انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های اتوکد

متلب پروژه با گزینش نیروهای فعال و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های اتوکد شما را در حوزه انجام پروژه با نرم افزار اتوکد ، انجام نقشه کشی با اتوکد ، طراحی دخلی با اتوکد ، طراحی معماری ، طراحی نقشه دوبعدی و سه بعدی با اتوکد ، سفارش طراحی خلاقانه با اتوکد (AutoCAD) را بر عهده گرفته و با قیمت مناسب پروژه خود را تحویل بگیرید برای ثبت سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

اتوکد چیست؟

اتوکد یا autocad یکی از قوی ترین برنامه ها در ترسم انواع مدل های سه بعدی ، دو بعدی ، مش و جامد می باشد که امروزه به یکی از قوی ترین نرم افزارهای طراحی تبدیل شده است به جرات میتوان گفت در حوزه کشیدن نقشه هیچ نرم افزاری اندازه اتوکد قدرت ندارد که در حال حاضر بسیاری از کاربران از این نرم افزار استفاده میکنند اتوکد را میتوان رابط طراحی بین کامپیوتر و طراحی دست انسان دانست که نمای کلی را در این محیط توسط مهندسان کشیده میشود و بعد قابلیت اجرایی پیدا میکند.

تمامی مهندسان در حوزه طراحی به ناچار باید استفاده از اتوکد را فرا بگیرند به جرات میتوان گفت تمامی نقشه ها به لحاظ فنی و ابعادی برای پیاده سازی ابتدا باید در اتوکد طراحی شود و سپس در محیط واقعی اجازه پیاده سازی به آنها داده شود این نرم افزار با داشتن ابزارهای بسیار دقیق محاسبه و اندازه گیری فاصله ابعاد محیط را حد نانو متر اندازه گیری میکند و این دقت کار اتوکد را مشخص میکند. اتوکد با داشتن انواع المان های فنی آماده و محیط بسیار جذاب برای رسم کار را برای کاربران این حوزه آسوده کرده است یکی از مهم ترین ویژگی های اتوکد کشیدن انواع نقشه ها به صورت سه بعدی و دوبعدی از بالا به پایین و چپ به راست می باشد این ویژگی در کمتر نرم افزاری قابل مشاهده می باشد یکی از قابلیت های بسیار جالب نرم افزار اتوکد طراحی بسیار دقیق نقشه های سه بعدی و دو بعدی می باشد که کمتر نرم افزاری چنین قابلیتی را دارا می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های اتوکد را میتواند انجام بدهد؟

انجام طراحی ، ترسیم و اصلاح نقشه های معماری ، نما و محوطه سازی کلیه سازه ها به صورت دقیق و اصولی

انجام پروژه های طراحی با اتوکد ,انواع دیتیل و جزئیات و بزرگنمایی

انجام دقیق و سریع پروژه های اتوکد تخصصی و صنعتی برای رشته های عمران و معماری

طراحی و نقشه کشی با اتوکد

طراحی پلان و دتایل های آن در اتوکد

طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی تمامی ساختمان ها به صورت دو بعدی و سه بعدی

تبدیل نقشه های دستی به اتوکد

انجام پروژه طراحی ، ترسیم و اصلاح نقشه های معماری ، نما با اتوکد

 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه طراحی با رویت

سفارش پروژه اسکچاپ

انجام پروژه دانشجویی راینو

 

نکات کاربردی در استفاده از نرم افزار اتوکد (چه اقداماتی برای ترسیم بهتر در اتوکد انجام دهیم؟)

1- هدایت طرح رسم شده : در مرحله اول اگر طرحی از قبل دارید آن را وارد نرم افزار نمایید در غیر این صورت یک طرح آماده انتخاب کنید

2- آشنایی با ابزارهای اتوکد : یکی از مهم ترین نکات در استفاده از اتوکد آشنایی با نحوه استفاده با اتوکد است.

3- وارد کردن مختصات : در مرحله سوم باید مختصات دقیق نقشه ای که قرار است ترسیم شود وارد نرم افزار شود 

4- کارکردن با ابزارهای تغییر جهت : از این ابزار حرفه ای میتوانید با تغییر نشانه گر مختصات نقطه ترسیمی تغییر میکند 

5- استفاده از ابزار انتخاب اشیا : در اتوکد اشیاهای بسیار زیادی داریم به همین دلیل با استفاده از این ابزار میتوان انواع اشیا برای ترسیم دوبعدی و سه بعدی را انتخاب کرد

6- سبک نویسی : در مرحله بعدی باید روش متن نویسی در کنار مدل ترسیم فرا بگیریم این امر برای نشانه گذاری و یافتن مسیر رسم شده بسیار کاربرد دارد.

7- تغییر مدل : در این مرحله میتوانید مدل طراحی شده را تغییر کرده یا اندازه های آن را ویرایش نمایید 

8- انتخاب مدل های مختلف : در اتوکد به دلیل تنوع مدل های مختلف میتوانید انواع مدل های مختلف را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را مشاهده نمایید

 

نسخه های مختلف نرم افزار اتوکد

1- انجام پروژه AutoCAD Architecture که برای پروژه معماری استفاده میشود

2- انجام پروژه AutoCAD Electrical که برای رشته برق مورد استفاده قرار میگیرد

3- انجام پروژه AutoCAD Mechanical که برای رشته مکانیک استفاده میشود 

4- پروژه AutoCAD Civil 3D : کاربرد آن برای عمران و راهسازی  می باشد

5- پروژه AutoCAD Map 3D برای جغرافیا و شهرسازی استفاده میشود

6- پروژهAutoCAD Plant 3D که برای طراحی صنعتی و کارخانجات استفاده میشود

7- پروژهAutoCAD MEP برای تاسیسات ولوله کشی استفاده میشود

8- پروژه AutoCAD P&ID ابزار آلات و نقشه های تاسیساتی

 

ضرورت استفاده از نرم افزار اتوکد در نقشه کشی 

در گذشته های دور تمامی مراحل ترسیم نقشه توسط دست انجام میشد که خطاهای زیادی را به دنبال داشت نقشه کشی با توجه به اهمیت و نیاز به دقت در طراحی نیازمند نرم افزار حرفه ای در این زمینه است که بتواند با بالاترین دقت نقشه را ترسیم نماید نرم افزار قدرتمند اتوکد به این منظور طراحی شده است با ورود اتوکد به نقشه کشی انقلابی در زمینه طراحی پدید آمد اتوکد که ترکییی از دو واژه اتو + کد می باشد به معنای طراحی نقشه توسط کامپیوتر است و امروزه تمامی نقشه های دو بعدی و سه بعدی با این نرم افزار طراحی میشود.

 

نرم افزار اتوکد در معماری و عمران

اتوکد نرم افزاری است که در همه رشته ها کاربرد دارد در حوزه معماری به لطف داشتن ابزارهای حرفه ای میتواند برنامه ریزی داخلی و طراحی داخلی را انجام دهد یا قبل از ساخت میتواند نقشه دو بعدی یک بنا از قبل از طراحی با جزیئات کامل اجزای آن مشاهده نمایید همچنین اتوکد کاربردی بی نظیری در مهندسی عمران متخصصان این حوزه با به کارگیری اتوکد میتواند نقشه سدها ، راه ها ، پل ها و بناهای مختلف را با ایجاد سطح، حجم و افزودن مواد طراحی نمایند.

 

اهمیت نرم افزار اتوکد در چیست ؟

اتوکد را میتوان قوی ترین نرم افزار در طراحی انواع نقشه های سه بعدی و دوبعدی به صورت ترسیمی دانست این نرم افزار کاربردی و بسیار حرفه ای با داشتن مجموعه قوی از ابزارهای آماده محبوبیت فراونی در بین کاربران پیدا کرده است یکی از ویژگی های اصلی اتوکد دقت بسیار بالا در ترسیم می باشد به صورتی که میتوان هر نوع نقشه ای را با دقت در حد میلیمتر را هم به راحتی در اتوکد بدست آورد از اتوکد در طراحی و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی قبل از تخریب و اجرای کامل آن استفاده میشود. اهمیت نقشه کشی و طراحی نقشه های ساختمانی امروزه بر کسی پوشیده نیست و قوی ترین نرم افزار نقشه کشی ساختمان می باشد، قبل از طراحی هر سازه ای ابتدا نقشه آن به صورت دستی و بر روی کاغذ توسط طراح ترسیم میشود تا مکان و جایگاه اتاقها ، پارکینگ ها ، آشپزخانه ، پذیرایی ، حمام و دستشویی مشخص شود نقشه دستی ترسیم شده برای مشخص شدن دقیق جزئیات نیاز به نرم افزار دارد که اتوکد انتخاب اول همه متخصصین نقشه کشی است.

 

ویژگی های نرم افزار اتوکد 

  1. توانایی نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی 
  2. قابلیت افزودن جزئیات به نقشه های ترسیمی
  3. توانایی کیفیت بالا در طراحی و چاپ نقشه 
  4. دقت بسیار بالا در نقشه کشی ساختمان 
  5. قابلیت مستندسازی انواع طرح های خلاقانه

 

انجام پروژه اتوکد با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های اتوکد با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است کسب رضایت در انجام سفارش ارسالی مهم ترین رسالت گروه متلب پروژه می باشد.

 

ضمانت در انجام پروژه اتوکد به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه دانشجویی اتوکد دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اتوکد چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اتوکد خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اتوکد وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اتوکد منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اتوکد

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اتوکد در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اتوکد به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه نقشه کشی با اتوکد تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اتوکد انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اتوکد موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اتوکد

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اتوکد به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اتوکد من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اتوکد در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه اتوکد با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه اتوکد با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه اتوکد در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه