انجام پروژه های بسکام

انجام پروژه های بسکام

موسسه متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های بسکام این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای پروژه بسکام خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های بسکام میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های بسکام خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه بسکام در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

 

بسکام چیست؟

بسکام یا BASCOM یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق در حوزه راه اندازی میکروکنترلر می باشد که بر پایه زبان بیسیک طراحی شده است. کاربرد اصلی بسکام در برنامه نویسی و پیاده سازی مدارهای الکترونیکی می باشد. انجام پروژه های کاربرد فراوانی نقش در کامپایل میکروکنترلرهای AVR ایفا میکند.  BASCOM _AVR توانایی راه اندازی میکروکنترلر را به صورت خیلی ساده دارد برای استفاده از بسکام نیاز به استفاده از ابتدایی ترین دستورات برنامه نویسی دارید، ویژگی هایی از قبیل آسانی، توانمند و قدرتمندی و قابل انعطاف بودن فوق العاده را دارد. با استفاده از نرم افزار بسکام براحتی میتوان برنامه مورد نیاز جهت راه اندازی بردهای الکترونیکی را نوشت دلیل دیگر استفاده فراوان از بسکام محیط کدنویسی بسیار ساده آن می باشد و تقریبا میتوان گفت بیش از 80 درصد کارهای طراحی مدار به وسیله زبان برنامه نویسی بسکام انجام میشود.

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار بسکام ساده بودن محیط کدنویسی حتی برای افرادی که تجربه و تخصص بالایی در برنامه نویسی ندارند می باشد محیط بسکام بسیار کاربرپسند و ساده می باشد و با داشتن اطلاعات اولیه برنامه نویسی بیسیک قادر خواهید بود هر برنامه ای را در این محیط آن بنویسید برنامه نوشته در بسکام برای برقراری ارتباط نیاز به یک پروگرامر یا ارتباط دهنده دارد معمولا برنامه توسط یک دستگاه سخت افزاری کامپایل شده و سپس روی خانواده میکروکنترلر بارگذاری می باشد به جرات میتوان بسکام را از مهم ترین زبان برنامه نویسی روی بورد دانست که تمامی امکانات لازم برای نوشتن هر نوع برنامه ای را برای کاربران فراهم کرده است. خروجی بدست آمده در نرم افزار بسکام یک فایل HEX است که از طریق پروگرمر به محیط میکرو انتقال داده میشود.

متلب پروژه چه نوع پروژه های بسکام را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار بسکام

انجام پروژه بسکام برق

انجام پروژه بسکام AVR

انجام پروژه دانشجویی بسکام 

کتابخانه های مهم نرم افزار بسکام

1- کتابخانه دستگاه ها: در این کتابخانه از بسکام تمامی پورت‌ها و سایر قطعات موجود در میکروکنترلر، به صورت خودکار شناسایی میشود. 

2- کتابخانه سخت افزاری: در این کتابخانه از بسکام تمامی قطعات سخت افزاری موجود در میکروکنترلر، از جمله تایمرها، کانترها توسط برنامه مورد استفاده قرار میگیرد.

3- کتابخانه نرم افزاری: از مهم ترین کتابخانه های موجود در بسکام می باشد که عمل کدنویسی و برنامه نویسی توسط آن صورت میگیرد

4- کتابخانه توسعه واسط کاربر: با استفاده از این کتابخانه میتوانید انواع برنامه های ارتباط با میکروکنترلر را توسعه داده و طراحی جدید انجام دهید 

5- کتابخانه قطعات : نرم افزار بسکام برای ارتباط هر چه راحتر با میکروکنترلر دارای کتابخانه ای حرفه ای می باشد که با فراخوانی و بدون نیاز به کدنویسی میتوانید قطعات مختلف را استفاده نمایید

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه های پی اسپایس

انجام پروژه کدویژن

سفارش پروژه ltspice

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه Verilog

سفارش پروژه ADS

 انجام پروژه اورکد

انجام پروژه cst

انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه hspice

 

ضرورت استفاده از نرم افزار BASCOM در طراحی میکروکنترلر

امروزه استفاده از میکروکنترلرها به عنوان قلب یک مدار الکترونیکی و به عنوان قطعه ای که تمامی اجزای مختلف مدار به آن متصل میشود امری ضروری می باشد این میکروها برای برقراری ارتباط با سایر اجزا نیاز به یک نرم افزاری برای انتقال کدها نوشته شده توسط متخصص می باشد نرم افزار کاربردی بسکام برای این منظور طراحی و توسعه داده شده است بسکام با داشتن ابزارهای ساده و محیط کدنویسی بسیار آسان به عنوان یک نرم افزار محبوب برای علاقه مندان حوزه الکترونیک معرفی شده است استفاده از بسکام نیاز به دانش تخصصی بالایی ندارد و چون مبتنی بر زبان بیسک است بیشترین استفاده در میان کاربران دارا می باشد.

 

اهمیت نرم افزار بسکام در چیست ؟

 یک میکروکنترلر در حالت عادی کاربرد ندارد در صورتی که بتوانیم به وسیله یک نرم افزار کدهای کامپایل شده را به داخل محیط میکرو انتقال دهیم شروع به کار خواهد کرد یکی از نرم افزار قدرتمند در این زمینه BASCOM_AVR می باشد. این نرم افزار کاربردی در طراحی و توسعه مدارات میکروکنترلری می باشد با استفاده از این نرم افزار میتوان بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی و یا مهارت خاصی یک میکروکنترلر را راه اندازی کرد قدرت بسکام در سرعت اجرای برنامه نوشته و سادگی یادگیری زبان آن است بیس پایه آن براساس ویژال بیسیک می باشد و با داشتن کتابخانه و ابزارهای رایگان میتوان هر مداری را با avr پیاده سازی کرد.

ویژگی های نرم افزار بسکام 

  • توانایی برنامه نویسی انواع میکروهای سری AVR
  • استفاده از برنامه نویسی بیسیک به عنوان زبان ساده برای ارتباط با میکرو
  • کامپایل انواع کدهای نوشته شده به طور مستقیم در میکرو
  • سرعت بالای اجرای برنامه های نوشته در بسکام
  • قابلیت استفاده از کدهای نوشته در محیط بسکام در سایر نرم افزارهای طراحی میکرو

 

انجام پروژه بسکام با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های بسکام با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه بسکام به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه برنامه نویسی با بسکام دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه بسکام چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بسکام خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه بسکام وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه بسکام منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری بسکام

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه بسکام در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود.

 

نحوه اعتماد در پروژه های بسکام به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه های بسکام توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید.

 

زمان پشتبانی از پروژه های بسکام انجام شده :

زمان پشتیبانی از انجام پروژه دانشجویی بسکام موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده بسکام

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه بسکام به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه بسکام من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه بسکام در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه