انجام پروژه بسکام

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه بسکام ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار بسکام ، برنامه نویسی با بسکام ، انجام پروژه های بسکام برق ، سفارش پروژه بسکام (bascom) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

آشنایی با زبان بسکام 

بسکام یا bascom یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی انواع میکروکنترلرهای خانواده AVR می باشد بسکام از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک برای کدنویسی استفاده میکند با استفاده از نرم افزار بسکام براحتی میتوان برنامه مورد نیاز جهت راه اندازی بردهای الکترونیکی را نوشت دلیل دیگر استفاده فراوان از بسکام محیط کدنویسی بسیار ساده آن می باشد و تقریبا میتوان گفت بیش از 80 درصد کارهای طراحی مدار به وسیله زبان برنامه نویسی بسکام انجام میشود، یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار بسکام ساده بودن محیط کدنویسی حتی برای افرادی که تجربه و تخصص بالایی در برنامه نویسی ندارند می باشد محیط بسکام بسیار کاربرپسند و ساده می باشد و با داشتن اطلاعات اولیه برنامه نویسی بیسیک قادر خواهید بود هر برنامه ای را در این محیط آن بنویسید برنامه نوشته در بسکام برای برقراری ارتباط نیاز به یک پروگرامر یا ارتباط دهنده دارد معمولا برنامه توسط یک دستگاه سخت افزاری کامپایل شده و سپس روی خانواده میکروکنترلر بارگذاری می باشد به جرات میتوان بسکام را از مهم ترین زبان برنامه نویسی روی بورد دانست که تمامی امکانات لازم برای نوشتن هر نوع برنامه ای را برای کاربران فراهم کرده است 

ما چه نوع پروژه های بسکام رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار بسکام

انجام پروژه بسکام برق

انجام پروژه بسکام AVR

انجام پروژه دانشجویی بسکام 

در صورتی که علاوه بر انجام پروژه های بسکام نیاز به انجام پروژه کدویژن دارد میتوانید با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید 

خدمات مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه آلتیوم

انجام پروژه های AVR

انجام پروژه های پروتئوس

انجام پروژه کدویژن

انجام پروژه های کیدنس

انجام پروژه های آرسافت

انجام پروژه های آردوینو

انجام پروژه میکروکنترلر

انجام پروژه های hfss

انجام پروژه های hspice

انجام پروژه های vhdl

انجام پروژه های verilog

انجام پروژه های fpga

انجام پروژه های ADS

انجام پروژه های xilinx

 

انجام پروژه بسکام الکترونیک

بسکام نرم افزاری است برای برنامه نویسی و طراحی مدارات الکترونیکی براساس میکروکنترلرها با استفاده از زبان برنامه نویسی بیسیک که توسط مارک آلبرت  برنامه نویسی و توسعه داده شده است. بسکام ای وی آر کامپایلری مهم مخصوص میکروکنترلرهای AVR است که برنامه نویسی و طراحی مدارهای الکترونیکی میکرکنترلرها را برعهده دارد. این نرم افزار توسط آقای مارک آلبرت ابداع و در سال 1995 توسعه داده شده است. این کامپایلر روی ویندوز قابل اجرا است و زبان برنامه نویسی آن بیسیک می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان با آی سی های AVR و MCS-8051 مدارهای پیشرفته و انعطاف پذیر ایجاد نمود. وجود قابلیت ها و ویژگی های منحصربفرد نرم افزار BASCOM AVR از قبیل آسانی، توانمند و قدرتمندی و قابل انعطاف بودن فوق العاده، این نرم افزار را در سطح آماتوری از دیگر نرم افزارهای مشابه برنامه نویسی آی سی ها متمایز کرده است.

نرم افزار بسکام که بر پایه زبان برنامه نویسی ویژال بیسیک طراحی شده است از ساده ترین و پراستفاده ترین ابزارها برای کاربران در حوزه الکترونیک می باشد استفاده از بسکام به دلیل راحتی کارکردن با ابزارهای آن می باشد.

 

بسکام دارای ویژگی های مختلف و متنوعی در نسخه جدید خود می باشد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد :

1- ساخت یافته اساسی با برچسب توازنی

2- ماشین کد سریع به جای کد تفسیر میشود و باعث افزایش سرعت خواهد شد

3- متغیر و برچسب ها می توانند8 ، 16 ، 32 کاراکتر باشند

4- استفاده از انواع متغیر های Bit, Byte, Integer, Word, Long, Single, Double و String

5- مجموعه ای بزرگ از توابع ممیز در بسکام

6- داشتن توابع محاسبه زمان و تاریخ در بسکام

7- برنامه های کامپایل شده با تمام ریز پرازنده های AVR حه حافظه داخلی است کار می کند.

8- داشتن متغیر های محلی ، توابع کاربر ،  پشتیبانی از کتابخانه

9- شبیه ساز ترمینال یکپارچه با گزینه دانلود حرفه ای 

10- شبیه ساز یکپارچه برای تست میکرو

11- برنامه نویسی یکپارچه ISP در محیط بسکام

12- ویرایشگر با توضیح برجسته و رفع ایراد کدها در بسکام

 

کاربردهای نرم افزار بسکام

بسکام نرم افزاری بر پایه زبان ویژال بیسیک جهت برقراری ارتباط با میکروکنترلر avr می باشد که از دستورات بسیار ساده جهت اجرای فرامین استفاده میکند در صورتی که نیاز به استفاده از میکرو با تخصص بسیار ناچیز دارید بسکام بهترین این نرم افزارها می باشد دستورات استفاده شده از محیط بسکام بسیار ساده هست و به راحتی میتواند میکرو خود را راه اندازی کرده و اجرا نمایید یکی از ویژگی های برجسته زبان بسکام avr داشتن کتابخانه آماده دستوری برای کدنویسی های مختلف مانند می باشد و دیگر نیاز به صرف زمان نیاز برای کد زنی المان های محتلف نیست.

 

به متخصص پروژه بسکام مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه بسکام در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت بسکام را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه بسکام توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه بسکام براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه بسکام توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه بسکام به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه بسکام خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه بسکام به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه بسکام با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه بسکام به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه بسکام را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه بسکام به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه بسکام و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه