انجام پروژه های BIM

انجام پروژه های BIM

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های BIM این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه BIM خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه BIM خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه BIM معماری خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

دقت داشته باشید قیمت پروژه BIM در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

BIM چیست ؟

BIM یا به اصطلاح مدل سازی اطلاعات ساختمان از مهم ترین مراحل طراحی یک ساختمان می باشد و به استفاده مجموعه ای از ابزار های نرم افزاری گفته میشود که قابلیت ترسیم و مجسم نمودن طراحی مد نظرمان در ابعاد واقعی تر با جزئیات بیشتر و دقیق تر و با بررسی زوایای مختلف و نگاه های متفاوت از آن طرح و ایده به ما ارائه می دهد بسیار از افراد تصور میکند BIM استفاده از یک نرم افزار است در صورتی که BIM یک علم است و امروزه در بسیاری از مراکز و شرکت های بزرگ معماری در دنیا مورد استفاده قرار میگیرد در گذشته بسیاری از بناهای معماری بدون اطلاعات دقیق و متناسب با تجربه ساخت و تولید میشد که بعدها دچار اشکال شده و پروژه معماری با شکست روبرو شد  BIM  تحولی بزرگ در زمینه ساخت و ساز و طراحی اصول پروژه های معماری  است که هدف کلی آن اطمیان دقیق از پروژه های ساخت متناسب با مدیریت موثر آن می باشد.

BIM به طور معمول توسط طراحان گرافیک یا طراحان نقشه انجام میشود و کارفرما به صورت کامل مدل ساختمانی که قرار است ساخته شود مشاهده می نماید.

 

کاربردهای BIM

1-تخمین هزینه : با استفاده از BIM میتوانید تخمین دقیق و درستی از اطلاعات یک پروژه معماری داشته باشید 

2- تجسم دقیق طرح : به راحتی میتوانید با استفاده از ابزارهای BIM مدل معماری خود را در ذهن مجسم کنید 

3- زمان بندی دقیق : با استفاده از BIM میتوانید یک زمان بندی دقیق و درست از اجرای پروژه داشته باشید 

4- از بین تداخل در طراحی : با استفاده از مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM میتوانید به راحتی تداخل های موجود را طراحی را تشخیص داده و برطرف نمایید 

5- مدیریت دقیق پروژه : BIM به متخصصان امکان مدیریت دقیق کار ، زمان بندی استفاده مصالح و همچنین طرح ریزی درست اتمام پروژه را میدهد

 

اهمیت استفاده از BIM در چست ؟

امروزه مدل سازی اطلاعات ساختمان و استفاده از علم BIM قبل از طراحی و شروع به ساخت یک بنا بر کسی پوشیده نیست بسیاری از متخصصان با استفاده از BIM میتوانند مشکلات موجود در طراحی را به حداقل رسانده و در نهایت طرحی با کیفیت بالا و کمترین هزینه ایجاد نمایند یکی از اصلی ترین دلایل اهمیت استفاده از BIM را میتوان قرار گرفتن مخاطب در چگونگی کامل انجام کار دانست بسیاری از متخصصان و کاربران از اصول نرم افزاری BIM قبل از شروع طرح برای ایجاد طراحی زیبا و جذاب و مدیریت هر چه بهتر پروژه های خود استفاده می نمایند

 

نرم افزارهای مورد استفاده در BIM

علم bim برای اجرا ، راه اندازی و مدیریت هر چه بهتر پروژه های خود نیاز به استفاده از نرم افزارهای تخصصی دارند bim شامل مجموعه ای از نرم افزارها و ابزارهای حرفه ای است که میتوان از رویت از بهترین آنها نام برد انجام پروژه رویت در مدل سازی اطلاعات یک ضرورت به حساب می آید این نرم افزار شامل همه ابزارها و المان های کاربردی در طراحی و مدل سازی ساختمان است همچنین دارای محیط رندرگری سه بعدی حرفه ای است که میتواند نمای طراحی شده را با جزئیات کامل در محیط سه بعدی مشاهده نمایید.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های BIM را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی BIM

انجام پروژه درسی با BIM

انجام پروژه با نرم افزار BIM

انجام پروژه کلاسی BIM

انجام پروژه های BIM

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه BIM توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه BIM براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه BIM توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه BIM با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه BIM با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه BIM به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه BIM دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه BIM چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه BIM خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه BIM وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه BIM منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری BIM

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه BIM در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های BIM به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی BIM تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های BIM انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه BIM موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده BIM

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه BIM به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه BIM من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه BIM در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه BIM به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه BIM دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه BIM چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه BIM خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه