انجام پروژه های یونیتی

انجام پروژه های یونیتی

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های یونیتی این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه یونیتی خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های یونیتی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار یونیتی شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه یونیتی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

یونیتی چیست؟

یونیتی یا موتوربازی unity یکی از نرم افزارهای قدرتمند در حوزه طراحی بازی می باشد، امروزه انجام پروژه های یونیتی به یک صنعت پول ساز و پردآمد تبدیل شده است این نرم افزار  که توسط شرکت Unity Techonlogies طراحی و توسعه داده شده است یونیتی یک مجموعه ابزار حرفه ای برای ساخت بازی هاست و یک فن آوری هوشمندانه در توسعه بازی  است که گرافیک، صدا ، فیزیک و  روابط درون بازی را ایجاد می کند این نرم افزار در عین سادگی استفاده دارای امکانات فوق العاده ای است یکی از مهمترین ویژگی های یونیتی قابلیت اجرای بازی های آن روی پلتفرم های مختلف است یونیتی دارای کدها و ابزارهای آماده برای تولید بخش های مختلف یک بازی می باشد این نرم افزار دارای یک فروشگاه حرفه ای برای بازگذاری محصولات تولید شده توسط کاربران است که میتوانند بازی های تولید شده را محیط آن قرار داده و در اختیار دیگران قرار دهند.

یونیتی نرم افزاری بسیار کاربردی و جامع که شامل مجموعه ای از ابزارهای بسیار قدرتمند در ساخت و طراحی بازی های دوبعدی و چند بعدی و انجام پروژه طراحی بازی می باشد یونیتی دارای کتابخانه ها و ابزارهای قدرتمند می باشد توسط متخصصان و طراحان بازی استفاده میشود در حقیقت نرم افزار یونیتی در حقیقت یک موتور بازی سازی چندسکویی می باشد  برای اولین بار در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال 2055 برای سیستم عامل OS X معرفی شد و از آن زمان به حال بر روی بیست و یک سکوی دیگر توسعه یافته است.  این موتور بازی ساز از نرم‌افزار مونودولاپ که یک نرم‌افزار متن باز ویرایشگر زبان‌های برنامه نویسی است به عنوان ویرایشگر زبان برنامه نویسی استفاده می‌کند، این نرم‌افزار بسیار قدرتمند است و کاملاً با موتور بازی ساز یونیتی هماهنگ شده است یونیتی امروزه به یکی از اصلی ترین نرم افزارهای محبوب برای بازی سازها تبدیل شده است قدرت بالای نرم افزار یونیتی به سرعت بالای آن نرم افزار در اجرای هر بخش طراحی شده می باشد که در کمتر نرم افزاری مشاهده میشود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های یونیتی را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه ساخت بازی با یونیتی

انجام پروژه دانشجویی یونیتی

انجام پروژه با نرم افزار یونیتی

انجام پروژه کلاسی با یونیتی

انجام پروژه های یونیتی

مراحل طراحی بازی در نرم افزار یونیتی 

1. نصب یونیتی: ابتدا باید نرم افزار یونیتی را دانلود و نصب کنیم.

2. ایجاد پروژه: پس از نصب، باید یک پروژه جدید ایجاد کنیم .

3. تنظیمات پروژه: در این مرحله، باید تنظیمات پروژه را انجام داده و تنظیماتی مانند قابلیت ها، پشتیبانی از پلتفرم های مختلف به آن اضافه شود

4. ایجاد صحنه: با ایجاد صحنه، محیط بازی را تعریف می کنید.

5. ایجاد شی: در این مرحله باید شی های مورد نیاز را ایجاد کنید. مثلا شخصیت های بازی، موشن های آنها، آیتم های جمع آوری شده به آن افزوده شود

6. برنامه نویسی با استفاده از سی شارپ: در این مرحله، باید با استفاده از سی شارپ ، برنامه نویسی برای رویدادهای مختلف بازی انجام شود.

7. تست بازی: بعد از برنامه نویسی و ایجاد تمام اجزای بازی، باید بازی را تست کرد و برخی از باگ ها را برطرف کرد.

8. انتشار بازی: در این مرحله، باید بازی را آماده انتشار کنید و آن را در فروشگاه های آنلاین برای فروش قرار دهیم.

 

IDE در یونیتی 

یونیتی علاوه بر آنکه دارای یک موتور رندر حرفه ای برای بازی است دارای یک محیط توسعه یکپارچه با نام IDE که مخفف (integrated development environment) می باشد این به معنای آن است که IDE یک محیط توسعه یکپارچه ایجاد میکند و تمامی ابزارها ، امکانات و ویژگی های لازم برای طراحی بازی را در اختیار کاربر قرار میدهد 

 

زبان های مورد استفاده در یونیتی

1- سی شارپ : از مهم ترین زبان های استفاده از در موتور یونیتی می باشد به همین علت بسیاری از برنامه نویسان حرفه ای از یونیتی برای طراحی بازی استفاده می نمایند

2- جاوا اسکریپت : دومین زبان مورد استفاده در یونیتی است برای طراحی و توسعه بازی در بستر وب از آن استفاده میشود 

 

نماهای مختلف نرم افزار یونیتی 

1- نمای صحنه Scene View : محیط نما یا محیط در یونیتی می باشد که ساخت بازی در آن انجام میشود 

2- نمای بازی Game View : این نما زاویه بازی از دید بازیکن نمایش میدهد 

3- نمای Hierarchy : این نما یا محیط شامل تمامی ابزارها آبجکت هایی است که در محیط ساخت بازی استفاده میشود 

4- نمای Project Window : این محیط شامل تمامی منابع لازم برای ایجاد بازی است در این نما میتوانید با استفاده از پوشه ها به راحتی سازمان دهی نمایید

5- نمای بازرسی : این نما تمامی ویژگی های یک آبجکت را نشان میدهد 

6- محیط Toolbar : این محیط شامل تمامی ابزارهای لازم برای طراحی آبجکت های بازی است 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه های اسکچاپ

انجام پروژه های تری دی مکس

 

اهمیت استفاده از یونیتی در چیست ؟

یونیتی یک موتور بازی دو بعدی و سه بعدی و یک IDE قدرتمند برای توسعه دهندگان است. یونیتی به عنوان موتور بازی می تواند بسیاری از مهمترین ویژگی های داخلی را که باعث کارکرد بازی می شود را ارائه دهد. این بدان معناست که مواردی مانند فیزیک ، رندر سه بعدی و تشخیص برخورد در این موتور وجود دارد. از دیدگاه توسعه دهندگان ، به این معناست که نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست.معمولا در پروژه های بازی سازی بیشترین زمانی که صرف پروژه ها میشود زمان مورد نیاز برای رندر کردن میباشد که در نرم افزار یونیتی به واسطه قدرتمند بودن موتور رندر آن از سایر نرم افزارهای مدلسازی و بازی سازی میتوانید در زمان کمتری به اهداف خود برسید.

 

ویژگی های نرم افزار یونیتی

1- سادگی محیط برنامه یونیتی برای کاربران تازه وارد

2- قدرت رندر کردن برنامه یونیتی

3 -سفارشی شدن محیط برنامه

4- امکان ساخت بازی های 2 و 3 بعدی

5- استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ برای ساخت بازی

6- بسته های آماده برای ساخت بازی

 

ضرورت استفاده از یونیتی در طراحی بازی

یک ویژگی بسیار مهم برای یک موتور بازی سازی می باشد که موتور بازی سازی یونیتی دارای این ویژگی می باشد. با استفاده از موتور بازی سازی یونیتی می توانید برای پلتفرم هایی از قبیل ویندوز، اندروید، بلک بری  بازی سازی کنید ولی گاهی اوقات پیش می آید که شما بخواهید یک امکان خاص را که فقط در یک پلتفرم وجود دارد به بازی خود اضافه کنید از قابلیت های دیگر این نرم افزار این است که می‌توان از آن برای اجرای بازی تحت وب نیز استفاده کرد. از قابلیت های دیگر این نرم افزار قیمت مناسب و ارزان آن می‌باشد که بعد از خرید نسخه اول این نرم افزار و پرداخت، می‌توان نسخ بعدی را با تخفیف و یا رایگان تهیه کرد.ر حال حاضر یونیتی یکی از بهترین موتور های بازی سازی جهان به حساب می‌آید. 

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه یونیتی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه یونیتی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه یونیتی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه یونیتی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه یونیتی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه یونیتی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه یونیتی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه یونیتی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه یونیتی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه یونیتی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه یونیتی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری یونیتی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه یونیتی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های یونیتی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی یونیتی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های یونیتی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه یونیتی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده یونیتی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه یونیتی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه یونیتی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه یونیتی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه یونیتی با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه یونیتی با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه یونیتی در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه