انجام پروژه طراحی وکتور

انجام پروژه طراحی وکتور ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی طراحی وکتور توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه طراحی وکتور میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های طراحی وکتور خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های طراحی وکتور در حوزه در حوزه طراحی وکتور با فتوشاپ و ایلوستریتور ، طراحی وکتور برای تصاویر دیجیتال ، طراحی وکتور برای لوگو در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه طراحی وکتور در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

طراحی وکتور چیست ؟

وکتور یا طراحی وکتور یکی از مهم ترین بخش های گرافیک می باشد که اصلی آن در بالا بردن کیفیت تصاویر بدون اینکه محتوای آن از بین رود می باشد. انجام پروژه های طراحی وکتور کاربرد فراوانی در طراحی عکس های دیجیتالی و لوگو دارد. هدف از طراحی وکتور استفاده از شی های هندسی مانند خطوط، اشکال و نقاط برای تشکیل تصویر می باشد. طراحی وکتور از از موضوعات بسیار مهم در حوزه پروژه گرافیک کامپیوتری و تصاویر دیجیتال می باشد و روشی است که برای ایجاد تصاویر و نگاره‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص طراحی مانند Adobe Illustrator استفاده می‌شود. در این روش، تصاویر با استفاده از فرمول‌ها و خطوط هندسی مانند خطوط و خم های برداری میشوند و برای نگهداری کیفیت بالا و قابل تغییر در اندازه بدون از دست رفتن وضوح و واضحیت استفاده می‌شوند.

طراحی وکتور به معنای طراحی گرافیکی برای تصاویر و شکل‌هایی است که با استفاده از بردارها و خطوط رسم شده‌اند. در واقع، وکتورها به طور کامل با استفاده از ریاضیات و هندسه ساخته می‌شوند و به صورت برداری ذخیره می‌شوند، به عبارت دیگر، هر چقدر که اندازه تصویر بزرگ شود، کیفیت آن تغییر نخواهد کرد. این نوع طراحی برای استفاده در لوگو، آیکون، تابلوهای تبلیغاتی و دیگر موارد گرافیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.  در حوزه تصاویر ما دو نوع تصویر داریم تصویر رستر یا همون تصویر معمولی که دارای پیکسل و مشخصات برداری مشخص است که به آن رستر هم میگویند و تصویر وکتور که دارای ابعاد و اندازه های است که روابط زیادی به دست می آید. متخصصان حوزه گرافیک از طراحی وکتور برای ایجاد تصاویر خلاق و ماهرانه استفاده می نمایند این طراحی از  کنار هم قرار دادن یک سری خطوط به دست می آید که از طریق معادلات ریاضی مقایس و اندازه های مختلف را دریافت کرده و طرح مورد نظر طراحی میشود وکتور میتوانند ساده یا پیچیده باشند یکی از اصلی ترین دلایل اهمیت استفاده از وکتور در تصاویر دیجیتال می باشد

 

مزایای طراحی وکتور 

1- قابلیت اندازه قابل تنظیم: تصاویر وکتور قابلیت تغییر اندازه بدون از دست دادن کیفیت برداری هستند. 

2- قابلیت ویرایش آسان: تصاویر وکتور معمولاً شامل اشکال هندسی ساده هستند که قابلیت ویرایش آن‌ها را با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی مانند Illustrator فراهم میکند.

3- قابلیت حجم کم: فایل‌های وکتور به دلیل استفاده از فرمول‌های هندسی کوچک‌تر هستند و در نتیجه از حجم کمتری نسبت به تصاویر رنگی با کیفیت بالا برخوردارند. 

4- قابلیت پرینت بلندمدت: تصاویر وکتور در برابر تغییرات اندازه بسیار برای چاپ بلند مدت مقاومت بیشتری دارند. 

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های طراحی وکتور را میتواند انجام بدهد ؟

سفارش طراحی وکتور با ایلستریتور

سفارش طراحی وکتور دانشجویی

سفارش طراحی وکتور با فتوشاپ

طراحی وکتور با برای لوگو

 

انجام پروژه طراحی وکتور

 

مراحل طراحی وکتور : 

1- استفاده از نرم افزار تخصصی : برای شروع طراحی وکتور باید از یک نرم افزار تخصصی گرافیکی استفاده نمایید 

2- انتخاب الگو : در گام دوم باید یک الگو مناسب برای طراحی وکتور انتخاب نمایید 

3- برش طرح : در گام سوم باید یک طرح مناسب برای طراحی وکتور  برش داده و آن را در فضای الگو قرار دهید 

4- تنظمیات رنگ : در گام چهارم باید تنظمیات رنگ مناسب برای طراحی وکتور را انتخاب نمایید 

5- انتخاب فرمت مناسب : در گام پنجم باید یک فرمت مناسب  برای ذخیره تصاویر طراحی وکتور انتخاب نمایید 

6- استفاده از ابزارهای طراحی : در گام ششم باید از ابزارهای گرافیکی موجود برای طراحی استفاده کرد 

7- ذخیره و مشاهده خروجی : در گام آخر باید تصویر وکتور ایجاد شده ذخیره شده و خروجی مورد نظر را مشاهده نمایید.

 

لزوم استفاده از طراحی وکتور در حوزه های مختلف

طراحی وکتور به دلیل داشتن ویژگی های بسیار مهمی مانند قابلیت تغییر اندازه بدون افت کیفیت، قابلیت ویرایش و تغییر رنگ، قابلیت انتقال به فرمت های مختلف در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.در طراحی لوگو، کارت ویزیت، پوستر، بروشور، تبلیغات وب، طراحی صفحات وب، طراحی بازی های کامپیوتری، طراحی گرافیکی موبایل، طراحی کاراکتر و انیمیشن، طراحی صنعتی از طراحی وکتور استفاده می شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه فتوایمپکت

انجام پروژه ادوب انیمیت

سفارش طراحی کاراکتر 

انجام پروژه ایندیزاین

انجام پروژه استوری لاین

انجام پروژه اینفوگرافیک

انجام پروژه OpenGL

انجام پروژه یونیتی

انجام پروژه استوری موشن

سفارش ساخت کلیپ

انجام پروژه مایا

سفارش موشن گرافیک

انجام پروژه افترافکت

انجام پروژه فتوگرافیک

انجام ادیت عکس

انجام پروژه toon boom

انجام پروژه تامنیل های یوتیوب

انجام پروژه طراحی کاتالوگ

 

اهمیت طراحی وکتور در چیست ؟

طراحی وکتور یکی از مهمترین مراحل در طراحی گرافیکی و طراحی صنعتی است. وکتور به معنای یک شکل یا نماد با کیفیت بالاست که قابلیت بزرگنمایی و کوچکنمایی بدون افت کیفیت را دارد. طراحی وکتور به دلیل این قابلیت بزرگنمایی و کوچکنمایی بدون افت کیفیت، در طراحی لوگو، برچسب، نشانه، نمودار، نقشه و سایر عناصر گرافیکی بسیار مهم است. همچنین در طراحی صنعتی، وکتور برای طراحی قطعات و ماشین آلات استفاده می شود. با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند کورل و فتوشاپ ، می توان وکتور های با کیفیت بالا را طراحی کرد.

 

کاربردهای طراحی وکتور 

1- طراحی لوگو و برندینگ: طراحی وکتور برای ایجاد لوگوها و طرح‌های برندینگ بسیار مناسب است

2- طراحی سایت و رابط کاربری: طراحی وکتور در طراحی صفحات وب و ایجاد رابط کاربری  مورد استفاده قرار میگیرد

3- راحی مجلات و کتاب‌ها: طراحی وکتور به خصوص در طراحی صفحات مجلات و کتاب‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیر

4- تولید محتوا برای رسانه‌های اجتماعی: طراحی وکتور بسیار مورد استفاده در تولید محتوا و پست‌های گرافیکی برای رسانه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک است

5- طراحی نمودار‌ها و نمایش داده‌ها: طراحی وکتور به راحتی امکان طراحی نمودار‌ها، نمایش داده‌ها و نمودارهای مختلف را فراهم میکند

 

 

مراحل انجام پروژه طراحی وکتور

  1. ارسال پروژه طراحی وکتور از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه طراحی وکتور توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه طراحی وکتور براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه طراحی وکتور توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه طراحی وکتور با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه طراحی وکتور با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه طراحی وکتور به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه طراحی وکتور دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه طراحی وکتور چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه طراحی وکتور خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه طراحی وکتور وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه طراحی وکتور منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی وکتور

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه طراحی وکتور در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های طراحی وکتور به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی طراحی وکتور تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های طراحی وکتور انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه طراحی وکتور موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده طراحی وکتور

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه طراحی وکتور به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه طراحی وکتور من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه طراحی وکتور در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه