نقص ۷۲ ساعت بعد از آماده شدن و تحویل سفارش می باشد و بعد از آن سایت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۲- تمامی سفارش های داده شده دقیقا مطابق با سفارش اولیه انجام خواهد شد و هرگرنه تغییرو اضافه کردن موارد جدید مستلزم پرداخت هزینه و هماهنگی با مجری انجام کار خواهد بود.

3- طبق قوانین موسسه متلب پروژه کاربران در تمامی مراحل انجام سفارش فقط از طریق موسسه با کارشناس در ارتباط خواهند بود و امکان تماس با مجری به صورت مستقیم و تلفنی به هیچ وجه وجود ندارد لطفا قبل از سفارش حتما قوانین سایت را مطالعه نمایید در صورت موافقت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

4- در هر مرحله از انجام کار در صورتی که سفارش توسط مشتری به هر طریقی کنسل شود هزینه دریافتی به عنوان جبران خسارت به مجری انجام کار متعلق به سایت متلب پروژه خواهد بود و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

5- دقت داشته که زمان پشتیبانی از سفارشات 72 ساعت بعد از آماده شدن پروژه می باشد و در این فاصله زمانی مشتری میتواند در صورت وجود اشکال در سفارش ارسالی سوالات خود را مطرح کند بعد گذشت زمان 3 روز سایت در قبال پاسخ گویی مجدد به مشتری مسئولیتی نخواهد داشت . 

6 – کاربران سفارش دهنده دقت داشته باشند که ممکن است در برخی سفارشات شبیه سازی و برنامه نویسی که توسط مجریان انجام میشود به دلیل ناقص بودن روابط و عدم تشریح کامل روابط انجام دقیق کار توسط اساتید متلب پروژه با مشکل روبرو شود که در این صورت سفارش کنسل شده و هزینه واریزی برگشت داده میشود و سایت هیچ گونه سایت هیچ گونه مسئولیتی بابت این موضوع نخواهد داشت و خسارتی نیز پرداخت نخواهد شد.(لطفا دقت بفرمایید)

7 – در هر مرحله از انجام سفارشات ارسالی توسط مشتریان چنانچه اساتید انجام کار متوجه عدم تطابق خواسته مشتری با سفارش اولیه ثبت شده در سیستم شوند متلب پروژه این حق را دارد که سفارش را به صورت کامل کنسل کرده و سفارش دهنده حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت به همین دلیل لازم است در سفارشات ارسالی مشتریان عزیز صداقت کامل داشته باشند.

8 – طبق قوانین سایت برای شروع سفارش باید 50 درصد هزینه واریز شود مابقی هزینه بعد از اتمام کار به صورت کامل دریافت میشود و سفارش برای شما ارسال میشود تا 3 روز بعد از ارسال سفارش فرصت خواهید داشت اشکالات را بررسی کنید و به اطلاع مجری سفارش خود برسانید.

9- گروه برنامه نویسی متلب پروژه برای هر کدام از سفارشات در صورت ذکر در ثبت سفارش یک گزارش کلی از نحوه اجرا برنامه و کلیت کاری که باید انجام میشد ارسال خواهد کرد ولی هیچ مسئولیتی نسبت به آموزش سفارشات ارسالی ندارد و وظیفه اجرای برنامه در نرم افزارهای سفارش شده بر عهده خوده مشتری می باشد از این جهت نیاز است کاربران اطلاعات اولیه و ابتدایی از سفارش خود داشته باشند.

10 – در برخی از سفارشات ممکن است بعد از ارسال پروژه نتایج مورد تایید مشتری نباشد و مجری انجام کار نیز اصرار بر درست بودن پروژه مطابق با خواسته اولیه مشتری را داشته باشد در این شرایط موسسه متلب پروژه نظر کارشناسی چند تن از اساتید خود را جویا خواهد شد تا درستی یا نادرستی انجام کار به اثبات برسد در صورتی مجددا مورد تایید مشتری قرار نگرفت متلب پروژه یک داور بی طرف که توسط کارفرما(مشتری) انتخاب میشود را برای داوری بین مجری و مشتری در نظر میگیرد نتیجه داوری( درصورتی که عادلانه و بی طرف باشد) مورد قبول واقع خواهد شد، داور باید دانشجو دکتری همان رشته و تجربه بالای کار تخصصی و برنامه نویسی داشته باشد.

حوزه فعالیت های گروه متلب پروژه در انجام برنامه نویسی با متلب ، انجام کلیه سفارشات برنامه نویسی و شبیه سازی با تمام نرم افزارهای مهندسی و آموزش متلب و تدریس برنامه نویسی و پروژه های صنعتی و شرکتی می باشد.
تعاریف:

منظور از موسسه و گروه، وب سایت متلب پروژه می باشد.

منظور از فروشگاه، فروشگاه وب سایت متلب پروژه می باشد

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات متلب پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های متلب پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک دو سه پروژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اطمینان از کیفیت انجام سفارش

  1. به منظور اطمینان از کیفیت سفارش های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه سفارش ها در صورت نبود نقص ۷۲ ساعت پس از تحویل با مجری تسویه خواهد شد

نحوه واریز وجه توسط سایت

34-  کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره ۲۴ رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

35-به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.

مدیریت سایت متلب پروژه