انجام پروژه های رشنال رز

انجام پروژه های رشنال رز ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار رشنال رز توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های رشنال رز میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های رشنال رز خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه رشنال رز در حوزه مدل سازی با رشنال رز ، پیاده سازی uml به زبان رشنال رز ، طراحی دیاگرامی با رشنال رز در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه رشنال رز در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

رشنال رز چیست ؟

رشنال رز یا Rational Rose یکی از نرم افزارهای قدرتمند کامپیوتر در حوزه تحلیل نرم افزار است که کاربرد اصلی آن در برنامه نویسی UML می باشد. انجام پروژه های رشنال رز نقش اساسی در طراحی و توسعه سیستم های کامپیوتری و همچنین مدلسازی نرم افزار دارد.  هدف از طراحی رشنال رز مدل سازی و پیاده سازی چگونگی عملکرد یک برنامه پیش از شروع توسعه و ساخت آن است امروزه انجام پروژه های رشنال رز بخش مهمی از تولید نرم افزار است. یکی از ویژگی های رشنال رز داشتن قابلیت های مختلفی از جمله مدلسازی UML، تحلیل و طراحی ساختاری، تولید کد اتوماتیک و تست نرم افزار می باشد. رشنال رز نرم افزاری مخصوص مدل سازی است و به کمک شی گرایی کار میکند و  با استفاده از این نرم افزار می توان نمودارهای UML را طراحی کرد. رشنال رز همچنین چگونگی عملکرد برنامه قبل از طراحی را به صورت بصری نشان میدهد. استفاده از نرم افزار رشنال رز در مهندسی نرم افزار بسیار مهم و حیاتی می باشد استفاده از نرم افزار Rational Rose در مهندسی نرم افزار، به طور قابل توجهی به بهبود کیفیت و کارایی سیستم های نرم افزاری کمک می کند. با استفاده از این نرم افزار، می توان مدل های UML دقیق و جامعی را برای سیستم خود ایجاد کنید همچنین، قابلیت همکاری در گروه و امکان اشتراک گذاری پروژه ها با دیگران، به شما کمک می کند تا به صورت هماهنگ و همزمان با دیگران در پروژه های گروهی کار کنید و بهبود کارایی و توسعه سریعتر را تجربه کنید.

رشنال رز سرعت و دقت بسیار بالایی دارد و با استفاده از آن میتوان برنامه های  طراحی شده با انواع زبان های برنامه نویسی را  به راحتی مدل کرد،  این نرم افزار حرفه ای که از زبان uml برای مدل سازی اطلاعات استفاده می نماید مجموعه فراونی از از ابزارهای آماده برای مدلسازی در اختیار کاربر قرار میدهد، در واقع می توان گفت نرم افزار رشنال رز یک ابزار مهم و کاربردی برای تحلیل و طراحی سیستم های نرم افزاری با پشتیبانی از منطق شی گرا می باشد. استفاده از رشنال رز احتمال موفقت شما را در زمینه رقابتی توسعه نرم افزار را افزایش می دهد مدل سازی باعث یافتن احتمال خطاهای موجود در برنامه نویسی خواهد شد و از مهم ترین عملیات موفقیت در پروژه های بزرگ نرم افزاری است بسیاری از کاربران نیازمند نرم افزار حرفه ای در این زمینه هستند رشنال رز با داشتن رابط کاربری حرفه توانایی مدل سازی انواع این مسائل را دارا می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های رشنال رز را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی رشنال رز

انجام پروژه با نرم افزار رشنال رز

انجام پروژه صنایع با رشنال رز

انجام پروژه مدیریت با رشنال رز

 

مراحل مدل سازی در نرم افزار رشنال رز 

1- تعریف نیازمندی : در گام اول باید نیازمندی های خود را از مدل سازی در رشنال رز مشخص کرد 

2- شناخت سیستم : در گام دوم باید سیستمی که قرار است در این برنامه مدل شود کامل شناخت 

3- استفاده از نمودارهای کاربردی : در گام سوم باید نمودارهای مورد نیاز در رشنال رز مانند نمودار فعالیت های جاری و نمودارهای کلاس تعریف شود 

4- ترسیم دیاگرام های فعالیت : این بخش از مهم ترین قسمت های مدل سازی در رشنال رز می باشد دیاگرامی فعالیت نحوه ارتباط میان اجزای مختلف را نشان میدهد 

5- تعریف مدل تحلیلی سیستم : در گام پنجم یک مدل تحلیلی از سیستم با استفاده از دياگرامهای کلاس، توالی، همکاری و حالت تعریف کرد 

6- ساخت مدل پایه : در این بخش باید یک مدل پایه با استفاده از دياگرامهای اجزا طراحی شود 

7- طراحی پایگاه داده سیستم : تمامی مدل های انجام شده در رشنال رز نیاز به استفاده از پایگاه داده دارند این طراحی در این مرحله انجام میشود 

8- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید مدل طراحی شده در رشنال رز اجرا کرده و خروجی را مشاهده نمایید

سایر فعالیت های مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه uml

انجام پروژه ویژوال پارادایم

 

مهم ترین بخش ها در نرم افزار رشنال رز 

1- دیاگرام کلاس ها : این دیاگرام به شما کمک میکنند که نمای کلی سیستم را به صورت بصری مشاهده نمایید 

2- دیاگرام توالی : این دیاگرام ها مراحل انجام یک پروسه را به صورت مرحله به مرحله نشان میدهد 

3- دیاگرام های همکاری : این دیاگرام ارتباط و نحوه همکاری عناصر مختلف در مدل سازی را با هم نشان میدهد 

4- دیاگرام های فعالیت : این دیاگرام ها روند کلی و نحوه اجرای فعالیت عناصر را مدل نشان میدهند 

 

اهمیت رشنال رز در چیست ؟

رشنال رز یک ابزار قدرتمند است که به تجزیه و تحلیل سیستم های نرم افزاری کمک می کند به وسیله این نرم افزار می توانیم قبل از اینکه کدی بنویسیم، سیستم خود را مدل کنیم، خطاهای خود را مشاهده کنیم با استفاده از این مدل، میتوان به راحتی روال طراحی را در عین ارزان و کم هزینه بودن آن اداره و کنترل نمود. امروزه استفاده از مدل سازی در حوزه های مختلف جایگاه ویژه ای دارد این مدل سازی در حوزه توسعه نرم افزاری نمود بیشتری پیدا میکند یکی از نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه رشنال رز می باشد این نرم افزار کاربردی قدرت بالا در مدل سازی انواع برنامه های کاربردی و نرم افزارهای تحت وب دارد با استفاده از رشنال رز که به راحتی در محیط ویندوز نصب میشود میتوانید به روش بالا به پایین کلیه مراحل شبیه سازی و مدل سازی نرم افزاری را مشاهده نمایید

 

ضرورت استفاده از نرم افزار رشنال رز در طراحی نرم افزار

نرم افزار رشنال رز یکی از محبوب‌ ترین نرم افزارهای مدل سازی و طراحی نرم افزار است که امروزه کاربردهای فراوانی در میان متخصصان و توسعه دهندگان نرم افزار پیدا کرده است. همانطور که میدانیم یکی از مراحل اصلی قبل از طراحی نرم افزار پیاده سازی آنها به صورت دیاگرامی و نحوه مشخص کردن ارتباطات میان اجزای مختلف می باشد این نرم افزار به کاربران امکان میدهد تا با استفاده از روش‌ های مدل سازی مختلف، نرم افزارهای پیچیده را طراحی و پیاده سازی کنند.

 

کاربردهای نرم افزار رشنال رز 

1- قابلیت طراحی ساختار و روابط بین کلاس‌های نرم افزار

2- قابلیت طراحی و مدل سازی فرآیندهای کسب و کار

3- توانایی طراحی و مدل سازی دیاگرام‌ های فعالیت، داده، توالی و توصیف

4- قابلیت تولید کد از مدل‌های طراحی

5- توانایی تولید خودکار مستندات فنی

6- قابلیت  تحلیل و بهینه سازی ساختار نرم افزار

 

مراحل انجام پروژه رشنال رز در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه رشنال رز توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه رشنال رز براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه رشنال رز توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه رشنال رز با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه رشنال رز با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه رشنال رز به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه رشنال رز دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه رشنال رز چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه رشنال رز خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه رشنال رز وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه رشنال رز منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری رشنال رز

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه رشنال رز در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های رشنال رز به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی رشنال رز تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های رشنال رز انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه رشنال رز موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده رشنال رز

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه رشنال رز به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه رشنال رز من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه رشنال رز در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه