انجام پروژه های GUI

انجام پروژه های gui

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های gui این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه gui خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه gui خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه gui خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه gui در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

GUI یا محیط گرافیکی متلب چیست ؟

GUI یا Graphical User Interface یکی از ابزارهای کاربردی در نرم افزار متلب که مورد استفاده بسیاری از کاربران است این ابزار اجازه انجام و دسترسی به رابط های گرافیکی را به کاربران میدهد متلب علاوه بر محیط کدنویسی دارای محیط گرافیکی می باشد که gui نام دارد. مزیت اصلی طراحی رابط کاربری گرافیکی، علاوه‌بر ایجاد یک زیبایی ظاهری، ایجاد سهولت استفاده از برنامه توسط کاربر است. از یک کد ساده چند خطی گرفته تا یک مجموعه بزرگ نرم‌افزاری، افزودن یک رابط کاربری گرافیکی مناسب به برنامه باعث ارتقای کیفیت استفاده و کاربردپذیری بیشتر آن خواهد شد با استفاده از GUI میتوانید برنامه های گرافیکی در محیط متلب ترسیم نمایید این ابزارها شامل پوش باتون ، ادیتور ، پنجره گرافیکی ، Radio Button می باشد 

محیط گرافیکی متلب یکی از پرکاربردین قسمت ها در نرم افزار متلب که به طور عمده در پروژه های متلب کاربرد دارد می باشد که این محیط کار را برای کاربران بسیار آسوده کرده است این محیط دارای منوهای بسیار جالبی دارد.

اولین گزینه، گزینه Pushbutton می باشد.  این گزینه مانند یک دکمه فشاری عمل می کند که می توانیم برای آن دستورات مختلفی را ایجاد کنیم.
با دابل کلیک کردن برروی گزینه ایجاد شده مشخصات آن نمایش داده میشود و میتوان در آن ها تغییر ایجاد کرد. به عنوان مثال می توان نام این گزینه، فونت و رنگ نوشته ها، رنگ پس زمینه، نوشته نمایش داده شده و … را تغییر داد. که در آینده به آن می پردازیم.

۲- دومین گزینه slider می باشد. با این گزینه ما میتوانیم با حرکت یک اسلایدر مقادیر مختلف را وارد کنیم.

۳- سومین گزینه Radio Button می باشد. با این ابزار می توانیم بین چند گزینه مختلف یک انتخاب داشته باشیم و ورودی را مشخص کنیم.

۴- در گزینه Check Box می توانیم بین چند گزینه انتخاب های مختلف داشته باشیم.

۵- با گزینه Edit Text میتوانیم یک سری حروف و عدد را بصورت ورودی داشته باشیم.

۶- گزینه Static Text برای نمایش اعدد یا حروف استفاده می شود.

۷- با گزینه Pop Up Menu می توان یک سری گزینه را در یک کشو قرار داد و از بین آن ها یکی را انتخاب کرد.

۸-در گزینه List Box می توان یکسری گزینه مختلف را در یک لیست پشت سر هم داشته باشیم.

۹- Toggle button مانند یک کلید روشن خاموش می ماند که با فشار داده شدن در یک وضعیت باقی می ماند.

۱۰- برای قرار دادن یک جدول می باشد.

۱۱- برای قرار دادن نمودار می باشد.

۱۲- این گزینه برای گروه بندی اجزای مختلف داخل GUI می باشد.

۱۳- برای قرار دادن یک گروه از کلید های فشاری در کنار هم  می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های GUI را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی GUI

انجام پروژه درسی با GUI

انجام پروژه با نرم افزار GUI

انجام پروژه کلاسی GUI

انجام تمرین GUI

.

اهمیت استفاده از متلب در GUI

زبان برنامه نویسی متلب دارای محیط های مختلفی برای پروژه های متلب می باشد یکی از محیط های بسیار مهم و کاربردی gui یا محیط گرافیکی می باشد این محیط دارای ابزارهای مختلف برای طراحی رابط های گرافیکی به صورت مختلف می باشد این ابزار به صورت تخصصی در درون نرم افزار متلب تهیه شده است که با استفاده از آن میتوان با انتخاب انواع دکمه ، نوار ابزار متنی ، ریدیو باکس ها و چک باسها محیط دلخواه خود را طراحی نمایید تمام فرآینده ها پشت محیط گرافیکی در دستورات برنامه نویسی نوشته شده انجام میشود.

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه gui توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه gui براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه gui توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه gui با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه gui با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه gui به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه gui دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه gui چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه gui خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه gui وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه gui منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری gui

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه gui در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های gui به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی gui تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های gui انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه gui موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده gui

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه gui به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه gui من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه gui در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه gui به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه gui دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه gui چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه gui خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه