انجام پروژه های کتیا

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های کتیا ✅ انجام پروژه با نرم افزار کتیا ، طراحی با کتیا ، انجام پروژه کتیا دانشجویی توسط کارشناسان حرفه ای ما با قیمت مناسب انجام میشود برای ثبت سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم کاربران در پروژه های کتیا خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای خود هستند.

متلب پروژه با داشتن تجربه و تخصص بالا آمادگی دارید انجام پروژه با نرم افزار کتیا شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

ما چه نوع پروژه های کتیا را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی کتیا

انجام پروژه با نرم افزار کتیا

انجام پروژه کتیا مکانیک 

انجام پروژه Catia

انجام پروژه drafting

انجام پروژه کتیا صنعتی

انجام پروژه کتیا هوافضا 

انجام پروژه کتیا در اصفهان 

 نرم افزار کتیا چیست؟

 یک نرم افزار طراحی همه جانبه است که شامل انواع طراحی های CAD، CAE، CAM، PLAM و 3D می باشد کتیا یکی از قوری ترین نرم افزارها در حوزه طراحی اجزا قطعات مختلف می باشد به جرات میتوان هیچ نرم افزاری مانند کتیا توانایی پیاده سازی دقیق اجزا را ندارد یکی از مورد استفاده آن در طراحی کابین های هواپیما و همچنین قطعات داخلی موتورهای جت می باشد که به متخصص حوزه های مختلف اجازه بهترین بهره برداری از اجزا را خواهد داد.این نرم افزار برای اولین بار تحت نام CATI در سال 1977 توسط شرکت فرانسویی دسورت که در واقع یک شرکت طراحی و ساخت هواپیماست، برای طراحی جت نظامی ارائه شد و طی اخذ قرارداد دسورت با شرکت IBM، این شرکت اقدام به تولید و توسعه نرم افزارهای طراحی مهندسی کرد. در سال 1981 نرم افزار کتیا به طور رسمی معرفی و به بازار عرضه شد. کتیا را میتوان اصلی ترین نرم افزارها در طراحی انواع قطعات دستگاه های صنعتی و هواپیما دانست تجهیزات ماشین باید ابتدا در یک نرم افزار کشیده شود و سپس باید آن ساخت در نرم افزار کتیا دقیقا همین اتفاق می افتد با توجه به کتابخانه های زیاد آن کار را بسیاری از کاربران راحت کرده است.

چرا پروژه کتیا خود را به متلب پروژه بسپاریم؟ (در ویدئو زیر مشاهده کنید)

در صورتی که نیاز به مشاوره در انجام پروژه های دانشجویی سایر رشته های دارید میتوانید با کلیک بر روی عنوان مورد نظر پروژه خود را سفارش دهید 

سایر خدمات متلب پروژه در انجام پروژه مهندسی مکانیک 

انجام پروژه های آباکوس 

انجام پروژه های انسیس 

انجام پروژه های فلوئنت

انجام پروژه با متلب

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های EES

انجام پروژه های گمبیت

انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های اپن فوم

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه های المان محدود

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های ترمودینامیک

نحوه سفارش پروژه کتیا در متلب پروژه به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه کتیا خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان انجام پروژه کتیا در متلب پروژه به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه کتیا با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه کتیا به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه کتیا را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای کتیا می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه های کتیا به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های کتیا و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه  شما را از تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه