انجام پروژه های HSPICE


انجام پروژه HSPICE ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار HSPICE ، شبیه سازی با hspice، سفارش پروژه hspice (اچ اسپایس) توسط صدها کارشناس متلب پروژه با قیمت مناسب انجام می‌شود برای سفارش با شماره 091083913890 تماس بگیرید.

HSPICE چیست؟

نرم افزار HSPICE می تواند به طور دقیق مدارهایی با فرکانس DC تا فرکانس مایکروویو بالاتر از 100GHz را شبیه سازی کنید انجام پروژه های اچ اسپایس منجر به بهینه سازی و مدلسازی این نوع از مدارات خواهد شد. متخصصان در صورت آشنایی با این نرم افزار میتوانند به راحتی پروژه های pspise را نیز به انجام برسانند. بسیاری از نرم افزارهایی که در حوزه تحلیل مدارات الکترونیک طراحی شده است قابلیت شبیه سازی و پیاده سازی مدارهایی با فرکانس های بالاتر از محدوده 500 هرتز را ندارند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری می باشد که تمامی نیازهای این حوزه را برطرف کند HSPICE برای همین منظور طراحی و ساخته شده است تا بتواند مدارات با محدود فرکانسی بالا را شبیه سازی کند تحلیل انواع مدارات فرکانس بالا جریان مستقیم و غیر مستقیم اصلی ترین ویژگی نرم افزار قدرتمند اچ اسپایس می باشد این نرم افزار در طراحی مدارات دیجیتال و مجتمع سازی پروژه های ساخت بسیار کاربرد دارد یکی از اصلی ترین ویژگی ها بهینه سازی مدل ها و مدارها با تغییر همزمان چندین پارامتر در شبیه سازی های AC، DC و گذرا است همچنین انواع تحلیل های مربوط به مونت کارلو هم در این hspice تحویل میشود برای تحلیل یک مدار در اچ اسپایس ابتدا اطلاعات ورودی و خروجی مدار در داخل یک فایل متنی قرار میگیرد که این فایل که معمولا در فرمت تکست می باشد در نرم افزار اچ اسپایس بارگذاری می شود سپس خروجی این فایل تکست که در فرمت sp می باشد به عنوان پارامتر تحلیل در برنامه قرار میگیرد به جرات میتوان در حوزه مدارات فرکانس بالا و قدرت تحلیل هیچ نرم افزاری به hspice نمیرسد.

ما چه نوع پروژه های hspice را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه شبیه سازی با HSPICE

انجام پروژه برنامه نویسی HSPICE

انجام پروژه طراحی آپ امپ با HSPICE

انجام پروژه hspice الکترونیک 

انجام تمرین hspice

خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه های الکترونیک

انجام پروژه های پروتئوس

انجام پروژه های AVR

انجام پروژه کدویژن

انجام پروژه های پی اسپایس

انجام پروژه بسکام 

انجام پروژه میکروکنترلر

انجام پروژه های آردوینو

انجام پروژه آلتیوم

انجام پروژه های ADS

انجام پروژه کیدنس

 

اهمیت نرم افزار hspice در جیست ؟

اچ اسپایس نام نرم افزاری در زمینه شبیه سازی مدارات الکترونیکی میباشد. این نرم افزار دارای الگوریتم های جدیدی در شبیه سازی و آنالیز قطعات MOS می باشد. علاوه بر آن دارای توانایی تحلیل مدارات پایه الکترونیک نظیر ترانزیستورها بوده است. همچنین، دیگر در آن خبری از قطعات الکترونیکی همچون میکروکنترلرها نبوده است. این نرم افزار دارای قدرت بسیار زیادی در شبیه سازی و معتبر سازی داده های خروجی دارد و در تست و آنالیز مدارات مختلف الکترونیکی استفاده می شود. نرم افزار اچ اسپایس یک نرم افزار دقیق و معتبر برای شبیه سازی و تحلیل بخش های مختلف مدار، مدیریت  مصرف توان قطعات آن ، تست عملکرد المان ها و ایجاد نقشه ها و اسناد طراحی می باشد. نرم افزار اچ اسپایس یکی از قوی ترین نرم افزارهای حوزه مخابرات و و الکترونیک در حوزه تحلیل غیرخطی انواع مدارات می باشد این نوع از مدارها به دلیل داشتن حالت اعوجاجی قابلیت شبیه سازی ندارد این نوع از مدارهای طراحی شده به هیچ وجه با نرم افزارهای معمولی قابلیت شبیه سازی ندارند.

 

در اینجا میخواهیم مراحل شبیه سازی در نرم افزار hspice را شرح دهیم 

 • در مرحله اول باید یک محیط ویرایشگر یا محیط ویرایش متن برای ورودی ایجاد نمایید 
 • در مرحله دوم باید لیستی از اطلاعات کامل مدارها و قطعات استفاده شده را استخراج نماییم 
 • در مرحله سوم باید منابع ورودی و منایع تغذیه را چک کنید 
 • در مرحله چهارم باید رابط کاربری HSPUI را برای شبیه سازی آماده و اجرا نمایید
 • در مرحله پنجم باید یک فایل EXE از خروجی شبیه سازی در نرم افزار دریافت نمایید 
 • در مرحله آخر باید دکمه ران یا اجرای Cosmos در ویرایشگر اچ اسپایس را زده و نتایج خروجی را مشاهده نمایید.

کاربردهای نرم افزار hspice

نرم افزار اچ اسپایس یک ابزار بسیاری حرفه ای برای متخصصان الکترونیک در مدل سازی انواع مدارهای مخابراتی و الکترونیکی می باشد که حالت خطی ندارد اشکال کار در شبیه سازی این مدارها آنجایی می باشد که رفتار آنها متناسب با زمان تغییر میکند و مدام ماهیت آنها عوض میشود شبیه سازی این نوع مدارها بسیار مشکل است به همین دلیل نیاز به ابزاری قوی این مدارها می باشد که اچ اسپایس بهترین آنهاست.

 

به متخصص پروژه HSPICE مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه HSPICE در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت HSPICE را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه HSPICE توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه HSPICE براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه HSPICE توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه HSPICE به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه HSPICE خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه HSPICE به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه HSPICE با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه HSPICE به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه های HSPICE را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه HSPICE به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه HSPICE و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه hspice با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه hspice با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه hspice در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه