انجام پروژه های ADS

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های ADS ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ADS ، انجام پروژه مدار مجتمع با ADS ، سفارش پروژه ADS (ای دی اس) برق خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

ADS چیست ؟

ADS مخفف (Advanced Design System) یک نرم افزار بسیار قدرتمند در حوزه مدارات فرکانس بالا میباشد که قابلیت پیاده سازی انواع مدارهای الکترونیکی را دارد این نرم افزار قدرت بسیار بالایی در طراحی مدارهای مایکروویو و RF دارد با توجه به اینکه مدارات در حالت فرکانس بالا حالت اعوجاج دارند برای شبیه سازی آنها نیازمند نرم افزار قدرتمندی به نام ای دی اس داریم که توانایی دارد مدارهای الکترونیکی و همچنین پالس های الکترونیکی در بالاترین فرکانس های مدارهای مجتمع شبیه ساری کند.  ای دی اس برنامه شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول المان‌ها و قطعات مختلفی فشرده، خطوط انتقال ، Power Splitter ها ، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها،  می‌باشد که از آنها جهت ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم های فرکانس بالا استفاده می‌شود یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران دارند عدم تحلیل انواع مدارهای dc و ac می باشد و آموزش های کاملی هم برای استفاده از نرم افزار ADS وجود ندارد همواره تحلیل مدارهای دارای جریان های مختلف از دغدغه های کاربران می باشد ولی ADS با طراحی محیط گرافیکی بسیار جذاب کار را برای کاربران این حوزه آسوده کرده است مدارهای مایکروویو از جدیدترین نوع مدارات می باشد که نیازمند تحلیل رفتار آنها در یک محیط باز هستیم این امکان توسط هیچ برنامه دیگری به غیر از ADS امکان پذیر نیست چون این نرم افزار انواع حالت های خطی و غیر خطی یک مدار از نیز آنالیز و تحلیل میکند به جرات میتوان امروزه کمتر مداری در حوزه ماکرو با وجود این نرم افزار تخصصی رفتار غیر قابل پیش بینی دارد.

ما چه نوع پروژه های ADS را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه با ADS  

انجام پروژه طراحی مدار مجتمع با ADS  

انجام پروژه ADS الکترونیک 

انجام تمرینات درسی ADS 

انجام پروژه ADS مخابرات

 

انجام پروژه های ADS

 

فعالیت های مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه های AVR

انجام پروژه های پروتئوس

انجام پروژه های کدویژن

انجام پروژه های کیدنس

انجام پروژه های بسکام

انجام پروژه های hfss

انجام پروژه میکروکنترلر

انجام پروژه های آردوینو

انجام پروژه های hspice

انجام پروژه های ads

انجام پروژه آنتن

انجام پروژه های VLSI

انجام پروژه های cst

انجام پروژه کامسول 

انجام پروژه های سیلواکو

 

انجام پروژه ADS با قیمت مناسب 

به عنوان قدرتمند ترین محصول شرکت Keysight EEsof EDA ، یک نرم افزار تحلیل Microwave بوده که ابزار طراحی قدرتمندی را در اختیار مهندسان RF Microwave، طراحان DSP و طراحان سیگنال ترکیب شده قرار می‌دهد. این برنامه شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول مانند المان‌های فشرده، خطوط انتقال، Power Splitter ها، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها، منابع و غیره می‌باشد که از آنها برای ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم استفاده می‌شود. نتایج خروجی‌هایی مانند پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه زمان و توان ورودی خروجی مقایسه‌ای، در فرم‌های عددی و گرافیکی در این برنامه قابل دریافت است. همچنین به کمک این نرم‌افزار تکنیک‌های بهینه‌سازی مختلفی را برای رسیدن به عملکرد مورد نظر مدار می‌توان به‌کار برد. ADS طراحی و تأیید کامل مبتنی بر استانداردها را با کتابخانه های بی سیم و شبیه سازی مشترک سیستم مدار EM در یک پلتفرم یکپارچه برای وایمکس، LTE، پیوندهای داده چند گیگابیت بر ثانیه، رادار و برنامه‌های ماهواره‌ای ارائه می‌کند. ADS ترکیبی از شماتیک، چیدمان، مدار و سه فناوری 3D EM موج کامل برای آی سی، پکیج، لمینت PCB و اجزای 3D EM در یک پلتفرم یکپارچه است.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار ADS

در حال حاضر نرم افزار ads کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف پیدا کرده است که باعث محبوبیت آن بین کاربران شده است یکی از ویژگی های بسیار بالای این نرم افزار طراحی مدارات با فرکانس های بسیار بالا می باشد این مدارها به دلیل آنکه اعوجاج دارند و به فرم غیرخطی مشاهده میشوند عملا پیاده سازی آنها امکان پذیر نیست باید از نرم افزاری استفاده کرد که بتواند رفتار همه این تغییرات در کمترین زمان پیش بینی کرده و شبیه سازی نمود تمامی این قابلیت ها در نرم افزار ads موجود می باشد.

 

به متخصص پروژه ADS مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه ADS در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت ADS را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ADS توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ADS تئوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ADS توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه ADS به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه ADS خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه ADS به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه ADS با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه ADS به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه ADS را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه ADS به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های ADS و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه