آموزش اضافه کردن دیتای جدید و نکات آن در power bi

آموزش اضافه کردن دیتای جدید و نکات آن در power bi

در ادامه آموزش های گروه متلب پروژه آموزش اضافه کردن دیتای جدید به صورت گزارش متنی در کنار شما عزیزان خواهیم بود این آموزش ها به صورت کامل از مقدماتی پیشرفته ادامه خواهد داشت با موسسه متلب پروژه همراه باشید.

 

آموزش power bi

 

آموش اضافه کردن دیتای جدید در پاور بی آی

نرم افزار پاور بی آی دارای امکانات فوق العاده ای در اضافه کردن داده ها با فرمت های مختلف می باشد همچنین توانایی تولید کردن داده ها با فرمت های مختلف نیز در پاور بی آی وجود دارد. به این صورت که میتوانید داده ها با فرمت عددی ، متنی ، اعشاری را به نرم افزار وارد کرده و انواع طراحی مدیریتی خود ر انجام بدهید فرمت ها استفاده از داده ها در حوزه های مختلف فرق میکند 

 

در ادامه فیلم آموزشی اضافه کردن دیتای جدید در نرم افزار پاور بی آی به صورت کامل شرح داده شده است با مشاهده این فیلم به طور کامل نحوه استفاده از نحوه اضافه کردن دیتای جدید را در power bi فرا خواهید گرفت.

 

دانلود فیلم آموزش نحوه ساخت و اضافه کردن دیتای جدید در power bi

رمز فایل : matlabprozhe.com

 

در اینجا آشنایی با آموزش نحوه ساخت اضافه کردن دیتای جدید به پایان رسیده است و در آموزش های بعدی به مباحث دیگر آموزش پاور بی آی می پردازیم. همچنین از شما مخاطبین عزیز سایت متلب پروژه دعوت می کنم که برای طراحی با پاور بی آی خود آموزش های ما را دنبال نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه