انجام پروژه های BPM

انجام پروژه های BPM ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار BPM توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های BPM میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه BPM خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه مدیریت فرایند کسب و کار را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه BPM در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

BPM چیست ؟

BPM یا Business Process Management یک مجموعه از فعالیت ها می باشد که توسط یک گروه برای رسیدن به هدف مشخص انجام میشود. انجام پروژه های BPM کاربرد فراوانی در مدیریت انواع فرآیندهای کسب وکار دارد. در یک تعریف کلی BPM یک روش مدیریت فرایند کسب و کار است که به کمک آن، فرایندهای کسب و کار به صورت سیستماتیک، مداوم و بهینه شده و بهبود می‌یابند. در این روش، ابتدا فرایندهای کسب و کار شناسایی، تحلیل و طراحی می‌شوند و سپس با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند نرم‌افزارهای BPM، این فرایندها به صورت خودکار و مداوم پیگیری و بهبود می‌یابند. با اجرای این روش، کارایی، کیفیت و توانایی پاسخگویی سازمان‌ها بهبود یافته و همچنین هزینه‌ها و زمان مورد نیاز برای اجرای فرایندها کاهش می‌یابد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های BPM را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی BPM

انجام پروژه درسی با BPM

انجام پروژه با نرم افزار BPM

انجام پروژه کلاسی BPM

انجام تمرین BPM

انواع پروژه BPM

مراحل پیاده سازی BPM

1-  تعریف فرآیند: در این مرحله، فرآیند های سازمان شناسایی شده و تعریف می شوند. این شامل تعیین هدف، ورودی ها، خروجی ها، فعالیت ها، مسئولیت ها و دستورالعمل های مربوط به هر فعالیت است.

 

2- طراحی فرآیند: در این مرحله، فرآیند های تعریف شده به صورت گرافیکی طراحی می شوند.

 

3- پیاده سازی فرآیند: در این مرحله، فرآیند های طراحی شده به صورت عملی پیاده سازی می شوند. 

 

4- آزمون و تست: در این مرحله، فرآیند های پیاده سازی شده تست و آزمایش می شوند. 

 

5- راه اندازی فرآیند: در این مرحله، فرآیند های تست شده و آماده استفاده به صورت رسمی در سازمان راه اندازی می شوند.

 

6- بهبود فرآیند: در این مرحله، فرآیند های راه اندازی شده برای بهبود کارایی و کیفیت بررسی و اصلاح می شوند.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتوانید مشاوره تخصصی به شما ارائه دهد

انجام پروژه تحلیل نیازمندی های کسب و کار

انجام پروژه ارزیابی عملکرد فرایندها

انواع پروژه تحلیل MOST

انجام پروژه تجزیه و تحلیل PESTLE

انجام پروژه ERP

 

مراحل انجام پروژه BPM در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه BPM توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه BPM براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه BPM توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه BPM با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه BPM با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه BPM به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه BPM دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه BPM چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه BPM خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه BPM وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه BPM منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری BPM

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه BPM در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های BPM به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی BPM تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های BPM انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه BPM موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده BPM

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه BPM به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه BPM من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه BPM در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه