انجام پروژه های دوبله

انجام پروژه های دوبله ، ارائه خدمات انجام دوبله توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های دوبله میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های دوبله خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله در انجام پروژه دوبله در حوزه دوبله فیلم ، دوبله فیلم انگلیسی ، دوبله فیلم های آمریکایی و هندی ، انجام دوبلاژ فیلم  آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه دوبله در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

دوبله چیست ؟

دوبله کردن یا double به معنای اضافه کردن صدایی به فیلم یا برنامه تلویزیونی است که در زبان دیگری ساخته شده است. و کاربرد اصلی آن در برگرداندن صدای شخصیت یا بازیگر به زبان اصلی به زبان محلی آن کشور می باشد. انجام پروژه های دوبله نقش مهمی در انتقال مفاهیم و همچنین پیام به مخاطبی که آن فیلم را مشاهده میکند دارد. در این روش، بازیگران محلی صدای شخصیت‌های فیلم را بازی می‌کنند و به جای زیرنویس، صدای دوبله شده را در فیلم استفاده می‌کنند. این کار به منظور ارائه فیلم یا برنامه تلویزیونی به جمعیت بزرگتر و بین المللی با زبان‌های مختلف انجام میشود.امروزه صنعت دوبلاژ یکی از پردرآمدترین حوزه ها در میان صنعت فیلم سازی می باشد یه طور معمول دوبلاژ ها توسط افراد کاربلد و حرفه ای که تجربه بالایی در دوبله کردن دارند انجام میشود. به طول معمول دوبله فیلم های انگلیسی توسط افرادی انجام میشود که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند یا دوبله فیلم های هندی توسط متخصصان زبان های هندی انجام میشود.

 

دوبلاژ به چه کسی گفته میشود؟

دوبلاژ به فرایند ترجمه و بازسازی صدا و گفتار یک فیلم یا برنامه تلویزیونی به زبان دیگری اطلاق می‌شود. در این فرایند، صدای بازیگران و دیالوگ‌های آن‌ها به زبان هدف ترجمه و با صدای شخص دیگری دوبله می‌شود. به عبارت دیگر، دوبلاژ به تغییر صدای اصلی بازیگران و جایگزینی آن با صدای شخص دیگری در زبان هدف اشاره دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های دوبله را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دوبله فیلم آمریکایی

انجام پروژه دوبله فارسی

انجام پروژه دوبله انگلیسی

انجام پروژه دوبله فیلم 

 

انجام پروژه های دوبله

 

اهمیت دوبله کردن چیست ؟

دوبله کردن به معنای تغییر زبان یک فیلم یا سریال به زبان دیگری است. این کار به دلایل مختلفی از جمله توسعه بازار، ارائه خدمات به مخاطبانی که زبان اصلی فیلم را نمی‌فهمند، و همچنین افزایش درآمد شرکت‌های تولید کننده فیلم و سریال انجام می‌شود. اهمیت دوبله کردن در این است که باعث می‌شود بیشترین تعداد افراد به فیلم یا سریال دسترسی داشته باشند و بتوانند از آن لذت ببرند. همچنین، برای کشورهایی که زبان اصلی فیلم را نمی‌فهمند، دوبله کردن به عنوان یک راه حل مناسب برای ارائه فیلم به مخاطبان است. در نتیجه، دوبله کردن به عنوان یک عامل مهم در توسعه صنعت سینمایی و تلویزیونی و همچنین ارائه خدمات به مخاطبان، بسیار مهم است.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه گویندگی 

انجام پروژه تایپ فرمول 

 

مراحل انجام پروژه دوبله

  1. ارسال پروژه دوبله از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دوبله توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دوبله براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه دوبله توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه دوبله با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه دوبله با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دوبله به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دوبله دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دوبله چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دوبله خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دوبله وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دوبله منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دوبله

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دوبله در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دوبله به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دوبله تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دوبله انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دوبله موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دوبله

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دوبله به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دوبله من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دوبله در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه