انجام پروژه های FPGA

انجام پروژه های FPGA ، ارائه خدمات انجام پروژه به زبان FPGA توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های FPGA میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های FPGA خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه FPGA را در تمامی مقاطع بر عهده و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اکسل در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

FPGA چیست؟

FPGA یکی از مهم ترین تراشه های الکترونیکی قابل برنامه ریزی در حوزه سیستم های دیجیتال است که کابرد اصلی آن در پیاده سازی الگوریتم‌ ها و ایجاد هسته های پردازشی می باشد. انجام پروژه های FPGA کاربرد فراوانی در طراحی مدارهای دیجیتال دارد. هدف از طراحی FPGA ایجاد یک تراشه برنامه پذیر در رایانه ها و سخت افزارهای کامپیوتری می باشد. FPGA همچنین توانایی انجام عملیات منطقی پیچیده و پردازش سیگنال را دارد. FPGA قابلیت های فراوانی از جمله سرعت بالای انتقال دستورات ، برنامه پذیری بهتر و کاهش هزینه ها را دارا می باشد. FPGA بیشترین استفاده را در صنایع نظامی و مخابراتی دارد. به طور معمول FPGA ها دارای تراشه نیمه رسانای قابل برنامه ریزی است که از اجزای الکترونیکی کوچکی به نام بلوک منطقی تشکیل شده است همچنین FPGA ها از تعداد زیادی دروازه منطقی و منابع دیگر مانند فلیپ‌ فلاپ و ماژول های منطقی تشکیل شده اند که میتوان آنها را برنامه‌ریزی کرد تا عملکرد و عملیات خاصی را انجام دهند.

یکی از ویژگی های FPGA  است در این روش بر روی تراشه های الکترونیکی برنامه های آرایه پذیر نصب و اجرا میکنند که کاربردی های فراوانی در حال حاضر پیدا کرده است زبان سخت افزاری بین این تراشه ها از طریق سایر زبان های سخت افزاری تعریف میشود و در نهایت برنامه های اجرا شده برای پیاده سازی بر روی سخت افزار وارد محیط تولید انبوه می شود امروز fpga در تمامی بخش های صنعتی کاربردهای فراوانی پیدا کرده است. FPGA که همان مدار دیجیتالی برنامه پذیر می باشند که امروزه کاربردهای باورنکردنی در دنیای دیجیتال پیدا کرده است با استفاده از بردهای fpga می توانید تمامی دستورات و فرامین های لازم را به بردهای ساخته شده بدهید و به هر صورتی دل بخواه شماست از آن مدار استفاده کنید. FPGA بر اساس آرایه‌ای از زیرمدارهای دیجیتال به هم پیوسته عمل می‌کند که عملکردهای پایه را پیاده سازی کرده و انعطاف پذیری زیادی دارند. FPGA به یک گروه خاص از قطعات الکترونیک به نام منطق قابل برنامه ریزی تعلق دارد. FPGA به صورت مستقل کار خاصی انجام نمی‌دهد بلکه باید در مدارهای دیجیتال پیکربندی و پیاده سازی شود.

 

 

ضرورت استفاده از FPGA در طراحی سخت افزارهای دیجیتال

استفاده از سخت افزارهای دیجیتال رو به روز در حال افزایش است و تمامی سییستم های کامپیوتری و رایانه ها وابسته این سخت افزار هستند سیستم های دیجتال برای استفاده نیاز به برنامه نویسی دارند اما امروزه برنامه در داخل خوده تراشه نوشته و دستورات را صادر میکند FPGA که یک تراشه الکترونیکی است دارای یک برد برنامه ریز است که کاربر می تواند پیکربندی های موجود را با خواسته خود طراحی کرده و مدار دیجیتال خود را طراحی نماید یکی از اصلی ترین دلایل استفاده فراوان از FPGA قابلیت برنامه نویسی مجدد تراشه می باشد.

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار FPGA

1- شبکه های منطقی : این بخش شامل قسمت های منطقی مانند مالتی پلکسرها، رجیسترها، گیت های منطقی می باشد

2- بلوک های DSP : این بخش شامل بلوک های پردازش سیگنال دیجیتال می باشد که برای پردازش سیگنال های صوتی و تصویری استفاده می شوند

3- بلوک های حافظه : این بخش شامل شامل حافظه های RAM و ROM برای ذخیره سازی اطلاعات است 

4- بلوک های سخت افزاری : این بخش شامل انواع بلوک های سخت افزاری مانند مبدل آنالوگ به دیجیتال ، مبدل دیجیتال به آنالوگ می باشد

5- بلوک های ارتباطی این قسمت شامل بلوک های ارتباطی مانند UART، SPI، I2C و Ethernet می باشد 

6- بلوک های تایمر : این بخش وظیفه تنظیم فرکانس سیگنال و تنظیم زمان استفاده میشود.

 

دلیل استفاده از FPGA در چیست ؟

1- سرعت بسیار بالا : در ساختار FPGA به دلیل اینکه پردازش با استفاده از المان های مختلف الکتریکی انجام میشود سرعت بسیار بالاست

2- انعطاف پذیری بالا : از ویژگی های منحصر به فرد در FPGA داشتن انعطاف بالا در چینش انواع قعطات دیجیتال در کنار هم می باشد 

3- کاهش هزینه : با توجه به اینکه برنامه های نوشته در بردهای FPGA به راحتی قابلیت اصلاح و بازبینی دارند همین امر باعث کاهش هزینه طراحی مجدد سخت افزاری خواهد شد

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه vhdl

انجام پروژه verilog

انجام پروژه VLSI

انجام پروژه رزبری پای

انجام پروژه مدار منطقی

انجام پروژه زایلینکس

انجام پروژه VLSI

انجام پروژه مدار مجتمع

 

اهمیت Fpga در چیست؟

 اهمیت استفاده از بردهای fpga روز به روز در حال افزایش می باشد و اکثر بردهای جدید براساس این فنآوری ساخته میشود fpga معمولا در داخل دستگاه های واحد صنعتی به عنوان واحد فرامین محاسبه و منطق استفاده میشود همچنین از فرامین مدار منطقی در fpga را میتوان با ترکیب انواع and و xor بدست آورد امروزه fpga کاربردهای فراوانی در علوم مختلف پیدا کرده است در صنعت هوایی ، دریایی ، پهباد ها ، پردازش انواع تصاویر از این بردهای مدارهای دیجیتال استفاده میشود مزایای استفاده از fpga نسبت به سایر قطعات داشتن سرعت پردازشی بالا ، اجرای همزمان چندین دستور و همچنین امکان شخصی سازی امکانات سخت افزاری می باشد. متلب پروژه تیم تخصصی از اساتید fpga را در این حوزه در کنار هم جمع کرده است تا بتواند تمامی سفارشات شما را در این حوزه بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

 

کاربردهای fpga

 1. کاربردهای گسترده بردهای fpga در فرستنده های رادیویی
 2. قابلیت استفاده دز انواع سیستم های نظامی مانند رادار و هدایت موشک
 3. استفاده در انواع روترها و سوئیچ های مخابرانی
 4. استفاده در انواع کنترل کننده های صنعتی 
 5. استفاده از سیستم های پردازش و تشخیص صدا
 6. قابلیت استفاده در سیستم های حمل ونقل 

 

مراحل انجام پروژه FPGA در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه FPGA توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه FPGA  براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه FPGA  توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه FPGA با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه FPGA با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه FPGA به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه FPGA دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه FPGA چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه FPGA خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه FPGA وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه FPGA منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری FPGA

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه FPGA در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های FPGA به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی FPGA تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های FPGA انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه FPGA موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده FPGA

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه FPGA به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه FPGA من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه FPGA در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه