انجام پروژه های کنترل

انجام پروژه های کنترل ، ارائه خدمات انجام پروژه برق کنترل توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های کنترل میتوانید با شماره 09962031191 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه کنترل خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه کنترل را در حوزه پروژه کنترل دیجیتال ، پروژه کنترل خطی ، کنترل غیر خطی ، کنترل توان راکتیو ، طراحی کنترل کننده ، کنترل هیبرید، کنترل پیش بین ، کنترل صنعتی ، بهینه ، مقاوم ، پروژه کنترل اتوماتیک، کنترل ولتاژ ، پروژه کنترل توان اکتیو، انجام پروژه کنترل هوشمند، انجام پروژه کنترل کننده، کنترل فازی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه کنترل در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

آشنایی با رشته کنترل

مهندسی کنترل یا Control engineer یکی از گرایش های مهم مهندسی برق می باشد که محبوبیت فراوانی در بین دانشجویان دارد هدف از این رشته تربیت کارشناسی است که بتواند کلیه عملیات کنترلی را در یک مجموعه صنعتی به سرانجام برساند. انجام پروژه های کنترل نقش مهمی در مدل‌سازی ریاضی سیستم‌ها و بررسی دینامیک آن‌ها دارد. در یک تعریف کلی تر مهندسی کنترل به معنای کنترل سیستمی و فرآیندی بر روی تمام دستگاه های مختلف می باشد یک متخصص کنترل باید با علوم متنوعی آشنا باشد. در حال حاضر رشته مهندسی برق کنترل نقش موثری در صنعت و حوزه های مختلف دارد این رشته مورد استفاده بسیاری از واحد های تولیدی و کارخانجات صنعتی می باشد از این جهت ، بررسی انواع سیستمها ، روشهای کنترل کننده برای یک سیستم و شبیه سازی سیستمها مقدمات اولیه این رشته  است.

مهندسی برق کنترل در یک تعریف کلی رشته مهندسی کنترل یکی از شاخه‌های مهندسی است که به بررسی و طراحی سیستم‌های کنترل خودکار می‌پردازد. این رشته به کمک ریاضیات، فیزیک و الگوریتم‌های پیچیده، سعی در بهبود عملکرد و کنترل فرآیندهای مختلف دارد. اهمیت رشته مهندسی کنترل در حوزه‌های مختلف بسیار بالاست؛ زیرا این رشته به بهبود کارایی، دقت، سرعت و امنیت در فرآیندهای صنعتی، خودروسازی، هوافضا، پزشکی و سایر صنایع کمک می‌کند. همچنین، مهندسان کنترل می‌توانند با استفاده از دانش خود، به حل مسائل پیچیده و بهبود عملکرد سیستم‌های پیچیده کمک کنند. ضرورت رشته مهندسی کنترل نشان دهنده این است که در دنیای امروز با پیچیدگی بالا و تغییرات سریع، نیاز به سیستم‌های کنترل هوشمند و بهینه برای مدیریت فرآیندها و سیستم‌ها افزایش یافته است. بنابراین، مهندسان کنترل با توانایی طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل پیچیده، نقش بسیار مهمی در توسعه صنایع و تکنولوژی امروز دارند.

یک سیستم کنترلی وظیفه اجرای فرامین و کنترل تمام قسمت های یک مجموعه را جهت انجام پروژه کنترل بر عهده دارد در یک مجموعه تولیدی یا کارخانه عناصر زیادی در کنار هم قرار دارند که نیاز به دستورات به همدیگر دارند همه این فرامین توسط سیستم های کنترلی ایجاد میشود که تحت تاثیر انواع سیستم های مرتبه های مختلف هستند یک مجموعه اگر کنترل اجزا در آن به درستی انجام نشود قادر نخواهد بود به درستی کار کند روش برقراری ارتباط صحیح در سیستم های کنترلی توسط مدارات کنترلی انجام می‌شود هر کدام از این اجزا اگر وظایف خود را به درستی انجام ندهد موجب مختل شدن و آسیب رساندن به سایر اجزای سیستم میشود برقراری ارتباط بین عناصر مختلف کنترل توسط یک واحد پردازنده مرکزی انجام میشود این واحد توانایی رصد تمامی فعالیت مجموعه ، کاهش زمان و همچنین عدم آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه های مختلف میشود.

متلب پروژه چه نوع پروژه های کنترل را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه برق کنترل

انجام پروژه مهندسی کنترل

انجام پروژه کنترل صنعتی

انجام پروژه کارشناسی کنترل 

انجام پروژه درسی کنترل 

انجام پروژه دانشجویی کنترل 

انجام پروژه کنترل

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه های متلب

انجام پروژه برق قدرت 

انجام پروژه شناسایی سیستم

انجام پروژه مهندسی عمران 

انجام پروژه مهندسی مکانیک 

انجام پروژه کامپیوتر 

 

آشنایی با انواع کنترل کننده ها در رشته کنترل

1- کنترل کننده تناسبی : در این کنترل کننده بین پارامتر کنترل کننده و نیروی محرک یک رابطه تناسبی وجود دارد 

2- کنترل کننده انتگرال گیر : در این کنترل کننده نرخ خطای خروجی متناسب با تغییرات سیگنال محرکه می باشد 

3- کنترل کننده مشتق گیر : در این کنترل کننده نرخ خطای خروجی متناسب با نرخ تغییرات سیگنال محرک می باشد و کاربرد فراوانی در حوزه های مختلف دارد 

4- کنترل کننده های دو حالته : در این نوع کنترل کننده ها مقدار سیگنال خروجی بین روشن و خاموش در حال نواسان است 

5- کنترل کننده تناسبی و انتگرال گیر : این کنترل کننده ها که ترکیبی از دو کنترل کننده تناسبی و انتگرال گیر هستند این کنترل کننده ها کاربرد فراوانی در صنعت دارد 

6- کنترل کننده انتگرالی و مشتق گیر : این کنترل کننده نیز ترکیبی از دو کنترل کننده است و خروجی بدست آمده از این کنترل کننده بسیار دقیق می باشد.

لزوم استفاده از متلب در حل مسائل کنترل

رشته مهندسی برق کنترل برای پیاده سازی ، شبیه سازی و حل مسائل مربوطه خود نیازمند نرم افزار تخصصی در این حوزه می باشد که بتوانند انواع مقالات و روابط کنترلی را به راحتی پیاده سازی کرده و انواع روابط بین متغیرهای کنترلی را تشخیص بدهد یکی از قدرتمندترین نرم افزار در رشته کنترل متلب MATLAB می باشد این نرم افزار با داشتن انواع کتابخانه های کنترلی که باعث کاهش زمان پروژه کنترل شده و کار را برای بسیاری از کاربران این حوزه راحت کرده است.

انجام پروژه های کنترل با متلب عموما نیاز به مهارت بالا و تجربه کافی دارد ما تمامی نیازهای شما در این زمینه را به صورت کامل درک کرده ایم و میتوانیم پروژه های متلب کنترل شما در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم ،موسسه متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان کشور در این حوزه را در کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشید.

آشنایی با وظایف یک مهندس کنترل

1- طراحی انواع سیستم های کنترلی

2- طراحی انواع کنترل کننده ها و نصب بر روی دستگاه های صنعتی

3- طراحی و توسعه اتواع تجهیزات ابزار دقیق

4- کمک به رفع اشکال از واحدهای کنترلی

5- استفاده از روش های نرم افزار و کامپیوتری در حل مشکلات سیستم کنترلی

 

اهمیت رشته کنترل در چیست ؟

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی کنترل سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل انجام پروژه مهندسی کنترل در متلب پروژه تضمین شده است، اهمیت این رشته در صنعت بیشتر نمایان میشود جایی که تمامی دستگاه های صنعتی برای عملکرد درست باید با ابزارهای کنترلی مدیریت شوند رشته برق کنترل معمولا توسط اپراتورهایی در واحدهایی به نام کنترل به صورت روزانه رصد و بررسی می‌شود و در صورت مشاهده آلارم یا پیغام خطا در یکی از اجرای مختلف آن را به کارشناسان برق کنترل اطلاع رسانی کرده و هرچه سریعتر نسبت به تعمیر و بازیابی آن اقدام می نمایند ضرورت رشته کنترل به اندازه ای است که هیچ یک از دستگاه های مورد استفاده در کارخانجات بدون واحد کنترل قابلیت استفاده نخواهد داشت

 

ویژگی های رشته کنترل

 1. قابلیت شبیه سازی انواع مدل های مکانیکی 
 2. مدل سازی انواع سیستم های خطی تغییر پذیر با زمان یا LIT
 3. مدل سازی سیستم های فرآیندی تراکم پذیر
 4. طراحی و شبیه سازی انواع کنترل های PI ، PD و PID
 5. طراحی و پیاده سازی انواع جبران های کنترلی
 6.  شبیه سازی و ترسیم انواع نقشه های صنعتی کنترلی
 7.  مدل سازی انواع سیستم های با تقریب بالا

 

مراحل انجام پروژه کنترل

 1. ارسال پروژه کنترل از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه کنترل توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه کنترل براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه کنترل توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه کنترل با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه کنترل با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه کنترل به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه مهندسی کنترل دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه کنترل چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کنترل خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه کنترل وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه کنترل منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری کنترل

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه کنترل در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های کنترل به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی کنترل تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های کنترل انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه کنترل موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده کنترل

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه کنترل به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه کنترل من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه کنترل در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه کنترل به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کنترل دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه کنترل چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کنترل خواهد کرد.

‫10 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های کنترل

 1. Avatar ژینا

  واقعا تو انجام پروژه کنترل حرف ندارن
  خیلی دقیق و تمیز کار من رو انجام دادن
  با وجود اینکه سایت های دیگه گفتن بودن اصلا نمیشه انجامش داد متلب پروژه خیلی خوب انجام داد
  خدا قوت به شما

  • متلب پروژه متلب پروژه

   بسیار ممنونم از شما
   هدف ما اینکه تو همه پروژه نهایت دقیق و کیفیت را ارائه بدیم

 2. Avatar رحمان مستوفی

  سلام
  شبیه سازی مقاله برق کنترلم خودم را به موسسه متلب پروژه سپردم بسیار راضی بودم
  خدا خیرشون بده
  هم فیلم آموزشی دادن هم گزارش کامل
  تو پروژه های کنترل و انجامش رقیب ندارن تو ایران

  • متلب پروژه متلب پروژه

   خدار رو شکر که راضی بودین
   ممنونم از نظر پر مهر شما

 3. Avatar علیرضا

  سلام
  آقای فدایی من یک پروژه کنترل دادم بتون خیلی خوب انجام داد مجری
  الان دوستم رو هم میخوام معرفی کنم لطف کنید پاسخشون رو بدین میخوام سفارش بدن

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   نظر لطف شماست
   بله بفرمایید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرند لطفا

 4. Avatar مینا اسدی

  خوب هستید ؟
  شما پروژه شبیه سازی مکاترونیک که یک بخشی از آن کنترل باشه رو هم انجام میدین ؟
  خیلی فوری هست کارم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   بله
   اول باید درخواست خودتون رو از طریق فرم ثبت سفارش ارسال نمایید یا با شماره 09108391389 تماس بگیرید تا برررسی شود

 5. Avatar اکبر مهدی زاده

  سلام
  پروژه کنترل خطی داشتم که سایت های دیگه قیمت خیلی بالا دادن ولی تو سایت متلب پروژه با نصف قیمت انجام شد
  ممنون

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه