انجام پروژه های دلفی فازی

انجام پروژه های دلفی فازی ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار دلفی فازی توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های  دلفی فازی میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های AHP خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه دلفی فازی آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه دلفی فازی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

دلفی فازی چیست ؟

دلفی فازی یا Delphi method یکی از روش های کاربردی در حوزه پروژه آمار می باشد که که شباهت های بسیار زیادی به روش فازی کلاسیک دارد با این تفاوت که از روش فازی برای تهیه نظرات افراد ، کاربران و نخبگان استفاده میشود در روش فازی متغیرهای کیفی معمولا به صورت اعداد فازی مثلثی و یا ذوزنقه‌ای تعریف می‌ شوند در این رو از آنجاییکه پیش بینی های ارائه شده توسط افراد خبره در قالب اعداد قطعی بیان می گردند و آن را از دنیای واقعی دور می سازد این روش از کاربردی ترین روش های تشخیص مصاحبه می باشد.

روش دلفی فازی یک روش تصمیم‌گیری چند مرحله‌ ای است که با استفاده از منطق فازی و تحلیل سلسله مراتبی، به منظور تصمیم‌گیری در مواردی که داده‌های ورودی ناقص و یا مبهم هستند، استفاده می‌شود. در این روش، ابتدا با استفاده از دیدگاه خبرگان و تحلیل فازی، مجموعه‌ای از قوانین و قواعد تصمیم‌گیری تعریف می‌شود. سپس با استفاده از این قوانین، فرایند تصمیم‌ گیری در موارد مختلف انجام می‌شود. در این روش، مشکلاتی مانند عدم قطعیت در داده‌های ورودی، تعارض در داده‌ها و وجود داده‌های ناقص، با استفاده از منطق فازی و تحلیل سلسله مراتبی حل میشوند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های دلفی فازی را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی دلفی فازی

انجام پروژه درسی با دلفی فازی

انجام پروژه با نرم افزار دلفی فازی

انجام پروژه کلاسی دلفی فازی

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دلفی فازی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دلفی فازی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه دلفی فازی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

اهمیت روش دلفی فازی در چیست ؟

روش دلفی فازی یک روش تصمیم گیری گروهی است که برای تحقیقات پیش بینی و استخراج نظرات اکسپرت ها استفاده می‌شود.در روش دلفی فازی، یک گروه از اکسپرت ها با هم کار می‌کنند تا با استفاده از روش‌های تحلیلی، نظرات و دانش خود را درباره یک موضوع خاص جمع آوری کنند.

 

مراحل انجام روش دلفی فازی 

1- انتخاب گروه‌های اکسپرت: اکسپرت‌ها بر اساس تخصص‌ های خود انتخاب می‌شوند.

2- تعریف مسئله: مسئله، هدف و شرایط مورد نظر تعریف می‌شود.

3- اجماع نظرات: نظرات اکسپرت‌ها با استفاده از فرم‌هایی که شامل سؤالاتی درباره مسئله می‌باشند، جمع آوری میشود . در این بخش از نظرات نمرات فازی استفاده می‌شود، به این صورت که هر نظر با یک مقدار احتمالی بین 0 و 1 برچسب‌گذاری میشود.

4- تحلیل نظرات: نتایج جمع آوری شده توسط روش‌های متفاوتی مانند تحلیل استوکاستیک یا روش‌های دلفی پیشرفته مورد تحلیل قرار میگیرد.

6- اجماع نهایی: نظرات اکسپرت‌ ها با توجه به تحلیل وارد شده و با استفاده از روش‌های اجماع فازی مثل میانگین فازی یا حد کوچکتر برگزار می‌شود، تا یک نتیجه نهایی بدست آید.

 

انجام پروژه دلفی فازی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه دلفی فازی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دلفی فازی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دلفی فازی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دلفی فازی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دلفی فازی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دلفی فازی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دلفی فازی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دلفی فازی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دلفی فازی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دلفی فازی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دلفی فازی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دلفی فازی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دلفی فازی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دلفی فازی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دلفی فازی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دلفی فازی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دلفی فازی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه