انجام پروژه های منطق فازی

انجام پروژه های منطق فازی

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های منطق فازی این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه منطق فازی خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه منطق فازی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه منطق فازی با متلب شما در حوزه طراحی سیستم های فازی ، انجام برنامه ریزی فازی ، سیستم های فازی ، کنترل فازی خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه منطق فازی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

منطق فازی چیست؟

منطق فازی یا به اصطلاح Fuzzy Logic از دروس کاربردی رشته هوش مصنوعی می باشد منطق فازی به عنوان یک فرا مجموعه از منطق بول است که براساس ساختار منطقی 0 و 1 میکند دستور یک به معنای درستی فرآیند اعمال شده و صفر به معنای فرآیند اشتباه و بازگشت به مرحله قبل اعمال می باشد. تشکیل یک بلوک منطق فازی کمک فراوانی به سیستم های تصمیم گیرنده می نماید به این صورت که از منطق صفر و یک با الگوریتم های خاص استفاده می نماید کلیه این قوانین فازی تشکیل یک دیاگرام منطقی می نماید که بر مبنای صحیح بودن نسبی دلالت داشته است و منطق کلاسیک هر چیزی را بر پایه یک سیستم دوتایی نمایش میدهد به این صورت که هر الگوریتم بر پایه منطق فازی تمامی پارامترهای تشخیصی را یا وجود دارد یا ندارد تقسیم بندی می نماید و برچسب ارزش گذاری صحیح یا غلط را روی آن اعمال میشود مثلا در یک سیستم تصیمیم گیرنده دو خروجی فقط داریم “درست” یا “غلط” اگر خروجی در مرحله تشخیص توسط موتور استنتاج درست باشد از سیستم خارج شده و اگر غلط باشد دوباره به مرحله قبل بازگشت داده شده و مجدد ارزش گذاری می شود.

ما چه نوع پروژه های منطق فازی را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه سیستم فازی

انجام پروژه متلب منطق فازی

انجام پروژه های طراحی سیتستم های فازی

انجام پروژه منطق فازی با پایتون

خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه برنامه نویسی پایتون

انجام پروژه پردازش سیگنال

انجام پروژه شبکه عصبی

 

ضرورت استفاده از متلب در منطق فازی

منطق فازی و پیاده سازی سیستم های فازی برای اجرا نیاز به استفاده از نرم افزار کاربردی دارد نرم افزار متلب تخصصی ترین برنامه در زمینه منطق فازی است متلب دارای جعبه ابزار پیشرفته منطق فازی می باشد که با بهره گیری از آن کدنویسی منطق فازی را به صورت گرافیکی و شماتیکی درک خواهید کرد همچنین پیاده سازی انواع سیستم های فازی و سیستم های بلادرنگ با متلب به راحتی قابل انجام است.

 

اهمیت منطق فازی در چیست ؟

منطق فازی یکی از دروس کاربردی دانشجویان رشته کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی می باشد امروزه منطق فازی که از سه الگوی مجموعه های قطعی ، توابع عضویت و متغیرهای زبانی تشکیل شده است به تشخیص درست روش تصمیم گیری کمک بسیاری کرده است شاید بتوان یکی از دلایل استفاده از آن را در دقت بالای آن در حوزه تشخیص دانست که بر مبنای 0 و 1 کار میکتد توجه به اهمیت منطق فازی در سیستم های امروزی و استفاده از روش پاسخ گویی درست یا غلط در تشخیص و بالا بردن دقت امروزه استفاده از آن کاربردهای فراوانی پیدا کرده است شاید بتوان مهم ترین ویژگی منطق فازی در برقراری ارتباط منطقی بین مجهولات مختلف می باشد.

 

یک سیستم فازی از عناصر مختلفی تشکیل شده است که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

قوانین فازی : در این مرحله کلیه دستور العمل های فازی که قرار است به سیستم های تصمیم گیرنده اعمال شود مشخص میشود 

فازی کردن داده ها : در این مرحله روند فازی کردن داده ها با اعمال منطق بولی 0 و 1 به داده ها اعمال میشود 

سیستم محور فازی : در این مرحله قوانین فازی با وردوی داده ها مطابقت داده میشود 

بازگشت عملیات فازی : در این مرحله اگر سیستم عملیات را درست انجام دهد دستور 1 و اگر خروحی قابل قبول نباشد با اعمال دستور 0 به مرحله سیستم محور فازی بازگشت داده میشود این چرخه تا برقراری سیستم فازی با کیفیت بالا ادامه خواهد شد.

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه منطق فازی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه منطق فازی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه منطق فازی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه منطق فازی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه منطق فازی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه منطق فازی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه منطق فازی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه منطق فازی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه منطق فازی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه منطق فازی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه منطق فازی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری منطق فازی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه منطق فازی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های منطق فازی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی منطق فازی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های منطق فازی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه منطق فازی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده منطق فازی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه منطق فازی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه منطق فازی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه منطق فازی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه منطق فازی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه منطق فازی دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه منطق فازی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه منطق فازی خواهد کرد.

 

 

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه