انجام پروژه های اسکچاپ


انجام پروژه های اسکچاپ ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اسکچاپ ، مدل سازی با اسکچاپ ، سفارش پروژه اسکچاپ (sketchup) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

تعریف اسکچاپ

اسکچاپ یا (SketchUp) یک نرم افزار بسیار پرقدرت در طراحی پروژه های سه بعدی می باشد اسکچاپ را میتوان از ساده ترین نرم افزارهای مدل سازی دانست که امروزه کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده است همواره این نیاز در کاربران احساس میشد که افرادی که تازه وارد محیط مدل سازی شده اند چگونه بتوانند نیازهای خود را برطرف کرده و احجام مورد نظر خود را ترسیم نمایند تا اینکه طراحی اسکچاپ انجام شد در این نرم افزار از ترسیم خط و شکل برای رسم حجم موردنظر استفاده میشود یکی از ویژگی های اصلی اسکچاپ محیط کاربری بسیار آسان و آسوده در آن می باشد به طوری که یک کاربر با داشتن دانش ابتدایی نیز میتواند از این نرم افزار استفاده نماید برای کار با اسکچاپ کافی شکل ها و خط های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار بفرستید با اتصال آن شکل چند بعدی شما شکل خواهد گرفت البته در اسکچاپ قابلیت پیاده سازی اشکال با حجم های بسیار دقیق را نیز خواهید داشت از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به قابلیت سازگاری با سایر نرم افزارهای این حوزه دانست به این شکل که میتواند یک حجم یا مدل را در یک نرم افزار دیگه طراحی کرده وسپس آن را در اسکچاپ تغییرات لازم را اعمال کنیم قابلیت رندگیری تک حجمی و چند حجمی در آن  به راحتی قابل انجام می باشد در استفاده از اسکچاپ نیاز به سیستم بسیار قوی ندارید این نرم افزار به راحتی بر روی کامیپوتر و تبلت نصب شده و میتواند از آن استفاده نمایید.

ما چه نوع پروژه های اسکچاپ رو می توانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه طراحی با اسکچاپ

انجام پروژه با نرم افزار اسکچاپ

انجام پروژه کلاسی اسکچاپ

انجام پروژه معماری اسکچاپ

انجام پروژه های اسکچاپ

خدمات مشابه متلب پروژه

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های رویت

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های راینو

انجام پروژه های طراحی صنعتی

انجام پروژه رندرینگ

انجام پروژه های گرس هاپر

انجام پروژه های تری دی مکس 

 

مراحل انجام پروژه اسکچاپ در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه اسکچاپ 

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های اسکچاپ

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه اسکچاپ همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های اسکچاپ چقدر است؟

پروژه های اسکچاپ در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های اسکچاپ یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار اسکچاپ 

اسکچاپ به عنوان یک ابزار کاربردی در حوزه مدل سازی سه بعدی شناخته میشود این نرم افزار بسیار کاربردی مورد استفاده بسیاری از مبتدیان در حوزه طراحی داخلی به حساب می آید یکی از ویژگی های بارز این نرم افزار استفاده آسان آن بدون داشتن دانش تخصصی می باشد.

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه اسکچاپ

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه اسکچاپ را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های اسکچاپ  انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان اسکچاپ در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

هزینه انجام پروژه اسکچاپ با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه اسکچاپ با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه اسکچاپ در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه