انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه آباکوس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آباکوس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های آباکوس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های آباکوس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های آباکوس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه آباکوس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

آباکوس چیست؟

آباکوس یا Abaqus یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی مکانیک در حوزه مدل سازی بر پایه روش اجزا محدود می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی پدیده های مختلف مکانیکی است. انجام پروژه آباکوس مکانیک نقش مهمی در تحلیل المان محدود و بررسی رفتارهای فیزیکی پدیده های مختلف دارد. انجام پروژه با نرم افزار آباکوس منجر به حل مسائل به روش المان محدود و پروژه مدلسازی با آباکوس منجر به درک بهتر رفتار پدیده های مکانیکی و عمرانی خواهد شد. هدف نهایی از طراحی آباکوس ارائه نرم افزاری جامع در مدل سازی معادلات غیر خطی و تحلیل و بررسی ر‌فتارهای فیزیکی غیرخطی می باشد. آباکوس که بر پایه روش اجزاء محدود کار میکند توانایی حل گسترده ای از مسائل علمی و مهندسی را دارا می باشد. انجام مدل سازی و تحلیل با آباکوس در نهایت منجر به درک بهتر رفتار مسائل مهندسی خواهد شد. نرم افزار آباکوس همچنین توانایی حل عددی مسائل بر استفاده از مشتقات جزئی را دارد. نرم افزار آباکوس دارای قابلیت های فراوانی از جمله تحلیل فرآیندهای استاتیک و دینامیک، تحلیل و طراحی قطعات و سازه های پیچیده و شبیه سازی مدل های مکانیکی را دارد

امروزه آباکوس بیشترین استفاده را در حل مسائل اجزا محدود دارد. روش اجزا محدود روشی است که از شکستن یک مسئله بزرگ به ابعاد کوچکتر و تقسیم آن به جزئیات کوچکتر استفاده میکند. از ساده‌ ترین و ابتدایی ترین مسائل با تحلیل‌های خطی تا پیچیده‌ترین تحلیل‌ها و مدل سازی های غیرخطی در آباکوس به راحتی انجام میشود. از دیگر ویژگی های آباکوس تحلیل انواع هندسه ها می باشد کار کردن با آباکوس به اندازه ای آسان است که برای تحلیل پیچیده و غیرخطی کافی است اطلاعات هندسه و شرایط مرزی حاکم بر پدیده را به نرم افزار بدهید مابقی تحلیل ها توسط آباکوس انجام میشود. امروزه آباکوس بیشترین استفاده را در صنایع اتومبیل‌ سازی، هوافضا و ساخت تجهیزات صنعتی دارد. یکی از ویژگی های جالب نرم افزار آباکوس دارا بودن کتابخانه های متعدد برای برای پیش بینی رفتار مواد می باشد. استفاده از ابزارهای المان محدود به دلیل افزایش قدرت محاسباتی و توانایی برای شبیه‌سازی اجزا، ساختارها و سیستم‌های فوق‌العاده پیچیده تحت شرایط و موقعیت‌ها و شرایط بارگذاری توسعه یافته است. امروزه آباکوس توسط بسیاری از دانشجویان در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد این نرم افزار علاوه بر بررسی رفتار فیزیکی غیرخطی قابلیت تحلیل پدیده های متخلخل و آکوستیک را نیز دارد. 

از دیگر کاربردهای آباکوس در حوزه عمران می باشد که میتوانید تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی را با دقت بسیار بالا انجام دهد. انجام پروژه آباکوس عمران نقش اساسی در تحلیل خطرات و شبیه سازی رفتار سازه ها در برابر زلزله دارد.  در ژئوتکنیک از آباکوس میتوان برای توزیع تنش در خاک، تحکیم، پی سطحی پی برد. این نرم افزار با استفاده از روش های المان محدود، امکان تحلیل و شبیه سازی سیستم های پیچیده مکانیکی را فراهم می کند. اهمیت نرم افزار آباکوس در مکانیک به دلیل قابلیت آن برای تحلیل و شبیه سازی سیستم های پیچیده و حساس است. با استفاده از این نرم افزار، مهندسان مکانیک قادر خواهند بود تا رفتار سیستم های خود را در شرایط مختلف تحلیل کنند و پاسخ های دقیق و قابل اعتمادی را بدست آورند آباکوس توانایی حل تمام معادلات خطی و غیرخطی را در حوزه های انتقال جرم ، حرارت ، معادلات استاتیکی داد آباکوس از ویژگی المان محدود برای حل انواع مساله استفاده می کند هر المان دارای چندین فاکتور درجه آزادی ،تعداد گره ها و روش فرمول بندی می باشد به این صورت یک رابطه به المان مختلف تقسیم بندی شده و حل میشوند و در انتها یک جواب واحد خواهد داشت یکی از ویژگی های بسیار مهم آباکوس داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و نحوه دسترسی بسیار آسان به منوها می باشد از آباکوس بیشتر در حل مسائل و مدل های غیرخطی استفاده میشود که در تحلیل مسائل مربوط به تنش و کرنش چالش زیادی به دنبال دارد یکی از اصلی ترین قابلیت های آباکوس دارای محیط کدنویسی سابروتین نویسی به زبان فرترن می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های آباکوس را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی آباکوس

انجام پروژه درسی با آباکوس

انجام پروژه با نرم افزار آباکوس

انجام پروژه آباکوس مکانیک

 

مراحل مدل سازی با آباکوس 

1- تعریف مدل : در گام اول می بایست مدل سه بعدی مدل مورد نظر با توجه به ابزارهای موجود آباکوس تعریف شود

2- تعریف هندسه : در گام دوم باید هندسه موردنظر با توجه شرایط مساله تعریف شود

3- تعریف شرایط مرزی : در گام سوم باید شرایط مرزی که نشان دهنده محدود کاری شبیه سازی در آباکوس می باشد تعریف شود

4- تعریف ویژگی های مواد : در این بخش ویژگی های مواد مانند الاستیک ، پلاستیک یا خمشی که در مدل مورد استفاده قرار میگیرد تعریف میشود

5- تعیین بارگذاری : در گام پنجم می بایست نوع بارگذاری که میتواند استاتیک ، دینامیک باشد در مدل تعریف میشود

6- شبیه سازی : گام ششم مهم ترین قسمت از کار با نرم افزار آباکوس است که با توجه به شرایط مساله و هندسه تعریف شده شبیه سازی صورت میگیرد

7- تحلیل مدل : در این بخش تحلیل و ارزیابی مدل که شامل دقت نتایج و تحلیل پایداری است صورت میگیرد

8- اجرا و مشاهده : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی های مورد نظر را مشاهده کنیم

ضرورت استفاده از آباکوس در حل مسائل المان محدود

امروزه استفاده از آباکوس به دلیل قدرت بسیار بالا در تحلیل نتایج المان محدود در صنایع مختلف خودروسازی، هوافضا، ساختمان سازی، عمران دارد آباکوس قدرت بالایی در یکپارچه سازی مدل تحلیل اجزای محدود، ارائه کانتورها، نمودارهای گرافیکی دارد یکی از ضرورت های اصلی استفاده از این نرم افزار تحلیل مدلهای بسیار پیچیده می باشد که توسط نرم افزارهای دیگر قابل تحلیل نیست این نرم افزار با دارا بودن مجموعه وسیعی از المان‌ها قابلیت شبیه سازی هر هندسه ‌ای را به کاربر می‌دهد آباکوس صرفا برای تحلیل مسائل مکانیک جامدات نیست و برای تحلیل مسائل انتقال حرارت و جرم و سیالات نیز مورد استفاده قرار میگیرد یکی از ویژگی های برجسته آباکوس استفاده از دارا بودن تعداد زیاد مثال های آباکوس که در help نرم افزار است که استفاده از آن را برای کاربران آسوده میکند. آباکوس به عنوان یک مدل ساز جامع و توانمند نیاز بسیاری از کاربران است به همین علت متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان آباکوس را در شهرهای اصفهان و تهران را نیز راه اندازی کرده است.

 

لزوم استفاده از نرم افزار آباکوس در صنایع مختلف 

1- صنعت خودسازی : آباکوس در صنعت خودرو به مهندسان در فرآیند توسعه و بهینه سازی قطعات و سامانه های عملکردی خودرو کمک می نماید.

2- حوزه هوافضا : در صنعت هوافضا جهت طراحی و تولید سامانه های هوایی و شبیه سازی اصول پیشرانش جت و سوخت های جامد فضاپیماها استفاده میشود 

3- صنعت هواپیماسازی : نرم افزار آباکوس در صنعت هواپیما برای کاهش نویز و آکوستیک قطعات هنگام بلند شدن و فرود هواپیما استفاده میشود

4- حوزه پتروشیمی : در این صنعت از آباکوس برای تحلیل تنش و کرنش پلاستیک ایجاد شده خطوط انتقال گاز و نفت استفاده میشود

5- تحلیل سازه : در صنعت سازه از نرم افزار آباکوس برای مدلسازی و تحلیل ارتعاشات، مدلسازی و تحلیل تیرهای بتنی، آنالیز و پوش آور توسط متخصصان این حوزه استفاده فراوان میشود.

 

مهم ترین ویژگی های آباکوس

1- نرم افزار آباکوس قابلیت شبیه سازی مدل‌ های پیچیده و ساختار های چندگانه را دارد 

2- این نرم افزار قابلیت بررسی و تحلیل تحلیل و کرنش در سازه های مختلف را دارد 

3- آباکوس قابلیت بالایی در تحلیل رفتار مواد را دارد 

4- نرم افزار آباکوس قدرت بالایی در تحلیل انواع بارهای استاتیک و دینامیک دارد

5- این نرم افزار توانایی بالایی در حل عددی مسائل مکانیک به روش المان محدود دارد.

 

متلب پروژه همچنین در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه انسیس

انجام پروژه فلوئنت

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه PyroSim

انجام پروژه اینونتور

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه سالیدورک

سفارش پروژه اسپن

سفارش پروژه هایسیس

 

مهمترین بخش های نرم افزار ABAQUS

1- بخش مدل سازی : این بخش از مهم ترین قسمت های نرم افزار آباکوس است که دارای مدلسازی سه بعدی از عناصر مختلف می باشد که شامل ایجاد سطوح ، تعریف خواص مواد می باشد.

 

2- بخش تحلیل : این بخش شامل ابزارهای کابردی برای تحلیل مدلهای ساخته شده در نرم افزار آباکوس می باشد.

 

3- بخش المان محدود : این بخش از کاربردی ترین قسمت های آباکوس می باشد که شامل ابزارهای مختلف برای حل عددی مسائل مختلف مهندسی می باشد

 

4- بخش تعریف شرایط اولیه : این بخش شامل ابزارهای برای تعریف شرایط مرزی ، تعریف بارها و تحلیل سیالاتی، استاتیکی و دینامیکی می باشد

 

5- بخش پردازش : این بخش برای پردازش ابزارهای مختلف برای پردازش مدل های ساخته شده در آباکوس می باشد.

 

6- بخش نتایج : این بخش برای رسم نتایج و نمودارها در آباکوس استفاده میشود و شامل ابزارهای کاربردی برای نمایش تنش ها و کرنش ها ، نمایش های مسیرهای جریان ، نمایش فرکانس ها و مدهای لغزشی می باشد.

 

ضرورت استفاده از آباکوس در مهندسی مکانیک در چیست ؟

امروزه مدل سازی بخشی از اصلی ترین قسمت از پروژه های مکانیک است برای مدل سازی نیاز در این حوزه نیاز به استفاده از نرم افزاری داریم که بتوانید پاسخ گوی همه نیاز کاربران باشد. نرم افزار قدرتمند آباکوس از سه بخش مدل‌سازی، تحلیل و شبیه‌سازی تشکیل شده است که از روش اجزا محدود برای حل مسائل استفاده میکند. این نرم افزار توانایی حل طیف وسیعی از مسائل در حوزه های مختلف را دارا می باشد. این نرم افزار استفاده گسترده ای در صنایع خودسازی و هواپیماسازی دارد همچنین محیط شبیه سازی قدرتمند ، دارای بودن قابلیت مدل سازی سه بعدی ، امکان برنامه نویسی آباکوس را از سایر نرم افزارهای مکانیک جدا کرده است. تمامی تحلیل ها چه خطی و غیرخطی با استفاده از این نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. این نرم افزار میتواند انواع مسائل استاتیکی ، انتقال حرارت ، شبه استاتیکی ، دینامیک سیالات محاسباتی، پیزوالکتریک و آکوستیک را شبیه سازی و تحلیل نماید.

 

چرا باید استفاده از نرم افزار آباکوس را یاد گرفت ؟

1-  مدل سازی انواع المان ها : یکی از اصلی ترین دلایل یادگیری آباکوس توانایی مدلسازی انواع المان ها می باشد.

 

2-  تحلیل های خطی و غیرخطی : از دیگر دلایل یادگیری آباکوس انجام انواع تحلیل های خطی و غیرخطی در مکانیک و سازه می باشد

 

3- مدل سازی سه بعدی : آباکوس دارای محیط گرافیکی قدرتمند برای مدلسازی سه بعدی انواع پدیده های مختلف می باشد.

 

4- قابلیت برنامه نویسی : نرم افزار آباکوس دارای یک محیط حرفه ای اسکریپت نویسی برای برنامه نویسی در داخل آن می باشد پایتون زبان برنامه نویسی در آباکوس می باشد.

 

5- قابلیت تحلیل قاب دو بعدی : از دیگر دلایل استفاده از آباکوس توانایی مدلسازی و تحلیل انواع قاب ها در سازه می باشد

 

6- تحلیل رفتار سازه : از دیگر دلایل یادگیری آباکوس امکان تحلیل خطی و غیر خطی رفتار سازه های مختلف در برابر شرایط زلزله ای مختلف می باشد.

 

اهمیت نرم افزار آباکوس در چیست ؟

اهمیت استفاده از آباکوس در تحلیل غیر خطی المان محدود می باشد که میتواند به راحتی رفتار انواع پدیده های سیالاتی شبیه سازی کند با استفاده از آباکوس میتوانید هر نوع مدلی را به راحتی به صورت ابزار ریاضی درآورده و شبیه سازی کنید همچنین یکی از قابلیت های آباکوس کدنویسی در محیط سابروتین است که میتوان به راحتی یک پدیده سیالاتی را به صورت عددی حل نمود و معادلات ساختاری آن را استخراج کرد. شاید بتوان امروزه گفت علم مکانیک بدون حل مسائل المان محدود عملا معنایی ندارد این قابلیت های فراوان همگی در آباکوس گنجانده شده است. این نرم افزار با داشتن کتابخانه های قدرتمند توانایی شبیه سازی انواع مدل های جامداتی و شبیه سازی غیرخطی پیشرفته را دارا می باشد المان های موجود در کتابخانه های آباکوس قادر می سازد که بتوانید که اشکال هندسی را رسم کرده و انواع خواص مکانیکی مانند پلیمرها ، کامپوزیت ها را بدست آورید.

 

کاربردهای آباکوس

1- قابلیت تحلیل انواع مسائل اجزا محدود 

2- توانایی شبیه سازی انواع تحلیل استاتیک 

3- قابلیت شبیه سازی تحلیل حرکت پایدار و تنش های حرارتی

4- قابلیت حل انواع مسائل انتقال حرارت و ترمودینامیکی

5- توانایی تحلیل انواع رفتارهای مکانیکی غیرخطی

6- دارا بودن ابزارهای لازم برای تحلیل پاسخ گذرا

 

مراحل انجام پروژه آباکوس

  1. ارسال پروژه آباکوس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آباکوس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه پروژه آباکوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده برای پروژه آباکوس توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آباکوس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه آباکوس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه آباکوس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آباکوس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آباکوس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آباکوس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آباکوس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آباکوس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آباکوس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آباکوس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آباکوس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه دانشجویی آباکوس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آباکوس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آباکوس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آباکوس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آباکوس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آباکوس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آباکوس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه