انجام پروژه های فرآیندکاوی

انجام پروژه های فرآیندکاوی ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی فرآیندکاوی توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت رقابتی و کیفیت عالی انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه فرآیندکاوی خود دچار مشکل هستند و به دلیل تخصصی بودن و عدم زمان کافی نیاز به مشاوره در این زمینه دارند ما تمامی نیازهای شما را در زمینه فرآیندکاوی را درک کرده ایم و به شما اطمینان میدهیم مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه فرآیندکاوی آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما دهد.

دقت داشته باشید هزینه پروژه فرآیندکاوی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

فرآیندکاوی چیست ؟

فرآیندکاوی یا Process mining یکی از حوزه های کاربردی و جدید در حوزه هوش مصنوعی و داده کاوی است و روشی برای تجزیه و تحلیل داده‌هاست که هدف آن کشف پیوند بین رویدادهای در حال وقوع و فرآیندهای تجاری می باشد هدف از فرایندکاوی، استخراج اطلاعات مربوط به فرایندهای کسب و کار در جهت درک سریع‌ تر و دقیق‌ تر از فرآیندهای واقعی می باشد. امروزه انجام پروژه های فرآیندکاوی نقش بسیار مهمی در تعیین روابط و استخراج مدلها بین فرآیندهای مختلف سازمانی و مدیریتی می باشد.

امروز علم تجزیه و تحلیل اطلاعات از میان انبوه فرآیندها یا همان داده کاوی در تمامی شرکت ها و سازمان اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است فرآیندکاوی علمی نوظهور است تکنیک‌های فرآیند کاوی با استفاده از ترکیبی از گزارش‌ های رویداد و مدل‌های فرآیندی، بینش‌هایی را ارائه می‌کنند، گلوگاه‌ها و انحرافات را شناسایی می‌کنند، مشکلات را برطرف کرده و در نهایت بهترین فرآیند کاری را برای مدیران اتخاذ نماید. امروزه کسب بالاترین رضایت مندی برای مشتریان هدف نهایی همه کسب و کار ها می باشد که میتوانیم با تحلیل دقیق داده ها به این موضوع دست یابیم فرآیندکاوی یک موضوع جدید و نو در شاخه های داده کاوی می باشد که بسیاری از افراد با این مفهوم هنوز آشنا نیستند اگر ما بتوانیم داده های موردنظر را خوب تحلیل کرده و همه آنها در قالب یک فرآیند برای سازمان تعریف کنیم به این موضوع فرآیند کاوی گفته میشود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های فرآیندکاوی را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی فرآیندکاوی

انجام پروژه با نرم افزار فرآیندکاوی

انجام پروژه کلاسی فرآیندکاوی

انجام تمرین فرآیندکاوی

انجام پروژه های فرآیندکاوی

 

اهمیت فرآیندکاوی در چیست ؟

امروزه با توجه به پیچیده بودن فرآیندهای سازمانی کشف اطلاعات از میان مجموعه فراوانی از این فرآیندها دارای اهمیت فراوانی است فرآیند کاوی علم استخراج اطلاعات از میان حجم انبوهی از فرآیندها می باشد. استخراج اطلاعات به صورت دستی عملا امکان پذیر نیست و نیاز به استفاده از نرم افزارهای تخصصی در این زمینه دارد فرآیندکاوی با استفاده از الگوریتم های هوش محاسباتی و همچنین داده کاوی نیاز به پیدا کردن اطلاعات از میان انبوهی از داده ها می نماید.

 

کاربردهای فرآیندکاوی 

1- پیش‌بینی : با استفاده از فرآیندکاوی می‌توان به تحلیل داده‌های گذشته پرداخت و پیش‌بینی کرد که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

2- بهبود عملکرد:  فرآیندکاوی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و روش‌های بهتری برای انجام کارها پیدا کنند.

3- شناسایی ریسک : با استفاده از فرآیندکاوی می‌توان ریسک‌های مختلف را شناسایی کرد و روش‌های بهتری برای مدیریت آن‌ها پیدا کرد.

4- شناسایی الگوها : فرآیندکاوی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا الگوهای مختلف را در داده‌های خود شناسایی کنند و از آن‌ها برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند.

5- پشتیبانی از تصمیم‌گیری : فرآیندکاوی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا تصمیم‌های بهتری بگیرند و با استفاده از داده‌های خود، تصمیمات را به شکل بهینه‌تری اتخاذ کنند.

 

مراحل انجام پروژه فرآیندکاوی

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه فرآیندکاوی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه فرآیندکاوی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه فرآیندکاوی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه فرآیندکاوی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه فرآیندکاوی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه فرآیندکاوی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه فرآیندکاوی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه فرآیندکاوی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه فرآیندکاوی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه فرآیندکاوی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه فرآیندکاوی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری فرآیندکاوی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه فرآیندکاوی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های فرآیندکاوی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی فرآیندکاوی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های فرآیندکاوی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه فرآیندکاوی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده فرآیندکاوی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه فرآیندکاوی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه فرآیندکاوی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه فرآیندکاوی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه