انجام پروژه کورل

انجام پروژه کورل، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار کورل توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های کورل میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های کورل خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های کورل آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه کورل در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

کورل چیست؟

کورل یا CorelDRAW یکی از قوی ترین نرم افزارهای گرافیک در حوزه ویرایش گرافیکی و برداری می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی گرافیک می باشد. انجام پروژه های کورل کاربرد فراوانی در ایجاد تصاویر وکتور دارد. هدف از طراحی کورل ارائه نرم افزاری جامع جهت ایجاد انواع تصاویر برای طراحی بنر ، تولید لوگو و بروشور تبلیغاتی است. کورل دارای امکانات زیادی از جمله طراحی و ویرایش تصاویر، لوگوها، کارت ویزیت ها، پوسترها، بروشورها، تابلوهای تبلیغاتی و سایر محصولات چاپی می باشد. کورل همچنین توانایی انجام کارهای گرافیکی خلاقانه و جذاب را دارد. یکی از ویژگی های بارز کورل طراحی تصاویر با اندازه های مختلف به روش برداری می باشد. نرم افزار کورل امروزه کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف پیدا کرده است کورل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد توانسته است جایگاه خود را بین طراحان باز نماید یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار حجم بسیار پایین آن در مقایسه با سایر نرم افزارهای گرافیک می باشد. نرم افزار کورل شامل ابزارهای طراحی برای رسم، شکل دهی، رنگ آمیزی، ترکیب، انتخاب، تغییر اندازه و مونتاژ تصاویر است و استفاده گسترده ای در  ایجاد اسناد، بنر ها و همینطور کارت ویزیت های دارد.

نرم افزار قدرتمند کورل در یک تعریف کلی یک نرم افزار طراحی گرافیکی است که امروزه مورد استفاده بسیاری از متخصصان حوزه گرافیک است. این نرم افزار برای ایجاد طرح‌های گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی کارت ویزیت و سایر پروژه‌های تبلیغاتی طراحی استفاده می‌شود. امروزه استفاده از استفاده از کورل اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا این نرم افزار ابزارهای قدرتمندی برای طراحی گرافیکی فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا طرح‌های خلاقانه و حرفه‌ای را بسازند. همچنین، کورل دارای امکانات پیشرفته‌ای برای ویرایش تصاویر و انواع فایل‌های گرافیکی مختلف است. ضرورت استفاده از کورل بستگی به نوع کارهای گرافیکی افراد دارد. اگر یک طراح گرافیک حرفه‌ای از آن استفاده میکند یا به صورت حرفه‌ای به طراحی گرافیک مشغول می باشد، استفاده از کورل می‌تواند کمک کند تا طرح‌های با کیفیت و جذابتری بسازد.

طراحی لوگو با کورل به عنوان مهم ترین کاربرد از این نرم افزار به حساب می آید کلیه لوگوهای دو بعدی و سه بعدی را به راحتی میتوان با کورل طراحی کرد. با استفاده از کورل میتوان به راحتی طرح بندی صفحه را انجام دهید و جلوه های ویژه مختلفی را به طراحی ها اضافه نمایید. باید توجه داشت بیشترین استفاده از کورل در زمینه طراحی گرافیک است و بعضی اوقات برای ویرایش تصاویر هم استفاده میشود این نرم افزار رقیب قدرتمند فتوشاپ می باشد. و دارای ابزارهای متنوعی برای طراحی است و فرمت های مختلف تصاویر از جمله PDF، EPS و SVG ا ایجاد می نماید. کورل که یک ویرایشگر گرافیک برداری است از روش برداری برای انتخاب تصاویر و کار بر روی آنها استفاده میکند تصاویر در دنیای واقعی به دو دسته پیکسلی و برداری تقسیم میشود در تصاویر پیکلسی با زوم روی تصاویر از کیفیت آنها کاسته میشود ولی در تصاویر برداری هرچه بر روی تصویر زوم شود از کیفیت آن کاسته نمیشود از جمله کاربردهای نرم افزار کورل میتوان به طراحی کارت پستال و بنرهای حرفه ای اشاره کرد کورل دارای ابزارهای رایگان برای طراحی می باشد که به راحتی یک کار میتواند عنصر مورد نظر خود را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار کشیده و کار خود را آغاز نماید تمامی افرادی که در حوزه طراحی کار میکنند به ناچار باید استفاده از نرم افزار طراحی کورل درایو را فرا بگیرند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه کورل را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه با نرم افزار کورل دراو 

انجام طراحی با کورل

انجام پروژه گرافیک با کورل دراو 

انجام پروژه کورل گرافیک

 

انجام پروژه کورل دراو

مراحل طراحی با کورل 

۱. انتخاب نوع پروژه و تعیین هدف: در این مرحله باید تصمیم گیری شود که پروژه چه نوعی است و هدف آن چیست؟

۲. جمع آوری ایده ها: در این مرحله باید ایده های مختلف جمع آوری شده و بررسی شوند.

۳. ساختاردهی: در این مرحله باید ساختار کلی پروژه را تعیین کرده و به دست آوردن نقشه های ساده و خلاصه از پروژه کمک کنید.

۴. طراحی صفحات: در این مرحله باید صفحات مختلف پروژه را طراحی کنید.

۵. طراحی الگو: در این مرحله باید الگو های مختلف را با استفاده از قابلیت های کورل دراو طراحی کنید.

۶. تولید محصول: در این مرحله باید به تولید نسخه نهایی پروژه با استفاده از قابلیت های کورل دراو بپردازید.

۷. بازبینی و ارزیابی: در این مرحله باید پروژه را با دقت بررسی کنید و به دنبال هرگونه خطا یا نقص در آن باشید.

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار کورل

1- کورل قابلیت ایجاد تصاویر وکتور دارد 

2- نرم افزار کورل دراو توانایی تنظیم تصاویر را دارد 

3- این نرم افزار قابلیت ارائه گزینه های طراحی خلاقانه دارد 

4- کورل توانایی طراحی و تولید انواع لوگوها و طراحی گرافیکی را دارد 

5- این نرم افزار به عنوان پرکاربردترین نرم افزار گرافیکی در دنیا به حساب می آید

 

ضرورت استفاده از کورل در صنعت چاپ 

امروزه طراحی تصاویر به صورت وکتور یا چاپ افست، ساخت کارت ویزیت و بروشور جهت صنعت چایخانه اهمیت ویژه ای پیدا کرده است کورل نرم افزاری حرفه ای برای چاپ تصاویر می باشد این نرم افزار بیشترین سازگاری را با دستگاه های چاپ دارد کورل یک نرم افزار برداری تصاویر است یعنی از معیار point به جای pixel در آن برای بهبود کیفیت تصویر استفاده می شود به همین دلیل می تواند تمامی فایل ها را به صورت وکتور نمایش دهد این موضوع در چاپ تصاویر با سایزهای مختلف اهمیت بیشتری پیدا میکند با استفاده از خاصیت برداری کورل میتوانید یک تصویر را تا هر اندازه بزرگ یا کوچک کنید بدون اینکه کیفیت آن تغییر کند و بهترین چاپ تصویر را داشته باشید.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار فتوشاپ

انجام پروژه ایلوستریتور

سفارش طراحی کاراکتر 

سفارش ساخت کلیپ

انجام پروژه افترافکت

سفارش ویرایش عکس

انجام پروژه ایندیزاین

انجام پروژه کپتیویت

انجام پروژه مایا

انجام پروژه طراحی وکتور

انجام پروژه OpenGL

لزوم به کارگیری از نرم افزار کورل در حوزه های مختلف

1- طراحی گرافیک : از مهم ترین صنایع و حوزه هایی که نرم افزار کورل در آن استفاده میشود طراحی گرافیک است که از آن برای ایجاد طرح های گرافیکی برای محصولات ، تبلیغات و بسته بندی محصولات استفاده میشود.

 

2- طراحی لوگوها : در حوزه طراحی لوگو و برندینگ از نرم افزار کورل دراو برای طراحی و ساخت انواع لوگوهای شرکتی، اداری و شخصی استفاده میشود

 

3- طراحی کارت و دعوتنامه : در زمینه طراحی کارت از نرم افزار کورل دراو برای طراحی و ساخت انواع کارت های تبلیغاتی و همچنین طراحی انواع دعوت های رسمی و اداری استفاده میشود.

 

4- ایجاد طرح های گرافیکی برای وب سایت : از دیگر حوزه هایی که ارتباط بسیاری نزدیکی با کورل دارد طراحی وب سایت است کورل با داشتن ابزارهای متنوع می تواند انواع طرح های گرافیکی مورد نیاز برای ساخت وب سایت ها را ایجاد نمایید

 

5- تولید محتوای دیجیتال : در این حوزه از نرم افزار کورل دراو برای طراحی تصاویر و محتوای گرافیکی برای استفاده در تبلیغات و شبکه های اجتماعی استفاده میشود.

 

بخش های مختلف نرم افزار کورل 

1- صفحه طراحی: این بخش از نرم افزار کورل برای ایجاد و ویرایش اشکال، نقوش و طرح‌های گرافیکی استفاده می‌شود.

2- ابزارهای طراحی: این بخش از کورل شامل ابزارهای مختلفی مانند پنجره‌ها، خطوط، شکل‌ها، رنگ‌ها و فرمت‌های مختلف برای طراحی گرافیکی می‌باشد.

3- ابزارهای ویرایش: این بخش از نرم افزار کورل شامل ابزارهای مختلف برای ویرایش و تغییرات در طرح‌ها و اشکال گرافیکی است.

4- ابزارهای صفحه آرایی: این بخش از کورل برای قرار دادن و تنظیم طرح‌ها و اشکال گرافیکی در صفحات مختلف استفاده می‌شود.

5- ابزارهای تصویر: این بخش از نرم افزار کورل شامل ابزارهای مختلف برای وارد کردن، ویرایش و پردازش تصاویر است.

6- ابزارهای متن: این بخش از کورل برای اضافه کردن و ویرایش متون در طرح‌ها استفاده می‌شود.

7- ابزارهای صدا: این قسمت از نرم افزار کورل شامل ابزارهای مختلف برای اضافه کردن و ویرایش صداها و موسیقی به طرح‌ها می‌باشد

 

اهمیت نرم افزار کورل در چیست ؟

اگر به دنبال نرم افزاری حرفه ای در حوزه طراحی تصویر هستید بدون شک کورل از اصلی ترین آنها می باشد کورل به عنوان رقیب اصلی نرم افزار حرفه ای فتوشاپ شناخته میشود کورل یک ویرایشگر گرافیکی و برداری است این نرم افزار دارای ابزارهای مختلفی برای خلق و ویرایش تصاویر می باشد از دیگر امکانات این نرم افزار طرح بندی صفحه ها می باشد که به صورت فراوان توسط طراحان وب سایت ها مورد استفاده قرار میگیرد شما میتوانید در کورل تصاویر خود را طراحی کرده و خرورجی را در نرم افزارهای دیگر مشاهده نمایید این نرم افزار از دو حالت پیکسلی و برداری برای خلق تصاویر مختلف استفاده میکند از مهم ترین کاربردهای این نرم افزار در طراحی بنرهای تبلیغاتی برای کسب و کارهای حرفه ای است همچنین در زمینه چاپ نیز کاربرد دارد کورل برای خلق تصویر از قلم های مختلفی در سایزهای مختلفی استفاده می کند همچنین کورل از ویژگی لایه بندی استفاده میکند که برای همپوشانی تصاویر استفاده میکند

 

کاربردهای کورل

1 – قابلبت ایجاد و ساخت انواع طرح بندی های مختلف

2- داشتن قابلیت ویرایش متن برای حروف چینی

3- قابلبت استفاده در طراحی و دیزاین داخلی یک وب سایت

4- طراحی وساخت انواع تصاویر با کیفیت و حجم مناسب

5- در کورل به راحتی میتوانید وکتور تصاویر را طراحی کرده و بدون افکت تصاویر را تغییر دهید.

 

مراحل انجام پروژه کورل

  1. ارسال پروژه کورل از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه کورل توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه کورل براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه کورل توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه کورل در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه کورل داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با کورل باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه کورل می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته کورل است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان کورل است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه کورل

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه کورل مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های کورل در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه کورل

انجام پروژه های کورل همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با کورل داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های کورل است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه کورل با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه کورل با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در  پروژه کورل به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کورل دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه کورل چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کورل خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه کورل وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه کورل منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری کورل

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه کورل در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های کورل به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی کورل تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های کورل انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه کورل موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده کورل

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه کورل به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه کورل من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه کورل در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه کورل به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کورل دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه کورل چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کورل خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه