انجام پروژه HSPICE

انجام پروژه HSPICE

موسسه متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های HSPICE این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه HSPICE خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با بهره گیری از بهترین مجریان کشور آمادگی دارد انجام پروژه های اچ اسپایس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما دهد.

 

HSPICE چیست؟

HSPICE یا اچ اسپایس از نرم افزارهای قدرتمند در شببه سازی مدارات با فرکانس DC تا فرکانس مایکروویو و بالاتر از 100GHz می باشد. که میتواند که منجر به بهینه سازی و مدلسازی رفتار این مدارها شود که امروزه مورد استفاده بسیاری از متخصصان مخابرات و الکترونیک قرار گرفته است قابلیت ممتازی که hspice را سایر نرم افزارهای حوزه الکترونیک متمایز می نماید قدرت در مدل سازی مدارات با رفتار غیر خطی و دارای اعوجاج می باشد به دلیل ماهیت غیر خطی این نوع از مدارات رفتارهای متفاوتی در حوزه زمان از خود نشان میدهد اما hspice توانسته است مشکل بسیاری از کارشناسان در تحلیل رفتار این نوع مدارات را حل نماید.

 بسیاری از نرم افزارهایی که در حوزه تحلیل مدارات الکترونیک طراحی شده است قابلیت شبیه سازی و پیاده سازی مدارهایی با فرکانس های بالاتر از محدوده 500 هرتز را ندارند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری دارند که بتواند تمامی نیازهای آنان را در این حوزه برطرف نماید HSPICE برای همین منظور طراحی و ساخته شده است تحلیل انواع مدارات فرکانس بالا جریان مستقیم و غیر مستقیم اصلی ترین ویژگی نرم افزار قدرتمند اچ اسپایس می باشد این نرم افزار در طراحی مدارات دیجیتال و مجتمع سازی پروژه های ساخت نیز کاربرد دارد بهینه سازی مدل ها و مدارها با تغییر همزمان چندین پارامتر در شبیه سازی های AC، DC و گذرا در hspice به راحتی انجام میشود همچنین انواع تحلیل های مربوط به مونت کارلو هم در hspice صورت میگیرد برای تحلیل یک مدار در اچ اسپایس ابتدا اطلاعات ورودی و خروجی مدار در داخل یک فایل متنی قرار میگیرد که این فایل که معمولا در فرمت تکست می باشد سپس در  نرم افزار بارگذاری می شود بعد از آن خروجی این فایل تکست که در فرمت sp می باشد به عنوان پارامتر تحلیل در برنامه قرار میگیرد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های hspice را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه شبیه سازی با HSPICE

انجام پروژه برنامه نویسی HSPICE

انجام پروژه طراحی آپ امپ با HSPICE

انجام پروژه hspice الکترونیک 

انجام تمرین hspice

مراحل شبیه سازی با نرم افزار HSPICE 

1- تهیه چک لیست : در گام اول باید یک چک لیست از عناصر و قطعات که قرار است در hspice شبیه سازی شود را تهیه کنیم 

2- تهیه فایل تکست : نرم افزار hspice برای شبیه سازی نیاز به دریافت یک فایل تکست دارد این فایل حاوی اطلاعات لازم برای شبیه سازی است در گام دوم این فایل TXT باید تهیه شود 

3- مشخص کردن اطلاعات ورودی : در این گام باید اطلاعات لازم برای ورودی مدار مانند مقدار جریان ، مقاومت ، اهم و توان مورد نظر مشخص شود

4- طراحی مدار : در گام چهارم که مهم ترین بخش از شبیه سازی در hspice است می بایست مدار مورد نظر با توجه به ورودی های مدنظر شبیه سازی شود 

5- حذف نویز و اعوجاج : یکی از ویژگی های نرم افزار hspice حذف نویز از مدارات است در این گام انواع اعوجاج از مدارها انجام میپذیرد

6- بهینه سازی و رفع عیب : در گام ششم در صورت وجود اشکال در شبیه سازی مدار مورد نظر اصلاح شده و عیوب موردنظر برطرف میشود 

7- اجرا و مشاهده خروجی : در گام آخر باید مدار را در نرم افزار hspice اجرا کرده و خروجی موردنظر را مشاهده نمایید

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه AVR

 

معرفی کتابخانه های مهم در hspice

1- کتابخانه مدارات CMOS : این کتابخانه در hspice شامل مدارات CMOS برای تحلیل و طراحی مدارات دیجیتال و آنالوگ است.

2- کتابخانه مدارات MOSFET : این کتابخانه در hspice شامل مدارات MOSFET برای تحلیل و طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال است.

3- کتابخانه مدارات BJT : این کتابخانه در hspice شامل مدارات BJT برای تحلیل و طراحی مدارات قدرت و آنالوگ است.

4- کتابخانه مدارات JFET : این کتابخانه شامل مدارات JFET برای تحلیل و طراحی مدارات آنالوگ است.

5- کتابخانه مدارات Diode : این کتابخانه شامل مدارات Diode برای تحلیل و طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال است.

6- کتابخانه OPAMP : این کتابخانه شامل آمپلی فایرهای عملیاتی است که در بسیاری از مدارات الکترونیکی استفاده می شوند.

 

ضرورت استفاده از HSPICE در تحلیل مدارهای فرکانس بالا 

امروزه شبیه سازی رفتار مدارهای فرکانس بالا به یکی از چالش های ضروری در بین متخصصان تبدیل شده است بسیاری از نرم افزار الکترونیک توانایی شبیه سازی مدارهایی با فرکانس بالای 500 هرتز را ندارند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند این نیاز را پاسخ دهد یکی از بهترین آنها HSPICE می باشد این نرم افزار کاربردی با دار بودن رابط کاربری حرفه ای ، ابزارهای متنوع و همچنین بهره گیری از کتابخانه های متنوع توانایی شبیه سازی مدارهایی تا فرکانس 100GHZ را دارا می باشد یکی ازمهم ترین ویژگی HSPICE تحلیل حالت گذاری مدار است.

اهمیت نرم افزار HSPICE در چیست ؟

HSPICE نرم افزاری کاربردی و نام آشنا در زمینه شبیه سازی مدارات الکترونیکی است این نرم افزار دارای الگوریتم های جدیدی در شبیه سازی و آنالیز قطعات MOS می باشد. علاوه بر آن دارای توانای تحلیل مدارات پایه الکترونیک نظیر ترانزیستورها نیز می باشد.  این نرم افزار دارای قدرت بالایی در شبیه سازی و معتبر سازی داده های خروجی دارد و در تست و آنالیز مدارات مختلف الکترونیکی استفاده می شود. این نرم افزار شبیه سازی کامل و تحلیل بخش های مختلف مدار، مدیریت  مصرف توان قطعات آن ، تست عملکرد المان ها و ایجاد نقشه ها و اسناد طراحی در اختیار کارشناسان این حوزه قرار میدهد، متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان hspice را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

ویژگی های HSPICE

 1. قابلیت شبیه سازی انواع مدارات الکترونیکی 
 2. توانایی تحلیل انواع مدارات از فرکانس DC تا فرکانس های ماکروویو
 3. قابلیت تجزیه و تحلیل مدارات AC
 4. توانایی محاسبه میزان اعوجاج و نویز مدارات
 5. استفاده از آن در ساخت و طراحی انواع سلول های مدارهای مجتمع

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه HSPICE توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه HSPICE براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه HSPICE توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه HSPICE  با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های HSPICE با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه HSPICE به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی HSPICE دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه HSPICE چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه HSPICE خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه HSPICE وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه HSPICE منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری HSPICE

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه HSPICE در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های HSPICE به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی HSPICE تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های HSPICE انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه HSPICE موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شدهHSPICE

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه HSPICE به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه HSPICE من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه HSPICE در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه HSPICE به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه HSPICE دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه HSPICE چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه HSPICE خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه