انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه

انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه ، ارائه خدمات استخراج مقاله از پایان نامه توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های استخراج مقاله از پایان نامه میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه استخراج مقاله از پایان نامه خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های استخراج مقاله از پایان نامه را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه استخراج مقاله از پایان نامه در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

استخراج مقاله از پایان نامه چیست ؟

استخراج مقاله از پایان‌نامه یا Extracting the article from the thesis یکی از مهم ترین مراحل ارتقای علمی و آموزشی دانشجو می باشد که کاربرد اصلی آن در در به اشتراک گذاری نتایج علمی بدست آمده در پایان نامه دارد. انجام پروژه استخراج مقاله از پایان‌نامه نقش مهی در بالا بردن سطح علمی و کیفی دانشجو دارد. هدف از استخراج مقاله از پایان‌نامه در نهایت ارائه تمامی یافته های موجود در پژوهش انجام شده و به صورت مقاله درآوردن آن و در اختیار قرار دادن آن برای دیگران است.  به معنای تبدیل یک بخش یا چند بخش از پایان‌نامه مثلاً مقدمه، موضوع و هدف تحقیق، روش‌های استفاده شده، نتایج و بحث، نتیجه‌گیری و پیشنهادات به یک مقاله علمی است. در این فرایند، اطلاعات مهم و کلیدی از پایان‌نامه انتخاب شده و به صورت مختصر و مفید در قالب یک مقاله علمی آماده می‌شود. این کار برای انتشار نتایج تحقیقات و گسترش دانش در حوزه‌های مختلف علمی انجام می‌شود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های استخراج مقاله از پایان نامه را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی استخراج مقاله از پایان نامه

انجام پروژه با نرم افزار استخراج مقاله از پایان نامه

انجام پروژه کلاسی استخراج مقاله از پایان نامه

انجام پروژه درسی استخراج مقاله از پایان نامه

 

انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه

 

سایر فعالیت های مشابه متلب پروژه

سفارش ویرایش متن

سفارش ترجمه

سفارش پاورپوینت

انجام پروژه پرزی

انجام پروپوزال

سفارش مقاله مرور سیستماتیک

سفارش سایتیشن مقاله

سفارش نوشتن رمان

سفارش داستان نویسی

سفارش پارگراف نویسی

سفارش نوشتن رزومه

سفارش گزارش 

انجام تحقیق 

انجام خلاصه مقاله

 

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

1- انتخاب ژورنال موردنظر : در گام اول باید ژورنال یا مجله ای که قرار است موضوع پایان نامه در آن چاپ شود مشخص شود 

2- کاهش دادن حجم مطالب پایان نامه : در گام دوم باید حجم مطالب موجود در پایان نامه برای نوشتن مقاله کاهش یاید.

3- تبدیل مقاله به چکیده : در گام سوم باید مقاله را به چکیده تبدیل کرده و یک خلاصه از آن ایجاد نمایید

4- شروع به نوشتار : در گام چهارم باید مقاله را شروع به نوشتن کنید در این مرحله نیاز به مهارت و تخصص کافی دارید و باید استانداردهای مقاله رعایت شود

5- اعلام کردن نتایج اصلی : در گام پنجم باید نتایج و یافته های اصلی که در پایان نامه به آن اشاره شده است را در مقاله ذکر کنید 

6- ارسال مقاله برای ژورنال : در گام ششم باید مقاله برای چاپ به ژورنال معتبر ارسال نمایید تا فرآیند چاپ و داوری مقاله صورت گیرد

 

هدف از استخراج مقاله از پایان نامه چیست ؟

امروزه پایان نامه ها و تزهای نهایی ارشد به عنوان منبع غنی از یافته های علمی و تحقیقاتی توسط کاربران و دانشجویان معرفی میشود این پایان نامه دارای اطلاعات کاربردی فراوان در حوزه و رشته تحصیلی می باشد. برای بالا بردن میزان کیفیت پایان نامه ها به طور معمول از آنها یک مقاله استخراج میشود این مقالات میتواند به صورت علمی پژوهشی ، isi ، کنفراسی با کلاسی باشد. هدف اصلی و نهایی نویسنده از نوشتن مقاله از پایان نامه به اشتراک گذاری یافته و نتایج علمی و در دسترس عموم قرار دادن مطالب می باشد. امروزه نوشتن مقاله از پایان نامه نقش بسیار مهمی در بالا رفتن ضریب علمی و تخصصی یک دانشجو دارد.

 

 

کاربردهای استخراج مقاله از پایان نامه

1- انتشار نتایج تحقیقات: با تبدیل پایان‌نامه به یک مقاله علمی، امکان انتشار نتایج تحقیقات و دستاوردهای علمی به صورت گسترده‌تر و در نشریات علمی برجسته فراهم می‌شود.

 

2- ارتقاء سطح علمی: مقالات علمی معمولاً به عنوان یک واحد سنجش برای ارزیابی سطح علمی پژوهشگران و دانشجویان استفاده می‌شوند. انتشار مقالات از پایان‌نامه‌ها می‌تواند به ارتقاء سطح علمی فرد کمک کند.

 

3- انتشار دانش: با انتشار مقالات علمی، دانش و تجربیات حاصل از تحقیقات به دست آمده در پایان‌نامه به دسترس بیشتری از جامعه علمی قرار می‌گیرد.

 

4- افزایش ارزش پژوهش: استخراج مقاله از پایان‌نامه می‌تواند به افزایش ارزش پژوهش و شناخت بیشتر از آن بخش کمک کند.

 

5- ترویج همکاری‌های علمی: انتشار مقالات علمی از پایان‌نامه‌ها می‌تواند در ترویج همکاری‌های علمی و تبادل دانش و تجربیات با سایر پژوهشگران و دانشگاه‌ها مؤثر باشد.

 

مراحل انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه استخراج مقاله از پایان نامه توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه استخراج مقاله از پایان نامه براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه استخراج مقاله از پایان نامه توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه استخراج مقاله از پایان نامه با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه استخراج مقاله از پایان نامه به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه استخراج مقاله از پایان نامه دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه استخراج مقاله از پایان نامه چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه استخراج مقاله از پایان نامه خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه استخراج مقاله از پایان نامه وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری استخراج مقاله از پایان نامه

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه استخراج مقاله از پایان نامه در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های استخراج مقاله از پایان نامه به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی استخراج مقاله از پایان نامه تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های استخراج مقاله از پایان نامه انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه استخراج مقاله از پایان نامه موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده استخراج مقاله از پایان نامه

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه استخراج مقاله از پایان نامه به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه استخراج مقاله از پایان نامه من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه استخراج مقاله از پایان نامه در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه