انجام پروژه های کتیا

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های کتیا

معرفی کتیا 

 یک نرم افزار طراحی همه جانبه است که شامل انواع طراحی های CAD، CAE، CAM، PLAM و 3D می باشد کتیا یکی از قوری ترین نرم افزارها در حوزه طراحی اجزا قطعات مختلف می باشد به جرات میتوان هیچ نرم افزاری مانند کتیا توانایی پیاده سازی دقیق اجزا را ندارد یکی از مورد استفاده آن در طراحی کابین های هواپیما و همچنین قطعات داخلی موتورهای جت می باشد که به متخصص حوزه های مختلف اجازه بهترین بهره برداری از اجزا را خواهد داد.این نرم افزار برای اولین بار تحت نام CATI در سال 1977 توسط شرکت فرانسویی دسورت که در واقع یک شرکت طراحی و ساخت هواپیماست، برای طراحی جت نظامی ارائه شد و طی اخذ قرارداد دسورت با شرکت IBM، این شرکت اقدام به تولید و توسعه نرم افزارهای طراحی مهندسی کرد. در سال 1981 نرم افزار کتیا به طور رسمی معرفی و به بازار عرضه شد. کتیا را میتوان اصلی ترین نرم افزارها در طراحی انواع قطعات دستگاه های صنعتی و هواپیما دانست تجهیزات ماشین باید ابتدا در یک نرم افزار کشیده شود و سپس باید آن ساخت در نرم افزار کتیا دقیقا همین اتفاق می افتد با توجه به کتابخانه های زیاد آن کار را بسیاری از کاربران راحت کرده است.

ما چه نوع پروژه های کتیا را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه کتیا مکانیک 

انجام پروژه های part design

انجام پروژه در محیط Sketcher

انجام پروژه drafting

انجام پروژه کتیا صنعتی

انجام پروژه کتیا هوافضا 

انجام پروژه کتیا در اصفهان 

چرا پروژه کتیا خود را به متلب پروژه بسپاریم؟ (در ویدئو زیر مشاهده کنید)

انجام پروژه کتیا با آموزش در متلب پروژه

ما توانسته ایم تیمی تخصصی از بهترین مجریان کتیا را در کنار هم جمع کنیم و عملا پروژه ای نیست که در این حوزه نتوانیم انجام دهیم اساتید متلب پروژه علاوه بر انجام کامل سفارش ارسالی وظیفه ارسال محتوا و تهیه گزارش را نیز به کاربران دارند و تا زمان تایید نهایی از تمامی پروژه ها پشتیبانی کامل کرده وظیفه پاسخگویی شبانه روزی دارند این روش انجام در کمتر جایی مشاهده میشود و گویا کاربر خود سفارش کتیا را انجام داده است زیرا به صورت کامل در روند انجام کار قرار می گیرد این شیوه اصلی ترین دلیل تفاوت متلب پروژه از سایر موسسات می باشد.

به متخصص پروژه کتیا مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه کتیا در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت درستی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت یادگیری ماشین را انتخاب کرده اید

مراحل انجام سفارش پروژه در متلب پروژه

ارسال سفارش از طریق واتس آپ یا ثبت سفارش

دریافت سفارش توسط کارشناسان موسسه متلب پروژه

ارسال برای مجریان کتیا متلب پروژه

بررسی و قیمت گذاری توسط اساتید متلب پروژه

ارسال قیمت اعلام شده توسط کارشناسان متلب پروژه

قبول پیشنهاد و شروع سفارش پروژه کتیا

سایر خدمات متلب پروژه در انجام پروژه مهندسی مکانیک 

انجام پروژه های آباکوس 

انجام پروژه های انسیس 

انجام پروژه های فلوئنت

انجام پروژه با متلب

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های EES

انجام پروژه های گمبیت

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های اپن فوم

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه های المان محدود

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های ترمودینامیک

نحوه سفارش پروژه کتیا به چه صورت می باشد ؟

برای سفارش انجام پروژه های کتیا خود میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید کارشناسان متلب پروژه در کمترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و خدمت شما اطلاع خواهند داد.

کیفیت در پروژه کتیا چگونه است؟

متلب پروژه به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه دارای نماد اعتماد الکترونیکی همیشه سعی داشته است بالاترین کیفیت در انجام پروژه های کتیا را داشته باشد.

زمان تحویل پروژه کتیا به چه صورت است؟

زمان انجام پروژه های کتیا با توجه به زمانی که مشتری تعیین میکند انجام میشود و سعی بر این بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت کنید.

چگونه از پروژه کتیا خود مطمئن شویم ؟

با توجه به تجربه بالای متلب پروژه در انجام پروژه های کتیا ما به شما اطمینان میدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه