انجام پروژه های PSpice

انجام پروژه های PSpice

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های PSpice این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه PSpice خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه پی اسپایس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار PSpice خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه PSpice در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

PSpice چیست؟

پی اسپایس یا PSpice از نرم افزارهای کاربردی در حوزه شبیه سازی مدارات الکتریکی و الکترونیکی می باشد، انجام پروژه های پی اسپایس عموما نیاز به مهارت کافی در شناخت قطعات و روابط مدار دارد. PSpice با داشتن محیط بسیار قدرتمند و ساده توانایی تحلیل هر نوع مداری را دارد قدرت اصلی پی اسپایس در تحلیل رفتاری مدارات الکتریکی است از آنجایی که ساخت مدار در محیط واقعی امری زمان بر و پرهزینه می باشد نیاز است از قبل این مدارات در یک محیط نرم افزاری شبیه سازی شوند تا مشکلات و نقط ضعف آنها بدست آمده و دقت در شبیه سازی بالا رود، از پی اسپایس در شبیه سازی و تحلیل انواع مدارهای فرکانس میانی استفاده میشود و مدارهای فرکانس بالا را باید با نرم افزار دیگری مدل سازی کرد از این جهت استفاده از پی اسپایس دارای اهمیت می باشد که برای کابران تازه وارد و عادی که هنوز درک درستی از دنیای طراحی مدار ندارند بسیار مناسب می باشد.

محیط استفاده از این نرم افزار بسیار آسان می باشد و به راحتی میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید، رسم انواع مدارهای اکترونیکی یکی از نیازهای اصلی متخصصان در حوزه برق می باشد PSpice با داشتن ابزارهای مختلف و گوناگون این نیاز کاربران را هم مرتفع کرده است با استفاده از این نرم افزار تخصصی میتوان هر نوع مدار با جریان مستقیم را به صورت کامل شبیه سازی کرد بدست آودن انواع جریان ها ، ولتاژه ها و همچنین مقدار مقاومت ها توسط پی اسپایس انجام میشود.

 

اورکد چیست ؟

 اورکد یا Orcad یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای طراحی شماتیک مدار ، طراحی مدارهای الکترونیکی ، و شبیه سازی مدارها می باشد که عمده استفاده آن در انجام پروژه های اورکد و شبیه سازی مدارهای آنالوگ می باشد این نرم افزار دارای دو بخش آنالیز نقطه کار برای تحلیل نقاط DC و آنالیز جاروب برای تغییر مقادیر منابع ولتاژ می باشد این نرم افزار دارای ابزارهای متنوعی است که میتواند از ساده ترین تا پیچیده ترین مدارها را شبیه سازی نمایید همچنین اورکد دارای دیتابیسی از داده های طراحی OrCad Capture است که به پر کاربردترین داده ها در حوزه طراحی مدارهای الکترونیک تبدیل شده است 

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های pspise را میتواند انجام دهد؟

شبیه سازی با PSpice

انجام تمرین های PSpice

انجام پروژه طراحی آپ امپ opamp با pspise

انجام پروژه PSpice الکترونیک

ضرورت استفاده از PSpice در شبیه سازی مدار

امروزه طراحی و شبیه سازی مدارهای الکتریکی به یکی نیازهای اصلی برای متخصصان برق تبدیل شده است تحلیل مدار اطلاعات بسیار ارزشمندی در اختیار ما قرار میدهد، بدست آوردن مقادیر مختلف مدار مانند مقاومت ، خازن ، مقدار سلف ، جریان و ولتاژ گرفته تا تحلیل رفتار مدار نیاز به استفاده از نرم افزار تخصصی در این زمینه دارد که PSpice از بهترین آنهاست یکی از ویژگی های این نرم افزار سادگی استفاده از آن است که باعث شده است روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده شده است با استفاده از PSpice میتوان تمامی تحلیل های لازم از یک مدار الکتریکی را بدست آورد این نرم افزار مورد استفاده  بسیاری از دانشجویان و متخصصان در دانشگاه ها و مراکز صنعتی می باشد.

انجام پروژه های اچ اسپایس عموما نیاز به مهارت بالا و تخصص کافی دارد ما تمامی نیازهای شما در این زمینه را به صورت کامل درک کرده ایم و میتوانیم تمامی پروژه های شما در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم ،موسسه متلب پروژه تیم تخصصی از بهترین مجریان کشور در این حوزه را در کنار هم جمع آوری کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشید.

مراحل شبیه سازی در نرم افزار PSpice

1- وارد شدن به محیط شماتیک : در  مرحه اول باید مدار را در محیط Capture ترسیم نماییم

2- انتخاب قطعات مدار : در گام دوم باید نحوه چیدمان و سیم کشی قطعات را مشخص نماییم

3- تحلیل مدار : در مرحله سوم انواع تحلیل های DC Sweep و  AC Sweep انجام میشود

4- تحلیل نویز در AC Sweep  : در مرحله چهارم انواع نویزها در مدار مورد بررسی قرار میگیرد

5- طراحی و ساخت مدل ها : در گام پنچم انواع طراحی و مدل سازی قطعات با روش مشخص کردن پارامترها و تهیه اتوماتیک سمبل انجام میشود 

6- مدل سازی آنالوگ : در مرحله ششم مدل سازی قطعات آنالوگ انجام میشود

7- مدل سازی قطعات دیجیتال : در مرحله هفتم تمامی المان های دیجیتال در این قسمت مورد تحلیل قرار میگیرد

8- مشاهده خروجی : در گام آخر باید مدار شبیه سازی را اجرا کرده و نتایج را مشاهده نمایید.

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه AVR

سفارش پروژه کدویژن

 

اهمیت نرم افزار PSpice در چیست؟

نرم افزار PSpice از قدیمی ترین نرم افزارهای الکترونیک جهت تحلیل مدار می باشد یکی از اصلی کاربردهای این نرم افزار استفاده آسان هر کاربر یا دانشجو از آن می باشد این نرم افزار از روش تحلیل گره برای تحلیل محاسبات و بدست آوردن مقادیر مشخصه در مدار استفاده میکند و میتواند ولتاژ و جریان یک مدار را به سادگی بدست آورد یکی از ویژگی های بسیار بارز این برنامه تحلیل فرکانس و بدست آوردن نویز در یک مدار می باشد از دیگر کاربردهای پی اسپایس میتوان در بدست آوردن جاروب کردن مقادیر dc یک مدار و بدست آوردن مشخصات کلکتور و امیتر استفاده کرد که در سایر برنامه ها به این سادگی نمیتوان این مقادیر را بدست آورد. پی اسپایس یک شبیه‌ساز مدارهای الکترونیکی آنالوگ و مد ترکیبی می‌باشد که جهت بازبینی طراحی مدارهای الکترونیکی و پیش‌بینی رفتار آن‌ها طراحی شده است. متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان PSpice را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

ویژگی های PSpice

 1. قابلیت تحلیل DC انواع مدارهای الکتریکی
 2. قابلیت تحلیل AC انواع مدارهای الکتریکی
 3. توانایی تحلیل پاسخ گذرا
 4. قابلیت مشاهده شکل موج های مختلف جریان ، ولتاژ
 5. توانایی تحلیل پارامتری المان های مختلف در مدار

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه PSpice توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه PSpice براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه PSpice توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه PSpice با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه PSpice با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه PSpice به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی PSpice دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه PSpice چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه پی اسپایس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه PSpice وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه PSpice منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری PSpice

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه پی اسپایس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های PSpice به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه دانشجویی pspise تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های PSpice انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه PSpice موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده PSpice

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه PSpice به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه PSpice چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه پی اسپایس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه PSpice با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه PSpice با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه PSpice در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه