انجام پروژه های اسکچاپ

انجام پروژه های اسکچاپ ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اسکچاپ توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های اسکچاپ میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های اسکچاپ خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه اسکچاپ آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اسکچاپ در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

اسکچاپ چیست ؟

اسکچاپ یا SketchUp یکی از نرم افزارهای قدرتمند در حوزه مدل سازی سه بعدی می باشد و کاربرد اصلی در طراحی ساده معماری ساختمان می باشد. انجام پروژه های اسکچاپ نقش مهمی در ایجاد طرح های سه بعدی برای محیط های داخلی و خارجی ساختمان دارد. هدف از طراحی اسکچاپ ارائه نرم افزاری جامع معماری و ساده برای رسم طرح سه بعدی است. نرم افزار اسکچاپ به دلیل سادگی و قابلیت استفاده آسان، برای معماران، مهندسان، طراحان داخلی و صنعتی بسیار مفید است. اسکچاپ که از کتابخانه فراوانی بهره میبرد این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا با سرعت و دقت بالا مدل‌های سه‌ بعدی را ایجاد کنند و در آخر با استفاده از آنها طرح‌ خود را به صورت واقعی و دقیق ترسیم نمایید. یکی از ویژگی های بارز اسکچاپ طراحی و مدلسازی ساختمان‌ها، فضاهای داخلی، محیط‌های شهری و اشیاء سه بعدی است همواره این نیاز در کاربران معماری احساس میشد که افرادی که تازه وارد محیط مدل سازی شده اند چگونه بتوانند نیازهای خود را برطرف کرده و احجام مورد نظر خود را ترسیم نمایند تا اینکه طراحی اسکچاپ انجام شد.

امروزه اسکچاپ بیشترین استفاده را مهندسی معماری دارد. انجام پروژه اسکچاپ معماری در نهایت منجر به ایجاد مدل های سه بعدی ساده و جذاب برای طراحی سه بعدی خواهد شد.یکی از ویژگی های برجسته اسکچاپ ایجاد طرح هایی با جزئیات بالا و به صورت واقع گرایانه می باشد. این نرم افزار کاربردی در ایده پردازی و مدلسازی احجام اولیه طرح حرف اول را میزنید که با داشتن پلاگین های مختلف میتواند دقیق ترین احجام را ترسیم نماید. در اسکچاپ از ترسیم خط و شکل برای رسم حجم موردنظر استفاده میشود یکی از قابلیت های کلیدی اسکچاپ محیط کاربری بسیار آسان و آسوده در آن می باشد به طوری که یک کاربر با داشتن دانش ابتدایی نیز میتواند از این نرم افزار استفاده نماید برای کار با اسکچاپ کافی شکل ها و خط های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار بفرستید با اتصال آن شکل چند بعدی شما شکل خواهد گرفت البته در اسکچاپ قابلیت پیاده سازی اشکال با حجم های بسیار دقیق را نیز خواهید داشت از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به قابلیت سازگاری با سایر نرم افزارهای این حوزه دانست به این شکل که میتواند یک حجم یا مدل را در یک نرم افزار دیگه طراحی کرده وسپس آن را در اسکچاپ تغییرات لازم را اعمال کنیم قابلیت رندگیری تک حجمی و چند حجمی در آن  به راحتی قابل انجام می باشد در استفاده از اسکچاپ نیاز به سیستم بسیار قوی ندارید این نرم افزار به راحتی بر روی کامیپوتر و تبلت نصب شده و میتواند از آن استفاده نمایید.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اسکچاپ را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه طراحی با اسکچاپ

انجام پروژه با نرم افزار اسکچاپ

انجام پروژه کلاسی اسکچاپ

انجام پروژه معماری اسکچاپ

انجام پروژه های اسکچاپ

 

 مراحل طراحی در نرم افزار اسکچاپ

1- تعیین مقیاس: در  مرحله اول باید مقیاس مدل را تعیین کنیم. بهتر است از مقیاس 1 به1 که پایه است استفاده کنیم

 

2- اضافه کردن شکل‌ های پایه: اسکچاپ دارای یک سری اشکال پایه آماده است با استفاده از ابزارهای مختلف، شکل‌ های پایه را به مدل اضافه کنید. مثلاً با استفاده از ابزار خط، دیوارها و پرده‌ها را رسم میکنیم

 

3- ایجاد سطوح: گام سوم مرحله ایجاد کردن سطوح در اسکچاپ است با استفاده از ابزار قلم، سطوح را میتوان به مدل اضافه کرد. سطوح می‌توانند زمین، دیوارها، سقف باشند.

 

4- اضافه کردن جزئیات: در گام چهارم باید انواع جزئیات مختلف را به مدل طراحی شده را اضافه کرد با استفاده از ابزارهای مختلف، جزئیات را به مدل اضافه کنید. مثلاً با استفاده از ابزار فرش، فرش‌ها و با استفاده از ابزار مبل، مبل‌ها را میتوان اضافه کرد 

 

5- ایجاد خروجی: در گام آخر باید مدل طراحی شده را اجرا کنیم پس از اتمام مدل سازی، می‌توانید خروجی‌های مختلفی از مدل تهیه کنید. 

 

ضرورت استفاده از اسکچاپ در مدل سازی سه بعدی

مدل سازی سه بعدی به دلیل ایجاد تصویر واقعی و جذابی که از بنای معماری قبل از طراحی در اختیار کاربر قرار میدهد امروزه محبوبیت فراوانی پیدا کرده است برای مدل سازی نیاز به استفاده از نرم افزار داریم یکی از برنامه های حرفه ای در این زمینه اسکچاپ است این نرم افزار با داشتن حجم بسیار کم ، ابزارهای متنوع و خلاقیت در طراحی سه بعدی مورد استفاده کاربران زیادی است اسکچاپ دارای ویژگی بی نظیری به نام Push and Pull که میتواند با حجم دادن به هر سطح صافی آن را به صورت سه بعدی دربیاورد. استفاده از نرم افزار اسکچاپ در حوزه معماری بسیار ضروری است. با استفاده از این نرم افزار، معماران و طراحان می‌توانند به راحتی مدل‌های سه بعدی از ساختمان‌ ها و فضاهای داخلی را طراحی کنند. همچنین، با استفاده از این نرم افزار، میتوان به راحتی تغییرات و اصلاحات در طرح‌ های معماری را انجام داد.

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار SketchUp

1- بخش ترسیم : از اصلی ترین بخش های اسکچاپ است که اجازه میدهد تا پلان ها و نقشه های دقیق از ساختمان یا فضای خود را ترسیم نمایید.

 

2- بخش طراحی لایه : در این قسمت از اسکچاپ کاربران میتواند لایه های مختلف از مدل سازی را ایجاد کرد و از کنار هم قرار دادن آنها طرح مورد نظر را مدل سازی کنند 

 

3- بخش تصویرسازی : ازدیگر بخش های کاربرد و هم در اسکچاپ است که میتوانید مدل های خود را با استفاده از نورپردازی، رنگ آمیزی و جزئیات دیگر به صورت واقع گرایانه تر نمایش دهند.

 

4- بخش مدل سازی : از اصلی ترین قسمت های نرم افزار اسکچاپ است که به منظور ایجاد اشکال سه بعدی از اجسام و ساختمان ها  استفاده میشود در این قسمت میتوان از ابزارهای مختلفی مانند خطوط، دایره ها، مستطیل ها و سایر اشکال هندسی برای ایجاد مدل های سه بعدی استفاده کرد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نقشه کشی اتوکد

انجام پروژه دانشجویی رویت

انجام پروژه نرم افزار راینو

سفارش تری دی مکس 

سفارش پروژه لومیون

سفارش پروژه آرشیکد

 

اهمیت نرم افزار اسکچاپ در چیست ؟

 امروزه ترسیم اولیه و مدلسازی سه بعدی از احجام و اشکال هندسی که میتواند به صورت طراحی یک بنا هم باشد اهمیت فراوانی پیدا کرده است نرم افزارهای مختلفی در این زمینه طراحی شده است ولی استفاده از آنها نیازمند داشتن مهارت های لازم می باشد همچنین زمان مدل سازی نیز بالا می باشد همین دلیل باعث شد تا طراحان به فکر طراحی نرم افزاری باشند که بتواند طرح های سه بعدی اولیه را به ساده ترین شکل ممکن ترسیم نماید و نیاز به دانش تخصصی خیلی حرفه ای برای کاربران نباشد و افراد مبتدی هم بتواند به راحتی از آن استفاده نمایند طراحی نرم افزار قدرتمند اسکچاپ از این همین جا شروع شد، این نرم افزار به ساده ترین شکل ممکن هر حجم هندسی را با سرعت بالا ترسیم میکند شاید کیفیت مدل سازی در اسکچاپ خیلی بالا نباشد ولی میتوان با اضافه شدن پلاگین های مختلف مدل سازی سه بعدی تقریبا به صورت شکل کاملی در آورد.

 

لزوم استفاده از نرم افزار اسکچاپ در صنایع مختلف 

1- معماری : صنعت معماری بیشترین ارتباط با نرم افزار اسکچاپ دارد امروزه طراحان، دکوراتور ها و معماران از نرم افزار اسکچاپ برای مدل سازی سه بعدی اجزای ساختمان استفاده می نمایند

 

2- عمران : از دیگر حوزه هایی که نرم افزار اسکچاپ کاربرد بسیار زیادی در آنها دارد مهندسی عمران است که از آن برای مدلسازی سه بعدی و همچننین طراحی های بسیار باکیفیت و هم چنین دقیق اشاره کرد.

 

3- طراحی ساختمان : در حوزه طراحی ساختمان از نرم افزار اسکچاپ برای طراحی نماهای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده میشود.

 

4- مهندسی مکانیک : در حوزه مکانیک از اسکچاپ برای طراحی دو بعدی و سه بعدی انواع تجهیزات و قطعات مختلف استفاده میشود.

 

کاربردهای اسکچاپ

1- قابلیت ایجاد نقشه های سه بعدی و دو بعدی در اسکچاپ

2- توانایی ایجاد رندهای 360 درجه در این نرم افزار

3- مدل سازی سه بعدی انواع ویلا ، طراحی داخلی و دکوراسیون

4- توانایی تولید ماکت اولیه و ایجاد پرییت های سه بعدی

5-  قابلیت طراحی الگوی پیوسته از روی ایده و خلاقیت های ذهنی

 

مراحل انجام پروژه اسکچاپ

 1. ارسال پروژه اسکچاپ از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اسکچاپ توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اسکچاپ براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه اسکچاپ توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه اسکچاپ با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه اسکچاپ با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه اسکچاپ به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه اسکچاپ معماری دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اسکچاپ چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اسکچاپ خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اسکچاپ وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اسکچاپ منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اسکچاپ

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اسکچاپ در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اسکچاپ به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی اسکچاپ تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اسکچاپ انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اسکچاپ موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اسکچاپ

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اسکچاپ به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اسکچاپ من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اسکچاپ در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫4 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های اسکچاپ

 1. Avatar طاهر راد

  نمونه کار های آماده مدلسازی با اسکچاپ رو تو سایت قرار بدین

 2. Avatar هانیه رحیمی

  کار طراحی با اسکچاپ داشتم تو زمان کم انجام شد ممنونم

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه