انجام پروژه های بسکام

انجام پروژه های بسکام ، ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی بسکام ، سفارش پروژه بسکام (BASCOM) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی و قیمت مناسب سفارش خود را تحویل بگیرید.

بسکام چیست؟

بسکام یا (BASCOM) یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی برای میکروکنترلرهای خانواده AVR می باشد بسکام یک محیط کامپایل زبان بیسیک می باشد BASCOM _AVR توانایی راه اندازی میکروکنترلر را به صورت خیلی ساده دارد  برای استفاده از بسکام نیاز به استفاده از ابتدایی ترین دستورات برنامه نویسی دارید، ویژگی هایی از قبیل آسانی، توانمند و قدرتمندی و قابل انعطاف بودن فوق العاده را دارد. بسکام از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک برای کدنویسی استفاده میکند با استفاده از نرم افزار بسکام براحتی میتوان برنامه مورد نیاز جهت راه اندازی بردهای الکترونیکی را نوشت دلیل دیگر استفاده فراوان از بسکام محیط کدنویسی بسیار ساده آن می باشد و تقریبا میتوان گفت بیش از 80 درصد کارهای طراحی مدار به وسیله زبان برنامه نویسی بسکام انجام میشود.

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار بسکام ساده بودن محیط کدنویسی حتی برای افرادی که تجربه و تخصص بالایی در برنامه نویسی ندارند می باشد محیط بسکام بسیار کاربرپسند و ساده می باشد و با داشتن اطلاعات اولیه برنامه نویسی بیسیک قادر خواهید بود هر برنامه ای را در این محیط آن بنویسید برنامه نوشته در بسکام برای برقراری ارتباط نیاز به یک پروگرامر یا ارتباط دهنده دارد معمولا برنامه توسط یک دستگاه سخت افزاری کامپایل شده و سپس روی خانواده میکروکنترلر بارگذاری می باشد به جرات میتوان بسکام را از مهم ترین زبان برنامه نویسی روی بورد دانست که تمامی امکانات لازم برای نوشتن هر نوع برنامه ای را برای کاربران فراهم کرده است. خروجی بدست آمده در نرم افزار بسکام یک فایل HEX است که از طریق پروگرمر به محیط میکرو انتقال داده میشود.

ما چه نوع پروژه های بسکام رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار بسکام

انجام پروژه بسکام برق

انجام پروژه بسکام AVR

انجام پروژه دانشجویی بسکام 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه های پی اسپایس

انجام پروژه کدویژن

 

اهمیت نرم افزار بسکام در چیست ؟

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی بسکام سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل پروژه کدویژن در متلب پروژه تضمین شده است یک میکروکنترلر در حالت عادی کاربرد ندارد در صورتی که بتوانیم به وسیله یک نرم افزار کدهای کامپایل شده را به داخل محیط میکرو انتقال دهیم شروع به کار خواهد کرد یکی از نرم افزار قدرتمند در این زمینه BASCOM_AVR می باشد. این نرم افزار کاربردی در طراحی و توسعه مدارات میکروکنترلری می باشد با استفاده از این نرم افزار میتوان بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی و یا مهارت خاصی یک میکروکنترلر را راه اندازی کرد قدرت بسکام در سرعت اجرای برنامه نوشته و سادگی یادگیری زبان آن است بیس پایه آن براساس ویژال بیسیک می باشد و با داشتن کتابخانه و ابزارهای رایگان میتوان هر مداری را با avr پیاده سازی کرد.

 

ویژگی های نرم افزار بسکام 

  • توانایی برنامه نویسی انواع میکروهای سری AVR
  • استفاده از برنامه نویسی بیسیک به عنوان زبان ساده برای ارتباط با میکرو
  • کامپایل انواع کدهای نوشته شده به طور مستقیم در میکرو
  • سرعت بالای اجرای برنامه های نوشته در بسکام
  • قابلیت استفاده از کدهای نوشته در محیط بسکام در سایر نرم افزارهای طراحی میکرو

 

انجام پروژه بسکام با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های بسکام با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه بسکام به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه انجام پروژه برنامه نویسی با بسکام دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه بسکام چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بسکام خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه بسکام وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه بسکام منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری بسکام

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه بسکام در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود.

 

نحوه اعتماد در پروژه های بسکام به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در انجام پروژه های بسکام توانسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید.

 

زمان پشتبانی از پروژه های بسکام انجام شده :

زمان پشتیبانی از انجام پروژه دانشجویی بسکام موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده بسکام

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه بسکام به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه بسکام من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه بسکام در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه بسکام با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه بسکام با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه بسکام در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه