انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس

انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های تبديل قالب psd به وردپرس این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه تبديل قالب psd به وردپرس  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

دقت داشته باشید قیمت پروژه تبديل قالب psd به وردپرس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

تبديل قالب psd به وردپرس چیست ؟

 فایل Psd در واقع فرآیند تبدیل یک فایل طراحی فتوشاپ به قالب وردپرس است که به طور عمده در پروژه وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد. در بسیاری از مواقع سایت های وردپرسی قبل از طراحی در داخل فتوشاپ طراحی میشوند و بعد در اختیار برنامه نویس سایت قرار میگیرد خروجی فتوشاپ که یک فایل psd است در اختیار طراحی قرار میگیرد حال باید مراحل تبدیل فایل psd به داخل وردپرس انجام شود.

 

مراحل تبدیل فایل psd به وردپرس

1- دانلود کردن فایل psd

2- دانلود تم مورد نظر خود

3- برنامه نویسی فایل های html و css

4- اضافه کردن فایل های htaccess به سایت 

5- در مرحله آخر باید تگ های مورد نظر را به قالب اضافه کنید

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های تبديل قالب psd به وردپرس را میتواند انجام بدهد ؟

 

انجام پروژه دانشجویی تبديل قالب psd به وردپرس

انجام پروژه درسی با تبديل قالب psd به وردپرس

انجام پروژه با نرم افزار تبديل قالب psd به وردپرس

انجام پروژه کلاسی تبديل قالب psd به وردپرس

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه php

انجام پروژه asp

انجام پروژه وردپرس

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه تبديل قالب psd به وردپرس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه تبديل قالب psd به وردپرس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه تبديل قالب psd به وردپرس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه تبديل قالب psd به وردپرس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه تبديل قالب psd به وردپرس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه تبديل قالب psd به وردپرس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه تبديل قالب psd به وردپرس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری تبديل قالب psd به وردپرس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه تبديل قالب psd به وردپرس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های تبديل قالب psd به وردپرس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی تبديل قالب psd به وردپرس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های تبديل قالب psd به وردپرس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه تبديل قالب psd به وردپرس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده تبديل قالب psd به وردپرس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه تبديل قالب psd به وردپرس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه تبديل قالب psd به وردپرس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه تبديل قالب psd به وردپرس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه تبديل قالب psd به وردپرس دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه تبديل قالب psd به وردپرس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه تبديل قالب psd به وردپرس خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه