انجام پروژه های حسابداری

انجام پروژه های حسابداری ، ارائه خدمات انجام پروژه رشته حسابداری توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های حسابداری میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های حسابداری خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه حسابداری در گرایش حسابداری صنعتی ، حسابداری هزینه ، پروژه مالی ، حسابداری مالیاتی، تئوری حسابداری، درس اصول حسابداری، حسابداری بازرگانی و حسابداری بیمه، حسابداری مدیریتی و حسابداری منابع انسانی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه حسابداری در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

حسابداری چیست؟

حسابداری یا Accounting از اصلی ترین بخش های مالی سازمان است که کاربرد اصلی آن در اندازه گیری نتایج اقتصادی یک سازمان می باشد. انجام پروژه های حسابداری کاربرد فراوانی در  شناسایی، ثبت و گزارش رویدادهای مالی و همچنین پیاده سازی امور مالی دارد. هدف از رشته حسابداری طراحی و ایجاد فرآیندهایی برای ثبت و بررسی تمامی اطلاعات مالی و مالیاتی یک سازمان یا شرکت می باشد. همچنین حسابداری توانایی فراهم کردن اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی درباره وضعیت مالی سازمان به منظور تصمیم‌گیری‌ های بهتر و دقیق تر در زمینه مدیریت، سرمایه‌ گذاری و برنامه‌ ریزی را دارا می باشد. حسابداری به دو حوزه مدیریتی و مالی تقسیم میشود که هر یک وظایف و مسئولیت‌های خاص خود را دارند. در حسابداری پروژه حسابرسی به ثبت و گزارش دقیق دریافتی و پرداختی‌ ها و انجام پروژه های مالی به بررسی گزارش سود و زیان و بررسی ترازنامه و صورت‌های مالی میپردازد و حسابداری مدیریتی نیز به تولید و ارزیابی اطلاعات مالی و غیرمالی برای پشتیبانی از پروسه تصمیم‌گیری و مدیریت است. وظیفه اصلی یک حسابدار حسابرسی از تمامی گردش های مالی و همچنین انجام پروژه های مالی یک مجموعه کاری در حال فعالیت می باشد در تمامی دنیا حسابداران را نیرو محرکه مجموعه ها معرفی میکنند زیرا بار مالی شرکت ها که مهم ترین عنصر برای فعالیت می باشد بر عهده این افراد می باشد یک متخصص حسابداری تمام هزینه و گردش های مالی را باید با دقت و با بهترین کیفیت انجام داده و گزارش های ماهیانه بسیار منظم تحویل مسئولان بالادستی خود ارسال کند.حسابدای قلب محرک و مولد و بازی اقتصادی در حوزه کسب و کاری می باشد اگه فرآیندهای حسابداری به درستی انجام شود با بدست آوردن بار مالی مناسب بهترین پلن کاری برای مجموعه اتخاذ میشود.

امروز انجام پروژه های مالی به عنوان مهم ترین بخش از فعالیت های اقتصادی یک شرکت معرفی مییشود. حسابداری در حقیقت یک سیستم است که در آن فرآیند جمع‌آوری، طبقه‌بندی، ثبت، بررسی ، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری صورت گرفته و نتیجه این اطلاعات به کاربران مختلفی از جمله سرمایه گذاران ، مدیران ارائه میشود. این گرایش که با دارا بودن بازار شغلی بسیار بالا طرفداران بسیار زیادی دارد در بسیار از بانک ها ، سازمان های اداری و دولتی نیروهای فعال دارد حسابدار از نرم افزارهای مختلفی بر پیش بردن اهداف خود استفاده میکند که از اصلی ترین تخصص های یک حسابدار کار انجام اکسل می باشد،حسابداران از جمله رشته های شغلی بسیار پر مشغله می باشد و سختی های خاص خودش را دارد تمامی فرآیندهای حسابرسری در داخل یک شرکت توسط حسابدار انجام میشود و این متخصصین می باشند که بودجه های مالی را تعیین می نمایند. ولی به دلیل اینکه تمامی شرکت ها و مراکز محتلف دولتی و خصوصی نیاز به متخصص حسابدار دارد بسیار بازار شغلی مناسبی دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های حسابداری را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه حسابداری دولتی

انجام پروژه حسابرسی

انجام پروژه حسابداری میانه

انجام پروژه حسابداری صنعتی

انجام پروژه های مالی حسابداری

 

 

مراحل پیاده سازی پروژه های رشته حسابداری

1- تعریف مساله : در گام اول باید مساله ای که قرار است اموارت حسابداری بر روی آن صورت گیرد تعریف شود

2- مطالعات مالی : در گام باید مطالعات و اطلاعات دقیق مالی از وضعیت مالی شرکت یا سازمان بدست آوریم 

3- محاسبه سود و زیان : در گام سوم باید میزان سود حاصل از شرکت و همچنین میزان ضرر انباشته در آن را محاسبه کرد

4- تهیه صورت های مالی : در گام چهارم باید صورت های مالی موردنظر از جمع بندی اطلاعات مالی را تهیه کنیم 

5- استفاده از نرم افزارهای تخصصی حسابداری : در گام بعدی باید با استفاده از نرم افزارهای حسابداری داده های مالی را جمع بندی و تحلیل نماییم

6- ارائه گزارش : در گام بعدی می بایست یک گزارش از وضعیت مالی شرکت در اختیار مدیر مجموعه قرار گیرد.

7- ارائه راهبرد : در گام هفتم باید یک راهبرد برای پیشرفت وضعیت مالی شرکت و کم کردن میزان زیان ها در اختیار مدیر قرار دهیم.

 

ضرورت استفاده از حسابداری در سازمانها

حسابداری یکی از اصلی ترین و مهم‌ ترین عناصر مالی سازمان‌ ها است. بدون حسابداری، سازمان نمی‌ تواند به طور کامل و دقیق از وضعیت مالی خود آگاه شود و تصمیمات صحیح و درستی در مورد مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری نخواهد گرفت. به عنوان مثال، حسابداری به سازمان کمک می‌کند تا بتواند هزینه‌ های خود را کنترل کند و به دنبال کاهش هزینه‌ها باشد. این به سازمان اجازه می‌دهد تا سود خود را افزایش دهد و به طور کلی بهبود عملکرد خود را ارائه دهد. همچنین، حسابداری به سازمان کمک میکند تا از تغییرات قوانین مالیاتی و قوانین مالی آگاه شود و برای پایبندی به این قوانین، برنامه‌ریزی کند. این کار به سازمان کمک میکند تا از جریمه‌ ها و هزینه‌های بیشتری که ممکن است به دلیل عدم پایبندی به قوانین برایش پیش بیاید، جلوگیری کند.

 

اجرای تشکیل دهنده حسابداری 

1- دارایی ها : این بخش شامل هرگونه مالیات، پول نقد، موجودی، سهام، سفارشات مالی می باشد 

2- بدهی ها : این بخش شامل بدهی های مالی، بدهی های مالیاتی، بدهی های پرداخت نشده، بدهی های قرض الحسنه می باشد 

3- حقوق صاحبان سهام : این بخش شامل سهام عادی و سهام صاحبان شرکت است 

4- درآمد : این بخش شامل درآمد حاصل از فروش، خدمات، سود سرمایه گذاری و دیگر منابع درآمدی می باشد

5- هزینه ها : این بخش شامل هزینه های عملیاتی، هزینه های فروش، هزینه های مالی، هزینه های مالیاتی است

6- سود یا زیان : این بخش شامل تفاوت بین درآمد و هزینه ها که نشان دهنده سود یا زیان است.

7- گزارشات مالی : این بخش شامل صورت سود و زیان، ترازنامه و جریان وجوه نقد است که برای نمایش عملکرد مالی کسب و کار استفاده شده است.

 

معرفی گرایش های رشته حسابداری

حسابداری مالی : گرایش مالی حسابداری به عنوان یکی از حوزه‌های حسابداری، درباره‌ی امور مالی و حسابداری شرکت‌ها و سازمان‌ ها می‌باشد. در این حوزه، مربوط به ثبت و پایش تمامی عملکردهای مالی و مالیاتی که یک شرکت باید انجام دهد، از جمله حسابداری عمومی، مالی، مالیاتی، مدیریت مالی، ارزیابی سرمایه‌گذاری و بیمه می‌باشد. در واقع حسابداری مالی به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های حسابداری، در تضمین صحت و سالم بودن امور مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها دخیل است. 

 

حسابداری پیشرفته : در گرایش حسابداری پیشرفته به جمع آوری داده ها و طبقه بندی مناسب داده های حسابداری پرداخته میشود.

 

 حسابدای عمومی : در گرایش حسابداری عمومی فرد حسابدار به عنوان یک نفر سوم عمل میکند و صورت های مالی یک شرکت یا مشتری را بررسی می‌کند.

 

حسابداری دولتی : در گرایش حسابداری دولتی حسابداری مجموعه از اسناد و مدارک مالی سازمان برای ارائه به دولت تنظیم میشود.

 

حسابرسی :گرایش حسابرسی به طور کلی به تجزیه و تحلیل انواع صورت های مالی ، انجام پروژه های حسابرسی و کنترل و نظارت بر تمامی امورات حسابداری میپردازد.

 

صورت های مالی : تهیه صورت های مالی به گزارشی گفته می‌شود که حاوی اطلاعاتی درباره وضعیت مالی یک شرکت در یک بازه زمانی خاص است. صورت مالی شامل درآمدها، هزینه‌ها، سود و زیان، دارایی‌ها، بدهی‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و دیگر اطلاعات مرتبط با وضعیت مالی شرکت است.

 

مدیریت حسابداری : گرایش مدیریت حسابداری فرایندی است که در آن برای انجام پروژه مدیریت حسابداری اطلاعات مالی و حسابداری به منظور ارزیابی، پیش‌بینی و کنترل کسب و کار استفاده می‌شود. 

 

حسابداری مالیاتی : گرایش حسابداری مالیاتی به مجموعه‌ای از فرآیندها و روش‌های حسابداری اطلاق می‌شود که برای پرداخت مالیات به دولت و تامین تعادل درآمد و هزینه شرکت‌ها استفاده می‌شود.

 

معرفی نرم افزارهای رشته حسابداری

1- اکسل : یکی از قوی ترین نرم افزارهای مورد استفاده در حسابداری اکسل می باشد که بسیار ساده بوده و در عین حال میتواند تمامی فعالیت های روزمزه حسابرسی مانند ذخیره ، محاسبه و همچنین رسم انواع نمودارهای مالی را انجام دهد

 

2- نرم افزار Wave : از دیگر نرم افزارهای پرکاربرد در حوزه حسابداری در جهان است که قابلیت های مختلفی از جمله ایجاد صورتحساب، پیگیری پرداخت‌ها، مدیریت حقوق و دستمزد، مدیریت مالی را دارد

 

3- Akaunting : از نرم افزارهای حسابداری بر بستر وب می باشد که برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است و قابلیت های مختلفی از جمله ایجاد صورتحساب، پردازش پرداخت‌ها، مدیریت هزینه‌های قابل پرداخت را دارد

 

4- GnuCash : از دیگر نرم افزارهای کاربردی در حسابداری است که از کسب و کارهای کوچک تا بزرگ میتوانند از آن استفاده نمایند و قابلیت های مختلفی از جمله محاسبات مالی، ایجاد ترازنامه، حساب‌های ارزی را دارد

 

5- Sunrise : از مهم ترین نرم افزارهای حسابداری در جهان است که برای مدیریت انواع کسب وکارها استفاده میشود و ویژگی های منحصر به فردی از جمله مدیریت قیمت‌ ها، مدیریت تماس‌ها، حسابداری، مدیریت هزینه و گزارش مالی را دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی و رایگان به شماره ارائه دهد (میتوانید مقالات زیر را مشاهده نمایید)

انجام پروژه bsc

انجام پروژه مدیریت

انجام پروژه های آمار

 

معرفی مهم ترین دروس حسابداری 

1- حسابداری میانه : یکی از مهم ترین دروس حسابداری می باشد  که با استفاده از روش‌های مختلف حسابداری، ترازنامه، صورت سود و زیان و گزارش‌های مالی انجام میشود 

2- مبانی حسابداری : این درس از حسابداری به اصول اولیه و آشنایی با مفاهیم اولیه آن سروکار دارد

3- حسابداری بخش عمومی : این درس از حسابداری شامل مفاهیم، مفروضات، استانداردها، رویه ها و دستورالعمل هاي حسابداری می باشد

4- حسابداری پیشرفته : این درس از حسابداری شامل مفاهیم تخصصی و پیشرفته رشته حسابداری می باشد

5 -تئوری حسابداری : این درس شامل مجموعه ای از مفروضات، چارچوب‌ها و روش‌های استفاده شده در مطالعه و کاربرد اصول گزارشگری مالی می باشد.

6- تئوری سرمایه گذاری : این درس به اصول و مبانی و روش های مختلف سرمایه گذاری و منافع و ضرورهای آن در امور مالی اشاره دارد.

 

اهمیت رشته حسابداری در چیست ؟

حسابداری را میتوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین رشته های کاری در تمامی مشاغل مختلف سازمانی و شرکتی دانست انجام حساب و کتاب و حسابرسی شرکت ها و کارمندان ، تعیین میزان صرف هزینه های مالی انجام شده ، تعیین میزان بودجه بندی سال آینده ، میزان افزایش و کاهش دستمزد و حقوق از اصلی ترین وظایف یک متخصص حسابداری می باشد پیش بینی بودجه بندی برای شرکت در سال آینده براساس حساب رسی های کارشناس و ضرر و زیان های سال های قبل انجام می‌شود این نتایج معمولا به صورت یک گزارش کامل همراه با نمودار در قالب صورت و حساب های انجام شده در سالیان گذشته حساب و کتاب میشود و به مدیران بالا دستی عرض میگردد حسابداری را میتوان مهمترین شغل در زمینه اقتصادی یک سازمان و شرکت دانست که محبوبیت بسیاری زیادی در بین افراد دارد. 

 

کاربردهای حسابداری

1- توانایی یکپارچه کردن سیستم اطلاعات مالی یک شرکت

2- قابلیت محاسبه سود و زیان های مالی یک سازمان

3- تنظیم اسناد مالی جهت عقد قرارداد با شرکت و سازمان های دیگر

4- کمک به مدیران در بودجه بندی صحیح سالیانه

5- ارائه صورت های مالی با کیفیت با احتساب دقیق دخل و خرج شرکت

6- حل مشکلات مربوط به امورات مالیاتی پیچیده و همچنین و شیوه درست تنظیم چک و سفته  

 

مراحل انجام پروژه حسابداری

  1. ارسال پروژه حسابداری از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه حسابداری توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه حسابداری براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه حسابداری توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه حسابداری با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه حسابداری با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه حسابداری به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه حسابداری دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه حسابداری چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه حسابداری خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه حسابداری وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه حسابداری منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری حسابداری

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه حسابداری در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های حسابداری به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی حسابداری تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های حسابداری انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه حسابداری موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده حسابداری

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه حسابداری به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه حسابداری من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه حسابداری در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه حسابداری به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه حسابداری دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه حسابداری چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه حسابداری خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه