انجام پروژه های ADS

انجام پروژه های ADS

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های ADS این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه ADS خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ADS خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار ADS شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه ADS در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

ADS چیست ؟

ADS مخفف (Advanced Design System) یک نرم افزار بسیار قدرتمند در حوزه مدارات فرکانس بالا یا ماکروویو میباشد که قابلیت پیاده سازی انواع مدارهای الکترونیکی با فرکانس های بالا را دارد این نرم افزار در حوزه های مختلف از جمله شبیه سازی شبکه های بی سیم ، ارتباطات از راه دور ، شبکه های فعال سیال ، طراحی منابع تغذیه و اینونتورهای خورشیدی کاربرد دارد، به طور کلی ای دی اس در طراحی قطعات دیجیتال پرسرعت کاربرد دارد این قطعات از تکنولوژی بالایی برای طراحی بهره میبرند که با نرم افزارهای دیگر قابلیت مدل سازی ندارد. همچنین ADS قدرت بسیار بالایی در طراحی مدارهای RF دارد با توجه به اینکه مدارات در حالت فرکانس بالا حالت اعوجاج دارند برای شبیه سازی آنها نیازمند نرم افزار قدرتمندی داریم که بتواند مدارهای الکترونیکی و همچنین پالس های الکترونیکی در بالاترین فرکانس های مدارهای مجتمع را شبیه ساری کند. ADS برنامه ای است که شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول المان‌ها و قطعات مختلفی فشرده، خطوط انتقال ، Power Splitter ها ، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها،  می‌باشد که از آنها جهت ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم های فرکانس بالا استفاده می‌شود.

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در طراحی قطعات الکترونیکی دارند عدم توانایی در تحلیل مدارهای dc و ac می باشد همواره تحلیل مدارهای دارای جریان های مختلف از دغدغه های متخصصان است اما ADS با طراحی محیط گرافیکی بسیار جذاب و حرفه ای کار را برای کاربران این حوزه آسوده کرده است مدارهای مایکروویو از جدیدترین نوع مدارات می باشد که نیازمند تحلیل رفتار آنها در یک محیط باز هستیم این امکان توسط هیچ برنامه دیگری به غیر از ADS امکان پذیر نیست چون این نرم افزار انواع حالت های خطی و غیر خطی یک مدار از نیز آنالیز و تحلیل میکند به جرات میتوان امروزه کمتر مداری در حوزه فرکانس های بالا با وجود این نرم افزار تخصصی رفتار غیر قابل پیش بینی دارد از ویژگی های جدید نرم افزار ADS افزایش قابلیت اطمینان در طرحهای مبدل برق است که در حال حاضر کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف دارد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های ADS را میتواند انجام میدهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ADS  

انجام پروژه طراحی مدار مجتمع با ADS  

انجام پروژه ADS الکترونیک 

انجام تمرینات درسی ADS 

انجام پروژه ADS مخابرات

 

انجام پروژه های ADS

مراحل شبیه سازی در ads

برای شبیه سازی در ADS (Advanced Design System) می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید:

۱- تعریف سیمولاسیون: در این مرحله بایستی نوع سیمولاسیون، نوع داده‌ها و سایر پارامترهای لازم برای شبیه سازی را تعریف کنید.

۲- ایجاد مدل: برای شبیه سازی بایستی یک مدل از مدار الکتریکی خود ایجاد کنید. این مدل می‌تواند شامل انواع مختلف مدارهای الکتریکی، مثل مقاومت، خازن، خازن ولتاژ متغیر  باشد.

۳- تعیین پارامترها: در این مرحله بایستی پارامترهای مدل را تعیین کنید. ممکن است برخی از این پارامترها مستقیماً از اطلاعات دستگاه الکترونیکی شما گرفته شود.

۴- شبیه سازی: در این مرحله بایستی شبیه سازی براساس مدل و پارامترهای تعیین شده در مراحل قبل انجام شود. شما می‌توانید زمان، فرکانس و سایر پارامترهای دیگر را برای شبیه سازی تعیین کنید.

۵- تحلیل نتایج: پس از انجام شبیه سازی، نتایج آن را برای تحلیل استفاده کنید. در این مرحله ممکن است از ابزارهای مختلفی مانند نمودارها، گزارش‌ها استفاده کنید.

۶- بهینه سازی: اگر نتایج شبیه سازی مطلوب نبود، می‌توانید پارامترهای مدل را با استفاده از یکی از الگوریتم‌های بهینه سازی تغییر دهید و شبیه سازی را مجددا انجام دهید.

۷- تایید نتایج: پس از بهینه سازی و اجرای شبیه سازی‌ها، می‌توانید نتایج این شبیه سازی‌ها را با نتایج تجربی یا نتایج دیگری مقایسه کنید. این کار برای اطمینان از درستی نتایج بسیار حائز اهمیت است.

 

ضرورت استفاده از ADS در آنالیز مدار 

یکی از مشکلات اصلی متخصصان برق تحلیل و آنالیز مدارهای فرکانس بالا می باشد مدارهای RF که در محدوده مدارهای فرکانس رادیویی می باشد از جمله این مدارهاست. این مدارها به دلیل ماهیت اعوجاج بالا رفتار خطی ندارند و در طول زمان مدام رفتار آنها در حال تغییر است به همین علت تحلیل این مدارها بسیار مشکل است نرم افزار قدرتمند ADS توانسته است نیاز بسیاری از کاربران ، طراحان DSP و طراحان سیگنال را برطرف سازد این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از کتابخانه های آماده شامل انواع المان های مدار ، قطعات مختلف مانند ترانزیستور ، دیود ، مقاومت ، انواع المان های فشرده برای ترسیم مدار است. َADS در نهایت خروجی هایی شامل پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه زمان و توان ورودی را در اختیار کاربر قرار میدهد یکی از ویژگی های بارز ADS قابلیت بهینه سازی مدارها برای عمکلرد هر چه بهتر آن می باشد.

 

قسمت های مختلف ADS 

این نرم افزار از دو قسمت شماتیک و Layout تشکیل شده است 

در قسمت شماتیک میتوان موارد زیر را انجام داد 

 1. انواع شبیه سازی AC ، DC  ، SP و HB
 2. شبیه سازی مدارهای ماکروویو
 3. طراحی و ساخت نمودار اسمیت 
 4. شبیه سازی مدارهای RF 
 5. شبیه سازی انواع مدارهای مخابراتی 

در قسمت Layout موارد زیر را میتوان انجام داد 

 1. طراحی مدارهای چندلایه 
 2. طراحی انواع آنتن ها 
 3. طراحی انواع فیلتر
 4. امکان طراحی پیشرفته مدارها 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه میکروکنترلر

انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه آلتیوم

انجام پروژه hspice

انجام پروژه کیدنس

 

نحوه شبیه سازی مدار در ADS :

1- تحلیل DC :  در این مرحله برای یافتن نقطه بایاس مدار از این تحلیل استفاده میشود 

2- تحلیل گذرا: در این مرحله تجزیه و تحلیل حالت های گذرا و وابستگی عناصری که با زمان تغییر میکند بررسی میشود 

3- تحلیل AC : در این مرحله تحلیل عناصر غیر خطی مانند دیود ، ترانزیستور ، خازن و در حالت کلی تجزیه و تحلیل سیگنال ها کوچک انجام میشود

4- تحلیل S :  در این مرحله تجزیه و تحلیل عناصری که به شدت به فرکانس وابسته هستند و رفتار آنها با تغییر فرکانس عوض میشود مورد بررسی قرار میگیرد.

 

اهمیت نرم افزار ADS در چیست ؟

امروزه نرم افزارهای مختلفی در حوزه طراحی الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد که ADS از بهترین آنهااست این نرم افزار ابزار طراحی بسیار قدرتمند و محیط طراحی یکپارچه‌ای برای طراحی مدارات RF برای متخصصان ماکروویو ایجاد می نماید اهمیت نرم افزار ADS در مخابرات بی سیم ، ارتباطات راه دور و شبکه های بی سیم می باشد این نرم افزار همچنین قابلیت ساخت مدار شماتیک را همزمان با طراحی مدار ممکن می سازد یکی از کاربردی ترین ویژگی های ADS در نسخه های جدید طراحی مدارهای دیجیتال است امروزه با توجه به افزایش سرعت فرکانس اهمیت طراحی بردهای چاپی با سرعت بالا افزایش پیدا کرده است ADS با داشتن رابط کاربری جذاب و همچنین استفاده از ابزارهای متنوع می تواند هر نوع مدار فرکانس بالا را شبیه سازی نماید.

 

ویژگی های نرم افزار ADS 

 1. قابلیت شبیه سازی انواع مدارهای ماکروویو 
 2. قابلیت مدل سازی انواع تقویت کننده های قدرت 
 3. توانایی تجزیه و تحلیل انواع جریان های AC و DC
 4. توانایی تجزیه و تحلیل حالت گذرا
 5.  قابلیت شبیه سازی انواع فیلترهای آنالوگ و دیجیتال

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ADS توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ADS براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه ADS توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ADS با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های ADS با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ADS به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی ADS دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ADS چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ADS خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ADS وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ADS منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ADS

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ADS در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ADS به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در شبیه سازی با ADS تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ADS انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ADS موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ADS

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ADS به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ADS من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ADS در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه ADS با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه ADS با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه ADS در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه