انجام پروژه های بیگ دیتا

انجام پروژه های بیگ دیتا ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار بیگ دیتا توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های بیگ دیتا میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های بیگ دیتا خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه بیگ دیتا آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه بیگ دیتا در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

بیگ دیتا چیست ؟

بیگ دیتا یا Big Data یکی از کاربردی ترین مفاهیم در حوزه داده کاوی که کاربرد اصلی آن در تحلیل داده های کلان می باشد. انجام پروژه های بیگ دیتا کاربرد فراوانی در تجزیه و تحلیل اطلاعات حجیم دارد. هدف از طراحی بیگ دیتا ذخیره و آنالیز داده های پیچیده و نامفهوم می باشد. به طور معمول اطلاعات بیگ دیتا درون پایگاه داده خاص ذخیر میشود این داده ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند اول اینکه دارای تنوع بسیار زیادی هستند و دوم اینکه که خیلی سریع و پیچیده هستند و پردازش آنها با استفاده از روش‌ های سنتی، سخت و غیرممکن است.در گذشته بسیاری از اطلاعات به صورت دستی جمع آوری میشد و با توجه به حجم کم داده ها تحلیل اطلاعات توسط یک فرد متخصص انجام میشد ولی امروزه باتوجه به گستردگی بیش از حد داده ها و تنوع آنها بیگ دیتا ظهور پیدا کرده اند که قابلیت تحلیل انواع اطلاعات را دارا می باشد

به‌طور کلی ما با علم داده، داده‌کاوی تحلیل داده‌ها و یادگیری ماشین روبه‌ رو هستیم. دسترسی و نگهداری حجم زیادی از اطلاعات و داده‌ها برای تحلیل‌ هایی بعدی کاری زمان‌بر و پرهزینه است. در اکثر سازمان‌ ها میزان داده‌ها خیلی بزرگ است یا با سرعت زیادی حرکت می‌کند و ظرفیت پردازش فعلی سازمان‌ ها را، رد کرده است. در کنار این مشکلات بیگ دیتا پتانسیل این را دارد که به شرکت‌ ها کمک کند تا عملیات‌های خود را، بهبود بخشیده و تصمیمات سریعتر و هوشمندانه‌ تری اتخاذ نمایند. در حال حاضر تمام کسب و کارهای بزرگ داخل و خارج از ایران با این مفهوم درگیر هستند.

ما چه نوع پروژه های بیگ دیتا را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی یگ دیتا

انجام پروژه درسی یگ دیتا

انجام پروژه با نرم افزارهای یگ دیتا

انجام پروژه کلاسی یگ دیتا

انجام تمرین یگ دیتا

از آنجایی که  بیگ دیتا یکی از مهم ترین فیلدهای کاری رشته مهندسی کامپیوتر و انجام پروژه داده کاوی می باشد گرایش باشد لذا تمایل به  بیگ دیتا با توجه به جذابیت آن در بین دانشجویان رواج فراوانی یافته است

مراحل پیاده سازی big data

1- جمع آوری داده‌ ها: در این مرحله باید داده‌ه ای ممکن بزرگ، تحلیل خطا و جزئی، و یکنواختی را جمع آوری کرد. در این مرحله باید از ابزارهای جمع آوری داده‌ ها استفاده شود.

2- ذخیره سازی داده‌ها: در این مرحله باید داده‌ های جمع آوری شده در یک مکان ذخیره شوند تا در مراحل بعدی از آنها استفاده شود.

3- پردازش داده‌ها: در این مرحله، داده‌ ها برای پردازش مورد استفاده قرار می‌گیرند و به داده‌های قابل استفاده تبدیل می‌شوند. این شامل تجزیه و تحلیل داده‌ ها، محاسبه و تحلیل و استخراج الگو است.

4- تجزیه و تحلیل داده‌ها: در این مرحله، داده‌ های پردازش شده برای کشف چیزهای جدید استفاده می‌شوند. این مرحله شامل استفاده از الگوریتم‌های مختلف، داده کاوی و تفسیر الگو است.

5- گزارش گیری و تجزیه و تحلیل های مجدد: در این مرحله، داده‌ها به کاربردی خارج از سیستم تبدیل شده و به کاربران اطلاعاتی ارائه می‌شود. این شامل تجزیه و تحلیل گزارشات، نمودارها و ویژگی‌ های دیگر است.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام پروژه مپ ردیوس 

انجام پروژه جاوا

انجام پروژه پایتون

انجام پروژه هادوب

اهمیت استفاده از بیگ دیتا در چیست ؟

امروزه در هر سازمان یا مراکز بزرگ با انبوهی از داده ها مواجه هستیم این داده ها دارای اطلاعات ارزشمندی است که به مدیران در تصمیم گیری درباره آینده مجموعه و برقرارای استراتژی کمک فراوانی می نماید در بیگ دیتا با استفاده از ابزارها و الگوریتم های هوش مصنوعی عمل تحلیل اطلاعات به صورت مکانیزه توسط سیستم انجام میشود داده های موجود در بیگ دیتا علاوه تنوع بالا پیچیدگی بسیار زیادی دارند و به صورت دستی عملا قابل درک توسط انسان نیست به همین دلیل نیاز به استفاده از بیگ دیتا داریم 

 

ضرورت استفاده از بیگ دیتا

در جامعه‌ی امروز، داده‌ های بسیاری تولید می‌شود و این داده‌ها به سرعت در حال افزایش هستند. استفاده‌ی بهینه از این داده‌ها، افزایش کارآیی و بهبود عملکرد در حوزه‌های مختلف مثل علوم پزشکی، صنعت، بازاریابی و مالی، بهبود سلامتی، امنیت و غیره را فراهم می‌کند. استفاده از بیگ دیتا به کمک الگوریتم‌ های پیشرفته و تکنولوژی‌ هایی مثل شبکه‌های عصبی و یادگیری ماشین می‌تواند در تولید داد های دقیق‌تر و پیشرفته‌ تر، کاهش هزینه‌ ها و افزایش نرخ سودآوری کمک کند. به علاوه، استفاده از بیگ دیتا در برنامه‌ریزی باعث می‌شود که مدیران بتوانند تصمیمات آگاهانه‌ تری بگیرند و برنامه‌ ریزی بهتر و دقیق‌ تری را به اجرا بگذارند. از پتانسیل بسیار بالای بیگ دیتا در حوزه‌ های مختلف استفاده شده و انتظار می‌رود که استفاده از آن برای حل مسائل مختلف به طور چشمگیری افزایش یابد.

 

انواع بیگ دیتا 

1- داده های دارای ساختار : این نوع از بیگ دیتا دارای ساختار مشخصی از ورود داده ها هستند به عنوان مثال داده های آماری و مالی 

2- داده های بدون ساختار : این نوع بیگ دیتا  دارای ساختار مشخصی نیستند و نمیتوان آنها را به راحتی در سطرها و ستون های بیگ دیتا ذخیر کرد مانند اطلاعات ذخیره شده کاربران در شبکه های اجتماعی 

3- ترکیبی : این نوع از بیگ دیتا ترکیبی از ساختار یافته و بدون ساختار می باشد تفکیک داده های این نوع راحت تر از سیستم های بدون ساختار است مانند ایمیل ها 

 

ویژگی های بیگ دیتا 

1- شاسایی مشتریان هدفمند : با استفاده از بیگ دیتا و الگوریتم های آن میتواند مشتریان سوده را شناسایی کنید 

2- توسعه کسب و کار 

3- شناخت بازار و تحلیل رقبا 

4- بدست آوردن نیازهای دقیق مشتری 

5- افزایش رضایت مندی مشتریان

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه بیگ دیتا توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه بیگ دیتا براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه بیگ دیتا توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه بیگ دیتا با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه بیگ دیتا با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه بیگ دیتا به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه بیگ دیتا دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه بیگ دیتا چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بیگ دیتا خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه بیگ دیتا وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه بیگ دیتا منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری بیگ دیتا

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه بیگ دیتا در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های بیگ دیتا به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی بیگ دیتا تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های بیگ دیتا انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه بیگ دیتا موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده بیگ دیتا

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه بیگ دیتا به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه بیگ دیتا من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه بیگ دیتا در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه