انجام پروژه ماکرو نویسی

انجام پروژه ماکرو نویسی ، ارائه خدمات انجام پروژه های ماکرو نویسی توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت رقابتی و در کمترین زمان ممکن انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ماکرو نویسی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های ماکرو نویسی در اکسل آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد و این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

هزینه پروژه ماکرو نویسی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ماکرو نویسی چیست؟

ماکرو نویسی یکی از کاربردی ترین ویژگی ها در نرم افزار اکسل است که عمده استفاده آن در انجام پروژه اکسل می باشد ماکرو نویسی که مجموعه از دستورات زبان بیسیک است به صورت فراوان در نرم افزار اکسل مورد استفاده قرار میگیرد هدف از نوشتن برنامه در میکرو مجموعه اقداماتی است که یکبار توسط کاربر نوشته شده و بارها و بارها مورد استفاده قرار میگیرد امروزه انجام پروژه های ماکرونویسی کاربرد فراوانی در خودکارسازی و جلوگیری از تکرار مجدد آن دارد.

یکی از ویژگی های ماکرونویسی صرفه جویی  در وقت و هزینه و پرهیز از دوباره کاری است به طور مثال فرض کنید که باید هر روز داده های مالی خود را وارد یک نرم افزار نمایید و اطلاعات مالی خود را بروز نمایید اگر بخواهید هر روز این کار را انجام دهید وقت و زمان زیادی از شما گرفته خواهد شد به همین دلیل از ماکرونویسی برای خودکار سازی فعالیتها انجام میشود ، ماکرونویسی امروزه مورد استفاده بسیاری از حسابداران و متخصصان امورمالی قرار گرفته است ماکروها توسط کدهای ویژوال بیسیک در اکسل نوشته میشود یکی از ویژگی های استفاده از ماکروها جلوگیری از عملیات تکراری است که هر روز باید توسط کاربر انجام شود.

در بسیاری از مواقع شما نیاز دارید کارها و فعالیت های تکراری که قرار است روزانه انجام شود را توسط دستورات از پیش تعیین شده به صورت خودکار  انجام دهید به این روش کاری ماکرونویسی گفته میشود ماکرو قطعه ای از کد در اکسل است که میتوانید بسیاری از فعالیت های روتین را به راحتی انجام دهید با استفاده از ماکرونویسی میتوان بسیاری از فعالیت ها مانند ذخیره کردن اطلاعات ، دسته‌بندی اطلاعات، مرتب کردن آن‌ها ، جستجو و رسم نمودارها را به راحتی در اکسل انجام دهید.

 

مزایای استفاده از ماکرو نویسی

1- قابلیت انجام خودکار فعالیت ها توسط اکسل

2- جلوگیری از انجام عملیات تکراری 

3- کم کردن تعداد فرمول نویسی های انجام شده در اکسل 

4- ایجاد رابط های کاربری متناسب با خواسته کاربر

 

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ماکرو نویسی را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی ماکرو نویسی

انجام پروژه ماکرو نویسی اکسل

انجام تمرین ماکرو نویسی

انجام پروژه درسی ماکرو نویسی 

 

انجام پروژه های ماکرو نویسی

 

اهمیت ماکرونویسی در اکسل چیست ؟

ماکرو نویسی امروزه در اکثر سازمان ها ، شرکت ها و مراکز دولتی و تجاری مورد استفاده کاربران است اهمیت استفاده از زبان ویژوال بیسیک به صورت قطعه کد در اکسل کاهش وقت و زمان و همچنین کم کردن فعالیت های تکراری و روتین است که هر روز باید توسط کاربر انجام شود باید دقت داشته باشید که برای استفاده از ماکرونویسی با دانش برنامه نویسی در ویژوال بیسیک را داشته باشید در گذشته برای انجام یک فعالیت روتین از روش های فرمول نویسی استفاده میشد که علاوه بر شلوغ کردن صفحه باعث سردرگمی کاربر میشد اما ماکرونویسی توانسته تمامی نیازهای کاربران در این حوزه را بر طرف سازد

 

سایر خدمات متلب پروژه

انجام پروژه ویزیو

انجام پروژه اکسس

سفارش پروژه اکسل

 

روش های ماکرونویسی 

1- ضبط ماکرو : این روش نیاز به کدنویسی ندارد و با انتخاب دکمه Developer میتوانید تمامی فعالیت هایی که قرار است در اکسل شود را ذخیره کرده و بعد استفاده نمایید 

2 کدنویسی در ویژوال بیسیک : در این روش یک قطعه کد در اکسل به زبان بیسیک تهیه شده و میتوانید خواسته و نیازهای خود را انجام دهید.

 

مراحل انجام پروژه ماکرونویسی 

  1. ارسال پروژه ماکرو نویسی از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ماکرو نویسی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ماکرو نویسی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ماکرو نویسی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ماکرو نویسی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ماکرو نویسی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ماکرو نویسی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ماکرو نویسی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ماکرو نویسی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ماکرو نویسی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ماکرو نویسی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ماکرو نویسی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ماکرو نویسی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ماکرو نویسی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ماکرو نویسی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ماکرو نویسی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ماکرو نویسی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ماکرو نویسی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ماکرو نویسی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ماکرو نویسی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ماکرو نویسی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ماکرو نویسی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه