سفارش نوشتن پروپوزال

سفارش نوشتن پروپوزال ، سفارش نگارش پروپوزال ، انجام پروپوزال فوری ، انجام پروژه پروپوزال در تمامی رشته ها توسط کارشناسان متلب پروژه با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش میتوانید با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهدیم کاربران در  نگارش پروپوزال خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای پروژه خود هستند متلب پروژه با داشتن اساتید برتر در این حوزه آمادگی دارند تمامی سفارشات نوشتن پروپوزال شما را برعهده گرفته و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت پروژه شما را تحویل بدهند.

سفارش انجام نوشتن پروپوزال در متلب پروژه به صورت رقابتی انجام میشود و از بین چندین پیشنهاد توسط مجریان کمترین قیمت خدمت شما اعلام میشود.

هزینه نوشتن پروپوزال در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمی شود اعلام قیمت مناسب در تهیه پروپوزال از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به انجام نوشتن پروپوزال دانشجویی دارید و زمان کافی برای نوشتن خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه تحقیق شما آماده خواهیم کرد.

پروپوزال چیست ؟

پروپوزال تحقیقاتی سندی است که یک پروژه تحقیقاتی خاص را پیشنهاد می‌کند، معمولاً در دانشگاه یا علوم، با هدف دریافت بودجه از یک موسسه. یک پروپوزال تحقیق معمولی به طیف وسیعی از نکات می پردازد:

یک سوال پژوهشی که تحقیق پیشنهادی به دنبال پاسخ به آن است

داده ها و روش هایی که برای پاسخ به سوالات استفاده می شود

هزینه های زمانی و مالی برای تحقیق

تحقیقات قبلی در این زمینه

مزایای بالقوه برای موسسه حامی

پروپوزال های تحقیقاتی معمولاً زمانی مورد نیاز است که فرد قصد دارد یک پایان نامه، پایان نامه یا مقاله تحقیقاتی بنویسد. قالب مشابه یک مقاله تحقیقاتی است که دارای مقدمه، مرور ادبیات، بخش روش ها و نتیجه گیری است.

پروپوزال تحقیق خلاصه ای مختصر و منسجم از تحقیق پیشنهادی شماست. مسائل یا سوالات اصلی را که قصد دارید به آنها بپردازید را مشخص می کند. با اشاره به وضعیت فعلی دانش و هر بحث اخیر در مورد موضوع، حوزه کلی مطالعه ای را که تحقیق شما در آن قرار می گیرد، مشخص می کند. همچنین اصالت تحقیق پیشنهادی شما را نشان می دهد.

پروپوزال مهمترین سندی است که به عنوان بخشی از فرآیند درخواست ارسال می کنید. این به شما این فرصت را می دهد تا نشان دهید که استعداد برای تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد را دارید، به عنوان مثال، با نشان دادن این که توانایی برقراری ارتباط ایده های پیچیده را به وضوح، مختصر و انتقادی دارید. پروپوزال همچنین به ما کمک می کند تا علایق تحقیقاتی شما را با یک سرپرست مناسب مطابقت دهیم.

هدف اصلی یک پروپوزال تحقیق متقاعد کردن خواننده در مورد ارزش پروژه شما است. شما باید ثابت کنید که برای کار خود برنامه دارید و پروژه شما موفق خواهد بود. خواننده شما باید مطمئن باشد که این نوشته بی فایده دیگری نیست، بلکه یک کار پژوهشی عمیق است که برای علم بسیار مهم خواهد بود.

پیشنهاد تحقیق شما معمولاً باید شامل اطلاعات زیر باشد:

  1. عنوان

این فقط یک عنوان آزمایشی برای تحقیق مورد نظر شماست. اگر برای پذیرش پذیرفته شوید، می توانید عنوان خود را در طول دوره تحقیقاتی خود اصلاح کنید.

نمونه هایی از عناوین پایان نامه برخی از دانشجویان تحقیقاتی فعلی و اخیر ما را می توان در صفحه پروژه های جاری ما مشاهده کرد.

  1. چکیده

پیشنهاد باید شامل بیانیه ای مختصر از تحقیق مورد نظر شما باشد که بیش از 100 کلمه نباشد. این ممکن است چند جمله باشد که مشکلی را که می‌خواهید بررسی کنید یا سؤال اصلی که می‌خواهید به آن بپردازید را مشخص می‌کند.

  1. زمینه تحقیق

شما باید زمینه وسیعی را که بر اساس آن تحقیق خود را انجام خواهید داد، توضیح دهید. شما باید یک نمای کلی از حوزه کلی مطالعه ای که تحقیق پیشنهادی شما در آن قرار می گیرد، شامل وضعیت فعلی دانش و بحث های اخیر در مورد این موضوع باشد. این به شما این امکان را می دهد که آشنایی با زمینه مربوطه و همچنین توانایی برقراری ارتباط واضح و مختصر را نشان دهید.

  1. سوالات تحقیق

پروپوزال باید اهداف اصلی و سوالاتی را که تحقیقات شما را هدایت می کند، تعیین کند. قبل از نوشتن پروپوزال خود، باید زمانی را برای تأمل در مورد سؤالات کلیدی که به دنبال پاسخ دادن به آنها هستید اختصاص دهید. بسیاری از پروپوزال‌های تحقیقاتی بسیار گسترده هستند، بنابراین تأمل در سؤالات پژوهشی کلیدی شما راه خوبی برای اطمینان از اینکه پروژه شما به اندازه کافی محدود و امکان‌پذیر است (یعنی پروژه‌ای که احتمالاً با دوره عادی برای مدرک MJur، MPhil یا PhD تکمیل می‌شود، است. ).

ممکن است برای شما مفید باشد که یک یا دو سؤال اصلی را اولویت بندی کنید، که سپس می توانید تعدادی سؤال تحقیق ثانویه را از آنها استخراج کنید. پروپوزال همچنین باید رویکرد مورد نظر شما را برای پاسخ به سؤالات توضیح دهد: آیا رویکرد شما تجربی، اعتقادی یا نظری و غیره خواهد بود؟

  1. روش تحقیق

پروپوزال باید روش های تحقیق شما را مشخص کند و توضیح دهد که چگونه می خواهید تحقیق خود را انجام دهید. روش های شما ممکن است شامل بازدید از کتابخانه ها یا آرشیوهای خاص، کار میدانی یا مصاحبه باشد.

بیشتر تحقیقات کتابخانه ای است. اگر تحقیق پیشنهادی شما مبتنی بر کتابخانه است، باید توضیح دهید که منابع کلیدی شما (به عنوان مثال گزارش های حقوقی، مقالات مجلات) در کجا قرار دارند (در کتابخانه دانشکده حقوق، Westlaw و غیره). اگر قصد دارید کار میدانی انجام دهید یا داده‌های تجربی را جمع‌آوری کنید، باید جزئیاتی را در این مورد ارائه کنید (به عنوان مثال، اگر برای مصاحبه برنامه‌ریزی می‌کنید، با چه کسی مصاحبه می‌کنید؟ با چند مصاحبه انجام می‌دهید؟ آیا مشکلی در دسترسی وجود دارد؟). این بخش همچنین باید توضیح دهد که چگونه می‌خواهید یافته‌های تحقیق خود را تجزیه و تحلیل کنید.

  1. اهمیت تحقیق

پیشنهاد باید اصالت تحقیق مورد نظر شما را نشان دهد. بنابراین باید توضیح دهید که چرا تحقیق شما مهم است (به عنوان مثال، با توضیح اینکه چگونه تحقیقات شما بر روی وضعیت فعلی دانش در این زمینه ایجاد می‌شود و به آن می‌افزاید یا با ذکر دلایلی برای به موقع بودن تحقیق در مورد موضوع پیشنهادی خود).

  1. کتابشناسی

پیشنهاد باید شامل یک کتابشناسی کوتاه باشد که مرتبط ترین آثار را برای موضوع شما مشخص کند.

اهمیت انجام پروپوزال در چیست ؟

اگر به پایان دوره تحصیلی خود نزدیک می شوید و در حال شروع نوشتن یک تز نهایی هستید ، یا قصد دارید برای یک برنامه دکترا درخواست دهید، به احتمال زیاد نیاز به ایجاد یک پیشنهاد تحقیقاتی (پروپوزال) قانع کننده دارید . احتمالاً مطمئن نیستید که پروپوزال تحقیق دقیقاً در مورد چیست. 

پروپوزال تحقیقاتی صرفاً یک سند ساختاریافته و رسمی است که توضیح می‌دهد درباره چه چیزی  قصد تحقیق دارید (یعنی موضوع تحقیقتان)، چرا ارزش تحقیق دارد (یعنی توجیه شما)، و  چگونه  برای بررسی ان برنامه‌ریزی میکنید (یعنی رویکرد عملی خود). 

هدف از پروپوزال تحقیق (به اصطلاح کار پروپوزال این است) متقاعد کردن  سرپرست تحقیق، کمیته یا دانشگاه شما است که تحقیق شما  مناسب (برای اخذ مدرک) و  قابل مدیریت است (با توجه به محدودیت‌های زمانی و منابعی که با آن مواجه خواهید شد. ). 

مهمترین کلمه در اینجا ” متقاعد کردن ” است – به عبارت دیگر، پیشنهاد تحقیق شما باید  ایده تحقیق شما را به هر کسی که می خواهد آن را تایید کند بفروشد . اگر آنها را متقاعد نکرد (در مورد مناسب بودن آن)، باید آن را بازبینی کرده و دوباره ارسال کنید. که نیازمند صرف وقت و دقت بسیار زیادی است که یا شروع تحقیقات شما را به تاخیر می اندازد یا ممکن است شما به زمان تحویل خود نرسید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یک پایان نامه یا پروپوزال پایان نامه خوب باید “چه چیزی”، “چرا” و “چگونه” تحقیق را پوشش دهد. بیایید هر یک از این موارد را با کمی جزئیات بیشتر بررسی کنیم:

چه

پیشنهاد شما باید به وضوح موضوع تحقیق شما را بیان کند. باید مشخص و بدون ابهام باشد. موضوع تحقیق شما باید دقیقاً روشن کند که قصد دارید در چه زمینه ای تحقیق کنید. در اینجا یک مثال داریم:

موضوع: بررسی عواملی که بر احتمال مصرف کننده زن نسل Y برای تبلیغ یک برند آرایشی خاص برای همسالان خود تأثیر می گذارد: کشور هدف انگلستان

همانطور که می بینید، این موضوع بسیار واضح است. و در یک خط میتوانیم ان را ببینیم:

آنچه در حال بررسی است – عواملی که افراد را وادار به تبلیغ برند آرایش می کنند

چه کسانی را شامل می شود – مصرف کنندگان زن Gen-Y

در چه جامعه ای – انگلستان

بنابراین، مطمئن شوید که پروپوزال تحقیق شما توضیح مفصلی از موضوع تحقیق شما ارائه می دهد. ناگفته نماند، تا زمانی که موضوع شفافی را در ذهن ندارید، نوشتن پروپوزال خود را شروع نکنید، در غیر این صورت چند هزار کلمه را از بین خواهید برد.

چرا

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم، صرف پیشنهاد یک موضوع تحقیق به اندازه کافی خوب نیست – باید دلیل اصلی موضوع خود را توجیه کنید . به عبارت دیگر، چه چیزی آن را  منحصر به فرد می کند ؟ چه شکافی را در  پر می کند؟ اگر صرفاً بازخوانی تحقیقات موجود باشد، احتمالاً تأیید نخواهد شد باید تازه باشد.(ایده نویی باشد)

اما  اصالت به تنهایی کافی نیست. باید دلیل  اهمیت موضوع پیشنهادی خود را نیز توجیه کنید . به عبارت دیگر، تحقیقتان چه ارزشی برای جهان خواهد داشت ؟ 

به عنوان مثال، بیایید به موضوع تحقیق نمونه ای که قبلاً اشاره کردیم (عوامل مؤثر بر حمایت از برند) نگاه کنیم. در این صورت، اگر تحقیق بتواند عوامل مرتبط را کشف کند، این یافته ها برای بازاریابان صنعت آرایشی بسیار مفید خواهد بود و بنابراین دارای ارزش تجاری خواهد بود. این یک توجیه روشن برای تحقیق است.

بنابراین، زمانی که پروپوزال تحقیقاتی خود را تهیه می کنید، به یاد داشته باشید که منحصر به فرد بودن یک موضوع کافی نیست.  باید مفید و ارزش آفرین باشد – و شما باید این ارزش را در پیشنهاد خود منتقل کنید. اگر در تلاش برای یافتن موضوع تحقیقی هستید که تحول ایجاد کند و مورد تایید و توجه باشد.

 چگونه

داشتن یک موضوع عالی که اصلی و مهم باشد ، خوب است، اما نمی‌توانید کسی را متقاعد کنید که آن را بدون بحث در مورد جنبه‌های عملی تأیید کند – به عبارت دیگر:

چگونه تحقیقات خود را انجام خواهید داد؟

آیا طرح تحقیق شما برای موضوع شما مناسب است؟

آیا برنامه شما با توجه به محدودیت های شما (زمان، پول، تخصص) قابل مدیریت است؟

در حالی که به طور کلی انتظار نمی رود که در مرحله پیشنهاد، یک استراتژی تحقیقاتی کامل داشته باشید، باید دید سطح بالایی از روش تحقیق خود و برخی تصمیمات کلیدی طراحی ارائه دهید. در اینجا چند سوال مهم وجود دارد که باید در پروپوزال خود به آنها بپردازید:

آیا رویکرد کیفی یا کمی اتخاذ خواهید کرد ؟

آیا طرح شما  مقطعی خواهد بود  یا  طولی ؟

چگونه داده های خود را جمع آوری خواهید کرد ( مصاحبه ، نظرسنجی ، و غیره)؟

چگونه داده های خود را تجزیه و تحلیل خواهید کرد (به عنوان مثال تجزیه و تحلیل آماری، تجزیه و  تحلیل داده های کیفی ، و غیره)؟

ما چه نوع پروژه های پروپوزال را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته برق 

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته مکانیک

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته صنایع

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته عمران

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته کامپیوتر

انجام پروژه رشته پروپوزال رشته علوم انسانی

سایر فعالیت های مشابه متلب پروژه

سفارش ویرایش متن

سفارش نوشتن رمان

سفارش داستان نویسی

سفارش نوشتن رزومه

سفارش گزارش 

سفارش سابمیت مقاله

انجام تحقیق 

انجام خلاصه کتاب

انجام سمینار کارشناسی ارشد 

 

مراحل نگارش پروپوزال

بنابراین، قبل از شروع به نوشتن پروپوزال، مطمئن شوید که به جنبه های عملی تحقیق خود فکر کرده اید و حداقل یک درک اساسی از روش های تحقیق دارید.

پروپوزال در مفهوم فنی سندی است که سعی می کند خواننده را به اجرای طرح پیشنهادی یا تایید پروژه پیشنهادی ترغیب کند. اکثر کسب و کارها برای اطمینان از ادامه موفقیت آمیز کسب و کار خود و گرفتن قراردادهای جدید، به نوشتن پروپوزال مؤثر اعتماد می کنند. نویسنده سعی می‌کند خواننده را متقاعد کند که طرح یا پروژه پیشنهادی ارزش انجام دادن را دارد (ارزش زمان، انرژی و هزینه‌های لازم برای اجرا یا بررسی کامل)، که نویسنده بهترین کاندید برای اجرای ایده است،

اهمیت دیگر نوشتن پروپوزال این است که کیفیت و اهمیت پروژه شما و همچنین توانایی شما در انجام تحقیقات پیشنهادی را نشان خواهد داد. این پیشنهاد همچنین به شما این فرصت را می دهد که در مورد پروژه تحقیقاتی خود فکر کنید، تمرکز کنید و هر گونه چالشی که ممکن است پیش بیاید را پیش بینی کنید.

در حقیقت کارایی پروپوزال این است که با اشاره به وضعیت فعلی دانش و هر بحث اخیر در مورد موضوع، حوزه کلی مطالعه ای را که تحقیق شما در آن قرار می گیرد، مشخص می کند. همچنین اصالت تحقیق پیشنهادی شما را نشان می دهد. پروپوزال مهمترین سندی است که به عنوان بخشی از فرآیند درخواست، ان را اماده و  ارسال می کنید.

 

انجام برنامه مناسب در نوشتن پروپوزال

برنامه ریزی بهتر پروژه

اغلب اوقات، ما نیاز مبرمی را در جامعه خود می بینیم و می خواهیم فورا آن را حل کنیم. با این حال، مشکلات اجتماعی اغلب پیچیده هستند، و پروژه‌های با برنامه‌ریزی ضعیف می‌توانند بیش از آنکه فایده داشته باشند، ضرر داشته باشند. کنار هم قرار دادن یک پروپوزال شما را مجبور می کند که از منظر یک خارجی فکر کنید و پروژه را به طور کلی توضیح دهید. فرآیند نوشتن پروپوزال ممکن است کند باشد، اما اطمینان حاصل میکنید که هر مرحله از پروژه برنامه‌ریزی شده است، هر متغیر بالقوه برای آن برنامه‌ریزی شده است. این امر کیفیت پروژه ها را به شدت بهبود می بخشد.

ایجاد اجماع

نوشتن یک پروپوزال تضمین می کند که تمام جزئیات پروژه به وضوح در یک مکان نوشته شده است و بحث با تیم خود را آسان می کند.

تحقیق بیشتر

هر پیشنهادی نیاز به تحقیق دارد. تحقیق در مورد مشکل، ذینفعان ، راه‌حل، پروژه‌های مشابه گذشته و غیره. به ناچار، برخی از اطلاعات کشف‌شده نه تنها برای پیشنهاد، بلکه برای رشد شخصی یا برای پروژه مفید خواهند بود.

برنامه ریزی برای نظارت و ارزیابی

یک پیشنهاد مستقیماً اهداف ، فعالیت ها و نتایج مورد انتظار یک پروژه را توصیف می کند. ثبت این اطلاعات به وضوح به تلاش های آینده کمک خواهد کرد . اما اغلب در مراحل برنامه ریزی پروژه به طور کامل در نظر گرفته نمی شود. نوشتن یک پروپوزال ما را وادار می‌کند تا در مورد شاخص‌ها ، ریسک‌ها و مفروضات فکر کنیم.

چرا سفارش نوشتن پروپوزال خود را به متلب پروژه بسپاریم ؟

متلب پروژه با تجربه موفق 7 ساله در سفارش نوشتن پروپوزال و با همکاری بیش از 200 برنامه نویس حرفه ای ایران با داشتن نماد اعتماد در پروژه خود را از سایرین متمایز کرده است تمامی سفارش تهیه پروپوزال با ضمانت و در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای سفارش نوشتن پروپوزال  باید چه کار کنم ؟

برای سفارش سفارش نوشتن پروپوزال باید سفارش خود را از طریق فرم ثبت سفارش ارسال کنید یا می توانید شما میتوانید با شماره 09108391389 تماس بگیرید

زمان سفارش نوشتن پروپوزال چقدر می باشد ؟

سفارش نوشتن پروپوزال در متلب پروژه طبق زمان خواسته شده مشتری تنظیم میشود ولی سعی میشود در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود

کیفیت در سفارش نوشتن پروپوزال به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در سفارش نوشتن پروپوزال از اصلی ترین اهداف گروه متلب پروژه می باشد بالاترین کیفیت در پروژه همواره هدف متلب پروژه بوده است

چگونه از سفارش نوشتن پروپوزال مطمئن شویم ؟

اطمینان از سفارش نوشتن پروپوزال با توجه به کیفیت بالای سفارشات انجام شده در متلب پروژه مشخص می باشد متلب پروژه همواره مفتخر بوده اطمینان شما را توانسته فراهم کند.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه