انجام پروژه های رایانش ابری

انجام پروژه های رایانش ابری

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های رایانش ابری این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه رایانش ابری خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های رایانش ابری خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه cloud computing شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه رایانش ابری در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

رایانش ابری چیست ؟

رایانش ابری یا cloud computing یکی از مفاهیم جدید در حوزه اشتراک اطلاعات می باشد که از بستر فضای ابری برای انتشار و اشتراک داده استفاده می نماید در گذشته کاربران برای دستری به اطلاعات باید یک به سرور مرکزی وصل میشدند بعد از تاییدیه توسط مرکز سرور پیام برای کاربر ارسال میشد این کار وقت و زمان زیادی از کاربران میگرفت تا اینکه مفهوم cloud computing به معنای ابر + محاسبات ابری شکل گرفت در واقع سیستم محاسبات ابری یک سیستم توزیع شده می باشد که کاربر میتواند به صورت آنلاین به ان وصل شده و داده های خود را به اشتراک بگذارند در این سیستم تمامی رایانه از طریق مدیریت سیستم توزیع شده مرکزی به هم متصل شده و میتوانند به راحتی با یکدگر تعامل داشته باشد.

 

انواع رایانش ابری : 

1- زیر ساخت به عنوان سرویس

2- پلتفرم به عنوان سرویس 

3- رایانش ابری بدون سرور

4- استفاده از نرم افزار به عنوان سرویس

 

مزایای استفاده از رایانش ابری 

1- صرفه جویی در هزینه ها 

2- کم کردن نیروی انسانی

3- افزایش سرعت در دسترسی به منابع 

4- داشتن قابلیت اطمینان بالا 

5- امنیت بالای سرور های رایانش ابری

 

ما چه نوع پروژه های رایانش ابری رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار رایانش ابری

انجام پروژه دانشجویی رایانش ابری

انجام پروژه رایانش ابری با متلب

انجام پروژه رایانش ابری با پایتون

انجام پروژه رایانش ابری شبکه

اهمیت رایانش ابری در چیست ؟

امروزه رایانش ابری در تمامی شاخه ها و حوزه های مختلف کاربرد فراوانی پیدا کرده است حجم محدود منابع و فضای اختصاصی در تمامی سازمان ها همواره یک معضل اساسی بوده است که بسیار از کارشناسان همواره از مشکل کمبود فضا نگران هستند رایانش ابری امروزه با داشتن سروهای بسیار قدرتمند این مشکل اساسی را حل کرده است و شما قادر خواهید بود در فضای ابری تمامی امکانات و نرم افزارها را بدون محدودیت دریافت کنید یکی از دلایل اهمیت استفاده از رایانش ابری کاهش وقت و هزینه و همچنین بالا بردن سرعت پردازش اطلاعات و همچنین از بین رفتن محدوده زمان و مکانی می باشد

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه رایانش ابری توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه رایانش ابری براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه رایانش ابری توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه cloud computing با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه رایانش ابری با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام cloud computing به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه رایانش ابری دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه cloud computing چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه رایانش ابری خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه cloud computing وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه رایانش ابری منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری cloud computing

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه رایانش ابری در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های cloud computing به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی رایانش ابری تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های cloud computing انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه رایانش ابری موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده رایانش ابری

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه رایانش ابری به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه رایانش ابری من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه رایانش ابری در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه رایانش ابری با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه رایانش ابری با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه رایانش ابری در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه