انجام تحقیق

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام تحقیق ⭐ ارائه خدمات آموزش سفارش تحقیق فوری در حوزه انجام پروژه تحقیقاتی ، انجام تحقیق های علمی ، نوشتن تحقیق ، تهیه تحقیق با قیمت مناسب ، کمک در گردآوری مطالب علمی ، نگارش تحقیق توسط صدها کارشناس متلب پروژه با با عالی ترین کیفیت انجام میشود برای سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم کاربران در انجام پروژه تحقیقاتی خود مشکل دارند به و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با داشتن تجربه کافی و بهره گیری از تیم تخصصی آمادگی دارد انجام تحقیق کلاسی شما را در تمامی حوزه ها بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما بدهد.

هزینه انجام تحقیق و همچنین تعرفه تحقیق آموزشی در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمیشود اعلام قیمت مناسب در تحقیقات از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به انجام پروژه های پژوهشی دارید و زمان کافی برای نوشتن تحقیقات خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه سفارش شما آماده خواهیم کرد.

تحقیق چیست ؟

تحقیق را میتوان یک فرآیند علمی و جستجو برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده معرفی کرد تحقیقات شامل مولفه های بسیاری می باشد تحقیقات برای اهداف مختلفی انجام میشود بنابراین، هدف از انجام تحقیق یا پژوهش، دستیابی و کشف حقیقت در موضوعی معین است در تمامی تحقیقات که انجام میشود هدف در نهایت ارائه یک مطلب برای یک سازمان یا مجموعه میباشد از مهم ترین کاربردهای تحقیق میتوان کمک به انجام سمینار ارشد دانست که به طور کامل این دو موضوع به هم وابسته می باشند. تحقیقات میتواند هم جنبه نظری و هم جنبه عملی داشته باشد تحقیقات نظری با پرس و جو و گرفتن اطلاعات از طریق افرادی که قبلا بر روی این زمینه کارکرده اند صورت میگیرد و از تجربیات آنها هم استفاده میشود ولی تحقیقات عملی یعنی مرحله نظری پشت سر گذاشته شده و میخواهیم وارد تولید شویم . موضوع معین تحقیقات می تواند در رابطه با علوم مختلف مطرح شود. حقیقت کشف شده  نیز ، ممکن است حقیقتی دینی ، علمی ، هنری و یا موارد دیگر باشد فرآیند انجام تحقیق نیازمند یک پیش زمینه کامل از آن موضوع می باشد یک محقق بدون داشتن پیش زمینه و انجام فرآیندهای تجربی نمی تواند تحقیق مناسبی ارائه بدهد تحقیقات را میتوان به روز رسانی کرد یعنی شما میتوانید از مواردی که قبلا افراد مختلف انجام داده اند الگو برداری کرده و میتوانید تحقیق خود را نهایی کنید در حال حاضر کاربران برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای اینترنتی استفاده میکند بسیاری از پایگاه ها تحقیقاتی را که دیگران انجام داده اند را به صورت رایگان قرار می دهند.

ما چه نوع تحقیق هایی را میتوانیم انجام بدهیم ؟

آموزش تخصصی نوشتن تحقیق

انجام تحقیقات مقدماتی

انجام تحقیق پزشکی

انجام تحقیق کلاسی

انجام تحقیق فارسی

انجام تحقیقات بازار

انجام تحقیق

تحقیق به عنوان یک فرآیند علمی تاثیر کذار در فرآیند دانشگاهی دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم 

1- تحقیقات بنیادی : این تحقیق ها که جز پایه ای ترین و ابتدایی نوع پژوهش می باشد در جستجوی کشف حقایق و واقعیت های پدیدهای موجود میپردازد این نوع تحقیقات به دو دسته بنیادی و نظری تقسیم میشود 

2- تحقیقات کاربردی : این تحقیقات با استفاده از روش و زمینه ای که به وسیله های تحقیقات بنیادی بدست آمده است استفاده کرده و سعی در برآورده کردن نیازهای کاربران می پردازد 

3- تحقیقات توسعه ای : نوعی از تحقیقات کاربردی می باشد که بیشتر به اینکه چگونه یک محصول افزایش یاید و یا یک سازمان گسترش یاید می پردازد 

4- تحقیقات عملی : نوع دیگری از تحقیقات کاربردی پر استفاده می باشد که بیشتر به فرآیند حل مساله یا ریشه یابی حل مسائل میپردازد این نوع از تحقیقات نیازمند داده می باشد توسط متخصصین با تجربه انجام میشود 

5- تحقیق توصیفی : این نوع تحقیق بیشتر به توصیف یک پدیده و شناخت عوامل تاثیر گذار بر آن میپردازد

6- تحقیق اکتشافی : هدف از تحقیق اکتشافی شناخت وضعیتی است که اطلاعات کامل و جامع از آن وجود ندارد 

7- تحقیق تبینی : این نوع تحقیق که مهم ترین نوع آن می باشد به شناخت روابط علت و معلولی و روابط و متغییرهای موجود در آن میپردازد.

 

فرآیند انجام تحقیق به چه صورت می باشد ؟

هر کاربر و یا می‌توان گفت هر فردی در مقاطع مختلف کاری خودشان، با کلمه تحقیق بسیار مواجه شدند. و هرچه به مقطع بالاتر می‌روند، با موضوعات تحقیقاتی جدی‌تر مواجه می‌شوند.

یک تحقیق خوب و درست دارای یک ساختار منسجم نیز می‌باشد که شامل :

هدف تحقیق

 • موضوع تحقیق
 • سوال های تحقیق
 • فرضیه تحقیق
 • پیشینه تحقیق
 • طرح تحقیق
 • رویه تحقیق
 • و در نهایت نگارش تحقیق

هر تحقیقی که صورت می‌گیرد، برای رسیدن به هدف یا اهداف خاصی است که در نهایت بعد از بررسی باید آن را در قالب یک مساله تحقیق بیان نمود، مثلاً با  رسم نمودار، آن نتیجه آن تحقیق را به طور واضحتر بیان نمود. معمولاً در پژوهش‌ های علمی، بعد از اینکه بیان مساله آورده شد، به بررسی آن پرداخته می‌شود و پژوهشگر قصد خود را از انجام تحقیق بیان می‌کند. اهداف تحقیق  به دو صورت بیان می‌شود

اهداف کلی (اصلی)

اهداف فرعی

در برخی از پژوهشهایی که انجام می‌شود، یک محقق یک سری سوالات پژوهشی و یا فرضیه را برای خود در نظر گرفته و بیان می‌کند و در ادامه به بیان هدف پژوهش خود می‌پردازد. که بیشتر در تحقیقات کیفی اتفاق می‌افتد.

همانطور که گفتیم، اهداف تحقیق به دو قسمت تقسیم‌بندی می‌شوند که شامل:

1) اهداف اصلی

در اینجا هدف کلی و اصلی به طور مستقیم بیان می‌شود و این هدف از مساله پژوهش بیرون آمده و مشخص می‌کند که پژوهشگر در این تحقیق (پژوهش) خود به دنبال چه چیزی می‌گردد.

  2) اهداف فرعی

اگر بهتر بخواهیم بگوییم، اهداف فرعی در واقع از اهداف اصلی (کلی) برگرفته می‌شوند. در اینجاست که یک پژوهشگر اهداف خود را به طور واضح بیان می‌کند و می‌گوید که به دنبال چه چیز است.

هر تحقیق می‌تواند چندین هدف فرعی را دنبال کند، پس بهتر است بگوییم که این اهداف فرعی هستند که ما را به هدف اصلی می‌رسانند.

 هر محقق می‌تواند چندین هدف فرعی برای خود داشته باشد و به طور مجزا آنها را بررسی کند و در نهایت به کمک انواع محاسبات آماری به یک نتیجه واحد برای تحقیق خود برسد.

موضوع تحقیق

موضوع تحقیق می‌تواند مجموعه‌ای از واژگان باشد که شامل مسأله یا سوال اول تحقیق است.

عوامل زیادی در انتخاب موضوع تحقیق دخالت دارند مانند

1) کنجکاوی کسی که تحقیق را خواسته است.

2) نیازی که برای انجام تحقیق وجود دارد.

3) هدف، به دست آوردن تجربه طی مراحل تحقیق است.

4) محدودیت‌هایی که وجود دارد و مانع انجام برخی از تحقیقات و در نهایت چشم‌پوشی از انجام آن تحقیق می‌شود.

در انتخاب موضوع تحقیق مواردی را باید در نظر گرفته شود که شامل:

1) در ابتدا باید موضوع نو و وجدیدی را برای تحقیق در نظر گرفت.

2) موضوع تحقیق در نظر گرفته شده، در اولویت پژوهش باشد.

3) وجود محدودیت برای دامنه تحقیق، به طوری که به طور خیلی کلی و یا خیلی جزئی بیان نشود.

4) تحقیق مورد نظر قابلیت اجرا شدن را داشته باشد یعنی فقط تحقیقی نباشد که در ذهن وجود داشته باشد و در بیرون نتوان آن را اجرا نمود.

5) محقق باید موضوعی را برای تحقیق خود انتخاب کند که در رابطه آن اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد.

6) محقق در انتخاب موضوع مورد نظر خود، باید محدودیت‌های زمانی، مکانی، اجرایی  و دیگر محدودیت‌ های موجود را در نظر داشته باشد.

7) موضوع تحقیق باید مختصر و در عین حال گویا باشد.

8) نباید موضوعی را محقق برای تحقیق خود انتخاب کند که جز بدیهیات باشد، زیرا همه نسبت به آن موضوع آشنا هستند و کار تحقیق او، به طور کلی بی‌‍فایده است.

سوا‌لهای یک تحقیق خوب

یک محقق می‌تواند مساله تحقیق خود را به صورت سوال مطرح کند، حال می‌تواند چه به صورت کمی و چه به صورت کیفی باشد. بهتر است که سوال یا سوالات یک تحقیق، به صورت ساده بیان شود.

در واقع سوالات تحقیق را در سه دسته می‌توان بیان کرد که شامل سوالات

 1. توصیفی 2. رابطه‌ای 3. تفاوتی

طرح یک تحقیق

می‌توان گفت که طرح تحقیق در واقع به منزله قانون کار یک محقق است و در آن هدف تحقیق، محدوده کار تحقیقی، مباحث اصلی، ابزارهای و رویه های مورد استفاده در تحقیق بیان می‌شود.

رویه تحقیق

در هر رشته، یک تحقیق دارای خواص و ویژگی‌های منحصر به فرد خود است. ولی در این میان برخی از دستورالعملها در رویه تحقیق باهم مشابه هستند. برخی از تحقیقها به صورت میدانی و برخی دیگر به صورت کتابخانه‌ای است. در تحقیق میداینی، یک محقق بیشتر به دنبال کنکاش و تفحص در امورد مختلف مربوط به موضوع تحقیق خود است و در آن یک محقق به دور از مطالعات کتابخانه‌ای، با تحقیق بر روی اشخاص، اشیا و … به دنبال پاسخ به سوالات خودش است.

نکات مهمی که  در نگارش متن تحقیق باید در نظر گرفت شامل:

1) باید به این نکته توجه شود که متن تحقیق، یک متن علمی است بنابریان باید به زبان علمی نوشته شود.

2) باید متن تحقیق به صورت رسا و روان نوشته شود بنابراین استفاده از کلمات پیچیده و نامفهوم کاری بسیار خطا است. و همچنین از آوردن جملات طولانی پرهیز شود.

3) پرهیز از به کارگیری واژه‌های غیرفارسی در متن و چکیده تحقیق

4) پرهیز از گزافه‌گویی در نوشتن تحقیق

5) علایم نگارشی و ویرایشی تا حد امکان در متن باید رعایت شود.

6) بین محتوا و عنوان باید همکاهنگی و همبستگی وجود داشته باشد.

چرا سفارش پروژه تحقیق خود را به موسسه متلب پروژه واگذار کنم ؟ ( در ویدئو زیر مشاهده کنید)

سایر خدمات متلب پروژه 

سفارش نوشتن مقاله

انجام پروژه های اکسل

انجام پروژه های اکسس

انجام پروژه های پاورپوینت

انجام پروژه های تحقیقاتی

انجام تحقیق به انگلیسی

انجام ویراستاری

انجام پروژه های تولید محتوا

انجام خلاصه کتاب

انجام نقد کتاب

انجام پارافریز

مراحل انجام پروژه تحقیق در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه تحقیق

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های تحقیق

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه تحقیق همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های تحقیق چقدر است؟

تحقیق در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های تحقیق یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های تحقیق

در حال حاضر انجام تحقیقات برای همه افراد علمی یک ضرورت محسوب می شود و بسیاری از کاربران نیاز دارند مطلب علمی و آموزشی خود را میان صدها پایگاه و نشریه معتبر دریافت کرده و مطالعه نمایند استفاده از این مطالب برای انجام یک تحقیق مناسب نیاز به تخصص کافی و همچنین مهارت بالا در زمینه جستجو می باشد که بسیاری از کاربران در این امر دچار ضعف هستند با توجه به اینکه بسیار منابع در دسترس با ارجعیت علمی بالا انگلیسی می باشد نیاز به ترجمه حرفه ای و داشتن قدرت بالا در جستجو منابع از پایگاه های علمی و دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا می باشد این کار توسط متخصصین حوزه تحقیق با تجربه بسیار بالا انجام میشود متلب پروژه با بهره گیری از برترین محققان ایران و داشتن تخصص بسیار بالای در این حوزه و همچنین امکان عضو بودن در موسسات و دانشگاه های برتر دنیا جهت استخراج مطالب علمی به کمک همه کاربران آماده است شما میتوانید با خیال آسوده متلب پروژه را برای مشاوره و راهنمایی انتخاب کنید.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین محقق مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه تحقیق

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه تحقیق را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه تحقیق های انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان تحقیق در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

 • تسلط کامل بر موضوع
  • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
  • مهارت های ارتباط با کاربران
  • متعهد در انجام وظیفه
  • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه