متدهای درخت تصمیم چیست؟

متدهای درخت تصمیم چیست؟ 5.00/5 (100.00%) 2 votes

متدهای درخت تصمیم چیست؟

متدهای درخت تصمیم مشخص شامل مواردزیرمی باشد .

1- classification & regression trees (cart)

2- chi squre Automatic Interaction Detection (chaid)

Cart  , chaid تکنیکهای درخت تصمیم هستند که برای classification به کاربرده می شوند . آنها مجموعه ای ازrule ها را تهیه می کنند که می توانید به یک مجموعه داده جدید اعمال نمایید وپیش بینی کنند که چه رکوردهایی خروجی خواهندبود .

Nearest neighbor method  :

تکنیکی که هررکورد را در مجموعه داده برپایه ترکیب کلاسهایی از k رکورد مشابه دریک مجموعه داده تاریخچه ای کلاس بندی می کند.

Rule inductoin  :

بسط مفید rule های if – then از پایگاه داده در مفهوم آماریdata visualization  : مفسربصری از ارتباط پیچیده در داده چند بعدی ابزارهای گرافیکی برای توضیح ارتباطات داده به کار گرفته می شوند .

در حال حاضر ،کاربردهای Data Mining روی همه سیستمها با اندازه های مختلف نظیر mainframe ،client/server و PC موجود است.دو تکنیک بحرانی در اینجا درنظر گرفته می شود.

size of the database  :

داده بیشتری پردازش و نگهداری می شود وسیستم قدرتمند تری نیاز است .

query complexity :

جست وجوهای پیچیده بیشتر و تعداد بیشتر جست وجو، پردازش می شود .

تکنولوژی مدیریت و ذخیره سازی پایگاه داده در علم داده کاوی رابطه ای برای بیشتر کاربردهای Data Mining با کمتر از 50GB کافی است. اگرچه این زیربنا نیاز دارد که بهبود قابل ملاحظه ای برای پشتیبانی کاربردهای بزرگتر درنظر بگیرد .در برخی مواقع از قابلیت های index برای بهبود کارایی query استفاده می شود ودر برخی جاها از یک معماری سخت افزار جدید مانند Massively Parallel Processors(MPP) برای دستیابی به پیشرفت قابل ملاحظه ای در زمان query استفاده می کنند.

Data mining مرتب سازی داده برای تعریف الگوها و پایه گذاری ارتباطات می باشد.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید