انجام پروژه آپنت

انجام پروژه آپنت ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آپنت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های آپنت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های آپنت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های آپنت آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه آپنت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

 آپنت چیست؟

آپنت یا OPNET یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی در حوزه شبکه و سیستم های مخابراتی می باشد که کاربرد فراوانی در شبیه سازی شبکه دارد. انجام پروژه های آپنت نقش مهمی در مدل سازی و تحلیل شبکه های ارتباطی، شبکه های کامپیوتری، شبکه های بی سیم دارد. هدف از طراحی آپلنت قابلیت انجام انواع تحلیل های شبکه از جمله تحلیل پروتکل، تحلیل توزیع شده و تحلیل امنیت بر روی شبکه می باشد. آپنت دارای قابلیت های فراوانی شبیه سازی توپولوژی ها و پروتکل های مختلف، تحلیل و بررسی عملکرد شبکه ها، قابلیت افزایش کارایی شبکه ها، پشتیبانی از شبکه های بی سیم و موبایل، ابلیت شبیه سازی شبکه های ابری را دارد. آپنت قابلیت شبیه سازی شبکه های مختلف را دارد، از جمله شبکه های کابلی، بی سیم، موبایل، ستاره، شبکه های مبتنی بر پروتکل های مختلف را دارد. این نرم افزار قابلیت تحلیل و بررسی عملکرد شبکه ها را با استفاده از معیارهای مختلف مانند پهنای باند، تأخیر، از دست رفتن بسته ها در حوزه های مختلف مخابرات و کامپیوتر ایجاد میکند فراهم می کند.

این نرم افزار مورد استفاده بسیاری از شرکت ها ، مراکز صنعتی و نظامی می باشد یکی از مهم ترین ویژگی های آپنت شبیه سازی پروتکل های تحت شبکه در بستر مخابرات بی سیم است با استفاده از آپنت میتوان به راحتی یک شبکه را در محیط واقعی شبیه سازی کرده و پارامترهای آن تغییر داد در آپنت میتوان نتایج حاصل از شبیه سازی را با سایر نرم افزارهای شبکه مقایسه کرد یکی از قابلیت های کاربردی نرم افزار آپنت قابلیت اتصال به سایر نرم افزارهای تحلیل شبکه است به این صورت که میتوان خروجی آپنت را به راحتی در سایر نرم افزارها مانند NS2  مشاهده کرد نرم افزار آپنت با داشتن کتابخانه های حرفه ای و قدرتمند توانسته است یک تجربه حرفه ای برای شبیه سازی را ایجاد کرد برای استفاده از این نرم افزار کافی ست المان ها و قطعات شبکه را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار وارد کنید همچنین با استفاده از آپنت میتوان پیکر بندی انواع تجهیزات شبکه و سخت افزاری تحلیلی آن را کاملا کانفیگ کرد شاید به جرات میتوان گفت در شبیه سازی شبکه های موبایلی و حسگر بی سیم آپنت در صدر این نرم افزارها قرار دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های آپنت را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه آپنت کامپیوتر 

انجام پروژه آپنت شبکه 

انجام پروژه مدل سازی آپنت 

انجام پروژه آپنت دانشجویی 

انجام پروژه آپنت با قیمت مناسب 

 

انجام پروژه های آپنت

 

 

مراحل شبیه سازی با نرم افزار OPNET

1- طراحی شبکه : در گام اول باید توپولوژی شبکه طراحی شود

2- تعریف پارامترهای شبکه : در گام دوم باید پارامترهای شبکه مانند پهنای باند، تأخیر، تعداد کاربران تعریف شود

3- تنظیمات شبکه : در گام سوم باید تتظیمات شبکه مانند تعریف پروتکل‌ های مختلف، تعریف روتینگ انجام شود

4- شبیه سازی : گام چهارم که مهم ترین قسمت از نرم افزار آپنت می باشد که در آن شبیه سازی با استفاده از ورودی های مختلف انجام میشود

5- بهبود و بررسی شبکه : در گام پنجم در صورت نیاز به بهبود و افزایش کارایی شبکه موردنظر مجدد بررسی میشود 

6- اجرا و مشاهده نتایج : در گام آخر باید شبیه سازی مورد نظر را اجرا کرده و خروجی و تحلیل شبکه های را مشاهده کرد.

 

سایر فعالیت های مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه کلودسیم

انجام پروژه آمنت 

انجام پروژه NS2

انجام پروژه ns3

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه شبکه حسگر بی سیم

انجام پروژه ifogsim

انجام پروژه های شبکه 

انجام پروژه فن آوری اطلاعات

انجام پروژه های لینوکس

 

مهم ترین بخش های نرم افزار OPNET

1- محیط شبیه سازی : این قسمت از آپنت از مهم ترین بخش های آن است که کاربر میتواند انواع روترها، سوئیچ ها، کامپیوترها را شبیه سازی کند

2- مدلسازی:  این بخش از آپنت دارای یک مجموعه از مدل های پیش فرض است که به کاربران اجازه می دهد تا شبکه های را مدلسازی کند

3-  تحلیل : در این بخش از نرم افزار آپنت باید تحلیل های مختلف مانند پهنای باند، تأخیر، تعداد بسته های داده در انجام داد

4- بهینه سازی : بخش بهینه سازی در آپنت توانایی بهینه کردن شبکه های مختلف با استفاده از الگوریتم های بهینه سازی را دارد.

 

اهمیت استفاده از نرم افزار آپنت در چیست؟

آپنت یا OPNET یکی از اصلی ترین نرم افزارهای شبکه می باشد  که برپایه زبان برنامه نویسی سی می باشد این نرم افزار بسیار گران قیمت و لاینسس دار می باشد به میتوان گفت آپنت از اصلی نرم افزارهای تحلیل شبکه در بستر مخابرات بی سیم است اهمیت استفاده از آپنت از آن جهت می باشد که معمولا شبیه سازی المان ها و تجهیزات شبکه در بستر بی سیم بسیار مشکل است چون رفتار غیرخطی شبکه باعث میشود که شبکه حالت پایدار نداشته باشید ولی آپنت با داشتن محیط کاربری بسیار حرفه ای و گرافیکی و همچنین داشتن ابزارهای کامل توانایی شبیه سازی و تحلیل انواع مدهای شبکه را کامل دارا می باشد.

 

کاربردهای آپنت

1- قابلیت طراحی و بهینه سازی شبکه های ارتباطی 

2- شبیه سازی و بهبود عملکرد شبیه سازی های ارتباطی 

3- بررسی عملکرد انواع پروتکل های شبکه 

4- قابلیت تحلیل امنیت انواع شبکه های مخابراتی و کامپیوتری 

 

مراحل انجام پروژه آپنت

  1. ارسال پروژه آپنت از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آپنت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه آپنت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آپنت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه آپنت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه آپنت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه آپنت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آپنت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آپنت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آپنت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آپنت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آپنت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آپنت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آپنت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آپنت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی آپنت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آپنت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آپنت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آپنت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آپنت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آپنت من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آپنت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه