انجام پروژه طراحی کاتالوگ

انجام پروژه طراحی کاتالوگ ، ارائه خدمات سفارش کاتالوگ توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه طراحی کاتالوگ میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های طراحی کاتالوگ خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های  طراحی کاتالوگ در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه طراحی کاتالوگ در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

طراحی کاتالوگ چیست ؟

طراحی کاتالوگ یا catalog design یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیعاتی در حوزه نمایش محصول به مشتری می باشند. که کاربرد اصلی آن در نشان دادن جزئیات محصولات به مشتریان می باشد. سفارش طراحی کاتالوگ کاربرد فراوانی در افزایش فروش محصولات و همچنین حوزه تبلیغات دارد. هدف از طراحی کاتالوگ تهیه ابزاری در قالب دفترچه یا کتاب برای معرفی محصولات به مشتریان می باشد.

طراحی کاتالوگ که در امروزه در فضای کسب و کار و بازارهای رقابتی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد در یک تعریف دقیق تر کاتالوگ ها حاوی دفترچه یا کتابچه ای از محصولات مختلف جهت معرفی محصول می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد با طراحی کاتالوگ  های حرفه ای و مناسب میتوانید محصولات خود را به مشتریان هدفمند خود معرفی کنید یکی از بیشترین مکان هایی که از کاتالوگ استفاده میشود محصولات برندینگ مانند مبل و وسائل تزئینی می باشد کاتالوگ ها برای ایجاد رابطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان تولید می شود. در حال حاضر بسیاری سازمان ها و مراکز تجاری و بزرگ برای معرفی محصولات خود به چاپ کاتالوگ روی آورده اند هر چه کیفیت طراحی کاتالوگ بهتر باشد تصمیم گیری برای افراد نیز موثر تر خواهد بود

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های طراحی کاتالوگ را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه طراحی کاتالوگ حرفه ای

انجام پروژه دانشجویی طراحی کاتالوگ

انجام پروژه طراحی کاتالوگ با فتوشاپ

انجام پروژه کلاسی طراحی کاتالوگ

 

انجام پروژه طراحی کاتالوگ

 

مراحل طراحی کاتالوگ 

1- طراحی عکس ها : در گام اول می بایست عکس ها را در یک نرم افزار تخصصی طراحی کنیم که معمولا از فتوشاپ استفاده میشود 

2- انتخاب تم مناسب : در گام دوم باید یک پس زمینه و تم مناسب برای کاتالوگ خود انتخاب کنیم 

3- انتخاب رنگ بندی : انتخاب رنگ مناسب و جذاب باعث دیده شدن بهتر محصول خواهد شد 

4- انتخاب فونت : فونت مناسب باید خوانایی بهتر محصول خواهد شد 

 

اهمیت طراحی کاتالوگ در چیست ؟

طراحی کاتالوگ به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آید هدف از تهیه کاتالوگ ارائه اطلاعات مفید به مشتری در جهت راهنمایی یک محصول مورد نظر می باشد کاتالوگ فرآیند فروش را کوتاه کرده و اطلاعات بهتری در اختیار مشتری قرار میدهد کاتالوگ ها در حوزه های مختلف فروش محصول ، بازاریابی تبلیغاتی و همچنین معرفی استفاده میشود یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کاتالوگ کوتاه کردن زمان فروش محصول و ارائه اطلاعات مفید به آنها می باشد یک کاتالوگ خوب و حرفه ای باید از جنس کاغذ مناسب و همچنین دارای صفحه بندی و رنگ بندی مناسب باشد در کاتالوگ باید تمامی جزئیات و نکات فروش در اختیار مشتری قرار بگیرد تا بتواند تصمیم گیری مناسبی داشته باشید 

 

کاربردهای طراحی کاتالوگ 

1- قابلیت معرفی شرکت و بیان محصولات موجود در آن

2- معرفی محصولات جدید شرکت 

3- معرفی چشم انداز و ماموریت های شرکت 

4-دریافت اطلاعات تماس توسط مشتری و تماس با واحد خرید 

 

انواع کاتالوگ 

1- کاتالوگ های علمی : در این نوع کاتالوگ ها به معرفی محصولات علمی پرداخته میشود 

2- کاتالوگ های هنری : به معرفی انواع محصولات هنری پرداخته میشود 

 

اهداف کاتالوگ در چست ؟

هدف اطلاعات : دادن اطلاعات به مشتری از مهم ترین اهداف طراحی کاتالوگ می باشد تا مشتری بتواند اطلاعات مورد نظر از میان محصولات متنوع را انتخاب نماید.

هدف تبلیغات : هدف دوم در طراحی کاتالوگ ارائه تبلغیات می باشد  پس برای تبلیغ برای کسب و کار میتوانید از این ابزار استفاده نمایید.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

سفارش پروژه طراحی وکتور

انجام پروژه صفحه آرایی

انجام پروژه ایندیزاین

انجام پروژه یونیتی

انجام پروژه افترافکت

انجام پروژه مایا

سفارش پروژه فتوایمپکت

سفارش پروژه فتوگرافیک

سفارش پروژه toon boom

سفارش پروژه طراحی تامنیل های یوتیوب

 

نکات مهم در انتخاب یک کاتالوک مناسب 

1- سادگی و همچنین سبک وزن بودن آن 

2- به طور معمول باید ترکیب رنگ 4 تایی داشته باشد 

3- باید دقت داشته باشد که عکس های موجود در کاتالوگ باید با متن ها هم خوانی داشته باشد 

4- کاتالوگ ها باید به طور کامل محصولات را به مشتریان خود معرفی نمایند 

5- در طراحی کاتالوگ نباید از پراکندگی در معرفی محصول استفاده کنیم که باعث سردرگرمی مشتریان خواهد شد.

 

مراحل انجام پروژه طراحی کاتالوگ در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه طراحی کاتالوگ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه طراحی کاتالوگ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه طراحی کاتالوگ توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سقارش پروژه طراحی کاتالوگ با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه طراحی کاتالوگ با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه طراحی کاتالوگ به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه طراحی کاتالوگ دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه طراحی کاتالوگ چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع سفارش طراحی کاتالوگ خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه طراحی کاتالوگ وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار سفارش طراحی کاتالوگ منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی کاتالوگ

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری سفارش طراحی کاتالوگ در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های طراحی کاتالوگ به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در سفارش طراحی کاتالوگگ تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های طراحی کاتالوگ انجام شده :

زمان پشتیبانی از سفارش پروژه طراحی کاتالوگ موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده طراحی کاتالوگ

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه طراحی کاتالوگ به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه سفارش طراحی کاتالوگ من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه طراحی کاتالوگ در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه