انجام پروژه های ابزار دقیق

انجام پروژه های ابزار دقیق 

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های ابزار دقیق این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه ابزار دقیق برق خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

ابزار دقیق چیست ؟

ابزار دقیق یا Instrumentation یکی از شاخه های مهم برق می باشد که با اندازه گیری کمیت های فشار ، دما ، مخازن و فلو سرکار دارد در ابزار دقیق با توجه به وجود سنسورهای فراوان ارتباط نزدیکی با مهندسی الکترونیک دارد یک متخصص ابزار دقیق وظیفه طراحی یک سیستم مرتبط با ابزارهای مختلف برق می باشد این ابزارها از ادوات و قطعات مختلفی تشکیل شده اند که وظیفه اندازه گیری ، ثبت و نمایش پارامترهای مختلف داخل دستگاه ها را بر عهده دارند ابزار دقیق به عنوان اصلی ترین و مهمترین وسایل در داخل تجهیزات کنترلی و برقی محسوب میشوند و بدون استفاده از آنها عملا دستگاه ها هیچ کاربردی ندارد.ولی نگاه کلی ارتباط نزدیکی با طراحی حسگرها می باشد ادوات و ابزارهایی هستند که براساس کمیت موردنظر در سیستم تحت کنترل ، با توجه به استانداردهای حاکم انتخاب شده و مورد استفاده قرار میگیرند. این ابزارها برای اندازه گیری دقیق کمیت هایی مانند دما، فشار، رطوبت و کمیت های اینچنینی،نمایش و کنترل این کمیت ها استفاده میشوند. همانطور که از تعریف بالا برمی آید این ابزارها بسیار دقیق هستند و نتیجه خروجی آنها دارای کمترین خطا است.

 

انجام پروژه های ابزار دقیق

متلب پروژه در حوزه نرم افزارهای کاربردی سازه نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.

انجام پروژه اتوماسیون صنعتی

انجام پروژه پی ال سی

 

اهمیت ابزار دقیق در چیست ؟

ابزار دقیق به وسایل و تجهیزاتی گفته میشود که اساس یک سیستم کنترل و دستگاه های برق الکترونیکی را تشکیل میدهد این ابزارها شامل انواع سنسورها ، مدارهای کنترلی ، ترنسمیترها می باشد که این وسایل وظیفه اندازه گیری ، نمایش و ثبت انواع پارامترهای مهم در یک دستگاه را بر عهده دارند به طول معمول ابزاردقیق به دو حوزه مختلف تقسیم میشود یکی از نظر عملکرد مانند سنسورها که در دستگاه های مختلف چه فعالیتی را بر عهده دارند و دومی از نظر میزان مقاومت و اندازه گیری که تا چه اندازه میتواند دما ، فشار و مقاومت های پارامترهای مختلف در یک دستگاه را اندازه بگیرند.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان ابزار دقیق را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

کاربردهای ابزار دقیق :

ابزارهای دقیق کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد در زیر به آنها اشاره میکنیم 

1- صنایع دریایی و کشتی سازی 

2- صنایع پتروشیمی و نفت و گاز 

3- تولید و انتقال انرژی

4- حوزه های نظامی و دفاعی

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ابزار دقیق توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ابزار دقیق براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ابزار دقیق توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ابزار دقیق با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های ابزار دقیق با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ابزار دقیق به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ابزار دقیق دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ابزار دقیق چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ابزار دقیق خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ابزار دقیق وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ابزار دقیق منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ابزار دقیق

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ابزار دقیق در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ابزار دقیق به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های ابزار دقیق تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ابزار دقیق انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ابزار دقیق موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ابزار دقیق

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ابزار دقیق به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ابزار دقیق من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ابزار دقیق در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه ابزار دقیق به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ابزار دقیق دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه ابزار دقیق چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ابزار دقیق خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه