انجام پروژه های دیزاین بیلدر

انجام پروژه های دیزاین بیلدر ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار دیزاین بیلدر توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های دیزاین بیلدر میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های دیزاین بیلدر خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه دیزاین بیلدر در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه دیزاین بیلدر در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

دیزاین بیلدر چیست ؟

دیزاین بیلدر یا DesignBuilder یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی در حوزه مدل سازی ساختمان است که کاربرد اصلی آن در طراحی و تحلیل انرژی ساختمان‌ می باشد. انجام پروژه های دیزاین بیلدر نقش مهمی در طراحی و تحلیل انرژی ساختمان‌ها و بررسی میزان مصرف انرژی، رفتار سیستم‌های تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش دارد. نرم افزار دیزاین بیلدر دارای قابلیت های مختلفی مدلسازی بام و دیوار ، تحلیل CFD ، تحلیل روشنایی ، بهینه سازی با دیزاین بیلدر ، مدلسازی انرژی ، طراحی آبگرمکن و سیستم فتوولتائیک می باشد. این نرم افزار از سناریو های مختلفی به‌ منظور بهینه‌ سازی خدمات ساختمانی بهره میگیرد. هدف از طراحی دیزاین بیلدر مدل کردن ویژگی‌ های مختلفی مانند استهلاک انرژی، سبک ساختمان، سیستم‌های گرمایش و خنک‌ کنندگی، نورپردازی و پنجره‌ ها و بررسی معیارهایی مانند انرژی ساختمان و تأثیرات محیطی می باشد. دیزاین بیلدر میتواند یک ساختمان را از جنبه های گوناگون مانند وضعیت سرمایشی و گرمایشی ، میزان انرژی مصرفی ، مصالح ساختمانی ، فیزیک ساختمان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار میدهد حتی میتوانید سیستم نور رسانی و محاسبات سیالات محسابانی را در این نرم افزار داشته باشید، این نرم افزار مورد تایید سازمان انرژی ساختمان آمریکا قرار دارد و همه ساله توسط تیم توسعه دهنده آن ابزارهای جدید به آن افزوده میشود.

امروزه طراحی و تحلیل انرژی ساختمان‌ها اهمیت بسزایی در کاهش مصرف انرژی ساختمانها دارد. برای مدلسازی انرژی متخصصان نیازمند استفاده از نرم افزاری هستند که بتواند تمامی ابزارهای لازم برای شبیه سازی انرژی را داشته باشد. به جرات میتوان گفت دیزاین بیلدر دیزاین بیلدر یکی از مهم ترین نرم افزار شبیه‌سازی ساختمان است که بحث طراحی و بهینه‌سازی سیستم‌های گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع و نورپردازی ساختمان را برای مهندسان ساختمان و طراحان فضای داخلی فراهم می‌کند. دیزاین بیلدر شامل بخش های مختلفی از جمله مدلسازی به صورت پایه ای و پیشرفته، ورودی اطلاعات ساختمانی، مدل سازی و تدوین روشنایی، سیستم های تاسیساتی، نور روز، انتخاب و نحوه تعیین مصالح و بازشوها، آنالیز جریان خارجی و داخلی باد به علاوه نحوه نمایش و آنالیز خروجی های نرم افزار به صورت کمی و کیفی می باشد. این نرم افزار از روش‌های مدلسازی پیشرفته و قابل اعتماد برای تحلیل انرژی و عملکرد ساختمان استفاده می‌کند. اهمیت استفاده از دیزاین بیلدر در این است که به کاربران امکان مدل‌سازی دقیق سیستم‌های ساختمانی را با اطلاعات دقیق و دقت بالا فراهم می‌کند. این نرم افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا بهینه‌سازی طرح‌های ساختمانی خود را برای کاهش مصرف انرژی، حفظ راحتی ساکنین و کاهش هزینه‌های عملیاتی و نگهداری انجام دهند. 

امروزه ضرورت استفاده از دیزاین بیلدر در طراحی ساختمانات این است که با استفاده از این نرم افزار، مهندسان و طراحان می‌توانند به صورت دقیق تر و بهینه‌تر برای کاهش مصرف انرژی و بهبود عملکرد ساختمانات خود کار کنند. این نرم افزار به کاربران ابزارهای لازم برای انجام تحلیل‌های پیچیده و بهینه‌سازی طرح‌های ساختمانی را فراهم می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری در زمینه طراحی و بهبود عملکرد ساختمانات خود بگیرند. یکی از ویژگی های بارز نرم افزار دیزاین بیلدر این است که در طی مراحل شبیه سازی هر گونه تغییری که در مدل سازی ساختمان مشاهده کنید روند افزایش یا کاهش مصرف انرژی را دیزاین بیلدر به صورت خود کار برای شما محاسبه خواهد کرد این نرم افزار دارای موتور حرفه ای با نام انرژی پلاس است که یک نرم افزار کاربردی در حوزه انرژی می باشد این نرم افزار همچنین قابلیت دریافت نقشه های طراحی و رندر شده از سایر برنامه های معماری مانند رویت و اتوکد را نیز دارد.  امروزه بسیاری از ساختمان های مجهز دنیا با توجه به مساله اهمیت مصرف انرژی قبل از طراحی با تطبیق شرایط جغرافیایی ، محیطی ،منظقه ای در این دیزاین بیلدر مدل سازی شده و در صورت دریافت تایید مصرف انرژی اجازه بهره برداری و ساخت به آن بنا داده میشود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های دیزاین بیلدر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی دیزاین بیلدر

انجام پروژه طراحی با دیزاین بیلدر 

انجام پروژه طراحی سیستم گرمایشی با دیزاین بیلدر

انجام پروژه طراحی سیستم سرمایشی با دیزاین بیلدر

 

انجام پروژه های دیزاین بیلدر DesignBuilder

 

مراحل مدلسازی با نرم افزار Design Builder

1- ایجاد پروژه: در مرحله اول باید بعد از ورود به نرم افزار ، پروژه خود را با انتخاب گزینه New Project ایجاد کنیم 

 

2- ایجاد قالب : در این گام دوم قالب مورد نظر خود را که با استفاده از ابزارهای موجود در نرم افزار قرار است شبیه سازی کنیم ایجاد کنیم این قالب شامل اطلاعاتی مانند مکان، طرح، سازه ها و دیگر عوامل محیطی است.

 

3- وارد کردن اطلاعات ساختمان: گام سوم مهم ترین قسمت از مدل سازی است که  اطلاعات مربوط به ساختمان های داخلی و خارجی وارد می شود. این شامل ابعاد، وضعیت انرژی، شیب شیروانی و دیگر اطلاعات سازه ای وارد نرم افزار میشود 

 

4- تعیین مدل سازی انرژی: در گام چهارم باید مدل سازی انرژی برای ساختمان بر اساس کد انرژی مورد استفاده قرار بگیرد . این کد توسط نرم افزارهای مختلفی مانند EnergyPlus، IESVE، eQuest و دیگر ابزارهای محاسبات انرژی ایجاد میشود..

 

5- اعمال تغییرات و شبیه سازی: در این مرحله، تغییرات انجام شده در قالب و ساختمان را مشاهده خواهیم کرد و آنها را با استفاده از شبیه سازی و ابزارهای تحلیلی بررسی می کنیم و در صورت وجود تغییرات اقدامات لازم صورت میگیرد

 

6- تهیه گزارش: یکی از مهم ترین قسمت ها در مدل سازی با دیزاین بیلدر دریافت گزارش نهایی است که شامل دستورالعمل های انرژی برای ساختمان، تصاویر و جداول مربوط به مدل ها و دیگر اطلاعات مورد استفاده می باشد.

 

7- اجرای برنامه و مشاهده خروجی : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی های مورد نظر را مشاهده کرد.

 

اهمیت نرم افزار دیزاین بیلدر در چیست؟

دیزاین بیلدر امکاناتی فوق العاده در اختیاران طراحی سیستم های انرژی قرار میدهد که در نرم افزارهای دیگر چنین قابلیت های وجود ندارد مدل سازی دینامیکی تک تک مولفه های انرژی تنها بخشی از قابلیت های کلیدی این نرم افزار است دارا بودن موتور حرفه ای و قدرتمند میتواند محاسبات سی اف دی را نیز برای شما انجام بدهد امروزه دیزاین بیلدر به عنوان نرم افزاری کاربردی در طراحی و مدل سازی انرژی ساختمان اهمیتی چندین برابر پیدا کرده و تمامی متخصصان انرژی باید استفاده از این نرم افزار را فرا بگیرند به دلیل اهمیت مصرف بهینه انرژی دیزاین بیلدر محبوبیت جهانی دارد.

 

سایر خدمات مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه های تهویه مطبوع

انجام پروژه HVAC

انجام پروژه دانشجویی کامسول

انجام پروژه های کریر

انجام پروژه های تاسیسات

انجام پروژه های انرژی پلاس

 

بخش های مختلف نرم افزار DesignBuilder

1- بخش طراحی روشنایی : از این قسمت از دیزاین بیلدر شامل پارامترهای ضرایب تابشی و نور مرئی برای طراکحی انواع سیستم های روشنایی می باشد.

 

2- بخش طراحی سیستم های گرمایشی و سرمایشی : از مهم ترین بخش های این نرم افزار می باشد که شامل المان های مختلف برای طراحی سیستم DHW یا آب گرم مصرفی ساختمان و تهیه مطبوع و لوله های زمینی می باشد.

 

3- بخش تعریف هندسه : در این بخش انواع پنل ها برای ترسیم هندسه برای انواع بلوک های ساختمانی استفاده میشود.

 

4- بخش cfd یا دینامیک سیالات محاسباتی : این بخش از مهم ترین قسمت های دیزاین بیلدر است که شامل محیط کدنویسی برای تحلیل معادلات دینامیک سیالات محاسباتی می باشد.

 

5- بخش تولید سیستم های تولید انرژی الکتریکی : این قسمت از نرم افزار دارای المان های مختلف برای رای تولید انرژی الکتریکی در ساختمان می باشد.

 

ضرورت استفاده از دیزاین بیلدر در مدل سازی ساختمان

نرم افزار دیزاین بیلدر یک ابزار قدرتمند برای مدل سازی ساختمان است که به مهندسان و طراحان ساختمان کمک می کند تا عملکرد انرژی ساختمان را بهبود بخشند و هزینه های انرژی را کاهش دهند. این نرم افزار امکانات زیادی دارد که به شما در تحلیل و بهینه سازی سیستم های گرمایشی، تهویه مطبوع، روشنایی و سایر سیستم های مرتبط با انرژی کمک می کند. استفاده از نرم افزار دیزاین بیلدر در مدل سازی ساختمان، به شما کمک می کند تا عملکرد انرژی ساختمان خود را بهبود بخشید و به صرفه ترین راه حل ها را پیدا کنید.

 

کاربردهای دیزاین بیلدر

1- با دیزاین بیلدر میتوانید مدل سازی دقیق ساختمان خود را انجام داده و شبیه سازی لازم را انجام دهید

2- با دیزاین بیلدر عملکرد انرژی ساختمان را میتوان تحلیل کرد

3- با استفاده از دیزاین بیلدر میتوانید هزینه های انرژی را کاهش دهید و به صرفه ترین راه حل ها را انتخاب کنید

4- با استفاده از نرم افزار دیزاین بیلدر تحلیل دقیق انواع سیستم های گرمایشی، تهویه مطبوع، روشنایی و سایر سیستم های مرتبط با انرژی میتوان انجام داد

 

مراحل انجام پروژه دیزاین بیلدر

  1. ارسال پروژه دیزاین بیلدر از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دیزاین بیلدر توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دیزاین بیلدر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه دیزاین بیلدر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه دیزاین بیلدر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه دیزاین بیلدر با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه دیزاین بیلدر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی دیزاین بیلدر دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیزاین بیلدر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیزاین بیلدر خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیزاین بیلدر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیزاین بیلدر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیزاین بیلدر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیزاین بیلدر در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیزاین بیلدر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دیزاین بیلدر تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیزاین بیلدر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیزاین بیلدر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیزاین بیلدر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیزاین بیلدر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیزاین بیلدر من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دیزاین بیلدر در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه