انجام پروژه های آباکوس


انجام پروژه های آباکوس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آباکوس ، مدل سازی و بهینه سازی با آباکوس ، سفارش پروژه آباکوس (Absqus) توسط صدها کارشناس متلب پروژه با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

آباکوس چیست؟

آباکوس یا ABAQUS از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در حل مسائل اجزا محدود که از قوی ترین تکنیک ها در حل مسائل مشتقات جزئی می باشد با طراحی بسیار دقیق این نرم افزار تخصصی آباکوس توانایی حل تمام معادلات خطی و غیرخطی را در حوزه های انتقال جرم ، حرارت ، معادلات استاتیکی داد آباکوس از ویژگی مدل سازی المان محدود برای حل انواع مساله استفاده می کند هر المان دارای چندین فاکتور درجه آزادی ،تعداد گره ها و روش فرمول بندی می باشد به این صورت یک رابطه به المان مختلف تقسیم بندی شده و حل میشوند و در انتها یک جواب واحد خواهد داشت کاربرد فراوانی در حوزه مکانیک و عمران و هوافضا دارد یکی از ویژگی های بسیار مهم آباکوس داشتن محیط کاربری بسیار جذاب و نحوه دسترسی بسیار آسان به منوها می باشد از آباکوس بیشتر در حل مسائل و مدل های غیرخطی استفاده میشود که در تحلیل مسائل مربوط به تنش و کرنش چالش زیادی دارد یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار دارای محیط کدنویسی سابروتین نویسی به زبان فرترن می باشد که قدرت این نرم افزار را دو چندان کرده است از آباکوس در تمامی پروژه های صنعتی ، دفاعی و حتی خودروسازی استفاده میشود شاید بتوان امروزه گفت علم مکانیک بدون حل مسائل المان محدود عملا معنای خاصی ندارد این قابلیت های فراوان همگی در آباکوس گنجانده شده است.

 

ما چه نوع پروژه های آباکوس را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار آباکوس

انجام پروژه بهینه سازی با آباکوس 

انجام پروژه مدل سازی با آباکوس 

انجام پروژه کلاسی آباکوس

انجام پروژه صحت سنجی آباکوس

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه مهندسی مکانیک

انجام پروژه های انسیس

انجام پروژه های فلوئنت

انجام پروژه های کتیا

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های کامسول

انجام پروژه های ees

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه های ترمودینامیک

 

چرا پروژه آباکوس خود را به متلب پروژه بسپاریم؟

اهمیت استفاده از استفاده از آباکوس در چیست ؟

اهمیت استفاده از آباکوس در تحلیل غیر خطی المان محدود می باشد که میتواند به راحتی رفتار انواع پدیده های سیالاتی شبیه سازی کند با استفاده از آباکوس میتوانید هر نوع مدلی را به راحتی به صورت ابزار ریاضی درآورده و شبیه سازی کنید همچنین یکی از قابلیت های آباکوس کدنویسی در محیط سابروتین است که میتوان به راحتی یک پدیده سیالاتی را به صورت عددی حل نمود و معادلات ساختاری آن را استخراج کرد.

 

چه کسانی میتوانند از آباکوس استفاده کنند ؟

همه افرادی که به نحوی با حل مسائل المان محدود سرکار داشته باشد بدون شک به استفاده از آباکوس نیازمند خواهد بود این نرم افزار با داشتن کتابخانه های قدرتمند توانایی شبیه سازی انواع مدل های جامداتی و شبیه سازی غیرخطی پیشرفته را دارا می باشد المان های موجود در کتابخانه های آباکوس قادر می سازد که بتوانید که اشکال هندسی را رسم کرده و انواع خواص مکانیکی مانند پلیمرها ، کامپوزیت ها را بدست آورید اصول کلی آباکوس مبتنی بر تحلیل غیرخطی المان پیشرفته می باشد بسیاری از مسائل موجود در آباکوس در help آن موجود می باشد و به سرعت بیشتری میتوانید جواب های خود را بدست آورید.

 

ویژگی های نرم افزار آباکوس

قدرت بسیار بالای نرم افزار آباکوس در مدل سازی و حل انواع مسائل اجزا محدود و المان محدود می باشد از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای نرم افزار آباکوس تحلیل خطی و غیر خطی تمامی مسائل مکانیک در این حوزه می باشد که کمتر نرم افزار قدرت بالای آن را دارد یکی از اصلی ترین ویژگی های آباکوس که آن را از سایر نرم افزارهای حوزه خود جدا می نماید محیط سابروتین نویسی و کدنویسی در فضای آن می باشد که میتوان به صورت عددی هر روشی را حل کرد و نتایج مورد خود را استخراج کرد.

 

به متخصص پروژه آباکوس مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه آباکوس در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت آباکوس را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آباکوس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه آباکوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آباکوس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه آباکوس به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های آباکوس خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه های آباکوس با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه های آباکوس را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه آباکوس به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه های آباکوس و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه آباکوس با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه آباکوس با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه آباکوس در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه