انجام پروژه های اتوکد

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های اتوکد ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اتوکد ، انجام پروژه اتوکد معماری ، سفارش پروژه اتوکد (Autocad) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب سفارش خود را تحویل بگیرید.

اتوکد چیست؟

اتوکد یا autocad یکی از قوی ترین برنامه ها در ترسم انواع مدل های سه بعدی ، دو بعدی ، مش و جامد می باشد که امروزه به یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی تبدیل شده است به جرات میتوان گفت در حوزه کشیدن نقشه هیچ نرم افزاری اندازه اتوکد قدرت ندارد که در حال حاضر بسیاری از کاربران از این نرم افزار استفاده میکنند اتوکد را میتوان رابط طراحی بین کامپیوتر و طراحی دست انسان دانست که نمای کلی را در این محیط توسط مهندسان کشیده میشود و بعد قابلیت اجرایی پیدا میکند تمامی مهندسان در حوزه طراحی به ناچار باید استفاده از این نرم افزار قدرتمند را فرا بگیرند به جرات میتوان گفت تمامی نقشه ها به لحاظ فنی و ابعادی برای پیاده سازی ابتدا باید در اتوکد طراحی شود و سپس در محیط واقعی اجازه پیاده سازی به آنها داده شود این نرم افزار با داشتن ابزارهای بسیار دقیق محاسبه و اندازه گیری فاصله ابعاد محیط را حد نانو متر اندازه گیری میکند و این دقت کار اتوکد را مشخص میکند. اتوکد با داشتن انواع المان های فنی آماده و محیط بسیار جذاب برای رسم کار را برای کاربران این حوزه آسوده کرده است یکی از مهم ترین ویژگی های اتوکد کشیدن انواع نقشه ها به صورت سه بعدی و دوبعدی از بالا به پایین و چپ به راست می باشد این ویژگی در کمتر نرم افزاری قابل مشاهده می باشد یکی از قابلیت های بسیار جالب نرم افزار اتوکد طراحی بسیار دقیق نقشه های سه بعدی و دو بعدی می باشد که کمتر نرم افزاری چنین قابلیتی را دارا می باشد.

ما چه نوع پروژه های اتوکد را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه نقشه کشی با اتوکد

انجام پروژه طراحی با اتوکد

انجام پروژه اتوکد معماری

انجام پروژه اتوکد عمران

انجام تمرین اتوکد 

سایر فعالیت های مرتبط در انجام پروژه های عمران

انجام پروژه های ایتبس

انجام پروژه های sap

انجام پروژه های سیف 

انجام پروژه های سازه

انجام پروژه های سیویل تری دی

انجام پروژه های مدیریت ساخت

انجام پروژه های شهرسازی

انجام پروژه های نقشه کشی صنعتی

انجام پروژه های گرس هاپر

انجام پروژه های فولاد

انجام پروژه های راه سازی

انجام پروژه های طراحی صنعتی

 

انجام پروژه نقشه کشی با اتوکد

اتوکد نرم افزاری برای ترسیم و طراحی نقشه های دقیق و پیشرفته مهندسی و صنعتی است که در این نرم افزار کاربران می توانند از محیط های دوبعدی و سه بعدی اتوکد استفاده کنند. نرم افزار اتوکد از قابلیت های زیادی برخوردار است و در زمینه های مختلفی از پروژه ها کاربرد دارد طیف وسیعی از حوزه های تخصصی از این نرم افزار استفاده می کنند و قابلیت هایی که دارد به خوبی می تواند نیاز های گسترده ای را پوشش دهد در حقیقت اتوکد به عنوان نرم افزاری همه جانبه در علوم مختلف مهندسی می باشد این نرم افزار پر استفاده ترین برنامه در زمینه ترسیم انواع نقشه ها است با توجه به کاربرد فراوان اتوکد نسخه های مختلفی از اتوکد در شاخه های مختلف طراحی شده است 

اتوکد در حوزه های مختلف مهندسی کاربرد دارد :

مهندسین برق، طراحی مدارهای الکتریکی و تعیین مسیر کابل‌کشی‌ها، فیبرهای نوری و را با کمک اتوکد انجام می‌دهند.نرم افزار اتوکد در مهندسی مکانیک برای انجام شبیه‌ سازی‌ها و کنترل کیفیت محصولات و کاربرد زیادی دارد.

 

در طراحی تاسیسات و شبکه‌های آب، برق و گازرسانی و همین‌طور طراحی سیستم فاضلاب، اتوکد به‌ عنوان نرم‌افزاری کلیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.نرم افزار اتوکد در مهندسی عمران برای طراحی نقشه‌ی سازه‌های مسکونی، تجاری و اداری و همین‌طور طراحی اسکلت‌های ساختمانی استفاده می‌شود.

 

مهندسان معماری برای طراحی پلان‌ها و دیتیل‌های معماری، اندازه گیری میزان بار مصالح و مقاومت ساختمان از اتوکد کمک می گیرند.در صنایع مختلف برای طراحی نقشه ساخت بویلر، پمپ، طراحی قطعات خودرو و طراحی قطعات ماشین‌آلات صنعتی، اتوکد عصای دست مهندسین شده است.طراحان فرش هم با کمک این نرم‌افزار به سادگی می‌توانند انواع و اقسام نقشه‌های فرش را طرحی کنند.در صنعت تبلیغات هم اتوکد برنامه‌ی پرکاربردی شناخته شده است.

 

مهندسین رشته مرمت آثار باستانی به کمک این نرم‌افزار با دقت و ظرافت بیشتری می‌توانند هنرشان را به اجرا دربیاورند.بسیاری از طراحان گرافیک برای طراحی پوستر، لوگو، کارت ویزیت  از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

 

استفاده از اتوکد در طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت، طراحی مبلمان و طراحی فضای سبز بسیار ضروری است.پس با تفاسیر بالا دیدید که اتوکد دو بعدی چه جایگاه مهمی در رشته های مختلف در ساختمان و غیر آن دارد. از این رو اگر حرفه یا رشته تان با یکی از حرفه های نامبرده در بند های بالا ارتباطی دارد آموزش آن را جدی بگیرید و هرچه زودتر آن را در اولیت آموزش های خود قرار دهید.

 

این نرم افزار کاربردی دارای ویژگی های مختلفی می باشد که در زیر به آن اشاره میکنیم :

1- قابليت ترسيم با دقت بالا

2- قابليت ترسيم با سرعت بالا

3- قابليت ترسيم اشکال و حجم هاي مختلف هندسي

4- قابليت ترسيم حجم هاي سه بعدي و غيره طيف وسيعي

5-پیاده سازی ایده های ذهنی

6-طراحی با کیفیت دقیق

7-مدل سازی انواع نقشه های دو بعدی و سه بعدی 

 

کاربردهای نرم افزار اتوکد 

اتوکد را میتوان قوی ترین نرم افزار در طراحی انواع نقشه های سه بعدی و دوبعدی به صورت ترسیمی دانست این نرم افزار کاربردی و بسیار حرفه ای با داشتن مجموعه قوی از ابزارهای آماده محبوبیت فراونی در بین کاربران پیدا کرده است یکی از ویژگی های اصلی اتوکد دقت بسیار بالا در ترسیم می باشد به صورتی که میتوان هر نوع نقشه ای را با دقت در حد میلیمتر را هم به راحتی در اتوکد بدست آورد از اتوکد در طراحی و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی قبل از تخریب و اجرای کامل آن استفاده میشود.

 

به متخصص پروژه اتوکد مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه اتوکد در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت اتوکد را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اتوکد توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اتوکد براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اتوکد توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه اتوکد به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه اتوکد خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه اتوکد به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه اتوکد با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه اتوکد به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه اتوکد را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه اتوکد به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های اتوکد و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه