انجام پروژه آباکوس

انجام پروژه آباکوس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آباکوستوسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های آباکوس میتوانید با شماره 09962031191 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های آباکوس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های آباکوس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه آباکوس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

آباکوس چیست؟

آباکوس یا Abaqus یکی از قوی ترین نرم افزارهای مکانیک در حوزه مدل سازی بر پایه روش اجزا محدود می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی پدیده های مختلف مکانیکی است. انجام پروژه های آباکوس نقش مهمی در مدل کردن انواع المان ها، تحلیل المان محدود، حل مسائل خطی و غیرخطی و شبیه سازی اجسام صلب دارد. هدف نهایی از طراحی آباکوس ارائه نرم افزاری جامع جهت مدل سازی معادلات غیر خطی و تحلیل آنها می باشد. آباکوس همچنین توانایی تحلیل اجزا محدود بر پایه کامپیوتر را دارد. آباکوس دارای قابلیت های فراوانی از جمله تحلیل به روش اجزا محدود، تحلیل فرآیندهای استاتیک و دینامیک و شبیه سازی مدل های مکانیکی می باشد. استفاده از نرم افزار آباکوس منجر به حل مسائل به روش المان محدود و مدلسازی با آباکوس منجر به درک بهتر رفتار پدیده های مکانیکی و عمرانی خواهد شد.  این نرم افزار که بر پایه روش اجزاء محدود کار میکند توانایی حل گسترده ای از مسائل علمی و مهندسی را دارا می باشد. آباکوس همچنین توانایی حل عددی مسائل بر استفاده از مشتقات جزئی را دارد. از قابلیت های منحصر به فرد انجام پروژه های آباکوس مدلسازی پدیده های مختلف با روش اجزا محدود است. برای استفاده از آباکوس نیاز است با روش تحلیل معادلات خطی و غیر خطی و تحلیل به روش المان محدود آشنا باشید.

امروزه آباکوس بیشترین استفاده را در حل مسائل اجزا محدود دارد. روش اجزا محدود روشی است که از شکستن یک مسئله بزرگ به ابعاد کوچکتر و تقسیم آن به جزئیات کوچکتر استفاده میکند. از ساده‌ ترین و ابتدایی ترین مسائل با تحلیل‌های خطی تا پیچیده‌ترین تحلیل‌ها و مدل سازی های غیرخطی در آباکوس به راحتی انجام میشود. یکی از ویژگی های مهم نرم افزار آباکوس استفاده از روش حل المان محدود برای بررسی رفتار پدیده های مکانیکی می باشد. از دیگر قابلیت های نرم افزار آباکوس تحلیل انواع هندسه ها می باشد کار کردن با آباکوس به اندازه ای آسان است که برای تحلیل پیچیده و غیرخطی کافی است اطلاعات هندسه و شرایط مرزی حاکم بر پدیده را به نرم افزار بدهید مابقی تحلیل ها توسط آباکوس انجام میشود. امروزه آباکوس بیشترین استفاده را در صنایع اتومبیل‌ سازی، هوافضا و ساخت تجهیزات صنعتی دارد. یکی از ویژگی های جالب نرم افزار آباکوس دارا بودن کتابخانه های متعدد برای برای پیش بینی رفتار مواد می باشد. استفاده از ابزارهای المان محدود به دلیل افزایش قدرت محاسباتی و توانایی برای شبیه‌سازی اجزا، ساختارها و سیستم‌های فوق‌العاده پیچیده تحت شرایط و موقعیت‌ها و شرایط بارگذاری توسعه یافته است.

از دیگر کاربردهای نرم افزار آباکوس در حوزه عمران می باشد که میتوانید تحلیل و طراحی سازه های بتنی و فولادی را با دقت بسیار بالا انجام دهد. انجام پروژه آباکوس عمران نقش اساسی در تحلیل خطرات و شبیه سازی رفتار سازه ها در برابر زلزله دارد. در ژئوتکنیک از آباکوس میتوان برای توزیع تنش در خاک، تحکیم، پی سطحی پی برد. انجام پروژه آباکوس مکانیک موجب مدلسازی و تحلیل مسائل برپایه روش اجزا محدود خواهد شد. آباکوس با استفاده از روش های المان محدود، امکان تحلیل و شبیه سازی سیستم های پیچیده مکانیکی را فراهم می کند. اهمیت نرم افزار آباکوس در مکانیک به دلیل قابلیت آن برای تحلیل و شبیه سازی سیستم های پیچیده و حساس است. با استفاده از این نرم افزار، مهندسان مکانیک قادر خواهند بود تا رفتار سیستم های خود را در شرایط مختلف تحلیل کنند و پاسخ های دقیق و قابل اعتمادی را بدست آورند آباکوس توانایی حل تمام معادلات خطی و غیرخطی را در حوزه های انتقال جرم ، حرارت ، معادلات استاتیکی داد آباکوس از ویژگی المان محدود برای حل انواع مساله استفاده می کند هر المان دارای چندین فاکتور درجه آزادی ،تعداد گره ها و روش فرمول بندی می باشد به این صورت یک رابطه به المان مختلف تقسیم بندی شده و حل میشوند و در انتها یک جواب واحد خواهد داشت یکی از ویژگی های بسیار مهم آباکوس داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و نحوه دسترسی بسیار آسان به منوها می باشد از آباکوس بیشتر در حل مسائل و مدل های غیرخطی استفاده میشود که در تحلیل مسائل مربوط به تنش و کرنش چالش زیادی به دنبال دارد یکی از اصلی ترین قابلیت های آباکوس دارای محیط کدنویسی سابروتین نویسی به زبان فرترن می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های آباکوس را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی آباکوس

انجام پروژه درسی با آباکوس

انجام پروژه با نرم افزار آباکوس

انجام پروژه آباکوس مکانیک

 

مراحل مدل سازی با آباکوس 

1- تعریف مدل : در گام اول می بایست مدل سه بعدی مدل مورد نظر با توجه به ابزارهای موجود آباکوس تعریف شود

2- تعریف هندسه : در گام دوم باید هندسه موردنظر با توجه شرایط مساله تعریف شود

3- تعریف شرایط مرزی : در گام سوم باید شرایط مرزی که نشان دهنده محدود کاری شبیه سازی در آباکوس می باشد تعریف شود

4- تعریف ویژگی های مواد : در این بخش ویژگی های مواد مانند الاستیک ، پلاستیک یا خمشی که در مدل مورد استفاده قرار میگیرد تعریف میشود

5- تعیین بارگذاری : در گام پنجم می بایست نوع بارگذاری که میتواند استاتیک ، دینامیک باشد در مدل تعریف میشود

6- شبیه سازی : گام ششم مهم ترین قسمت از کار با نرم افزار آباکوس است که با توجه به شرایط مساله و هندسه تعریف شده شبیه سازی صورت میگیرد

7- تحلیل مدل : در این بخش تحلیل و ارزیابی مدل که شامل دقت نتایج و تحلیل پایداری است صورت میگیرد

8- اجرا و مشاهده : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی های مورد نظر را مشاهده کنیم.

 

ضرورت استفاده از آباکوس در حل مسائل مختلف مکانیک

امروزه استفاده از آباکوس به دلیل قدرت بسیار بالا در تحلیل نتایج المان محدود در صنایع مختلف خودروسازی، هوافضا، ساختمان سازی، عمران دارد آباکوس قدرت بالایی در یکپارچه سازی مدل تحلیل اجزای محدود، ارائه کانتورها، نمودارهای گرافیکی دارد یکی از ضرورت های اصلی استفاده از این نرم افزار تحلیل مدلهای بسیار پیچیده می باشد که توسط نرم افزارهای دیگر قابل تحلیل نیست این نرم افزار با دارا بودن مجموعه وسیعی از المان‌ها قابلیت شبیه سازی هر هندسه ‌ای را به کاربر می‌دهد آباکوس صرفا برای تحلیل مسائل مکانیک جامدات نیست و برای تحلیل مسائل انتقال حرارت و جرم و سیالات نیز مورد استفاده قرار میگیرد یکی از ویژگی های برجسته آباکوس استفاده از دارا بودن تعداد زیاد مثال های آباکوس که در help نرم افزار است که استفاده از آن را برای کاربران آسوده میکند. آباکوس به عنوان یک مدل ساز جامع و توانمند نیاز بسیاری از کاربران است به همین علت متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان آباکوس را در شهرهای اصفهان و تهران را نیز راه اندازی کرده است.

 

لزوم استفاده از نرم افزار آباکوس در صنایع مختلف 

1- صنعت خودسازی : آباکوس در صنعت خودرو به مهندسان در فرآیند توسعه و بهینه سازی قطعات و سامانه های عملکردی خودرو کمک می نماید.

2- حوزه هوافضا : در صنعت هوافضا جهت طراحی و تولید سامانه های هوایی و شبیه سازی اصول پیشرانش جت و سوخت های جامد فضاپیماها استفاده میشود 

3- صنعت هواپیماسازی : نرم افزار آباکوس در صنعت هواپیما برای کاهش نویز و آکوستیک قطعات هنگام بلند شدن و فرود هواپیما استفاده میشود

4- حوزه پتروشیمی : در این صنعت از آباکوس برای تحلیل تنش و کرنش پلاستیک ایجاد شده خطوط انتقال گاز و نفت استفاده میشود

5- تحلیل سازه : در صنعت سازه از نرم افزار آباکوس برای مدلسازی و تحلیل ارتعاشات، مدلسازی و تحلیل تیرهای بتنی، آنالیز و پوش آور توسط متخصصان این حوزه استفاده فراوان میشود.

 

دلایل و ضرورت استفاده از آباکوس در تحلیل اجزا محدود 

نرم افزار آباکوس امروزه یکی از اصلی ترین نرم افزارهای مکانیک در حوزه مدلسازی و شبیه سازی بر پایه تحلیل اجزا محدود است. این نرم افزار از روش اجزا محدود برای تحلیل و شبیه‌سازی رفتار مکانیکی انواع پدیده ها و قطعات استفاده می‌کند. آباکوس قادر به مدل‌سازی و تحلیل رفتار‌های پیچیده مکانیکی مانند تنش، کرنش، تغییر شکل، شکست و رفتار پلاستیک است. شاید بتوان آباکوس پر کاربردترین نرم افزار در مهندسی مکانیک و عمران دانست این نرم افزار قدرت بسیار بالایی در تحلیل اجزا محدود به دلیل دارا بودن قابلیت‌های متنوع و جامع دارا می باشد. این نرم افزار علاوه بر مهندسی مکانیک در حوزه عمران نیز قابلیت های بسیاری دارد و با ایجاد شبکه بندی های بخصوصی سازه را تقسیم بندی نموده و با حل عددی بر اساس مدل های ریاضیاتی و در نظر گرفتن شرایط مرزی در نهایت شرایط بارگذاری و تحلیل سازه را فراهم میکند. از جمله قابلیت‌های ویژه آباکوس می‌توان به تحلیل دینامیک، تحلیل حرارتی، تحلیل فشار، تحلیل شکست، تحلیل پوسته‌ای اشاره کرد. به علاوه این نرم افزار دارای رابط کاربری کاربرپسند و قابل فهم است که به کاربران امکان مدل‌سازی و تحلیل سریع و دقیق را می‌دهد.

 

اهمیت و جایگاه استفاده از نرم افزار آباکوس در مهندسی مکانیک و عمران

1- نرم افزار قدرتمند آباکوس توانایی انجام تحلیل های پیچیده و دقیق در زمینه‌های مختلف مهندسی مکانیک از جمله تحلیل تنش و کرنش، دینامیک، گرما، جریانات، شکست مواد را دارد

 

2-  قابلیت مدل‌سازی و شبیه‌سازی سازه‌ها و سامانه‌های پیچیده به صورت دقیق و با دقت بالا در حوزه عمران از دیگر ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است.

 

3- امکان تعریف و استفاده از مدل‌های مواد پیچیده و رفتار غیرخطی به سادگی توسط آباکوس انجام میشود.

 

4- توانایی مدلسازی، شبیه‌سازی و تحلیل المان محدود کلیه مسائل مهندسی مکانیک از دیگر ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است.

 

5- قابلیت اجرا ، مدلسازی و تحلیل‌های چند فیزیک به صورت همزمان بر روی پدیده های مختلف

 

6- امکان حل مسائل حوزه های مختلف از جمله استاتیک و شبه استاتیک ، ارتعاشات ، شکل دهی به فلزات ، آکوستیک ، انتقال حرارت ، برخورد و ضربه و طراحی مکانیزم

 

6- قابلیت مدلسازی و تحلیل ارتعاشات، مدلسازی و تحلیل تیرهای بتنی، مدلسازی و تحلیل قاب‌ خمشی، تحلیل انواع سازه بتنی و فولادی، تحلیل دینامیکی سازه‌ها از دیگر ویژگی های آباکوس می باشد.

 

6- امکان پشتیبانی فنی و آموزش مناسب برای کاربران توسط آباکوس به سادگی انجام میشود.

 

7- استفاده از رابط کاربری کاربرپسند و قدرتمند برای تعامل با نرم‌افزار از دیگر ویژگی های استفاده از این نرم افزار می باشد.

 

مهم ترین ویژگی های آباکوس

1- نرم افزار آباکوس قابلیت شبیه سازی مدل‌ های پیچیده و ساختار های چندگانه را دارد 

2- این نرم افزار قابلیت بررسی و تحلیل تحلیل و کرنش در سازه های مختلف را دارد 

3- آباکوس قابلیت بالایی در تحلیل رفتار مواد را دارد 

4- نرم افزار آباکوس قدرت بالایی در تحلیل انواع بارهای استاتیک و دینامیک دارد

5- این نرم افزار توانایی بالایی در حل عددی مسائل مکانیک به روش المان محدود دارد.

 

نیاز به استفاده نرم افزار آباکوس برای مدل‌سازی و تجزیه و تحلیل اجزا و مجموعه‌های مکانیکی

نرم افزار آباکوس یکی از نرم افزارهای قدرتمند مهندسی مکانیک است که برای مدل‌سازی، تجزیه و تحلیل اجزا و مجموعه‌های مکانیکی استفاده می‌شود. آباکوس ابزارهای فراوانی برای مدلسازی انواع پدیده های فیزیکی و مکانکی در اختیار متخصصان قرار میدهد این نرم افزار قابلیت انجام تحلیل های مختلف از جمله تحلیل استاتیک، دینامیک، حرارتی، فرکانسی و تغییر شکل را داراست. نرم افزار آباکوس همچنین یکی از نرم افزارهای معروف در زمینه مدل‌سازی و تحلیل اجزا محدود است و به جرات میتوان گفت که تمامی اجزا و بخش های مختلف مکانیکی با آباکوس قایل پیاده سازی می باشد. آباکوس از روش تحلیل اجزا محدود که یک روش عددی برای حل مسائل بزرگ، با تقسیم آن به بخش‌های کوچک‌تر و ساده‌تر در دنیای مهندسی و ریاضی فیزیک می باشد بهره میبرد. این نرم افزار قدرتمند برای تحلیل و شبیه‌سازی رفتار سازه‌ها، مواد، و فرآیندهای مختلف مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انجام تحقیقات آکادمیک بر روی مسائل مختلف مهندسی از دیگر ویژگی های این نرم افزار است. از جمله کاربردهای اصلی آباکوس می‌توان به تحلیل استاتیک و دینامیک، تحلیل ضربه، تحلیل حرارتی، تحلیل فرآیندهای تولید اشاره کرد. این نرم افزار با استفاده از روش اجزا محدود به مدل‌سازی و تحلیل سازه‌ها و سیستم‌های پیچیده کمک می‌کند.

 

روش های تحلیلی در نرم افزار آباکوس 

1- تحلیل استاتیک: در این روش در نرم افزار آباکوس، معادلات حالت تعادل برای سیستم مورد تحلیل حل می‌شود تا بتوان تنش‌ها و دیگر پارامترهای مورد نظر را به دست آورد.

 

2- تحلیل دینامیکی: این روش که یکی از مهم ترین روش های تحلیلی در آباکوس می باشد که برای بررسی رفتار سیستم‌ها در زمان‌های مختلف و در پاسخ به نیروها و اثرات دینامیکی استفاده می‌شود.

 

3- تحلیل حرارتی: با استفاده از این روش، می‌توان دما و توزیع گرمای سیستم را بررسی کرده و تاثیر آن بر رفتار سازه یا قطعات را بررسی کرد.

 

4- تحلیل جریان: این روش برای بررسی جریان سیالات در سازه‌ها یا قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

5- تحلیل المان محدود: این یک روش عددی است که برای تقریب و حل معادلات رفتار جسم‌ها در شرایط مختلف استفاده می‌شود.

 

6- تحلیل ضربه: این روش برای بررسی رفتار سیستم‌ها در پاسخ به ضربات و نیروهای شوک وارده استفاده می‌شود.

 

7-تحلیل خوردگی: این روش برای بررسی خوردگی و فرسایش قطعات و سازه‌ها در شرایط مختلف استفاده می‌شود.

 

متلب پروژه همچنین در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه انسیس

انجام پروژه فلوئنت

سفارش پروژه مکانیک

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه CFD

انجام پروژه PyroSim

انجام پروژه اپن فوم

انجام پروژه میپل

انجام پروژه اینونتور

انجام پروژه فرترن

سفارش پروژه کتیا

سفارش پروژه EES

انجام پروژه متمتیکا

انجام پروژه سالیدورک

انجام پروژه اسپن

سفارش پروژه هایسیس

 

مهمترین بخش های نرم افزار ABAQUS

1- بخش مدل سازی : این بخش از مهم ترین قسمت های نرم افزار آباکوس است که دارای مدلسازی سه بعدی از عناصر مختلف می باشد که شامل ایجاد سطوح ، تعریف خواص مواد می باشد.

 

2- بخش تحلیل : این بخش شامل ابزارهای کابردی برای تحلیل مدلهای ساخته شده در نرم افزار آباکوس می باشد.

 

3- بخش المان محدود : این بخش از کاربردی ترین قسمت های آباکوس می باشد که شامل ابزارهای مختلف برای حل عددی مسائل مختلف مهندسی می باشد

 

4- بخش تعریف شرایط اولیه : این بخش شامل ابزارهای برای تعریف شرایط مرزی ، تعریف بارها و تحلیل سیالاتی، استاتیکی و دینامیکی می باشد

 

5- بخش پردازش : این بخش برای پردازش ابزارهای مختلف برای پردازش مدل های ساخته شده در آباکوس می باشد.

 

6- بخش نتایج : این بخش برای رسم نتایج و نمودارها در آباکوس استفاده میشود و شامل ابزارهای کاربردی برای نمایش تنش ها و کرنش ها ، نمایش های مسیرهای جریان ، نمایش فرکانس ها و مدهای لغزشی می باشد.

 

دلایل استفاده از نرم افزار آباکوس در مهندسی مکانیک در چیست ؟

امروزه مدل سازی بخشی از اصلی ترین قسمت از پروژه های مکانیک است برای مدل سازی نیاز در این حوزه نیاز به استفاده از نرم افزاری داریم که بتوانید پاسخ گوی همه نیاز کاربران باشد. نرم افزار قدرتمند آباکوس از سه بخش مدل‌سازی، تحلیل و شبیه‌سازی تشکیل شده است که از روش اجزا محدود برای حل مسائل استفاده میکند. این نرم افزار توانایی حل طیف وسیعی از مسائل در حوزه های مختلف را دارا می باشد. این نرم افزار استفاده گسترده ای در صنایع خودسازی و هواپیماسازی دارد همچنین محیط شبیه سازی قدرتمند ، دارای بودن قابلیت مدل سازی سه بعدی ، امکان برنامه نویسی آباکوس را از سایر نرم افزارهای مکانیک جدا کرده است. تمامی تحلیل ها چه خطی و غیرخطی با استفاده از این نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. این نرم افزار میتواند انواع مسائل استاتیکی ، انتقال حرارت ، شبه استاتیکی ، دینامیک سیالات محاسباتی، پیزوالکتریک و آکوستیک را شبیه سازی و تحلیل نماید.

 

چرا باید استفاده از نرم افزار آباکوس را یاد گرفت ؟

1-  مدل سازی انواع المان ها : یکی از اصلی ترین دلایل یادگیری آباکوس توانایی مدلسازی انواع المان ها می باشد.

 

2-  تحلیل های خطی و غیرخطی : از دیگر دلایل یادگیری آباکوس انجام انواع تحلیل های خطی و غیرخطی در مکانیک و سازه می باشد

 

3- مدل سازی سه بعدی : آباکوس دارای محیط گرافیکی قدرتمند برای مدلسازی سه بعدی انواع پدیده های مختلف می باشد.

 

4- قابلیت برنامه نویسی : نرم افزار آباکوس دارای یک محیط حرفه ای اسکریپت نویسی برای برنامه نویسی در داخل آن می باشد پایتون زبان برنامه نویسی در آباکوس می باشد.

 

5- قابلیت تحلیل قاب دو بعدی : از دیگر دلایل استفاده از آباکوس توانایی مدلسازی و تحلیل انواع قاب ها در سازه می باشد

 

6- تحلیل رفتار سازه : از دیگر دلایل یادگیری آباکوس امکان تحلیل خطی و غیر خطی رفتار سازه های مختلف در برابر شرایط زلزله ای مختلف می باشد.

 

اهمیت نرم افزار آباکوس در چیست ؟

اهمیت استفاده از آباکوس در تحلیل غیر خطی المان محدود می باشد که میتواند به راحتی رفتار انواع پدیده های سیالاتی شبیه سازی کند با استفاده از آباکوس میتوانید هر نوع مدلی را به راحتی به صورت ابزار ریاضی درآورده و شبیه سازی کنید همچنین یکی از قابلیت های آباکوس کدنویسی در محیط سابروتین است که میتوان به راحتی یک پدیده سیالاتی را به صورت عددی حل نمود و معادلات ساختاری آن را استخراج کرد. شاید بتوان امروزه گفت علم مکانیک بدون حل مسائل المان محدود عملا معنایی ندارد این قابلیت های فراوان همگی در آباکوس گنجانده شده است. این نرم افزار با داشتن کتابخانه های قدرتمند توانایی شبیه سازی انواع مدل های جامداتی و شبیه سازی غیرخطی پیشرفته را دارا می باشد المان های موجود در کتابخانه های آباکوس قادر می سازد که بتوانید که اشکال هندسی را رسم کرده و انواع خواص مکانیکی مانند پلیمرها ، کامپوزیت ها را بدست آورید.

 

کاربردهای آباکوس

1- قابلیت تحلیل انواع مسائل اجزا محدود 

2- توانایی شبیه سازی انواع تحلیل استاتیک 

3- قابلیت شبیه سازی تحلیل حرکت پایدار و تنش های حرارتی

4- قابلیت حل انواع مسائل انتقال حرارت و ترمودینامیکی

5- توانایی تحلیل انواع رفتارهای مکانیکی غیرخطی

6- دارا بودن ابزارهای لازم برای تحلیل پاسخ گذرا

 

مراحل انجام پروژه آباکوس

  1. ارسال پروژه آباکوس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آباکوس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه پروژه آباکوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده برای پروژه آباکوس توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آباکوس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه آباکوس در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه آباکوس داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه رشته آباکوس باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه آباکوس می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه با آباکوس است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان آباکوس است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه آباکوس

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه آباکوس مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های آباکوس در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه آباکوس

انجام پروژه های آباکوس همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان در کار با نرم افزار آباکوس داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های آباکوس است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه آباکوس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه آباکوس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آباکوس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آباکوس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آباکوس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آباکوس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آباکوس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آباکوس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آباکوس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آباکوس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه دانشجویی آباکوس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آباکوس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آباکوس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آباکوس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آباکوس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آباکوس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آباکوس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه