انجام اصلاح پایان نامه

انجام اصلاح پایان نامه ، ارائه خدمات انجام ویراستاری پایان نامه ، انجام اصلاحات نگارشی پایان نامه ، انجام تغییرات و ویرایش پایان نامه توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش اصلاح پایان نامه میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های اصلاح پایان نامه خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه پایان نامه را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه اصلاح پایان نامه در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

اصلاح پایان نامه چیست ؟

اصلاح پایان نامه یا Editing the thesis که به ان ویراستاری پایان نامه هم گفته میشود یکی از مهم ترین مراحل نگارش تز ارشد قبل از  ارائه نهایی آن می باشد. که کاربرد اصلی آن برطرف کردن اصلاحات نگارشی و ساختاری پایان نامه می باشد. انجام اصلاح پایان نامه نقش مهمی در اصلاح و تصحیح مطالب، اطلاعات و نتایج پایان نامه دارد. اصلاح ویراستاری پایان نامه همچنین توانایی بهبود کیفیت و قابلیت فهم آن برای خوانندگان دارد. هدف از ویرایش پایان نامه بهبود کیفیت مطالب موجود در آن است. اصلاح پایان نامه دارای قابلیت های فراوانی از جمله  تغییرات در ساختار، گرامر، املاء و نوشتاری، جمله‌بندی، اصطلاحات و عبارات می باشد.

اصلاحات نگارشی پایان نامه شامل تصحیح املای کلمات، استفاده از نشانه‌های نگارشی درست، بهبود ساختار جملات و پاراگراف‌ها، استفاده از واژگان مناسب و صحیح، بهبود قالب و فرمت نوشتاری و اصلاح خطاهای گرامری است. این اصلاحات به منظور بهبود کیفیت و روانی نوشتار پایان نامه انجام می‌شود. ویراستاری پایان نامه به طور معمول توسط افراد متخصص و کاربرد می بایست انجام شود. ویرایش پایان نامه به مراحلی از تصحیح و بهبود نگارش، املا، نحو، ساختار جملات، استفاده از واژگان مناسب نیز گفته میشود. ویراستاری مقاله به طور معمول مطابق با استاندارهای دانشگاه های مربوطه انجام میشود. به طور معمول هر دانشگاهی یک استاندارد تهیه و نگارش پایان نامه دارد که دانشجو موظف است مطابق با همان استاندارد ویرایش های متنی و نگارشی خود را انجام دهد. بسیاری از اصلاحات پایان نامه مربوطه نحوه فاصله خطوط از همدیگر همچنین نحوه قرار دادن تصاویر در داخل صفحات می باشد

 

اصلاحات نگارشی پایان نامه چیست ؟

بسیاری از مقالات و همچنین پایان نامه هایی که در دوره ارشد نگارش میشود نیاز به اصلاحات دارد. اصلاحات نگارشی مقاله نقش اساسی در چاپ مقاله و همچنین پذیرش برای پایان نامه ارشد دارد. هدف نهایی از این اصلاحات بالا بردن کیفیت متن تهیه شده برای خواننده می باشد.  اصلاحات نگارشی مقاله و پایان نامه شامل تصحیح اشکالات نگارشی، املایی، نحوی، نگارشی، نشانه‌گذاری، ویرایش و بهبود جملات و پاراگراف‌ها، به کارگیری واژگان مناسب و صحیح، اصلاح ساختار جملات، تنظیم فضای بین خطوط است. هدف این اصلاحات، بهبود کیفیت مقاله یا پایان نامه و افزایش قابلیت فهم آن برای خواننده است.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اصلاح پایان نامه را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی اصلاح پایان نامه

انجام پروژه درسی با اصلاح پایان نامه

انجام پروژه کلاسی اصلاح پایان نامه

انجام تمرین ویرایش پایان نامه

 

انجام پروژه ویرایش پایان نامه

 

مراحل اصلاح پایان نامه

1- مرور کلی متن پایان نامه : در مرحله اول  نویسنده پایان نامه باید متن خود را به صورت کلی مرور کند و به دنبال مشکلات احتمالی در نگارش، ساختار جملات، املا و نحو باشد.

2- تصحیح املا پایان نامه: در گام دوم ، نویسنده باید به دنبال اشتباهات املا در متن خود باشد و آن‌ها را تصحیح کند.

3- تصحیح نحو پایان نامه : در گام سوم ، نویسنده باید به دنبال اشتباهات نحوی در متن خود باشد و آن‌ها را تصحیح کند.

4- تصحیح ساختار جملات پایان نامه : در گام چهارم ، نویسنده باید به دنبال ساختار جملات پیچیده و نامفهوم در متن خود باشد و آن‌ها را به سادگی و روانی تغییر دهد.

5- استفاده از واژگان مناسب پایان نامه : در گام پنجم ، نویسنده باید به دنبال استفاده از واژگان مناسب و صحیح در متن خود باشد و در صورت لزوم، آن‌ها را تغییر دهد.

6-  تنظیم فضای بین خطوط پایان نامه : در مرحله ششم ، نویسنده باید به دنبال تنظیم فضای بین خطوط در متن خود باشد و آن را به صورت مناسب و قابل قبول تنظیم کند.

7-  بررسی نهایی متن پایان نامه: در گام آخر نویسنده باید به دنبال هر گونه اشتباه یا خطایی در متن خود باشد و آن‌ها را تصحیح کرده و بررسی نهایی را انجام دهد.

 

ضرورت اصلاحات نگارشی پایان نامه در چیست ؟

بسیاری از متونی که در قالب مقاله یا پایان نامه تهیه میشود برای جمع آوری و نیاز به نگارش و اصلاحات دارد. هدف از این اصلاحات بالا بردن کیفیت متن نوشته شده برای خواننده میشود. یکی از دلایل اهمیت ویرایش و اصلاحات بازنگری کلی متن و دریافت تاییده لازم برای چاپ می باشد. بسیاری از داوران در صورتی که اصلاحات نگارشی در مقاله یا پایان نامه باشد چاپ نخواهد نشد به همین دیل وایراستاری کلی پایان نامه و مقاله دارای اهمیت فراوانی می باشد.

 

 

اهمیت ویراستاری پایان نامه در چیست ؟

ویراستاری پایان نامه به دلیل قرارگیری پایان نامه در مرکز آرشیوهای دانشگاه و استفاده بعدا دانشجویان از موضوع انجام شده در پایان نامه بسیار دارای اهمیت می باشد. نگارش پایان نامه در چارچوب استاندارد و مطابق با خواسته های دانشگاه انجام میشود و می بایست حتما توسط افراد خبره و حرفه ای انجام شود. باید دقت داشت در صورتی که پایان نامه اصلاحات نگارشی داشته باشد مورد تایید قرار نخواهد گرفت. 

 

کاربردهای ویریش پایان نامه

1- اصلاح خطاها: اگر در پایان‌نامه شما خطاهایی وجود دارد، اصلاح آنها می‌تواند کیفیت کلی پایان‌نامه را بهبود بخشد.

 

2- بهبود ساختار: یکی از مهم ترین کاربردهای اصلاح پایان نامه بهبود ساختار موجود در آن می باشد که ممکن است نیاز باشد تا ساختار پایان‌نامه را بهبود داده تا مطالب بهتر و قابل فهم‌تری ارائه شود.

 

3- اضافه کردن مطالب جدید: اضافه کردن مطالب جدید و کاربردی از دیگر کاربردهای مهم اصلاح پایان نامه می باشد در صورتی که به مطالب جدیدی رسیدید یا پژوهش‌های جدیدی انجام دادید، ممکن است نیاز باشد تا پایان‌نامه خود را اصلاح کرده و این مطالب را اضافه کنید.

 

4- بهبود روش‌شناسی: گاهی نیاز است روش موجود در پایان نامه خود را عوض کنید اگر متوجه شدید که روش‌شناسی استفاده شده در پایان‌نامه نیاز به بهبود دارد، می‌توان آن را اصلاح کرد.

 

5- تصحیح فرمت و استایل نگارش: از دیگر قابلیت های ویرایش پایان نامه بهبود فرمت های موجود در متن پایان نامه است. اصلاح فرمت و استایل نگارش به کیفیت نهایی پایان‌نامه شما کمک خواهد کرد.

 

 

مراحل انجام پروژه اصلاح پایان نامه

  1. ارسال پروژه اصلاح پایان نامه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اصلاح پایان نامه توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اصلاح پایان نامه براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اصلاح پایان نامه توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه دهد

انجام اصلاح و ویرایش مقاله

انجام نقد مقاله

انجام پروژه با نرم افزار لاتکس

سفارش پاور بی آی

انجام پروژه پرزی

انجام پروژه تهیه CDR

انجام استخراج مقاله از پایان نامه

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه پاورپوینت

انجام پروژه فرمت بندی مقاله

سفارش ترجمه

سفارش سایتیشن مقاله

انجام پروژه VBA

انجام پروژه تایپ صدا

انجام پروژه تایپ دستنویس

سفارش تحقیق

سفارش سمینار کارشناسی ارشد 

 

سفارش ویرایش پایان نامه با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام اصلاح پایان نامه با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در ویرایش پایان نامه به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه اصلاح پایان نامه دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل ویرایش پایان نامه چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع اصلاح پایان نامه خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن ویرایش پایان نامه وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام اصلاح پایان نامه منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ویرایش پایان نامه

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری اصلاح پایان نامه در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در ویرایش پایان نامه به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در اصلاح پایان نامه تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از ویرایش پایان نامه انجام شده :

زمان پشتیبانی از اصلاح پایان نامه موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ویرایش پایان نامه

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در ویرایش پایان نامه به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام اصلاح پایان نامه من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت اصلاح پایان نامه در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه