انجام پروژه ImageJ

انجام پروژه ImageJ

موسسه متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه ImageJ این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه ImageJ خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با بهره گیری از بهترین مجریان کشور آمادگی دارد انجام پروژه های ImageJ را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما دهد.

ImageJ چیست؟

ImageJ یکی از نرم افزار قدرتمند آنالیز تصویر لایه باز بوده ک عمده استفاده در تحلیل تصاویر مواد ، پزشکی ، زیست شناسی و مولکولی می باشد که با توسعه صدها پلاگین و ماکرو، قدرت و  کاربرد وسیعی در علوم مختلف پیدا کرده است. از این نرم افزار نیز برای آنالیز عکس های میکروسکپی در مهندسی مواد با توان بالایی می توان بهره برداری کرد در متالوگرافی، سراموگرافی تحلیل عکس های میکروسکپ الکترونی می توان درصدفازها، تعداد ذرات، اندازه ذرات، ندول کانت و اینگونه موارد که بر پایه محاسبه پیکسلی تصویر به نتیجه می رسد را محاسبه کرد. یک برنامه ایجاد شده با استفاده از جاوا برای تجزیه و تحلیل، اصلاح فایل های گرافیکی طراحی شده است. تصاویر سه بعدی پشتیبانی شده، منبع باز. این ابزار اطلاعات دقیق فنی را فراهم می کند. همه فرمت های محبوب در دسترس هستند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ImageJ را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی ImageJ

انجام پروژه با نرم افزار ImageJ

انجام پروژه تصویر با ImageJ

انجام پروژه راه اندازی با ImageJ

انجام پروژه ImageJ

 

مراحل آنالیز در نرم افزار ImageJ

1- کالیبره کردن : در گام اول می بایست عملیات کالیبره کردن تصاویر انجام شود 

2- محاسبه ضخامت لایه : در گام دوم باید ضخامت انواع لایه های پوشش دهنده و مرزی مشخص شود 

3- بدست آوردن محیط و مساحت : در این گام عملیات محاسبه مساحت و محیط اشکال انجام میشود 

4- محاسبه میزان حجم : در این مرحله درصد میزان حجم تصاویر اندازه گیری میشود 

5- محاسبه ترک : میزان ترک های موجود در شکل های هندسی در این گام محاسبه میشود 

6- بررسی میزان تداخل : در این گام میزان تخلخل و تداخل ماده در نرم افزار تعیین میشود 

7- محاسبه زاویه : در این مرحله میزان زاویه جدا شونده و آغشتگی محصول صورت میگیرد 

8- اجرا و شبیه سازی : در این مرحله می بایست نرم افزار اجرا شده و آنالیز مورد نظر را مشاهده نمایید

 

ضرورت استفاده از نرم افزار ImageJ در آنالیز تصاویر

امروزه آنالیز تصاویر کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف مانند زیست شناسی ، ژنتیک و مهندسی مواد پیدا کرده است با استفاده از این آنالیز میتوان به بررسی رفتار مواد دسترسی پیدا کرده است به همین دلیل نیاز به نرم افزاری قدرتمند در آنالیز تصویر داریم که ImageJ از مهم ترین آنهاست این نرم افزار با داشتن ابزارهای متنوع و لایه های فراوان امکان تحلیل انواع تصاویر را دارا می باشد یکی از ضرورت های مهم این نرم افزار برای آنالیز عکس‌های میکروسکپ در علم مواد می باشد

 

اهمیت استفاده از ImageJ در چیست ؟

در ایمج جی یک برنامه منبع باز رایگان برای پردازش تصاویر است. به طور خودکار وظایف و ایجاد ابزار سفارشی با استفاده از ماکروها. تولید کد ماکرو با استفاده از ضبط فرمان و اشکال زدایی آن با استفاده از دیباگر کلان. استفاده میشود در حقیقت ایمج جی یک نرم افزار قدرتمند آنالیز تصویر لایه باز بوده که با توسعه صدها پلاگین و ماکرو، قدرت و  کاربرد وسیعی در علوم مختلف پیدا کرده است. از این نرم افزار نیز برای آنالیز عکس های میکروسکپی در مهندسی مواد با توان بالایی می توان بهره جست. در متالوگرافی، سراموگرافی تحلیل عکس های میکروسکپ الکترونی می توان درصدفازها، تعداد ذرات، اندازه ذرات، ندول کانت و اینگونه موارد که بر پایه محاسبه پیکسلی تصویر به نتیجه می رسد را محاسبه کرد.

کاربردهای اصلی ImageJ :

1- برسی نحوه توزیع ذرات تشکیل دهنده در کامپوزیت ها

2- بررسی میزان نشکن شدن چدن

3- اندازه گیری گرافیت در چدن

4- بررسی کاربیدها در فولاد

5- محاسبه درصد فازها در آلیاژها

6- بررسی میزان سگرگیشن

7- بهبود کیفیت عکس های متالو گرافی

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ImageJ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ImageJ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ImageJ توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ImageJ با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های ImageJ با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ImageJ به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ImageJ دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ImageJ چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ImageJ خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ImageJ وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ImageJ منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ImageJ

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ImageJ در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ImageJ به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ImageJ تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ImageJ انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ImageJ موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ImageJ

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ImageJ به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ImageJ من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ImageJ در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه ImageJ به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ImageJ دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه ImageJ چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ImageJ خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه