انجام پروژه زیرنویس

انجام پروژه زیرنویس ، ارائه خدمات انجام زیرنویس فیلم توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های زیرنویس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های زیرنویس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله آمادگی دارد انجام پروژه های زیرنویس در حوزه زیرنویس کردن فیلم فارسی ، انجام زیرنویس کلیپ ، چسباندن زیرنویس به فیلم ، زیر نویسی فیلم انگلیسی و هندی ، زیرنویس فیلم های اکشن ، کمدی و اجتماعی را در تمامی  مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه زیرنویس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

زیرنویس چیست؟

زیرنویس کردن یا Subtitle و هنر زیرنویسی به عنوان یکی از مهم ترین اصول کار در صنعت دوبله کردن و سینما به شمار می آید که کاربرد اصلی آن در انتقال مفهوم به مخاطب می باشد. انجام زیرنویس فیلم نقش مهمی در متوجه شدن محتوای فیلم و همچنین گفت و گوهای انجام شده بین شخصیت های موجود در فیلم دارد. هدف از زیرنویس کردن ارائه مفاهیم و همچنین ترجمه دقیق مطالب رد و بدل شده در فیلم میان بازیگران مختلف دارد. 

به طور کلی زیرنویسی توسط متخصصان حرفه ای زبان انگلیسی انجام میشود یا فیلم میتوانید تولید هر کشور دیگری باشد علم زیرنویسی به بیننده کمک میکند که بتواند فیلم را با مفهوم بهتری درک نماید با موضوع فیلم به صورت کامل آشنا شود بیننده در تمامی نگاه کردن فیلم از ابتدا تا انتها در روند فیلم قرار خواهد گرفت هر چه زیرنویسی با کیفیت بهتری انجام میشود این تعامل بین فیلم و بیننده عادی بهتر خواهد شد زیرنویسی امروزه اصلی ارکان در صنعت فیلم سازی و فروش آن در دنیا محسوب میشود بهترین متخصصان در زمینه ترجمه انواع زبان های دنیا در کنار هم جمع میشود تا بتوانند مفهوم فیلم را به ببنیده انتقال بدهند زیرنویس های مرد کار مفهوم انتقال برای بازیگران مرد و زیرنویس های زن مفهوم انتقال برای بازیگران زن را به عهده خواهند داشت به جرات میتوان گفت زیر نویسی به معنای مفهوم انتقال فیلم را بر عهده خواهند داشت. 

 

زیرنویس srt چیست ؟

فایل زیرنویس SRT یک فرمت استاندارد برای زیرنویس فیلم‌ها و ویدیوها است که اطلاعات مربوط به زمان‌بندی و متن زیرنویس را در خود ذخیره می‌کند. این فایل‌ها معمولاً با پسوند .srt ذخیره می‌شوند. انجام زیرنویس SRT نقش مهمی در زیرنویس ها ، از جمله کد زمان شروع و پایان متن شما برای اطمینان از مطابقت زیرنویس های شما با صدا و تعداد دنباله های زیرنویس دارد. زیرنویس SRT این است که به کاربران کمک می‌کند تا متن فیلم یا ویدیو را به صورت دقیق و همزمان با تصویر مشاهده کنند. این بور زیرنویس همچنین برای افراد با مشکلات شنوایی یا برای افرادی که زبان اصلی فیلم را نمی‌فهمند، بسیار مفید است. ضرورت استفاده از زیرنویس SRT در فیلم‌ها و ویدیوها این است که افراد مختلف با توجه به نیاز‌های خود، بتوانند متن فیلم را به صورت دقیق دنبال کرده و از محتوای آن بهتر استفاده کنند. همچنین، زیرنویس SRT به عنوان یک ابزار تعاملی و آموزشی نیز بسیار مفید است و می‌تواند به افزایش درک و فهم محتوای ویدیو کمک کند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های زیرنویس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه زیرنویس فیلم فارسی

انجام پروژه زیرنویس فیلم انگلیسی

انجام پروژه زیرنویس فیلم هندی

انجام پروژه زیرنویس فیلم فرانسوی

 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

سفارش پروژه ترجمه

انجام پروژه رایتینگ

 

اهمیت زیرنویس کردن فیلم در چیست؟

امروزه زیرنویس کردن فیلم ها اهمیت فراوانی در القای مفاهیم موجود در فیلم به کاربران دارد. این فرآیند به طور معمول باید متخصصان زبان موجود در فیلم یا افراد با تجربه صورت گیرد. زیرنویس کردن فیلم به معنای اضافه کردن متن به زیر فیلم است که به عنوان ترجمه یا توضیحاتی برای فیلم استفاده می‌شود. برای زیرنویس کردن فیلم، باید ابتدا متن مورد نظر را به زبان هدف (مثلاً فارسی) تهیه کرده و سپس آن را با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش فیلم، به فیلم اضافه کرد. این کار به دلیل نیاز به دقت و صبر، زمان‌بر و پیچیده است. برای زیرنویس کردن فیلم، باید دقت کافی به جزئیات داشته باشید و از اصطلاحات و عبارات مناسب در زیرنویس استفاده کنید تا مخاطبان بتوانند با خواندن متن، فیلم را بهتر درک کنند.

 

مراحل زیرنویس کردن فیلم 

1- تهیه فایل ویدئویی: در گام اول باید باید فایل ویدئویی مورد نظر که میخواهیم زیرنویس بر روی آن صورت گیرد را انتخاب کنیم

 

2- ترجمه متن: در گام دوم که مهم ترین بخش زیرنویس کردن به شمار می آید برای زیرنویس کردن فیلم، باید متن فیلم را به زبان مورد نظر ترجمه کنیم

 

3- ساخت فایل زیرنویس: در گام سوم برای ساخت فایل زیرنویس، باید از نرم افزارهای تخصصی زیرنویس کردن فیلم استفاده کرد.

 

4- تطابق زمانی: در گام چهارم باید پس از ساخت فایل زیرنویس، باید با فیلم هماهنگ شود. برای این کار، باید زمان شروع و پایان هر خط متن را با تصویر فیلم هماهنگ کنید.

 

5- ویرایش: در گام پنجم باید فونت، رنگ و اندازه متن را ویرایش کرده تا بهترین نمایش را در زیرنویس داشته باشیم.

 

6- ذخیره فایل زیرنویس: در گام آخر باید پس از انجام تمامی مراحل، باید فایل زیرنویس را ذخیره کرده و به فایل ویدئویی مربوطه الحاق کنیم.

 

مراحل انجام پروژه زیرنویس

  1. ارسال پروژه زیرنویس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه زیرنویس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه زیرنویس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه زیرنویس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه زیرنویس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه زیرنویس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه زیرنویس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه زیرنویس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه زیرنویس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه زیرنویس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه زیرنویس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه زیرنویس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری زیرنویس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه زیرنویس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های زیرنویس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی زیرنویس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های زیرنویس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه زیرنویس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده زیرنویس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه زیرنویس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه زیرنویس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه زیرنویس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه