انجام پروژه بازنویسی مطالب

انجام پروژه بازنویسی مطالب ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی بازنویسی مطالب توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های بازنویسی مطالب میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های بازنویسی مطالب خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه بازنویسی مطالب در حوزه بازنویسی مطلب فارسی ، مطالب انگلیسی ، بازنویسی مقالات علمی ، بازنویسی کتاب ، بازنویسی متون قدیمی آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه بازنویسی مطالب در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

بازنویسی مطالب چیست ؟

بازنویسی مطالب یا Rewriting the content از مهم ترین و کاربردی ترین بخش های در نوشتن متون می باشد که کاربرد اصلی آن در تغییر دادن یا بازنویسی متنی است که قبلاً نوشته شده  می باشد. انجام بازنویسی مطالب نقش مهمی در از جمله بهبود خوانایی و قابلیت فهم متن، اصلاح اشتباهات گرامری و املایی، تغییر سبک نوشتاری، تغییر فرمت، افزودن اطلاعات جدید و حذف بخش‌های غیرضروری دارد.

بازنویسی متن یا مطالب باید به گونه ای باشد که متن بازنویسی شده بتواند محتوا قبلی را به شکل بهتری بازگو نماید ، بسیاری از مطالب که به صورت نوشتار توسط نویسنده تهیه میشود پس از آماده شده نیاز به بازنویسی مطالب دارد در بازنویسی متن باید دقت شود که محتوای متن نباید دچار دستخوش کلی شود که ماهیت اصلی آن از بین برود اصول بازنویسی توسط ویرایشگرها و افراد خبره در این زمینه انجام میشود در طول فرآیند بازنویسی شخص بازنویسی کننده متن را به صورت کامل مطالعه کرده اطلاعات و موارد کلی متن را در ذهن خود جای میدهد و باید بازنویسی طوری انجام شود که تمامی ویژگی های اصلی متن را حفظ نماید و همه آنچه که متن اصلی قرار است به مخاطب انتقال دهد توسط متن بازنویسی نیز منتقل شود، از مفاهیم کلی در حوزه بازنویسی متن خودداری باید شود.

 

روش های بازنویسی مطالب

1- تبدیل محتواهای قدیمی به صورت عکس : استفاده از عکس ها و اینفوگرافیک برای تبدیل متن قدیمی به صورت عکس در این روش انجام میشود 

2- تبدیل محتوای قدیمی به صورت آموزش رایگان : این روش از کاربردی ترین روش های بازنویسی مطالب برای جمع آوری مخاطب می باشد 

3- تبدیل محتوا به پادکست : در این روش میتوان محتواهای قدیمی را که به صورت پادکست های زمان دار است تبدیل کرد 

4- تبدیل محتوا به ویدئو : تبدیل انواع محتوای قدیمی به صورت فیلم یا ویدئو از دیگر روش های بازنویسی مطلب می باشد 

 

اهداف بازنویسی مطالب : 

1- به روز بودن محتوا : به روز کردن محتوا یکی از مهم ترین اهداف بازنویسی مطلب است که موجب افزایش رضایت مشتری نیز خواهد شد 

2- بالا بردن مخاطبان سایت : با باز نویسی مطالب میتواند بر تعداد مشتریان بازدیدکننده از سایت خود بیفزایید 

3- ارتقا در رتبه موتورهای جستجو 

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های بازنویسی مطالب را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی بازنویسی مطالب

انجام پروژه درسی با بازنویسی مطالب

انجام پروژه کلاسی بازنویسی مطالب

انجام تمرین بازنویسی مطالب  

 

انجام پروژه بازنویسی مطالب

کاربردهای بازنویسی متن 

1- صرفه جویی در وقت و زمان 

2- تولید محتوای منظم و با کیفیت 

3- قابلیت استفاده محتوا در فرمت دیگر که باعث افزایش رضایت در بین مخاطبان خواهد شد.

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه بازنویسی مطالب توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه بازنویسی مطالب براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه بازنویسی مطالب توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه بازنویسی مطالب با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه بازنویسی مطالب با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه بازنویسی مطالب به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه بازنویسی مطالب دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه بازنویسی مطالب چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بازنویسی مطالب خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه بازنویسی مطالب وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه بازنویسی مطالب منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری بازنویسی مطالب

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه بازنویسی مطالب در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های بازنویسی مطالب به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی بازنویسی مطالب تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های بازنویسی مطالب انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه بازنویسی مطالب موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده بازنویسی مطالب

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه بازنویسی مطالب به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه بازنویسی مطالب من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه بازنویسی مطالب در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه