انجام پروژه های HSPICE

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های HSPICE ، شبیه سازی با HSPICE توسط صدها کارشناس با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

 HSPICE چیست ؟

نرم افزار HSPICE می تواند به طور دقیق مدارهایی با فرکانس DC تا فرکانس مایکروویو بالاتر از 100GHz را شبیه سازی ، تحلیل و بهینه سازی نماید. بسیاری از نرم افزارهایی که در حوزه تحلیل مدارات الکترونیک طراحی شده است قابلیت شبیه سازی و پیاده سازی مدارهایی با فرکانس های بالاتر از محدوده 500 هرتز را ندارند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری می باشد که تمامی نیازهای این حوزه را برطرف کند HSPICE برای همین منظور طراحی و ساخته شده است تا بتواند مدارات با محدود فرکانسی بالا را شبیه سازی کند تحلیل انواع مدارات فرکانس بالا جریان مستقیم و غیر مستقیم اصلی ترین ویژگی نرم افزار قدرتمند اچ اسپایس می باشد این نرم افزار در طراحی مدارات دیجیتال و مجتمع سازی پروژه های ساخت بسیار کاربرد دارد یکی از اصلی ترین ویژگی ها بهینه سازی مدل ها و مدارها با تغییر همزمان چندین پارامتر در شبیه سازی های AC، DC و گذرا است همچنین انواع تحلیل های مربوط به مونت کارلو هم در این hspice تحویل میشود برای تحلیل یک مدار در اچ اسپایس ابتدا اطلاعات ورودی و خروجی مدار در داخل یک فایل متنی قرار میگیرد که این فایل که معمولا در فرمت تکست می باشد در نرم افزار اچ اسپایس بارگذاری می شود سپس خروجی این فایل تکست که در فرمت sp می باشد به عنوان پارامتر تحلیل در برنامه قرار میگیرد به جرات میتوان در حوزه مدارات فرکانس بالا و قدرت تحلیل هیچ نرم افزاری به hspice نمیرسد از قابلیت های دیگر این نرم افزار تحلیل انواع مدارهای غیرخطی می باشد که در حالت طبیعی تحلیل و بررسی آنها بسیار مشکل می باشد، اچ اسپایس یک مدار غیرخطی را خرد کرده و برای هر کدام از آنها یک فایل خطی ایجاد میکند که بتوانند حالت تحلیلی داشته باشد همانطور که میدانیم مدارات غیرخطی به دلیل آنها هر لحظه رفتار آنها عوض میشود قابل تحلیل نیستند ولی این مشکل به راحتی هرچه تمام تر در hspice حل شده است. 

ما چه نوع پروژه های hspice را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار HSPICE

انجام پروژه دانشجویی hspice 

انجام پروژه طراحی آپ امپ با HSPICE

انجام پروژه اچ اسپایس 

انجام پروژه hspice الکترونیک 

انجام تمرین hspice

سایر خدمات متلب پروژه 

انجام پروژه های AVR

انجام پروژه آلتیوم

انجام پروژه های پروتئوس

انجام پروژه های بسکام

انجام پروژه های کیدنس

انجام پروژه های آردوینو

انجام پروژه های آرسافت

انجام پروژه میکروکنترلر

انجام پروژه های hfss

انجام پروژه های hspice

انجام پروژه های vhdl

انجام پروژه های verilog

انجام پروژه های fpga

انجام پروژه های ADS

نحوه سفارش پروژه HSPICE در متلب پروژه به چه صورت می باشد ؟

برای سفارش انجام پروژه های HSPICE خود میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید کارشناسان متلب پروژه در کمترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و خدمت شما اطلاع خواهند داد.

کیفیت در پروژه HSPICE در متلب پروژه  چگونه است؟

متلب پروژه به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه دارای نماد اعتماد الکترونیکی همیشه سعی داشته است بالاترین کیفیت در انجام پروژه های HSPICE را داشته باشد.

زمان پروژه HSPICE به چه صورت است؟

زمان انجام پروژه های HSPICE با توجه به زمانی که مشتری تعیین میکند انجام میشود و سعی بر این بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت کنید.

چگونه از پروژه HSPICE خود مطمئن شویم ؟

با توجه به تجربه بالای متلب پروژه در انجام پروژه های HSPICE ما به شما اطمینان می دهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه